Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!! eaglesmcnabb
Mondjuk ha BL-t nyerünk, lefosom, ha csak 3.-ok leszünk a bajnokságban.
De ha kiesünk egy MU ellen, valakit felgyújtok.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 442 — je suis poloska
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!! eaglesmcnabb
Most mit akarsz már tojnak ők nagyívbe a bajnokságra. Én is ezt tenném. Verjék ki a barcát és a manut aztán jól van,
Mondjuk kéltem hogy kifogják ...Toca
konkrétan emiatt vagyok pipa 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunk, mindenki más (vagy a többség) megérti a másik álláspontját meg mittudomén.fetomy
Sobri ilyen ezt mindenki tudja, téged nem gondoltalak ilyennek de ezt boznygatod nagy hévvel 😀
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!! eaglesmcnabb
Most mit akarsz már tojnak ők nagyívbe a bajnokságra. Én is ezt tenném. Verjék ki a barcát és a manut aztán jól van,
Mondjuk kéltem hogy kifogják ...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!! eaglesmcnabb
Sousa kellene. Most kell lecsapni rá, amíg szabad! New Yorkban meg sírhatnak!

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 442 — je suis poloska
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunkfetomy
Mondjuk én tényleg meggyőzhetetlen idióta vagyok, hiszen annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, igaz? Há nem? De!
Irigyellik is sokan, igaz? Nem? De!

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Toca: Te meg delonsotól tanultál vitázni? Ő szokott azzal előjönni a semmiből, hogy már bizonyosságot nyert, hogy nincs igazam. Hol? Esküszöm sehol nem látok semmi olyan érvet, mondatot, szót, szórészletet vagy betűt ami azt jelentené, hogy nincsen igazam. Ez persze nem jelenti, hogy van, csak nem értem miből következtetted ki, hogy hülyeséget beszélek.

Akkor a vidi sikersztori, csak itt vannak jó külföldiek. Amúgy nem, mert én azért láttam már jó néhányat mikor néztem nb1-et (csak a vidiből, akiket nem a vidi fedezett fel Alves, Peric, Mitrovic), diósgyőrben pl. nem voltak jók tavaly a légiósok? Debrecenben is szoktak lenni jók, győrben is, régebben a fradiban is, újpestről is rémlik pár de ezek ugye pénzes csapatok, tehát ne számítsuk őket, nézzük a maradék 6-7 csapatot, akiknek nincs pénzük minőségi játékosokra. Alapozzuk arra a véleményünket, mert akkor igazunk lesz, hogy a külföldiek szarok! Igen, elmondtam, hogy az ilyen zete szerű csődcsapatoknak nem telik normális külföldiekre, és épp azért döntenek a szarmagyar és szarkülföldi közül utóbbinál, mert olcsóbb, nincs pénzük a szarmagyarra.

Én igazából azt látom, hogy ha úgy nézzük az nb1-et, hogy belevesszük az összes csapatot, azokat is akik tudnak jó külföldieket találni, nem csak azokat, akik nem tudnak, akkor máris van alapja annak amit mondok, de ha úgy nézzük mint te, hogy nem számoljuk a jó külföldi játékosokat, csak a szarokat, akkor kétségkívül igazad van, a külföldiek szarok, és játszhatnának helyettük magyar szarok, ha már Magyarországon vagyunk.

btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunk, mindenki más (vagy a többség) megérti a másik álláspontját meg mittudomén. Ez kurvára nincs így, vagy megint úgy van igazad, hogy ha nem számítjuk azokat az embereket, akik a te álláspontod elleni példák. De nem kell messzire menni, pl. most Te sem vagy hajlandó látni azt, hogy van alapja amit mondok, Te is úgy vagy vele, hogy neked van igazad, én meg idióta vagyok, aki hülyeségeket pofázik. De biztos számítsuk le most ezt az esetet, és akkor nem lesz majd igaz 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha tizenegyes párbajt játszana csapatom, nem lennék szomorú, ha ez a mali kapus nálunk lenne.

több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Kiss!

Adj mélcímet és átküldöm majd. nem nagy. kicsi lebutított.

ZoliMP
ment a PM.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
YoungZeeZee 9 838
Kiss!

