Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Lehet jobban járt volna Blanc ha behívja Coulibalyt Benzema mellé az EB-re. Mekkora gólvágó 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
miért Nyíregyházán van a meccs?9 ezer embert írnak a konda valamibe elférnek annyian akkor wtf?! a nagy rivális Nyíregyháza stadionjába meccselnek 😀 ezt a szégyent Kiss
nagyerdőbe nem játszhatnak, pestre meg gondolom nem akarták vinni..

|
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
miért Nyíregyházán van a meccs?9 ezer embert írnak a konda valamibe elférnek annyian akkor wtf?! a nagy rivális Nyíregyháza stadionjába meccselnek 😀 ezt a szégyent

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
de ha most kapnak egyet,kiesnek..Blitzburgh
Hisz tudjuk hogy a 2-0 a legveszélyesebb állás
több mint 13 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
de ha most kapnak egyet,kiesnek..
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bírom ezt a Varga Józsit, nem mindig játszik jól de hajt mint állat és van szíve ehhez a játékhoz, és ha megy neki akkor nagyon jó.davemayer
kezd az arc is kialakulni hozzá, amúgy tényleg jó.

EZ MOST FOCI, JÁTSZIK A LOKI!!! a faszt ezeket a falábúakat odavissza 3-4-el kellett volna verni...

|
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
De hogy tudtak ezektől az albánoktól kikapni ?
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Bírom ezt a Varga Józsit, nem mindig játszik jól de hajt mint állat és van szíve ehhez a játékhoz, és ha megy neki akkor nagyon jó.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
már így is ide írok a legtöbbet szal ez az egy már nem oszt/szoroz:
Eden Hazard után leigazoltuk az öccsét, Thorgant is 😊 (19 éves)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
és a footballfanaticsról mi kellett neki? 😀kristof
Boston Celtics cuccok (Gulácsi a nagy amfoci-fan) 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért ez a védelem botrányos. Mészáros gyakorlatilag mindig rosszul helyezkedik.Félek, hogy kapnak egy gólt és ezzel a helyzetkihasználással augusztusban rugnák a harmadik gólt.zinedine5
Ezzel egyetértek. Még szerencse, hogy egy Novakovics szintű kapus van mögöttük.

több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
és a footballfanaticsról mi kellett neki? 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Azért ez a védelem botrányos. Mészáros gyakorlatilag mindig rosszul helyezkedik.Félek, hogy kapnak egy gólt és ezzel a helyzetkihasználással augusztusban rugnák a harmadik gólt.
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Szekeresnek most rendeltem footballfanatics-ról cuccokat, szóval csak a Vidi! 😊 Én mondjuk féltem, hogy nem kap elég játéklehetőséget, de ha a PR szerint jó befektetés volt, ám legyenjjncaa
te honnan ismered? én a sógornőjével együtt dolgozom, mesélte hogy most volt a lakásavató Szfehérváron. 😀davemayer
egyik haverom az ő legjobb barátja és évek óta a de facto játékosügynöke (a csip-csup ügyeit intézi), így futottam össze vele 😊 egy végtelenül kedves srác, szóval nagyon drukkolok neki, ettől a vidis kalandtól mondjuk jobban féltem, mintha külföldre szerződött volna... (már februárban tudtam, hogy elszerződik az MTK-tól, de nem írhattam be, sőt a blikknek se adhattam el az infót 😀)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Szekeresnek most rendeltem footballfanatics-ról cuccokat, szóval csak a Vidi! 😊 Én mondjuk féltem, hogy nem kap elég játéklehetőséget, de ha a PR szerint jó befektetés volt, ám legyenjjncaa
te honnan ismered? én a sógornőjével együtt dolgozom, mesélte hogy most volt a lakásavató Szfehérváron. 😀
Remélem fog játszani, az MTK-ban nem láttam nagyon de a korosztályos válogatottakban jó volt sztem.

Ma elég jó a Loki, ha lőnek még egyet a félidőig meg is lehet a továbbjutás szvsz. Ramost én ilyen jól még nem láttam játszani, ilyet is tud?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Hát onnan nehéz melléfejelni
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
nem láttam az első meccset, de képesek voltak ezektől az albánoktól kikapni?

