Soccer
41 feliratkozó
több mint 13 éve
Lehet jobban járt volna Blanc ha behívja Coulibalyt Benzema mellé az EB-re. Mekkora gólvágó 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
miért Nyíregyházán van a meccs?9 ezer embert írnak a konda valamibe elférnek annyian akkor wtf?! a nagy rivális Nyíregyháza stadionjába meccselnek 😀 ezt a szégyent Kissnagyerdőbe nem játszhatnak, pestre meg gondolom nem akarták vinni..
|
több mint 13 éve
miért Nyíregyházán van a meccs?9 ezer embert írnak a konda valamibe elférnek annyian akkor wtf?! a nagy rivális Nyíregyháza stadionjába meccselnek 😀 ezt a szégyent

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
de ha most kapnak egyet,kiesnek..BlitzburghHisz tudjuk hogy a 2-0 a legveszélyesebb állás
több mint 13 éve
de ha most kapnak egyet,kiesnek..
több mint 13 éve
Bírom ezt a Varga Józsit, nem mindig játszik jól de hajt mint állat és van szíve ehhez a játékhoz, és ha megy neki akkor nagyon jó.davemayerkezd az arc is kialakulni hozzá, amúgy tényleg jó.
EZ MOST FOCI, JÁTSZIK A LOKI!!! a faszt ezeket a falábúakat odavissza 3-4-el kellett volna verni...
|
több mint 13 éve
De hogy tudtak ezektől az albánoktól kikapni ?
több mint 13 éve
Bírom ezt a Varga Józsit, nem mindig játszik jól de hajt mint állat és van szíve ehhez a játékhoz, és ha megy neki akkor nagyon jó.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
már így is ide írok a legtöbbet szal ez az egy már nem oszt/szoroz:Eden Hazard után leigazoltuk az öccsét, Thorgant is 😊 (19 éves)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
és a footballfanaticsról mi kellett neki? 😀kristofBoston Celtics cuccok (Gulácsi a nagy amfoci-fan) 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Azért ez a védelem botrányos. Mészáros gyakorlatilag mindig rosszul helyezkedik.Félek, hogy kapnak egy gólt és ezzel a helyzetkihasználással augusztusban rugnák a harmadik gólt.zinedine5Ezzel egyetértek. Még szerencse, hogy egy Novakovics szintű kapus van mögöttük.
több mint 13 éve
és a footballfanaticsról mi kellett neki? 😀
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Azért ez a védelem botrányos. Mészáros gyakorlatilag mindig rosszul helyezkedik.Félek, hogy kapnak egy gólt és ezzel a helyzetkihasználással augusztusban rugnák a harmadik gólt.
több mint 13 éve
egyik haverom az ő legjobb barátja és évek óta a de facto játékosügynöke (a csip-csup ügyeit intézi), így futottam össze vele 😊 egy végtelenül kedves srác, szóval nagyon drukkolok neki, ettől a vidis kalandtól mondjuk jobban féltem, mintha külföldre szerződött volna... (már februárban tudtam, hogy elszerződik az MTK-tól, de nem írhattam be, sőt a blikknek se adhattam el az infót 😀)Szekeresnek most rendeltem footballfanatics-ról cuccokat, szóval csak a Vidi! 😊 Én mondjuk féltem, hogy nem kap elég játéklehetőséget, de ha a PR szerint jó befektetés volt, ám legyenjjncaate honnan ismered? én a sógornőjével együtt dolgozom, mesélte hogy most volt a lakásavató Szfehérváron. 😀davemayer