Adj mélcímet és átküldöm majd. nem nagy. kicsi lebutított.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Miért, te kinek a véleményét hajtogatod, a szomszédét?
Ja, a vidi által igazolt külföldiek teljesen offtopic az nb1-be érkező külföldiek témában.fetomy
Nem offtopic, csak nem fedi a teljes képet. Tehát mondhatom azt pl. hogy a spanyol bajnokságban kruva sok pénz van mert a Real sokat költ , de ettől még ez nem igaz csak egy leszűkített eset...
Nem a véleményeddel van a baj, hanem amíg másokkal érdemes vitázni mert ők is meg én is információcsere által belátjuk hogy nem csak én nekem van igazam. Addig te meg rááltál a Sobri vonalra, 20x leírom ugyanazt akkor már sokkal igazabb. Már csak a tény szócksát kéne használnod és azt hinném ő törte fel a neved 😊Toca
Nem tudom téged miért zavar, ha valaki akkor ír véleményt, ha biztos benne.
Ezek szerint te bizonytalan, zavarosan ingadozó, belátással bíró emberekkel szeretsz vitázni, és ezért frusztrál, ha valaki nem ilyen.
Majd ha nagyobb leszel meglepően sok ilyennel fogsz találkozni, azt javallom kezdd el megszokni.
És már nem mondhatod, hogy senki se figyelmeztetett.
Aztán azt se tudom, miért kéne bárkinek is azért vitázni, hogy számodra hasznos, vagy érdemes legyen.
A vita nem valami vírus, vagy betegség, hanem időtöltés. És mindenkinek más az indoka, hogy miért teszi.
Sőt, felnőtt emberek között a vita már nem elsősorban információcseréről szól, hanem főként egyfajta intellektuális szórakozás, elfoglaltság.
Sobri Jóska
Nem, olyanokkal szeretek vitázni akik ha bizonyosságot nyer amit mondtak hülyeség nem mint egy óvodás a saját véleményéhez ragaszkodik hogy de akkor is a lapát a jobb ... hanem felnőtt emberként belátják , hogy nem feltétlen úgyvan ahogy gondolta.
Ha neked az intellektuális szórakozás , hogy beszélsz egy hülyeségről 40x amit már mindenki tudja hogy faszság és csak hülyének néz téged az a te dolgod én ebből már kinőttem bocs.
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Off leszek vmennyire😊

Aki tudja olvassa el Zlatan könyvét. Megéri , mondhatom, hogy vicces😊 Már rögtön belecsap a közepébe. A barcával kezdi. ( remélem nem vmi fake változatott szedtem le).ZoliMP
Linket tudnál küldeni?Én eddig csak ilyen 40 pár oldalas részleteket találtam a könyvről.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Miért, te kinek a véleményét hajtogatod, a szomszédét?
Ja, a vidi által igazolt külföldiek teljesen offtopic az nb1-be érkező külföldiek témában.fetomy
Nem offtopic, csak nem fedi a teljes képet. Tehát mondhatom azt pl. hogy a spanyol bajnokságban kruva sok pénz van mert a Real sokat költ , de ettől még ez nem igaz csak egy leszűkített eset...
Nem a véleményeddel van a baj, hanem amíg másokkal érdemes vitázni mert ők is meg én is információcsere által belátjuk hogy nem csak én nekem van igazam. Addig te meg rááltál a Sobri vonalra, 20x leírom ugyanazt akkor már sokkal igazabb. Már csak a tény szócksát kéne használnod és azt hinném ő törte fel a neved 😊Toca
Nem tudom téged miért zavar, ha valaki akkor ír véleményt, ha biztos benne.
Ezek szerint te bizonytalan, zavarosan ingadozó, belátással bíró emberekkel szeretsz vitázni, és ezért frusztrál, ha valaki nem ilyen.
Majd ha nagyobb leszel meglepően sok ilyennel fogsz találkozni, azt javallom kezdd el megszokni.
És már nem mondhatod, hogy senki se figyelmeztetett.
Aztán azt se tudom, miért kéne bárkinek is azért vitázni, hogy számodra hasznos, vagy érdemes legyen.
A vita nem valami vírus, vagy betegség, hanem időtöltés. És mindenkinek más az indoka, hogy miért teszi.
Sőt, felnőtt emberek között a vita már nem elsősorban információcseréről szól, hanem főként egyfajta intellektuális szórakozás, elfoglaltság.

több mint 13 éve
YoungZeeZee 9 838
Off leszek vmennyire😊

Aki tudja olvassa el Zlatan könyvét. Megéri , mondhatom, hogy vicces😊 Már rögtön belecsap a közepébe. A barcával kezdi. ( remélem nem vmi fake változatott szedtem le)

