Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Mi folyik itt Gyöngyösööön? Emberek, odafigyeljetek má' 😀 Ez tényleg a Soccer topic. 😊
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
[
asszem ha mindenki bevállalná innen a fórumról aki jár vagy járt már valaha ilyen "csúnya" helyeken , akár nyithatna is a beszámolók topic... 😊yooker
Exbarátnők, meg jöttment forintos ribancok szolgáltatásai beletartozhatnak? Végül is bárki megkaphatja őket bármire. Csak ingyen.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
tehát pornót ajánlani poén, kurvát már túlzás.
18+os tartalom 😀 Elnézést, elfelejtettem, hogy ezen a fórumon ilyen sosem szokott lenni :/fetomy
azt hiszem ha leírom azt a szót hogy pornó még nem ajánlottam senkinek ill. nem konkrétan a másik arcába mutattam meg azt amiről éppen beszélünk, mint ahogy a te képed, de mindegy is.davemayer
hogy itt mennyire álszent mindenki 😊 na mindegy, mellnézést kérek, hogy ilyen csunyát kellett látnod fizikailag is, nem csak gondolatban :/fetomy
asszem ha mindenki bevállalná innen a fórumról aki jár vagy járt már valaha ilyen "csúnya" helyeken , akár nyithatna is a beszámolók topic... 😊
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
tehát pornót ajánlani poén, kurvát már túlzás.
18+os tartalom 😀 Elnézést, elfelejtettem, hogy ezen a fórumon ilyen sosem szokott lenni :/fetomy
azt hiszem ha leírom azt a szót hogy pornó még nem ajánlottam senkinek ill. nem konkrétan a másik arcába mutattam meg azt amiről éppen beszélünk, mint ahogy a te képed, de mindegy is.davemayer
hogy itt mennyire álszent mindenki 😊 na mindegy, mellnézést kérek, hogy ilyen csunyát kellett látnod fizikailag is, nem csak gondolatban :/fetomy
basszus ha ez álszentség akkor én az vagyok.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tehát pornót ajánlani poén, kurvát már túlzás.
18+os tartalom 😀 Elnézést, elfelejtettem, hogy ezen a fórumon ilyen sosem szokott lenni :/fetomy
azt hiszem ha leírom azt a szót hogy pornó még nem ajánlottam senkinek ill. nem konkrétan a másik arcába mutattam meg azt amiről éppen beszélünk, mint ahogy a te képed, de mindegy is.davemayer
hogy itt mennyire álszent mindenki 😊 na mindegy, mellnézést kérek, hogy ilyen csunyát kellett látnod fizikailag is, nem csak gondolatban :/
több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
"Hazard a Swansea klubvezető fiát rugdosta meg." Hát ez az epic 😂
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Hanni, tessék, ők mind zuglóiak, és van még 32.
davemayer, egy jó kurva topicfüggetlen, és ne légy álszent, mert a pokolban minden puncit az orrodra húznak akit megdughattál volna, de nem tetted. (népi bölcsesség)


több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
tehát pornót ajánlani poén, kurvát már túlzás.
18+os tartalom 😀 Elnézést, elfelejtettem, hogy ezen a fórumon ilyen sosem szokott lenni :/fetomy
azt hiszem ha leírom azt a szót hogy pornó még nem ajánlottam senkinek ill. nem konkrétan a másik arcába mutattam meg azt amiről éppen beszélünk, mint ahogy a te képed, de mindegy is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
te is már ezekkel a lotyókkal jössz, elnevezünk Sobri 2.0-nak + ez 18+-os tartalom... davemayer
Kikkel jöjjön?
Ők most a piacvezető lotyók Budapesten.
Tudsz jobbat?
Sobri Jóska
soccer topic, köszi Sobri.

amúgy én is Zuglóban lakom 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tehát pornót ajánlani poén, kurvát már túlzás.
18+os tartalom 😀 Elnézést, elfelejtettem, hogy ezen a fórumon ilyen sosem szokott lenni :/
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
te is már ezekkel a lotyókkal jössz, elnevezünk Sobri 2.0-nak + ez 18+-os tartalom... davemayer
Kikkel jöjjön?
Ők most a piacvezető lotyók Budapesten.
Tudsz jobbat?

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Komolyan mondom lassan kedvet kapok ezekhez a nőkhöz annyit látom őket. Úgyis Zuglóban lakom hétköznap, ott telített a piac. 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
te is már ezekkel a lotyókkal jössz, elnevezünk Sobri 2.0-nak + ez 18+-os tartalom...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
véget ér az NFL, most lett elegem a soccerből, mit nézzek?! 😀davemayer
pornót 😛empty taxi
MINDIG azt sem lehet 😀davemayer
akkor ne csak nézd:
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
véget ér az NFL, most lett elegem a soccerből, mit nézzek?! 😀davemayer
pornót 😛empty taxi
MINDIG azt sem lehet 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
véget ér az NFL, most lett elegem a soccerből, mit nézzek?! 😀davemayer
pornót 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
de undorító volt ami a Chelsea meccsen történt... a labdaszedő gyereknek kellett volna pirosat adni, ez egy vicc. Nem szeretem a Chelsea-t se Hazaard-ot (jöhetett volna a MU-ba de inkább a cselszkibe ment mert BL győztesek...) de ez szánalmas volt, ugyanígy viselkedtem volna kb. Egy 11 éves gyerek így színészkedjen, szégyen!davemayer
Egyetértek. A Swanseat meg kikell zárni és Hazard profi futballistaként viselkedett.

