Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
egészen konkrétan évente, mint a mi Filkorunk odakint! 😊
ettől függetlenül ebbe a remek enbéegybe simán istencsászár lehet...Divat
hülye vagy te. ez is csak egy leselejtezett noname külföldi szar, aki elveszi a kenyeret és a lehetőséget a mi óriási tehetségeink elől. Ezért maradunk mi örökké csak potenciális világbajnokok, hiszen így sosem kapják meg a hatalmas tehetségeink a lehetőséget, hogy megláthassa mindenki, hogy tényleg világbajnokok lennénk velük :/fetomy
Nyilván az jót tesz nekünk ha a magyar csapatok nagy részében nem magyarok vannak... Lehet tehetséges a srác, és ha bundázott akkor a Honvéd jó táptalaj, de ha szerinted nem minden szart idehordanak 70%ban feleslegesen akkor ....
Kádár Diósgyőrben nah ennek én jobban örülök minthogy jön egy olasz megváltó Kispestre mondjuk 400ból 1x csak bejön.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egészen konkrétan évente, mint a mi Filkorunk odakint! 😊
ettől függetlenül ebbe a remek enbéegybe simán istencsászár lehet...Divat
hülye vagy te. ez is csak egy leselejtezett noname külföldi szar, aki elveszi a kenyeret és a lehetőséget a mi óriási tehetségeink elől. Ezért maradunk mi örökké csak potenciális világbajnokok, hiszen így sosem kapják meg a hatalmas tehetségeink a lehetőséget, hogy megláthassa mindenki, hogy tényleg világbajnokok lennénk velük :/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
"a Juventus, a Bari, a Palermo, a Parma, a Brescia, a Catania és legutóbb a másodosztályú Grosseto csapatát erősítő 25 éves csatár"

Az ilyen azért szenzációs. Jó tudni, hogy nem csak kishazánkban jellemző ez, hogy a "szupertehetséges" játékosok többször váltanak klubot, mint alsógatyát. Ez pl. engem lehet jobban aggasztana, mint az eljárás 😀fetomy
egészen konkrétan évente, mint a mi Filkorunk odakint! 😊
ettől függetlenül ebbe a remek enbéegybe simán istencsászár lehet...

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"a Juventus, a Bari, a Palermo, a Parma, a Brescia, a Catania és legutóbb a másodosztályú Grosseto csapatát erősítő 25 éves csatár"

Az ilyen azért szenzációs. Jó tudni, hogy nem csak kishazánkban jellemző ez, hogy a "szupertehetséges" játékosok többször váltanak klubot, mint alsógatyát. Ez pl. engem lehet jobban aggasztana, mint az eljárás 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a gól, amit a Roma kapusa nyalt be, valami egészen elképesztő. 😀
Hatalmasat szakadtam. Ennyire szerencsétlen hogy lehet valaki. 😀

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 823
A Honvédban most az afrikai/délszláv vonal helyett olasz vonal van. 3 volt U-20as olasz válogatott jött.
 www.honvedfc.hu/?page=9&newsid=9017iktriad
csempiönsip?Divat
• Évek óta nem érkezett Magyarországra olyan piacképes és értékes játékosmúlttal büszkélkedő labdarúgó, mint Davide Lanzafame a Honvédhoz. Rontja a fogadtatás ünnepi légkörét, hogy a korábban 63 Serie A-s bajnoki mérkőzésen szereplő, a Juventus, a Bari, a Palermo, a Parma, a Brescia, a Catania és legutóbb a másodosztályú Grosseto csapatát erősítő 25 éves csatár ellen eljárás folyik Olaszországban. Az ügyészség gyanúja szerint a Bari két mérkőzésének elcsalásában is szerepet játszott...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A Honvédban most az afrikai/délszláv vonal helyett olasz vonal van. 3 volt U-20as olasz válogatott jött.
 www.honvedfc.hu/?page=9&newsid=9017iktriad
csempiönsip?

|
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
13 éve drukkolok a Romanak, de ezt már én sem bírom el. STEKELENBURG PEDIG 2 HÓNAPJA CSERE EZ MÖGÖTT...