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Szekeresnek most rendeltem footballfanatics-ról cuccokat, szóval csak a Vidi! 😊 Én mondjuk féltem, hogy nem kap elég játéklehetőséget, de ha a PR szerint jó befektetés volt, ám legyenjjncaate honnan ismered? én a sógornőjével együtt dolgozom, mesélte hogy most volt a lakásavató Szfehérváron. 😀
Remélem fog játszani, az MTK-ban nem láttam nagyon de a korosztályos válogatottakban jó volt sztem.
Ma elég jó a Loki, ha lőnek még egyet a félidőig meg is lehet a továbbjutás szvsz. Ramost én ilyen jól még nem láttam játszani, ilyet is tud?!
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hát onnan nehéz melléfejelni
több mint 13 éve
nem láttam az első meccset, de képesek voltak ezektől az albánoktól kikapni?
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Na Kulabácsit sem láttam még így menni,mióta Mo-n van 😮
több mint 13 éve
nem semmi azért, hogy a luxemburgi bajnok Dudelange kiütötte a BL-ből a Salzburgot. hazai 1-0 win után csak 4-3ra kaptak ki idegenben 😊deyellAusztriában is évek óta téma a trágya klubfoci, úgy fest ott is betetőzött a dolog.
több mint 13 éve
nem semmi azért, hogy a luxemburgi bajnok Dudelange kiütötte a BL-ből a Salzburgot. hazai 1-0 win után csak 4-3ra kaptak ki idegenben 😊
built for this shit
több mint 13 éve
őszintén szólva eléggé aggódom a Loki miatt ma este ,de remélem valami nagy játékkal rukkolnak elő és továbbjutunk , mert különben szégyelném magam még én is...
több mint 13 éve
a hazai meccsünkön kint voltam, végigtámadtuk a találkozót, aztán a semmiből egy kamukezezésből kapott tizivel nyertetek. Mondjuk csak emiatt tényleg kár volt leírnom a Pécset :/Azért a Pécset berakni az MTK elé elég nagy pofátlanság volt, a tavalyi 2 kupameccsen összességében simán jobbak voltunk náluk. Szatmári kurva nagy igazolás szó mi szó, a többiekről sokat nem tudok, de hozzánk is jöttek nevek jócskán.Egyszer mi nyertünk, egyszer ti. Kétségtelen, hogy jobb volt a meccseken az MTK, de azért az nagyrészt köszönhető volt annak amit mi műveltünk egész tavasszal (lásd a táblázatot beágyazva ide), és NK9-nek.
Wolfe meg kurvajó, Vukmir csak azért játszik mert a jobbak nem képesek aláírni a szerződést, azért nem játszik az A csapat fele kb. eaglesmcnabb
Egyébként nálam az MTK, Pécs, DVTK, Hali kvartett jön a trió után, de szerintem a Hali itt a leggyengébb. A Fradi viszont tuti nem 5. zinedine5
szvsz olyan 5. hely környékén fogunk zárni, ha sikerül a gondjainkat megoldanunk 1-2 kulcsjátékosunkkal, akkor még előrébb is végezhetünk. De tulajdonképpen sok jelentősége úgyse nagyon lesz, könnyű itthon villogni, ha egy hulladék szlovák csapat rögtön az első körben hazaküld az EL-ból. Szégyen-gyalázat.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Beijing Guoan (kínai)–Bayern München (német) 0–6 (Csang Csün-csö 8. – öngól, Robben 13., C. Pizarro 44., Th. Müller 74., Mandzukic 79., Gomez 80.)megvertük a kínai fradit, remek. 😀
megvan Mandzukic első gólja bajor színekben!!! Robben is játszott és villant is...Amadeus mi kell még? v csak De Jong-al lesz teljes a boldogságod? 😊Divat
több mint 13 éve
Azért a Pécset berakni az MTK elé elég nagy pofátlanság volt, a tavalyi 2 kupameccsen összességében simán jobbak voltunk náluk. Szatmári kurva nagy igazolás szó mi szó, a többiekről sokat nem tudok, de hozzánk is jöttek nevek jócskán.Egyszer mi nyertünk, egyszer ti. Kétségtelen, hogy jobb volt a meccseken az MTK, de azért az nagyrészt köszönhető volt annak amit mi műveltünk egész tavasszal (lásd a táblázatot beágyazva ide), és NK9-nek.
Wolfe meg kurvajó, Vukmir csak azért játszik mert a jobbak nem képesek aláírni a szerződést, azért nem játszik az A csapat fele kb. eaglesmcnabb
Egyébként nálam az MTK, Pécs, DVTK, Hali kvartett jön a trió után, de szerintem a Hali itt a leggyengébb. A Fradi viszont tuti nem 5.
több mint 13 éve
Szekeresnek most rendeltem footballfanatics-ról cuccokat, szóval csak a Vidi! 😊 Én mondjuk féltem, hogy nem kap elég játéklehetőséget, de ha a PR szerint jó befektetés volt, ám legyen

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
