Soccer
41 feliratkozó
több mint 13 éve
Nyilván az jót tesz nekünk ha a magyar csapatok nagy részében nem magyarok vannak... Lehet tehetséges a srác, és ha bundázott akkor a Honvéd jó táptalaj, de ha szerinted nem minden szart idehordanak 70%ban feleslegesen akkor ....egészen konkrétan évente, mint a mi Filkorunk odakint! 😊hülye vagy te. ez is csak egy leselejtezett noname külföldi szar, aki elveszi a kenyeret és a lehetőséget a mi óriási tehetségeink elől. Ezért maradunk mi örökké csak potenciális világbajnokok, hiszen így sosem kapják meg a hatalmas tehetségeink a lehetőséget, hogy megláthassa mindenki, hogy tényleg világbajnokok lennénk velük :/fetomy
ettől függetlenül ebbe a remek enbéegybe simán istencsászár lehet...Divat
Kádár Diósgyőrben nah ennek én jobban örülök minthogy jön egy olasz megváltó Kispestre mondjuk 400ból 1x csak bejön.
több mint 13 éve
egészen konkrétan évente, mint a mi Filkorunk odakint! 😊hülye vagy te. ez is csak egy leselejtezett noname külföldi szar, aki elveszi a kenyeret és a lehetőséget a mi óriási tehetségeink elől. Ezért maradunk mi örökké csak potenciális világbajnokok, hiszen így sosem kapják meg a hatalmas tehetségeink a lehetőséget, hogy megláthassa mindenki, hogy tényleg világbajnokok lennénk velük :/
ettől függetlenül ebbe a remek enbéegybe simán istencsászár lehet...Divat
több mint 13 éve
"a Juventus, a Bari, a Palermo, a Parma, a Brescia, a Catania és legutóbb a másodosztályú Grosseto csapatát erősítő 25 éves csatár"egészen konkrétan évente, mint a mi Filkorunk odakint! 😊
Az ilyen azért szenzációs. Jó tudni, hogy nem csak kishazánkban jellemző ez, hogy a "szupertehetséges" játékosok többször váltanak klubot, mint alsógatyát. Ez pl. engem lehet jobban aggasztana, mint az eljárás 😀fetomy
ettől függetlenül ebbe a remek enbéegybe simán istencsászár lehet...
|
több mint 13 éve
"a Juventus, a Bari, a Palermo, a Parma, a Brescia, a Catania és legutóbb a másodosztályú Grosseto csapatát erősítő 25 éves csatár"Az ilyen azért szenzációs. Jó tudni, hogy nem csak kishazánkban jellemző ez, hogy a "szupertehetséges" játékosok többször váltanak klubot, mint alsógatyát. Ez pl. engem lehet jobban aggasztana, mint az eljárás 😀
több mint 13 éve
Ez a gól, amit a Roma kapusa nyalt be, valami egészen elképesztő. 😀Hatalmasat szakadtam. Ennyire szerencsétlen hogy lehet valaki. 😀
több mint 13 éve
• Évek óta nem érkezett Magyarországra olyan piacképes és értékes játékosmúlttal büszkélkedő labdarúgó, mint Davide Lanzafame a Honvédhoz. Rontja a fogadtatás ünnepi légkörét, hogy a korábban 63 Serie A-s bajnoki mérkőzésen szereplő, a Juventus, a Bari, a Palermo, a Parma, a Brescia, a Catania és legutóbb a másodosztályú Grosseto csapatát erősítő 25 éves csatár ellen eljárás folyik Olaszországban. Az ügyészség gyanúja szerint a Bari két mérkőzésének elcsalásában is szerepet játszott...A Honvédban most az afrikai/délszláv vonal helyett olasz vonal van. 3 volt U-20as olasz válogatott jött.csempiönsip?Divat
www.honvedfc.hu/?page=9&newsid=9017iktriad
több mint 13 éve
A Honvédban most az afrikai/délszláv vonal helyett olasz vonal van. 3 volt U-20as olasz válogatott jött.csempiönsip?
www.honvedfc.hu/?page=9&newsid=9017iktriad
|
több mint 13 éve
13 éve drukkolok a Romanak, de ezt már én sem bírom el. STEKELENBURG PEDIG 2 HÓNAPJA CSERE EZ MÖGÖTT...

