Soccer
41 feliratkozó
több mint 13 éve
FTC-SZTK 3-0 két újonc is gólt rúgott és Divat példaképe Pölő is 😊Kissgólja után anyázott egyet sort a nézőknek, nem bírta, hogy egész meccsen kapta a beszólásokat.
Máté János ismét két gólt lőtt, ráadásul az egyik szép is volt (átemelős). ha Détári épeszű, őt fogja kezdetni Pölöskey helyett
built for this shit
több mint 13 éve
remek Alaba két hónapra is kidőlhet. Fáradásos törés... júliusban. Rafinha szalagszakadás... szintén.Mi a jó Istent csinálnak az edzőtáborban?
több mint 13 éve
FTC-SZTK 3-0 két újonc is gólt rúgott és Divat példaképe Pölő is 😊Kissígy folytatja előbb-utóbb Sanyibá is felfigyel rá, kérdés h rakja majd bele a renccerébe, netán újat alakít-e ki miatta! brávó pölő!
|
több mint 13 éve
FTC-SZTK 3-0 két újonc is gólt rúgott és Divat példaképe Pölő is 😊

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Ferguson megerősítette, hogy valóban tettünk ajánlatot Van Persie-ért.vassadiAZ ARsenal meg megerősítette, hogy a MÚ-n kívül még a Juve és a City is ajánlatot tett Persieért, és egyszer már a Juve, most pedig a MÚ ajánlatát is elutasították.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ferguson megerősítette, hogy valóban tettünk ajánlatot Van Persie-ért.vassadiMegy a Citybe, pénz fog beszélni nála is. 😕
több mint 13 éve
Ferguson megerősítette, hogy valóban tettünk ajánlatot Van Persie-ért.vassadiha Welbeck az lesz akinek hiszem, akkor semmi szükségünk rá. ettől függetlenül az elérhető legjobb center a piacon, és bár sérülékeny de iszonyúmód állna a bölölő, ha hozzánk kerülne.
de nem fog megtörténni :/
ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
azért ez a BATE rendelkezik nemzetközi tapasztalattal az elmúlt évekből (BL csoportkör 2 alkalommal, EL legjobb 32), a svédekkel jobban jártak volna.nem láttam a Loki első meccsét, de az ő lehetséges ellenfelei (Bate Boriszov, Vardar Skopje) is a könnyebbek közé tartozikkristofa legkönnyebbet kapták a saját kalapjukbólHöri
built for this shit
több mint 13 éve
Ferguson megerősítette, hogy valóban tettünk ajánlatot Van Persie-ért.
több mint 13 éve
most nézem én is, de ez a 48 csapatos csoportkör, 32 továbbjutóval óriási röhej. simán visszahoznám a KO köröket az elejétől.BL-ben is, tk áprilisig nincs tétmérkőzés.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
De van, jogos.A Differdange 03 (luxemburgi)/AA Gent (belga) páros győztese ellen kell játszani a Vidinek a csoportkörért. Ez meglehet szerintem. 😊Schleckmár nincs playoff kör ?
gabtsi
Augusztus 10-én lesz a sorsolása ennek amúgy, remélem még fog érdekelni minket.
több mint 13 éve
A Differdange 03 (luxemburgi)/AA Gent (belga) páros győztese ellen kell játszani a Vidinek a csoportkörért. Ez meglehet szerintem. 😊Schleckmár nincs playoff kör ?
ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem láttam a Loki első meccsét, de az ő lehetséges ellenfelei (Bate Boriszov, Vardar Skopje) is a könnyebbek közé tartozikkristofahogy az albánok is 😀
több mint 13 éve
nem láttam a Loki első meccsét, de az ő lehetséges ellenfelei (Bate Boriszov, Vardar Skopje) is a könnyebbek közé tartozikkristofa legkönnyebbet kapták a saját kalapjukból
több mint 13 éve
nem láttam a Loki első meccsét, de az ő lehetséges ellenfelei (Bate Boriszov, Vardar Skopje) is a könnyebbek közé tartozik
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Jó ez az Henry-portré. Köszöni, jól érzi magát New Yorkban és imádja, hogy nem ismerik fel az utcán 😊, az egyik legszimpatikusabb játékos.http://www.nytimes.com/2012/07/16/sports/soccer/soccers-thierry-henry-relishes-the-new-in-new-york.html?_r=1&pagewanted=all
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
A Differdange 03 (luxemburgi)/AA Gent (belga) páros győztese ellen kell játszani a Vidinek a csoportkörért. Ez meglehet szerintem. 😊
több mint 13 éve
Mi az a JJK? Finn másodosztályú csapat? iktriadJacksonville Jaguars a Király?

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
wow, Gruborovics Tamás triplájával nyert a JJK 3-2-re a Zeta ellen.HöriMi az a JJK? Finn másodosztályú csapat?
több mint 13 éve
wow, Gruborovics Tamás triplájával nyert a JJK 3-2-re a Zeta ellen.
több mint 13 éve
Nem a futásukkal volt a fő probléma. Többek közt Eto'o úgy ment el a Honvéd védők mellett, mint a gyorsvonat.tegnap du 4-kor értek oda a magaslati levegős edzőtáborból, szerinted mennyi erejük volt futni? 😛Mondjuk ha annyira félvállról veszik az ellenfeleiket mint most a Honvédot, lehet hogy JC6nak a végén igaza lesz. Hiddinknek még bőven van mit csiszolni ezen a csapaton. A helyzetkihasználásuk elég szörnyű volt (szerencsére) és csak 30 centin múlt, hogy a Honvéd nem talált be idegenben. iktriadKizártnak tartom viszont, hogy ez a Macskakaja bejusson a csoportkörbe...JC6szerencséd hogy eléggé pörög a soccer topik így senkinek sincs ereje és kedve visszakeresni ezeket a komoly jóslatokat, de ezt most külön fölírom 😀Höri
Höri
több mint 13 éve
tegnap du 4-kor értek oda a magaslati levegős edzőtáborból, szerinted mennyi erejük volt futni? 😛Mondjuk ha annyira félvállról veszik az ellenfeleiket mint most a Honvédot, lehet hogy JC6nak a végén igaza lesz. Hiddinknek még bőven van mit csiszolni ezen a csapaton. A helyzetkihasználásuk elég szörnyű volt (szerencsére) és csak 30 centin múlt, hogy a Honvéd nem talált be idegenben. iktriadKizártnak tartom viszont, hogy ez a Macskakaja bejusson a csoportkörbe...JC6szerencséd hogy eléggé pörög a soccer topik így senkinek sincs ereje és kedve visszakeresni ezeket a komoly jóslatokat, de ezt most külön fölírom 😀Höri
fogadnék veled Jc6, de nem okozna igazi örömöt a győzelem.

