Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 824
Varga József => Greuther Fürth
Ennél azért többet vártam Tőle.
Mind szerződésileg, mind a csapat szempontjából...Sinisa
Bundesliga, teljesen jó. Ha megragad és tud értékelhetőt mutatni félév múlva már válthat is feljebb. Anno Hajnal a KSC-ből félév után ment Dortmundba.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820


Faszér' vannak ráizgulva ezek a hülye brazilok a 10-es mezre.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Varga József => Greuther Fürth
Ennél azért többet vártam Tőle.
Mind szerződésileg, mind a csapat szempontjából...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Mezőkövesd - DVTK 2 - 4
Szentes Lázár a mérkőzést követően: Sajnos nem tudom értékelni a mérkőzést, mivel a hatalmas köd miatt nem láttam belőle semmit.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 index.hu/x.php?id=inxcl&url=http%3A%2F%2Fsportgeza.hu%2Ffutball%2F2013%2F01%2F29%2Fszalai_nem_utotte_meg_a_real_madrid_szintjet%2F
Annyira tipikus indexes húzás ez a cím, nagyon felidegesített.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 443 — je suis poloska
Lazio megverte e Juvét. 😊Kiss
rég nem volt ilyen jó szezonban részem Lazio szurkolóként. Petkovic a király!
deyell
azért a mixemet elvittétek hétvégén 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lazio megverte e Juvét. 😊Kiss
rég nem volt ilyen jó szezonban részem Lazio szurkolóként. Petkovic a király!
deyell
Utolsó 10 percet látam, a OT epic volt.

Lanzafamenek meg nagyon örülök, végre nem egy noname légiós jött ide, hacsak egyelőre fél évre is.