JT Daniels fan
több mint 13 éve
A Honvédban most az afrikai/délszláv vonal helyett olasz vonal van. 3 volt U-20as olasz válogatott jött. www.honvedfc.hu/?page=9&newsid=9017
több mint 13 éve
mint a székely viccben "ha változás lesz majd szólok"És nem várod tárt karokkal? Mit fog szólni? Jujj...apeszosja. Ne emlegesd mert visszajön a 3.0-s patchelt verzió 😀Amadeus91na mivan, rádparancsolt az "asszony"? 😛fetomypl SSMS? 😊fetomyelhatárolódok!Amadeus91
több mint 13 éve
És nem várod tárt karokkal? Mit fog szólni? Jujj...ja. Ne emlegesd mert visszajön a 3.0-s patchelt verzió 😀Amadeus91na mivan, rádparancsolt az "asszony"? 😛fetomypl SSMS? 😊fetomyelhatárolódok!Amadeus91
több mint 13 éve
ja. Ne emlegesd mert visszajön a 3.0-s patchelt verzió 😀na mivan, rádparancsolt az "asszony"? 😛fetomypl SSMS? 😊fetomyelhatárolódok!Amadeus91
több mint 13 éve
na mivan, rádparancsolt az "asszony"? 😛pl SSMS? 😊fetomyelhatárolódok!Amadeus91
több mint 13 éve
elhatárolódok!pl SSMS? 😊fetomyVigyázatok megsértődik és elmegy majd visszajön 2 hét múlva új nickkel.Tocaaz egy dolog hogy hahaha értitek részegen fórumozik ikszdélol milyen menő srác, de mást ilyen stílusért simán bannolni szoktak a picsába, őt meg még csak meg se szólja senki, az a vicc.kaszoigen egyébként ezt már én is szóvá akartam tenni...fetomy
több mint 13 éve
pl SSMS? 😊Vigyázatok megsértődik és elmegy majd visszajön 2 hét múlva új nickkel.Tocaaz egy dolog hogy hahaha értitek részegen fórumozik ikszdélol milyen menő srác, de mást ilyen stílusért simán bannolni szoktak a picsába, őt meg még csak meg se szólja senki, az a vicc.kaszoigen egyébként ezt már én is szóvá akartam tenni...fetomy
több mint 13 éve
Vigyázatok megsértődik és elmegy majd visszajön 2 hét múlva új nickkel.az egy dolog hogy hahaha értitek részegen fórumozik ikszdélol milyen menő srác, de mást ilyen stílusért simán bannolni szoktak a picsába, őt meg még csak meg se szólja senki, az a vicc.kaszoigen egyébként ezt már én is szóvá akartam tenni...fetomy
több mint 13 éve
Én rohadék azért nagyon örülök neki, hogy az Inter nem tudta megvenni Felipe Andersont, mert nem küldték el időben a papírjait a szövetségnek.. 😀de jött az új Modric(Kovacic) és Kuzmanovic! remélem Mateo(Arsenal és Real is akarta ugyebár, de minket választott) nem ér Coutinho-i magasságokba nálunk...én rohadtul örülök neki!
