Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
az megvan, hogy a mai válogatott meccs nem lesz közvetítve, mivel a fehéroroszok hivatalosan a pályaválasztók és le se szar*ák a mai derbit? 😂 szerethető sanyi és a szerethető szövetség egyre szerethetőbb "felkészülési" meccseket hoznak össze... 😀peach
nem biztos, hogy szeretném látni azt a válogatottat, ahol Rudi ilyen félévvel a háta mögött még mindig keretbe kerülhet... röhej a köbön


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
az megvan, hogy a mai válogatott meccs nem lesz közvetítve, mivel a fehéroroszok hivatalosan a pályaválasztók és le se szar*ák a mai derbit? 😂 szerethető sanyi és a szerethető szövetség egyre szerethetőbb "felkészülési" meccseket hoznak össze... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Juhász Rolandnak orosz lehetőségei vannak...

Macskahalacska 10M? 😀

Divat
Kuban Krasznodar. Szakmai előrelépés Belgiumhoz képest.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Juhász Rolandnak orosz lehetőségei vannak...

Macskahalacska 10M? 😀

|
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meg úgy a csapatot is mert ez marha kevés lesz a Madrid ellen, vagy ha túl is szenvedjük magunkat rajtuk a Milan ellen pláne Balloval az élen szépen ki fogunk pottyanni. dande
Balo nincs nevezve a BL-re.empty taxi
Most tényleg megkönnyebbültem mert még túl rövid időt töltött volna el a Milánnál addig, hogy elmenjen a kedve a focitól és kezdje a "balhéit" 😛 mivel tartom azért annyira jó játékosnak minden hülyesége ellenére, hogy nem bánom a hiányát.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Balo nem játszhat a BL-ben.
Ez a mázlija a Barcának, mert lealázná a Messi bandát. 😀

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cityben játszott BL meccset idén vagy tévedek?Bazzani
úgy tudom játszott, legalábbis mintha a Dortmund ellen ő lőtte volna be végén tizenegyest


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Cityben játszott BL meccset idén vagy tévedek?

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Meg úgy a csapatot is mert ez marha kevés lesz a Madrid ellen, vagy ha túl is szenvedjük magunkat rajtuk a Milan ellen pláne Balloval az élen szépen ki fogunk pottyanni. dande
Balo nincs nevezve a BL-re.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Léci valaki rúgja hátsón Messit mert kezd nagyon elegem lenni belőle, ahogy viselkedik. (tudom kérditek csak most 😀 de egyrészt elvakult Barca szurkoló vagyok másrészt én nem én már jó ideje mondom nem tetszik a játékán túl az időnkénti görcsös viselkedése) Örülnék ha visszakerülne a mosoly az arcára és lenne kommunikációja a többiekkel is akkor is ha valami nem úgy sül el, ahogy szeretné mert ez hosszútávon nem lesz jó (innen is elfogadok jelentkezőket 😛). Meg úgy a csapatot is mert ez marha kevés lesz a Madrid ellen, vagy ha túl is szenvedjük magunkat rajtuk a Milan ellen pláne Balloval az élen szépen ki fogunk pottyanni. Jó lenne ha Tito mihamarabb egészséges lenne persze nem csak ezért is. Nem érdemeljük meg azt sem, hogy esetlegesen az Atletico pontot veszítsen.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Amúgy igen. De Reina régen is kimászkált a kapuból. Csak régen nem balfaszkodott kint, hanem mindig el tudta rúgni a labdát... de idén... áhh.Mikey
Egyébként az elmúlt 3 hónapban úgy védett ahogy kellett. Volt pár rossz kirúgás, de ennyi. Eddig nem hibázott.kristóf17
ha mellé nyúl egy labdának, arra azt mondom hogy benne van, de egy ilyen labdára kifutni egyszerűen hülyeség, még ha kellett Agüero klasszisa is ahhoz hogy ez gól legyen. Még csak veszélyes sem volt az a labda amivel kiugratták a csatárt...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Amúgy igen. De Reina régen is kimászkált a kapuból. Csak régen nem balfaszkodott kint, hanem mindig el tudta rúgni a labdát... de idén... áhh.Mikey
Egyébként az elmúlt 3 hónapban úgy védett ahogy kellett. Volt pár rossz kirúgás, de ennyi. Eddig nem hibázott.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Amúgy igen. De Reina régen is kimászkált a kapuból. Csak régen nem balfaszkodott kint, hanem mindig el tudta rúgni a labdát... de idén... áhh.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Stevie Gerrard, Gerrard
He'll pass the ball 40 yards
He's big and he's fuckin' hard
Stevie Gerrard, Gerrard


Mekkora game winner lett volna a gólja, kár, hogy Reina másként gondolta...

9-9-7, ehh.Mikey
Az, egyem meg! Idén előbújt belőle a lövőkedv végre. Ilyenkor egyébként minden eszembe jut, amit annyiszor hallottam már, és milyen igaz, hogy az összes kapus bolond 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Stevie Gerrard, Gerrard
He'll pass the ball 40 yards
He's big and he's fuckin' hard
Stevie Gerrard, Gerrard


Mekkora game winner lett volna a gólja, kár, hogy Reina másként gondolta...