Csuda, a csapattársam tegnap kiruccant és összefutott Guus Hiddinkkel és Robi Carlosssal. Izgalmas hét elé nézek hátha összefutok én is velük. Az Anzsi edzőtáborozik.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gondoltam, hogy nem bírjuk ki. Persze ismét a hosszabbításban, s szokás szerint szöglet után...
több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
One-nil to the Football Team! 😊 Végre pár meccs óta elég bíztatóan játszunk, és akarunk. C'mon Gunners!
Owen meg gratulálhat magának, hogy megütötte Arteta-t. Wilshere for president.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 823
 sportgeza.hu/futball/2013/02/01/katargate/

Katar-gate
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Miért, te kinek a véleményét hajtogatod, a szomszédét?
Ja, a vidi által igazolt külföldiek teljesen offtopic az nb1-be érkező külföldiek témában.fetomy
Nem offtopic, csak nem fedi a teljes képet. Tehát mondhatom azt pl. hogy a spanyol bajnokságban kruva sok pénz van mert a Real sokat költ , de ettől még ez nem igaz csak egy leszűkített eset...
Nem a véleményeddel van a baj, hanem amíg másokkal érdemes vitázni mert ők is meg én is információcsere által belátjuk hogy nem csak én nekem van igazam. Addig te meg rááltál a Sobri vonalra, 20x leírom ugyanazt akkor már sokkal igazabb. Már csak a tény szócksát kéne használnod és azt hinném ő törte fel a neved 😊
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Nyilván az jót tesz nekünk ha a magyar csapatok nagy részében nem magyarok vannak... Lehet tehetséges a srác, és ha bundázott akkor a Honvéd jó táptalaj, de ha szerinted nem minden szart idehordanak 70%ban feleslegesen akkor ....
Kádár Diósgyőrben nah ennek én jobban örülök minthogy jön egy olasz megváltó Kispestre mondjuk 400ból 1x csak bejön.Toca
Nézd, a csőd szélén álló szarok igen, szarokat hoznak. De nem mindenki. Pl. a vidi nem, itt az arány picit más, mert itt 400-ból 399 külföldi jó, és 400-ból 1 magyar jó, hogy hasonlóképp becsüljem meg a számokat. Szerintem az elmúlt pár évből sokkal több szar magyart mondok a csapatból mint ahány szar külföldit. Pedig ugye épp az volt a gond, hogy ide sok külföldi jön.

Nem árt semmit a magyar focinak, hogy sok a külföldi. Egy normális országnak ártana, de mivel nekünk kalap szar a fiatal generációnk, nem oszt nem szoroz. Értem én, hogy ha van egy fos magyar és egy fos külföldi akkor inkább a fos magyar játsszon, de én inkább úgy vagyok vele, hogy fos=fos tehát tök mindegy.

Miért hozunk ide sok külföldit? Mert azoknak az országoknak lehet, hogy van normális utánpótlásképzése, és még olcsóbbak is. Nálunk meg sztárkodik a sok zselézett pöcs, de ha pályára kell menni, akkor szart se ér egyik se.fetomy
Hát igen, ezt én is így gondolom. Ha annyira sok fantasztikus magyar fiatal tehetség lenne, akkor őket játszatnák. De mivel szinte egyáltalán nincs, vagy alig aki hajlandó lenne itthon játszani pár évet, így persze hogy helyette egy olcsóbb, motiváltabb, képzettebb külföldi fog játszani. Csak erről csöndben hallhatnak a nagy kritizálók mindig. Olyan mint mikor Bognár szidja Sousa-t mindenért. Igaz hogy ő a Csákvár edzője, semmi eredeménye nincs edzőként sehol, de osztja az észt, meg kritikát folyamatosan, ahelyett hogy kicsit tanulnának, meg jegyzetelnének tőlük. Persze az is igaz, hogy a klubvezetők ugyanúgy benne vannak, hiszen egy külföldi tréner itt mindent megkap, elviselnek tőle sokmindent, míg magyarnak feleannyi lehetősége van. Ezért vannak benne mindannyian, edzők, vezetők egyaránt a nagy egészben, legtöbbször egymással mutyizva persze. Ki hitte volna, hoyg a komoly, értelmes üzletember Matyi úr ekkora gáz, meg hülye lesz mint focivezető?!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Miért, te kinek a véleményét hajtogatod, a szomszédét?
Ja, a vidi által igazolt külföldiek teljesen offtopic az nb1-be érkező külföldiek témában.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Nyilván az jót tesz nekünk ha a magyar csapatok nagy részében nem magyarok vannak... Lehet tehetséges a srác, és ha bundázott akkor a Honvéd jó táptalaj, de ha szerinted nem minden szart idehordanak 70%ban feleslegesen akkor ....
Kádár Diósgyőrben nah ennek én jobban örülök minthogy jön egy olasz megváltó Kispestre mondjuk 400ból 1x csak bejön.Toca
Nézd, a csőd szélén álló szarok igen, szarokat hoznak. De nem mindenki. Pl. a vidi nem, itt az arány picit más, mert itt 400-ból 399 külföldi jó, és 400-ból 1 magyar jó, hogy hasonlóképp becsüljem meg a számokat. Szerintem az elmúlt pár évből sokkal több szar magyart mondok a csapatból mint ahány szar külföldit. Pedig ugye épp az volt a gond, hogy ide sok külföldi jön.