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Na Kulabácsit sem láttam még így menni,mióta Mo-n van 😮

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
nem semmi azért, hogy a luxemburgi bajnok Dudelange kiütötte a BL-ből a Salzburgot. hazai 1-0 win után csak 4-3ra kaptak ki idegenben 😊deyell
Ausztriában is évek óta téma a trágya klubfoci, úgy fest ott is betetőzött a dolog.
több mint 13 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
nem semmi azért, hogy a luxemburgi bajnok Dudelange kiütötte a BL-ből a Salzburgot. hazai 1-0 win után csak 4-3ra kaptak ki idegenben 😊

built for this shit

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
őszintén szólva eléggé aggódom a Loki miatt ma este ,
de remélem valami nagy játékkal rukkolnak elő és továbbjutunk , mert különben szégyelném magam még én is...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Azért a Pécset berakni az MTK elé elég nagy pofátlanság volt, a tavalyi 2 kupameccsen összességében simán jobbak voltunk náluk. Szatmári kurva nagy igazolás szó mi szó, a többiekről sokat nem tudok, de hozzánk is jöttek nevek jócskán.

Wolfe meg kurvajó, Vukmir csak azért játszik mert a jobbak nem képesek aláírni a szerződést, azért nem játszik az A csapat fele kb. eaglesmcnabb
Egyszer mi nyertünk, egyszer ti. Kétségtelen, hogy jobb volt a meccseken az MTK, de azért az nagyrészt köszönhető volt annak amit mi műveltünk egész tavasszal (lásd a táblázatot beágyazva ide), és NK9-nek.

Egyébként nálam az MTK, Pécs, DVTK, Hali kvartett jön a trió után, de szerintem a Hali itt a leggyengébb. A Fradi viszont tuti nem 5. zinedine5
a hazai meccsünkön kint voltam, végigtámadtuk a találkozót, aztán a semmiből egy kamukezezésből kapott tizivel nyertetek. Mondjuk csak emiatt tényleg kár volt leírnom a Pécset :/
szvsz olyan 5. hely környékén fogunk zárni, ha sikerül a gondjainkat megoldanunk 1-2 kulcsjátékosunkkal, akkor még előrébb is végezhetünk. De tulajdonképpen sok jelentősége úgyse nagyon lesz, könnyű itthon villogni, ha egy hulladék szlovák csapat rögtön az első körben hazaküld az EL-ból. Szégyen-gyalázat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Beijing Guoan (kínai)–Bayern München (német) 0–6 (Csang Csün-csö 8. – öngól, Robben 13., C. Pizarro 44., Th. Müller 74., Mandzukic 79., Gomez 80.)

megvan Mandzukic első gólja bajor színekben!!! Robben is játszott és villant is...Amadeus mi kell még? v csak De Jong-al lesz teljes a boldogságod? 😊Divat
megvertük a kínai fradit, remek. 😀
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Azért a Pécset berakni az MTK elé elég nagy pofátlanság volt, a tavalyi 2 kupameccsen összességében simán jobbak voltunk náluk. Szatmári kurva nagy igazolás szó mi szó, a többiekről sokat nem tudok, de hozzánk is jöttek nevek jócskán.

Wolfe meg kurvajó, Vukmir csak azért játszik mert a jobbak nem képesek aláírni a szerződést, azért nem játszik az A csapat fele kb. eaglesmcnabb
Egyszer mi nyertünk, egyszer ti. Kétségtelen, hogy jobb volt a meccseken az MTK, de azért az nagyrészt köszönhető volt annak amit mi műveltünk egész tavasszal (lásd a táblázatot beágyazva ide), és NK9-nek.

Egyébként nálam az MTK, Pécs, DVTK, Hali kvartett jön a trió után, de szerintem a Hali itt a leggyengébb. A Fradi viszont tuti nem 5.
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Szekeresnek most rendeltem footballfanatics-ról cuccokat, szóval csak a Vidi! 😊 Én mondjuk féltem, hogy nem kap elég játéklehetőséget, de ha a PR szerint jó befektetés volt, ám legyen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal