Soccer
41 feliratkozó
több mint 13 éve
Hálisten maradt Poli és az idény felfedezettje Icardi is. Pedig érte 12millát adott volna a Napoli. 😮A Juve mondjuk hasonlóan járt Polival, de neki a fele játékjogát így is meg tudták venni, szóval nyáron mindenképp csatlakozik majd a kerethez.StezA fele játékjogát sem tudtuk, mert pont az ezzel kapcsolatos papírok nem érkeztek be időben. Mondjuk a megállapodás értelmében így is maradt volna a szezon hátralevő részében a jelenlegi csapatánál, de így nyáron vesszük csak mag a felel játékjogát.Beki
1millát nem ért a szezon előtt. Dobott az árán a 30perc alatt szerzett mesternégyes. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Juve mondjuk hasonlóan járt Polival, de neki a fele játékjogát így is meg tudták venni, szóval nyáron mindenképp csatlakozik majd a kerethez.StezA fele játékjogát sem tudtuk, mert pont az ezzel kapcsolatos papírok nem érkeztek be időben. Mondjuk a megállapodás értelmében így is maradt volna a szezon hátralevő részében a jelenlegi csapatánál, de így nyáron vesszük csak mag a felel játékjogát.
több mint 13 éve
Én rohadék azért nagyon örülök neki, hogy az Inter nem tudta megvenni Felipe Andersont, mert nem küldték el időben a papírjait a szövetségnek.. 😀A Juve mondjuk hasonlóan járt Polival, de neki a fele játékjogát így is meg tudták venni, szóval nyáron mindenképp csatlakozik majd a kerethez.
több mint 13 éve
beleszürkül ezt akartam írni 😀 csak tescos a bill..😀a "beleszűkül"-t a hajára gondoltad vagy azt a akartad írni hogy beleszürkül? 😊davemayerWillian :igen komoly fejingatás:HabiÓriási csalódás volt nekem is,aztán majd kiderűl,hogy beleszűkül-e abba a bajnokságba...Kiss

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Meglepő hogy nem a Zenit vette meg Williant illet volna Witsel mellé, és akkor már csak Fellaini hiányozna a kirakósból.mikrofonhaj mindörökké!
több mint 13 éve
a "beleszűkül"-t a hajára gondoltad vagy azt a akartad írni hogy beleszürkül? 😊Willian :igen komoly fejingatás:HabiÓriási csalódás volt nekem is,aztán majd kiderűl,hogy beleszűkül-e abba a bajnokságba...Kiss
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Willian :igen komoly fejingatás:HabiÓriási csalódás volt nekem is,aztán majd kiderűl,hogy beleszűkül-e abba a bajnokságba...

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
YoungZeeZee
9 838
Fanatikus drukker nem vagyok, de minden országból megvannak a kedvenceim. Ha kikapnak.. persze nem befolyásolják a közérzetemet. A PSG nagyon kedvelem. Személyes tapasztalat miatt is, igaz kb. csak 6 éve történt, hogy először jártam a "hercegeknél", de már a személyzet nagyon megfogott. Igaz bunkó franciák? Aznap pont nem volt stadiontúra, de a csávó gyorsan körbevezetett minket, ingyen. Rá 1-2 évre viszont mindent meg tudtunk nézni,,miért is írtam ezt? Örülök Beckham igazolásának. Nem Becks mindenidők cselgépe, játékosa, de hogy a szíve a helyén van és hajt és küzd és többször is fel tud állni a padlóról...Kevés olyan soccer ország van ahol a fővárosnak nincs igazi bajnok esélyes csapata. Most talán Németország van ebben a szituban ( Berlin )
Kell egy jó PSG.
Gondolkozom, hogy leadjam a drótot Sanyi bának a tegnapi román összetartásról. Ebéd időben egy jót kávéztak a napon😀 sztem ez egész napos elfoglaltság volt mivel kb. 40 kilóméterre voltak a főhadiszállásuktól és vagy 70-re Marbellától.
több mint 13 éve
Most hogy lejárt nagyjából mindenhol az átigazolási határidő, mi lesz Juhász Rolanddal? Megpenészedik az Anderlecht padján/lelátóján?
több mint 13 éve
Fradisták közt marad..sorry 😀www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtmmondjuk múltkor én is elsütöttem mindezt Xani-al, amúgy fasza! 😀Divat
ez mekkora szar 😮Kiss