Nem árt semmit a magyar focinak, hogy sok a külföldi. Egy normális országnak ártana, de mivel nekünk kalap szar a fiatal generációnk, nem oszt nem szoroz. Értem én, hogy ha van egy fos magyar és egy fos külföldi akkor inkább a fos magyar játsszon, de én inkább úgy vagyok vele, hogy fos=fos tehát tök mindegy.

Miért hozunk ide sok külföldit? Mert azoknak az országoknak lehet, hogy van normális utánpótlásképzése, és még olcsóbbak is. Nálunk meg sztárkodik a sok zselézett pöcs, de ha pályára kell menni, akkor szart se ér egyik se.fetomy
Értem hogy akármit írok muszáj a Vidire húzni d ea Honvédról beszélünk nézd meg mennyi külföldi igazoltak és mennyi volt hasznos. Neked mindegy, nekem még egy MTK is sokkal szerethetőbb mégha zsidók is mert legalább van egy rakat fiatal magyar.
Pont emiatt a hülye mentalitás miatt nem is fog soha előrelépni, de mindegy.
De valószínűleg megint nem akarod felfogni amit mondok és megint jösz majd egy hülye idenem íllő Vidis példához és leáltalánosítod hogy én nem akarok külföldit Mo-n szóval a veled való vitatkozást is befejeztem mert csak a saját véleményed hajtogatod úgy meg felsleges már olvastam elégszer...
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
A Siófok is megkezdte a szokasos teli kukazast.Bekes megyei megye 3-bol (legalso osztaly itt) igazoltak 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nyilván az jót tesz nekünk ha a magyar csapatok nagy részében nem magyarok vannak... Lehet tehetséges a srác, és ha bundázott akkor a Honvéd jó táptalaj, de ha szerinted nem minden szart idehordanak 70%ban feleslegesen akkor ....
Kádár Diósgyőrben nah ennek én jobban örülök minthogy jön egy olasz megváltó Kispestre mondjuk 400ból 1x csak bejön.Toca
Nézd, a csőd szélén álló szarok igen, szarokat hoznak. De nem mindenki. Pl. a vidi nem, itt az arány picit más, mert itt 400-ból 399 külföldi jó, és 400-ból 1 magyar jó, hogy hasonlóképp becsüljem meg a számokat. Szerintem az elmúlt pár évből sokkal több szar magyart mondok a csapatból mint ahány szar külföldit. Pedig ugye épp az volt a gond, hogy ide sok külföldi jön.

Nem árt semmit a magyar focinak, hogy sok a külföldi. Egy normális országnak ártana, de mivel nekünk kalap szar a fiatal generációnk, nem oszt nem szoroz. Értem én, hogy ha van egy fos magyar és egy fos külföldi akkor inkább a fos magyar játsszon, de én inkább úgy vagyok vele, hogy fos=fos tehát tök mindegy.

Miért hozunk ide sok külföldit? Mert azoknak az országoknak lehet, hogy van normális utánpótlásképzése, és még olcsóbbak is. Nálunk meg sztárkodik a sok zselézett pöcs, de ha pályára kell menni, akkor szart se ér egyik se.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lanzafame fél évig marad. Ha rúg 7-10 gólt tavasszal, netán újra európai kupaszerepléshez segíti a Honvédot, már megérte idehozni.
A többiekre is kiváncsi leszek. Remélem nem megy el az egész kontingens nyáron (mint általában nálunk szokás).

Sajna úgy tűnik, Debreceni viszont ugyanazt kapja majd tavasszal tölünk, mint Juhász az Anderlechtben. Csak ő ráadásul kiskorától szolgálja a klubbot😕