JT Daniels fan
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Honvédban most az afrikai/délszláv vonal helyett olasz vonal van. 3 volt U-20as olasz válogatott jött.
 www.honvedfc.hu/?page=9&newsid=9017
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 823
pl SSMS? 😊fetomy
elhatárolódok!Amadeus91
na mivan, rádparancsolt az "asszony"? 😛fetomy
ja. Ne emlegesd mert visszajön a 3.0-s patchelt verzió 😀Amadeus91
És nem várod tárt karokkal? Mit fog szólni? Jujj...apeszos
mint a székely viccben "ha változás lesz majd szólok"
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
pl SSMS? 😊fetomy
elhatárolódok!Amadeus91
na mivan, rádparancsolt az "asszony"? 😛fetomy
ja. Ne emlegesd mert visszajön a 3.0-s patchelt verzió 😀Amadeus91
És nem várod tárt karokkal? Mit fog szólni? Jujj...
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 823
pl SSMS? 😊fetomy
elhatárolódok!Amadeus91
na mivan, rádparancsolt az "asszony"? 😛fetomy
ja. Ne emlegesd mert visszajön a 3.0-s patchelt verzió 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
pl SSMS? 😊fetomy
elhatárolódok!Amadeus91
na mivan, rádparancsolt az "asszony"? 😛
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 823
az egy dolog hogy hahaha értitek részegen fórumozik ikszdélol milyen menő srác, de mást ilyen stílusért simán bannolni szoktak a picsába, őt meg még csak meg se szólja senki, az a vicc.kaszo
igen egyébként ezt már én is szóvá akartam tenni...fetomy
Vigyázatok megsértődik és elmegy majd visszajön 2 hét múlva új nickkel.Toca
pl SSMS? 😊fetomy
elhatárolódok!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az egy dolog hogy hahaha értitek részegen fórumozik ikszdélol milyen menő srác, de mást ilyen stílusért simán bannolni szoktak a picsába, őt meg még csak meg se szólja senki, az a vicc.kaszo
igen egyébként ezt már én is szóvá akartam tenni...fetomy
Vigyázatok megsértődik és elmegy majd visszajön 2 hét múlva új nickkel.Toca
pl SSMS? 😊
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
az egy dolog hogy hahaha értitek részegen fórumozik ikszdélol milyen menő srác, de mást ilyen stílusért simán bannolni szoktak a picsába, őt meg még csak meg se szólja senki, az a vicc.kaszo
igen egyébként ezt már én is szóvá akartam tenni...fetomy
Vigyázatok megsértődik és elmegy majd visszajön 2 hét múlva új nickkel.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Én rohadék azért nagyon örülök neki, hogy az Inter nem tudta megvenni Felipe Andersont, mert nem küldték el időben a papírjait a szövetségnek.. 😀
A Juve mondjuk hasonlóan járt Polival, de neki a fele játékjogát így is meg tudták venni, szóval nyáron mindenképp csatlakozik majd a kerethez.Stez
de jött az új Modric(Kovacic) és Kuzmanovic! remélem Mateo(Arsenal és Real is akarta ugyebár, de minket választott) nem ér Coutinho-i magasságokba nálunk...én rohadtul örülök neki!

|
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Most hogy lejárt nagyjából mindenhol az átigazolási határidő, mi lesz Juhász Rolanddal? Megpenészedik az Anderlecht padján/lelátóján?iktriad
hazatér! állítólag nálunk is képbe volt vmikor(és ha nem jön nagy név(aka Leonardo), akkor lehet marad rá lové, bár nemtom Moniznek kell-e ilyen lassú védő), de briósgyőrön se lepődnék meg!

|
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Liverpool have already agreed to sell striker Andy Carroll to West Ham at the end of the season, according to Hammers co-owner David Sullivan.SkySports
Másfél szezon alatt 44 Premier League mérkőzés, 6 gól.
Mindezt 35 millió fontért tette.
Merci, Monsieur Comolli!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
csak most látom a híreket, mekkora bohóc ez a milan, atyaég...

btw, lehet hogy nem David Beckham nem minden idők legnagyobb játékosa, de hogy nekem nagyobb kedvencem az életben nem lesz, az olyan biztos minthogy, most itt ülök.
elképesztő, hogy mire képes a pályán és azon kívül is, még mindig.gabtsi
Lehet kövezni, de nálam Becks annak a példája, hogy alázattal, akarattal, gyakorlással, szorgalommal (mindenki válassza ki azt ami szimpatikus) mit el lehet érni.
Nekem soha nem volt a kedvencem, de mindig nagyon sokra becsültem Őt.
Amit elért, azt csak magának köszönheti. Beadások, szabadok kell hozzá rugótechnika, de nagyrészt tanulható dolog.
Inkább ilyen játékos legyen példakép mint a tehetséges cselgép brazilok, akik néhány év csillogás után mennek a süllyesztőbe (pia, kábszer, diszkó, nők stb.).

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
csak most látom a híreket, mekkora bohóc ez a milan, atyaég...

btw, lehet hogy nem David Beckham nem minden idők legnagyobb játékosa, de hogy nekem nagyobb kedvencem az életben nem lesz, az olyan biztos minthogy, most itt ülök.
elképesztő, hogy mire képes a pályán és azon kívül is, még mindig.gabtsi
jó de te United drukker vagy, te láttad mit művelt/művel a pályán 😊

nálam is örök kedvenc, nem sok ilyen rúgótechnikát lehet látni mint az övé, érdemes megnézni a youtube-on pl a góljait, azt a természetességet ahogy csavarta a labdát... és még csapatjátékos is, képes küzdeni, meghalni a pályán + ugye emlékszünk 98-ra, a VB utáni lincselésre és a szezonra mit utána futott - hány mai suhancnak szállt el volna az agya akkor?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak most látom a híreket, mekkora bohóc ez a milan, atyaég...

btw, lehet hogy nem David Beckham nem minden idők legnagyobb játékosa, de hogy nekem nagyobb kedvencem az életben nem lesz, az olyan biztos minthogy, most itt ülök.
elképesztő, hogy mire képes a pályán és azon kívül is, még mindig.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az egy dolog hogy hahaha értitek részegen fórumozik ikszdélol milyen menő srác, de mást ilyen stílusért simán bannolni szoktak a picsába, őt meg még csak meg se szólja senki, az a vicc.kaszo
igen egyébként ezt már én is szóvá akartam tenni...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Most hogy lejárt nagyjából mindenhol az átigazolási határidő, mi lesz Juhász Rolanddal? Megpenészedik az Anderlecht padján/lelátóján?iktriad
szvsz az egész karrierje hatalmas menedzselési hiba. nagyon sajnálom őt, jóval több volt benne....peach
Ahogy Filipovics Vladan játékosainak nagy részének elvan baszva a menedzselése, de senkinek nem tűnik fel közülük...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Most hogy lejárt nagyjából mindenhol az átigazolási határidő, mi lesz Juhász Rolanddal? Megpenészedik az Anderlecht padján/lelátóján?iktriad
szvsz az egész karrierje hatalmas menedzselési hiba. nagyon sajnálom őt, jóval több volt benne....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...