Közben Simon Attila is csapatot talált - Diósgyőr, Újpest, Kecskemét, Zalaegerszeg, Siófok és Paks után most Pécsre került(és még csak idén lesz 30...). Remélem a NBI-es turnéja alatt egyszer a Honvédban is megfordul.
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nana! 😉
Amúgy, egyelőre még csak bontják a Nagyerdei "stadiont". Nem építik. 😀
Azért azt majd megnézem, hogy 2014 márciusában tényleg készen lesz-e... krixtofer
Életveszélyes a jelenlegi!Amúgy hol játszik a loki addig,míg meg nem épül?
Kiss
Ugyyanott játszanak ahol eddig, az Oláh Gabin! 😊 Én szégyellem magam a tákolmány miatt... A Nagyerdeiben régebben játszottak. Az egy másik pusztulmány. 😀 E helyére építik.
krixtofer
jaaa,kevertem a dolgokat sorry.Én ellene vagyok az ilyen "új stadion minden áron" dolgoknak.A Fradi pályát se szeretném ha elforgatnák.Történelme van a Szentélynek.Elég lenne,ha a wc-t megcsinálnák,mert jelenleg bokáig ér a pisa....Kiss
Az okés. Más téma. 😊 De ennek a kreálmánynak semmilye sincs. 😀 Na jó benne van pár bajnokság, meg kupa. 😀krixtofer
Történelem nélkül nehéz. 😊Kiss
Csúnya.krixtofer
Mint a "A BKV feljutása helyett a Debrecen maradhat az NB I-ben" történet 😛 na jóóó abbahagytam.
Lazio megverte e Juvét. 😊Kiss
Ha szegény BKV nem vállalta az NB1-et, akkor miért bűn ez?krixtofer
Bűnnek nem bűn,csak a loki tábor savazta a Fradistákat a legjobban,mikor kizárás után az NB2-be indultunk.Kiss
Ááá Azok voltak a szép idők 😛 😀 Na jó mindegy, Over! 😊krixtofer
Ezt még ide kell írnom. 😀
Legalább akkor nem szurkolta le senki a lokit hazai pályán. 😛 Off! 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Nana! 😉
Amúgy, egyelőre még csak bontják a Nagyerdei "stadiont". Nem építik. 😀
Azért azt majd megnézem, hogy 2014 márciusában tényleg készen lesz-e... krixtofer
Életveszélyes a jelenlegi!Amúgy hol játszik a loki addig,míg meg nem épül?
Kiss
Ugyyanott játszanak ahol eddig, az Oláh Gabin! 😊 Én szégyellem magam a tákolmány miatt... A Nagyerdeiben régebben játszottak. Az egy másik pusztulmány. 😀 E helyére építik.
krixtofer
jaaa,kevertem a dolgokat sorry.Én ellene vagyok az ilyen "új stadion minden áron" dolgoknak.A Fradi pályát se szeretném ha elforgatnák.Történelme van a Szentélynek.Elég lenne,ha a wc-t megcsinálnák,mert jelenleg bokáig ér a pisa....Kiss
Az okés. Más téma. 😊 De ennek a kreálmánynak semmilye sincs. 😀 Na jó benne van pár bajnokság, meg kupa. 😀krixtofer
Történelem nélkül nehéz. 😊Kiss
Csúnya.krixtofer
Mint a "A BKV feljutása helyett a Debrecen maradhat az NB I-ben" történet 😛 na jóóó abbahagytam.
Lazio megverte e Juvét. 😊Kiss
Ha szegény BKV nem vállalta az NB1-et, akkor miért bűn ez?krixtofer
Bűnnek nem bűn,csak a loki tábor savazta a Fradistákat a legjobban,mikor kizárás után az NB2-be indultunk.Kiss
Ááá Azok voltak a szép idők 😛 😀 Na jó mindegy, Over! 😊
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nana! 😉
Amúgy, egyelőre még csak bontják a Nagyerdei "stadiont". Nem építik. 😀
Azért azt majd megnézem, hogy 2014 márciusában tényleg készen lesz-e... krixtofer
Életveszélyes a jelenlegi!Amúgy hol játszik a loki addig,míg meg nem épül?
Kiss
Ugyyanott játszanak ahol eddig, az Oláh Gabin! 😊 Én szégyellem magam a tákolmány miatt... A Nagyerdeiben régebben játszottak. Az egy másik pusztulmány. 😀 E helyére építik.
krixtofer
jaaa,kevertem a dolgokat sorry.Én ellene vagyok az ilyen "új stadion minden áron" dolgoknak.A Fradi pályát se szeretném ha elforgatnák.Történelme van a Szentélynek.Elég lenne,ha a wc-t megcsinálnák,mert jelenleg bokáig ér a pisa....Kiss
Az okés. Más téma. 😊 De ennek a kreálmánynak semmilye sincs. 😀 Na jó benne van pár bajnokság, meg kupa. 😀krixtofer
Történelem nélkül nehéz. 😊Kiss
Csúnya.krixtofer
Mint a "A BKV feljutása helyett a Debrecen maradhat az NB I-ben" történet 😛 na jóóó abbahagytam.
Lazio megverte e Juvét. 😊Kiss
Ha szegény BKV nem vállalta az NB1-et, akkor miért bűn ez?krixtofer
Bűnnek nem bűn,csak a loki tábor savazta a Fradistákat a legjobban,mikor kizárás után az NB2-be indultunk.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Nana! 😉
Amúgy, egyelőre még csak bontják a Nagyerdei "stadiont". Nem építik. 😀
Azért azt majd megnézem, hogy 2014 márciusában tényleg készen lesz-e... krixtofer
Életveszélyes a jelenlegi!Amúgy hol játszik a loki addig,míg meg nem épül?
Kiss
Ugyyanott játszanak ahol eddig, az Oláh Gabin! 😊 Én szégyellem magam a tákolmány miatt... A Nagyerdeiben régebben játszottak. Az egy másik pusztulmány. 😀 E helyére építik.
krixtofer
jaaa,kevertem a dolgokat sorry.Én ellene vagyok az ilyen "új stadion minden áron" dolgoknak.A Fradi pályát se szeretném ha elforgatnák.Történelme van a Szentélynek.Elég lenne,ha a wc-t megcsinálnák,mert jelenleg bokáig ér a pisa....Kiss
Az okés. Más téma. 😊 De ennek a kreálmánynak semmilye sincs. 😀 Na jó benne van pár bajnokság, meg kupa. 😀krixtofer
Történelem nélkül nehéz. 😊Kiss
Csúnya.krixtofer
Mint a "A BKV feljutása helyett a Debrecen maradhat az NB I-ben" történet 😛 na jóóó abbahagytam.
Lazio megverte e Juvét. 😊Kiss
Ha szegény BKV nem vállalta az NB1-et, akkor miért bűn ez?
több mint 13 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 860 — Sworn to the Dark
Lazio megverte e Juvét. 😊Kiss
rég nem volt ilyen jó szezonban részem Lazio szurkolóként. Petkovic a király!