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtmmondjuk múltkor én is elsütöttem mindezt Xani-al, amúgy fasza! 😀
ez mekkora szar 😮Kiss
|
több mint 13 éve
Hát lehet olyan szép lányokat kiverni a fejekből ? 😀Hogy örökké ezen pörög az agyad... Sobri JóskaInkább linkelt volna kurvákat 😀Toca......MMMSKiégett az agyad?!
Soccerről ennyit írni indokolatlanul?!?
Sobri Jóska
Még Tebow is lehet elcsábulna 😀
több mint 13 éve
Igen. 😊 De a tranzakciónak, (hivatalos aláírásnak) éjfélig meg kell történnie! (Ami Angliában 23:00, de ezt sose tudtam megjegyezni, úgyhogy nem biztos. 😊 Szerk.: Igen, Angoloknál értelemszerűen 11-kor zárul! ) Anno 2011-ben, amikor Artetat igazoltuk, állítólag 2 perccel a határidő előtt érkeztek meg a papírok az FA-hez. 😊Tehát végeredményben nem írtam hülyeséget. 😉 Különös okot bárki talál.MikeyAngliában is ma éjfél a határidő!!! Csak ha valamilyen különös oknál fogva a szerződést nem tudnák elküldeni, (Faxolni) az FA-hez, akkor meg van adva az az időpont, hogy beérkezzen. 😊krixtoferMeddig tart most a téli átigazolási időszak?KissA nemzetközi ma éjfélig, de pl. Angliában országon belüli átigazolásnál holnap du. a határidő.Mikey
több mint 13 éve
www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtmez mekkora szar 😮

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Hogy örökké ezen pörög az agyad...Inkább linkelt volna kurvákat 😀Toca......MMMSKiégett az agyad?!
Soccerről ennyit írni indokolatlanul?!?
Sobri Jóska
több mint 13 éve
MegaLOLNem volt még?Nem, mert az olaszok lekésték a saját átigazolási határidejüket (facepalm), ami 19:00 óra volt.
Nikolic => Siena
Kíváncsian várom mennyit fog játszani.Sinisa
Lencse közbe Fülőp csapattársa lett Görögországban. iktriad
Olvastam én is utána.
Hát igen, a híres mediterrán pontosság...
De ha jól látom a Juve és a Lazio is bukott egy-egy igazolást emiatt.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Inkább linkelt volna kurvákat 😀......MMMSKiégett az agyad?!
Soccerről ennyit írni indokolatlanul?!?
Sobri Jóska
több mint 13 éve
......MMMSKiégett az agyad?!
Soccerről ennyit írni indokolatlanul?!?
több mint 13 éve
Tehát végeredményben nem írtam hülyeséget. 😉 Különös okot bárki talál.Angliában is ma éjfél a határidő!!! Csak ha valamilyen különös oknál fogva a szerződést nem tudnák elküldeni, (Faxolni) az FA-hez, akkor meg van adva az az időpont, hogy beérkezzen. 😊krixtoferMeddig tart most a téli átigazolási időszak?KissA nemzetközi ma éjfélig, de pl. Angliában országon belüli átigazolásnál holnap du. a határidő.Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Valószínűleg létrejön: Nacho Monreal--> Arsenal Spanyol válogatott, Mallorca balbekkje. Én személyesen nagyon örülök neki. 10M Euro állítólag. 😊
több mint 13 éve
Angliában is ma éjfél a határidő!!! Csak ha valamilyen különös oknál fogva a szerződést nem tudnák elküldeni, (Faxolni) az FA-hez, akkor meg van adva az az időpont, hogy beérkezzen. 😊Meddig tart most a téli átigazolási időszak?KissA nemzetközi ma éjfélig, de pl. Angliában országon belüli átigazolásnál holnap du. a határidő.Mikey
több mint 13 éve
www.transfermarkt.de/de/tottenham-keeper-gomes-wechselt-zu-1899-hoffenheim/news/anzeigen_112931.htmlBecks ---> PSGNémet link miért nincs? 😀Asbee
Heurelho Gomes Tottenham--->Hoffenheim (Tim Wiese--->kispad)Amadeus91
www.transfermarkt.de/de/paris-saint-germain-verpflichtet-beckham/news/anzeigen_112901.html
kérésed számomra parancs
több mint 13 éve
Kádár Tamás a DVTK játékosa lett, ő a harmadik válogatott szerzeménye a Diósgyőrnek.

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Becks ---> PSGNémet link miért nincs? 😀
Heurelho Gomes Tottenham--->Hoffenheim (Tim Wiese--->kispad)Amadeus91