9-9-7, ehh.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Fuck that, fuck you fuckkkkoffmotherfucker sonof a bitch..... Kiakadtam hogy milyen gólt vagyunk képesek kapni egy olyan meccsen ahol jobbak voltunk mint a bajnok........ Két bukott pont... Csak azért nem magyarul káromkodok, mert az legalább egy oldal lenne...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
na akkor 9-el a City és 16-tal a Chelsea előtt... Ezt se gondoltam volna 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Na nézzük mire megy a Liverpool a manciti otthonában.
Enrique visszatér a kezdőbe, sajnos Lucas továbbra is ott van, és Carragher is kezd, amit mondjuk nem értek.
Mindegy, let's go mighty REDS!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Szar vitákat olvasol 😀Toca
igen, már felfogtam, hogy úgy kellett volna, hogy nem veszem figyelembe azokat a vitákat amik ellent mondanak neked, csak azokat amik alátámasztják amit mondasz, és rögtön igazad lesz 😀 Sobri feltörte a fiókodat? 😛fetomy
Nem ha Sobri feltölre volna, akkor azt írtam volna, hogy csak olyan viták vannak amit mondok és ez TÉNY 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunkfetomy
Mondjuk én tényleg meggyőzhetetlen idióta vagyok, hiszen annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, igaz? Há nem? De!
Irigyellik is sokan, igaz? Nem? De!
Sobri Jóska
Baszki igaz, kétszer is igazad volt ebben a hszben 😮 😮 És akkor még nem is beszéltünk arról amire csak közben gondoltál! 😊

Toca: én nem sok olyan vitát láttam eddig itt a fórumon, ahol olyan nagyon megértően elfogadták volna egymás álláspontját 😊 Akkor sem, ha sobri vagy én nem voltunk benne 😉fetomy
Szar vitákat olvasol 😀

Modricnak meg nincs helye a Madridban, de azért voltak már bustok Madridban 😀Toca
remélem jön majd hozzánk Ő is a játékostemetőből, és nálunk tündökölni fog! 😀

siena....síroook 😕

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szar vitákat olvasol 😀Toca
igen, már felfogtam, hogy úgy kellett volna, hogy nem veszem figyelembe azokat a vitákat amik ellent mondanak neked, csak azokat amik alátámasztják amit mondasz, és rögtön igazad lesz 😀 Sobri feltörte a fiókodat? 😛
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunkfetomy
Mondjuk én tényleg meggyőzhetetlen idióta vagyok, hiszen annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, igaz? Há nem? De!
Irigyellik is sokan, igaz? Nem? De!
Sobri Jóska
Baszki igaz, kétszer is igazad volt ebben a hszben 😮 😮 És akkor még nem is beszéltünk arról amire csak közben gondoltál! 😊

Toca: én nem sok olyan vitát láttam eddig itt a fórumon, ahol olyan nagyon megértően elfogadták volna egymás álláspontját 😊 Akkor sem, ha sobri vagy én nem voltunk benne 😉fetomy
Szar vitákat olvasol 😀

Modricnak meg nincs helye a Madridban, de azért voltak már bustok Madridban 😀Toca
tudnám, hogy minek vesznek minden évben valakit 40 millióért a padra.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunkfetomy
Mondjuk én tényleg meggyőzhetetlen idióta vagyok, hiszen annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, igaz? Há nem? De!
Irigyellik is sokan, igaz? Nem? De!
Sobri Jóska
Baszki igaz, kétszer is igazad volt ebben a hszben 😮 😮 És akkor még nem is beszéltünk arról amire csak közben gondoltál! 😊

Toca: én nem sok olyan vitát láttam eddig itt a fórumon, ahol olyan nagyon megértően elfogadták volna egymás álláspontját 😊 Akkor sem, ha sobri vagy én nem voltunk benne 😉fetomy
Szar vitákat olvasol 😀

Modricnak meg nincs helye a Madridban, de azért voltak már bustok Madridban 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunkfetomy
Mondjuk én tényleg meggyőzhetetlen idióta vagyok, hiszen annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, igaz? Há nem? De!
Irigyellik is sokan, igaz? Nem? De!
Sobri Jóska
Baszki igaz, kétszer is igazad volt ebben a hszben 😮 😮 És akkor még nem is beszéltünk arról amire csak közben gondoltál! 😊

Toca: én nem sok olyan vitát láttam eddig itt a fórumon, ahol olyan nagyon megértően elfogadták volna egymás álláspontját 😊 Akkor sem, ha sobri vagy én nem voltunk benne 😉
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!! eaglesmcnabb
Mondjuk ha BL-t nyerünk, lefosom, ha csak 3.-ok leszünk a bajnokságban.
De ha kiesünk egy MU ellen, valakit felgyújtok.kaszo
Ekkora bust-ot,mint Modric reg lattam a Realban,ha lattam valaha egyaltalan 😕