built for this shit

több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nana! 😉
Amúgy, egyelőre még csak bontják a Nagyerdei "stadiont". Nem építik. 😀
Azért azt majd megnézem, hogy 2014 márciusában tényleg készen lesz-e... krixtofer
Életveszélyes a jelenlegi!Amúgy hol játszik a loki addig,míg meg nem épül?
Kiss
Ugyyanott játszanak ahol eddig, az Oláh Gabin! 😊 Én szégyellem magam a tákolmány miatt... A Nagyerdeiben régebben játszottak. Az egy másik pusztulmány. 😀 E helyére építik.
krixtofer
jaaa,kevertem a dolgokat sorry.Én ellene vagyok az ilyen "új stadion minden áron" dolgoknak.A Fradi pályát se szeretném ha elforgatnák.Történelme van a Szentélynek.Elég lenne,ha a wc-t megcsinálnák,mert jelenleg bokáig ér a pisa....Kiss
Az okés. Más téma. 😊 De ennek a kreálmánynak semmilye sincs. 😀 Na jó benne van pár bajnokság, meg kupa. 😀krixtofer
Történelem nélkül nehéz. 😊Kiss
Csúnya.krixtofer
Mint a "A BKV feljutása helyett a Debrecen maradhat az NB I-ben" történet 😛 na jóóó abbahagytam.
Lazio megverte e Juvét. 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Nana! 😉
Amúgy, egyelőre még csak bontják a Nagyerdei "stadiont". Nem építik. 😀
Azért azt majd megnézem, hogy 2014 márciusában tényleg készen lesz-e... krixtofer
Életveszélyes a jelenlegi!Amúgy hol játszik a loki addig,míg meg nem épül?
Kiss
Ugyyanott játszanak ahol eddig, az Oláh Gabin! 😊 Én szégyellem magam a tákolmány miatt... A Nagyerdeiben régebben játszottak. Az egy másik pusztulmány. 😀 E helyére építik.
krixtofer
jaaa,kevertem a dolgokat sorry.Én ellene vagyok az ilyen "új stadion minden áron" dolgoknak.A Fradi pályát se szeretném ha elforgatnák.Történelme van a Szentélynek.Elég lenne,ha a wc-t megcsinálnák,mert jelenleg bokáig ér a pisa....Kiss
Az okés. Más téma. 😊 De ennek a kreálmánynak semmilye sincs. 😀 Na jó benne van pár bajnokság, meg kupa. 😀krixtofer
Történelem nélkül nehéz. 😊Kiss
Csúnya.
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nana! 😉
Amúgy, egyelőre még csak bontják a Nagyerdei "stadiont". Nem építik. 😀
Azért azt majd megnézem, hogy 2014 márciusában tényleg készen lesz-e... krixtofer
Életveszélyes a jelenlegi!Amúgy hol játszik a loki addig,míg meg nem épül?
Kiss
Ugyyanott játszanak ahol eddig, az Oláh Gabin! 😊 Én szégyellem magam a tákolmány miatt... A Nagyerdeiben régebben játszottak. Az egy másik pusztulmány. 😀 E helyére építik.
krixtofer
jaaa,kevertem a dolgokat sorry.Én ellene vagyok az ilyen "új stadion minden áron" dolgoknak.A Fradi pályát se szeretném ha elforgatnák.Történelme van a Szentélynek.Elég lenne,ha a wc-t megcsinálnák,mert jelenleg bokáig ér a pisa....Kiss
Az okés. Más téma. 😊 De ennek a kreálmánynak semmilye sincs. 😀 Na jó benne van pár bajnokság, meg kupa. 😀krixtofer
Történelem nélkül nehéz. 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Nana! 😉
Amúgy, egyelőre még csak bontják a Nagyerdei "stadiont". Nem építik. 😀
Azért azt majd megnézem, hogy 2014 márciusában tényleg készen lesz-e... krixtofer
Életveszélyes a jelenlegi!Amúgy hol játszik a loki addig,míg meg nem épül?
Kiss
Ugyyanott játszanak ahol eddig, az Oláh Gabin! 😊 Én szégyellem magam a tákolmány miatt... A Nagyerdeiben régebben játszottak. Az egy másik pusztulmány. 😀 E helyére építik.
krixtofer
jaaa,kevertem a dolgokat sorry.Én ellene vagyok az ilyen "új stadion minden áron" dolgoknak.A Fradi pályát se szeretném ha elforgatnák.Történelme van a Szentélynek.Elég lenne,ha a wc-t megcsinálnák,mert jelenleg bokáig ér a pisa....Kiss
Az okés. Más téma. 😊 De ennek a kreálmánynak semmilye sincs. 😀 Na jó benne van pár bajnokság, meg kupa. 😀
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nana! 😉
Amúgy, egyelőre még csak bontják a Nagyerdei "stadiont". Nem építik. 😀
Azért azt majd megnézem, hogy 2014 márciusában tényleg készen lesz-e... krixtofer
Életveszélyes a jelenlegi!Amúgy hol játszik a loki addig,míg meg nem épül?
Kiss
Ugyyanott játszanak ahol eddig, az Oláh Gabin! 😊 Én szégyellem magam a tákolmány miatt... A Nagyerdeiben régebben játszottak. Az egy másik pusztulmány. 😀 E helyére építik.
krixtofer
jaaa,kevertem a dolgokat sorry.Én ellene vagyok az ilyen "új stadion minden áron" dolgoknak.A Fradi pályát se szeretném ha elforgatnák.Történelme van a Szentélynek.Elég lenne,ha a wc-t megcsinálnák,mert jelenleg bokáig ér a pisa....