Jah mégse. A Swansea kapjon pénzbírságot, nem fog, mert meglehet magyarázni a képe alapján, hogy Hazard lökte rá amúgy is a labdára. Mindenki tudja, hogy mi volt a kis srác szándéka, de ezt meglehet magyarázni. Hazard rúgását nem. 6 meccs a minimum.tüsi91
Oszt mé' nem? Dehááát idegállapotba vóótam Maónikaaa!
Meglehet, én nem csak ekkorát rúgtam volna.apeszos
kb ugyanez a véleményem erről még úgyis hogy aludtam rá egyet. Persze, nem szép egy ilyen cselekedet, ha nem keressük a miértjét. Ha odamegy és megrúgja nekem is ez lenne az álláspontom tüsi de most őszintén, ha veled történik te mit csinálsz? vársz szépen mellette míg a gyerek kifetrengi magát? vagy szépen beárulod a sporinál? Senki nem mondta egyébként hogy a Swansea-t zárják ki és hogy Hazaard egyáltalán nem követett el semmit, csupán azt tartom szánalmasnak hogy csak a szitu egyik oldalával foglalkoznak, azzal nem hogy a gyerek mit csinált. Ha ezt így nézed azzal gyakorlatilag legitimálod azt amit ő tett, vagyis innentől az összes labdaszedő srác csinálhatná ugyanezt, sőt provokálhat játékost a piros lapért. Szerinted ez így rendben van?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
de undorító volt ami a Chelsea meccsen történt... a labdaszedő gyereknek kellett volna pirosat adni, ez egy vicc. Nem szeretem a Chelsea-t se Hazaard-ot (jöhetett volna a MU-ba de inkább a cselszkibe ment mert BL győztesek...) de ez szánalmas volt, ugyanígy viselkedtem volna kb. Egy 11 éves gyerek így színészkedjen, szégyen!davemayer
Egyetértek. A Swanseat meg kikell zárni és Hazard profi futballistaként viselkedett.

Jah mégse. A Swansea kapjon pénzbírságot, nem fog, mert meglehet magyarázni a képe alapján, hogy Hazard lökte rá amúgy is a labdára. Mindenki tudja, hogy mi volt a kis srác szándéka, de ezt meglehet magyarázni. Hazard rúgását nem. 6 meccs a minimum.tüsi91
Oszt mé' nem? Dehááát idegállapotba vóótam Maónikaaa!
Meglehet, én nem csak ekkorát rúgtam volna.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
de undorító volt ami a Chelsea meccsen történt... a labdaszedő gyereknek kellett volna pirosat adni, ez egy vicc. Nem szeretem a Chelsea-t se Hazaard-ot (jöhetett volna a MU-ba de inkább a cselszkibe ment mert BL győztesek...) de ez szánalmas volt, ugyanígy viselkedtem volna kb. Egy 11 éves gyerek így színészkedjen, szégyen!davemayer
Egyetértek. A Swanseat meg kikell zárni és Hazard profi futballistaként viselkedett.

Jah mégse. A Swansea kapjon pénzbírságot, nem fog, mert meglehet magyarázni a képe alapján, hogy Hazard lökte rá amúgy is a labdára. Mindenki tudja, hogy mi volt a kis srác szándéka, de ezt meglehet magyarázni. Hazard rúgását nem. 6 meccs a minimum.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
😊
krixtofer
kurvára irritál hogy az egészből ez jön le ahelyett hogy komolyan elgondolkodnának hogy mit is csinált a kölök... véget ér az NFL, most lett elegem a soccerből, mit nézzek?! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért megnéztem volna azt is, ha Vinnie Jonesszal játssza el ezt a gyerek, vagy mondjuk a jó öreg Keaneel 😀
Huhu, máker, kifogta a lájtos Hazardot. Még talán Obi-Mikel is megcsapta volna. 😀
Pepe meg aztán egyenesen a fejébe talpalt volna.

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Barton? Torghelle? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Ez amúgy ukrán barátságos meccs volt? Mert nagyjából olyan szinten fordulhat olyan elő, hogy egy labdaszedő ráfekszik a labdára. Anno én is voltam labdaszedő, megmondták, hogy persze adott esetben nem kell sietni, de azért ne legyünk látványosak. Namost ilyen, hogy ráfekszik a gyökér a labdára... Egyébként én értem, hogy Hazard-ot ki kell állítani meg hát nem rúghat oda semmiképpen, plusz idióta is, mert minden élő soccert kedvelő fiatalt megtanítanak arra, hogy a labdarúgó legnagyobb erénye ha minél hitelesebben eljátssza, hogy bántották, de így utólag azt mondanám a srácnak, hogy mondjuk 1-2 évig ne nagyon lépjen be a stadionba. Ilyet nem lehet csinálni kéremszépen. Mondjuk a helyében mostantól vigyáznék az utcán, mert nem tartom elképzelhetetlennek, hogy lesznek akik igyekeznek befejezni, amit a hazárd megye lordja elkezdett 😀

Azért azt megnéztem volna, hogy hogyan pisálja össze magát, ha mondjuk Balotelli van ott hazard helyén, és mikor a kis seggszőr gyerek ott még elkezd reklamálni, akkor Balo visszamegy és elkezd magyarázni neki. Tényleg nagyon szívesen megnéztem volna, hogy akkoris ilyen hevesen kikéri-e magának, hogy mi ez...fetomy
Vagy gondolj bele, mi van akkor, ha Zidane lett volna ott... Befejeli az orrát a kis majomnak, és átküldi a másvilágra. 😀
Stez
Vagy, ha Martin Taylor birminghami időszakában...