A Juve mondjuk hasonlóan járt Polival, de neki a fele játékjogát így is meg tudták venni, szóval nyáron mindenképp csatlakozik majd a kerethez.Stez
|
több mint 13 éve
Most hogy lejárt nagyjából mindenhol az átigazolási határidő, mi lesz Juhász Rolanddal? Megpenészedik az Anderlecht padján/lelátóján?iktriadhazatér! állítólag nálunk is képbe volt vmikor(és ha nem jön nagy név(aka Leonardo), akkor lehet marad rá lové, bár nemtom Moniznek kell-e ilyen lassú védő), de briósgyőrön se lepődnék meg!
|
több mint 13 éve
Liverpool have already agreed to sell striker Andy Carroll to West Ham at the end of the season, according to Hammers co-owner David Sullivan.SkySportsMásfél szezon alatt 44 Premier League mérkőzés, 6 gól.
Mindezt 35 millió fontért tette.
Merci, Monsieur Comolli!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
csak most látom a híreket, mekkora bohóc ez a milan, atyaég...Lehet kövezni, de nálam Becks annak a példája, hogy alázattal, akarattal, gyakorlással, szorgalommal (mindenki válassza ki azt ami szimpatikus) mit el lehet érni.
btw, lehet hogy nem David Beckham nem minden idők legnagyobb játékosa, de hogy nekem nagyobb kedvencem az életben nem lesz, az olyan biztos minthogy, most itt ülök.
elképesztő, hogy mire képes a pályán és azon kívül is, még mindig.gabtsi
Nekem soha nem volt a kedvencem, de mindig nagyon sokra becsültem Őt.
Amit elért, azt csak magának köszönheti. Beadások, szabadok kell hozzá rugótechnika, de nagyrészt tanulható dolog.
Inkább ilyen játékos legyen példakép mint a tehetséges cselgép brazilok, akik néhány év csillogás után mennek a süllyesztőbe (pia, kábszer, diszkó, nők stb.).
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
csak most látom a híreket, mekkora bohóc ez a milan, atyaég...jó de te United drukker vagy, te láttad mit művelt/művel a pályán 😊
btw, lehet hogy nem David Beckham nem minden idők legnagyobb játékosa, de hogy nekem nagyobb kedvencem az életben nem lesz, az olyan biztos minthogy, most itt ülök.
elképesztő, hogy mire képes a pályán és azon kívül is, még mindig.gabtsi
nálam is örök kedvenc, nem sok ilyen rúgótechnikát lehet látni mint az övé, érdemes megnézni a youtube-on pl a góljait, azt a természetességet ahogy csavarta a labdát... és még csapatjátékos is, képes küzdeni, meghalni a pályán + ugye emlékszünk 98-ra, a VB utáni lincselésre és a szezonra mit utána futott - hány mai suhancnak szállt el volna az agya akkor?
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
csak most látom a híreket, mekkora bohóc ez a milan, atyaég...btw, lehet hogy nem David Beckham nem minden idők legnagyobb játékosa, de hogy nekem nagyobb kedvencem az életben nem lesz, az olyan biztos minthogy, most itt ülök.
elképesztő, hogy mire képes a pályán és azon kívül is, még mindig.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
az egy dolog hogy hahaha értitek részegen fórumozik ikszdélol milyen menő srác, de mást ilyen stílusért simán bannolni szoktak a picsába, őt meg még csak meg se szólja senki, az a vicc.kaszoigen egyébként ezt már én is szóvá akartam tenni...
több mint 13 éve
Ahogy Filipovics Vladan játékosainak nagy részének elvan baszva a menedzselése, de senkinek nem tűnik fel közülük...Most hogy lejárt nagyjából mindenhol az átigazolási határidő, mi lesz Juhász Rolanddal? Megpenészedik az Anderlecht padján/lelátóján?iktriadszvsz az egész karrierje hatalmas menedzselési hiba. nagyon sajnálom őt, jóval több volt benne....peach
több mint 13 éve
Most hogy lejárt nagyjából mindenhol az átigazolási határidő, mi lesz Juhász Rolanddal? Megpenészedik az Anderlecht padján/lelátóján?iktriadszvsz az egész karrierje hatalmas menedzselési hiba. nagyon sajnálom őt, jóval több volt benne....
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...