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Nana! 😉
Amúgy, egyelőre még csak bontják a Nagyerdei "stadiont". Nem építik. 😀
Azért azt majd megnézem, hogy 2014 márciusában tényleg készen lesz-e... krixtofer
Életveszélyes a jelenlegi!Amúgy hol játszik a loki addig,míg meg nem épül?
Kiss
Ugyyanott játszanak ahol eddig, az Oláh Gabin! 😊 Én szégyellem magam a tákolmány miatt... A Nagyerdeiben régebben játszottak. Az egy másik pusztulmány. 😀 E helyére építik.
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nana! 😉
Amúgy, egyelőre még csak bontják a Nagyerdei "stadiont". Nem építik. 😀
Azért azt majd megnézem, hogy 2014 márciusában tényleg készen lesz-e... krixtofer
Életveszélyes a jelenlegi!Amúgy hol játszik a loki addig,míg meg nem épül?
(Veled am majd beszélni akarok Kristóf! holnap írok fbon majd figyeld 😉 )

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Kiss
Nana! 😉

Amúgy, egyelőre még csak bontják a Nagyerdei "stadiont". Nem építik. 😀
Azért azt majd megnézem, hogy 2014 márciusában tényleg készen lesz-e...
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Balotelli holnap ír alá 2017-ig, a kivásárlási ára 70 millió euró lesz állítólag.
Közben meg Emanuelsont kölcsönadtuk a Fulhamnek fél évre, na az szerintem hülyeség volt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Balotelli az AC Milanban folytatja, official. 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Lanzafame Honvéd? Nem fogja széttanítani a magyar NB-1et. Áááá.Hanni
Ennél jobban biztos nem. 😊
Kiss
Dr. Pánics! alig beteg ember... 😀

|
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 824
 www.bild.de/sport/fussball/lewis-holtby/geht-bastos-kommt-wechselt-schalke-die-krise-weg-28291560.bild.html

Bastos ---> Schalke 04