Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Hát sajnos a nyitómeccsen vereség lett, de kicsit jobban játszottunk, mint amit előzetesen reméltem. Majdnem elcsíptünk egy ikszet ennyi emberhátrány után a diósgyőri katlanban. Vermes góljának külön örülök!zavi27
rajczigány utódja megvan mindenesetre... 😊Divat
Azóta sem tudom eldönteni, hogy az egy szándékos ütés vagy egy buta (labda után kapó) mozdulat volt. Amùgy kiesni nem fogunk, mert van tartás ebben a csapatban.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hát sajnos a nyitómeccsen vereség lett, de kicsit jobban játszottunk, mint amit előzetesen reméltem. Majdnem elcsíptünk egy ikszet ennyi emberhátrány után a diósgyőri katlanban. Vermes góljának külön örülök!zavi27
rajczigány utódja megvan mindenesetre... 😊

|
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Hát sajnos a nyitómeccsen vereség lett, de kicsit jobban játszottunk, mint amit előzetesen reméltem. Majdnem elcsíptünk egy ikszet ennyi emberhátrány után a diósgyőri katlanban. Vermes góljának külön örülök!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
takács rita még mindig ronda...Divat
divatka sajnos nincs igazad. az egy meglehetosen szemrevalo aranyos lany, lipcsei bettanak ellenben amekkora a fustje a langja egy nagy budos lofasz.
nem nez ki rosszul, de ha 20 percet setalok a belvarosban 15 nala 200 kilometerrel kulonb csajt mutatok neked, koztuk takacs ritat is. az kurvaelet.Fake
ironia probált lenni, de ezek szerint nem ment át... 😊
Bettácska>>>Ritácska, de ettöl függetlenül mind2 sunapozítiv! 😀

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
takács rita még mindig ronda...Divat
divatka sajnos nincs igazad. az egy meglehetosen szemrevalo aranyos lany, lipcsei bettanak ellenben amekkora a fustje a langja egy nagy budos lofasz.
nem nez ki rosszul, de ha 20 percet setalok a belvarosban 15 nala 200 kilometerrel kulonb csajt mutatok neked, koztuk takacs ritat is. az kurvaelet.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 905
Ma trashtalk Bartha Lacival -> priceless. Sajnos folytatni kell majd, mert nagyon begyűrt. 😕szaba
mi van, bőségesebb volt a vacsorája?Höri
Nem hittem volna, hogy reflexből így tolja a válaszokat, saját gödrömbe lökött bele mondhatni. De legalább vette a lapot az elején. 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma trashtalk Bartha Lacival -> priceless. Sajnos folytatni kell majd, mert nagyon begyűrt. 😕szaba
mi van, bőségesebb volt a vacsorája?

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
A meccs végén a riporter miket beszélt? "Ezt a Slovant csak így lehetett legyőzni."
Jézus, mindjárt elhiszem, hogy ez a BL döntő.
Ahhoz képest, hogy mennyi pénzt talicskáznak Fehérvárra, nagyon halovány,alibi lepkefos volt ez.zinedine5
Pont ugyanezt akartam írni, amennyi milliárdot beléjük szórnak/szórtak...Dub
na már vártam. kis Orbánozás esetleg?
tény hogy ennél több kell majd, pláne SÁndortól, Szolnokitól. Stopira egész fasza balbekknek tűnik eddig. petey
Orbánozástól függetlenül a tény az tény marad. Nem a Pécsett, Haladást, Kecskemétet stb. támogatják az állami cégek (Mol) vagy a nagyberuházások kedvezményezetjei (Közgép, Strabag). Aki ezt nem látja az magának hazudik.
Ettől függetlenül játszahttak volna jól is, de nem játszottak. zinedine5
ahogy kellett, várták a Slovant hogy majd jön és kontráznak ahogy be is jött párszor, csak a gól nem 2 nagy ziccerből. azt meg nem rúgja be a Közgép/Strabag/OTP/MOL, ezt könnyű szajkózni. mindenesetre még ma tankoljatok meg..
jó és korszerű futballt játszik a Vidi(pár játékos tényleg gyenge), nem hinném hogy az eszetlen támadással mentek volna valahova, max kapnak 2 gólt aztán azon megy a hőbörgés. Tovább kellett jutni. Problem? Tavaly EL csoportkörös volt a Slovan. petey
Az állami apanázsnak és a szar focinak nincs feltétlen köze egymáshoz, csak a Vidi tegnapi esetében mindkettő tény.
Pécs szurkolóként meg szurkolok az EL-ben nekik, de szerintem ez a tegnapi szar foci volt. Ahhoz képest meg amit a riporter összehordott a végén, főleg.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 905
Ma trashtalk Bartha Lacival -> priceless. Sajnos folytatni kell majd, mert nagyon begyűrt. 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
takács rita még mindig ronda...Divat
és még beszélni sem tud...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Hali rutinból 10 perc focival is rúgott négyet, ez a játék 😀

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
A meccs végén a riporter miket beszélt? "Ezt a Slovant csak így lehetett legyőzni."
Jézus, mindjárt elhiszem, hogy ez a BL döntő.
Ahhoz képest, hogy mennyi pénzt talicskáznak Fehérvárra, nagyon halovány,alibi lepkefos volt ez.zinedine5
Pont ugyanezt akartam írni, amennyi milliárdot beléjük szórnak/szórtak...Dub
na már vártam. kis Orbánozás esetleg?
tény hogy ennél több kell majd, pláne SÁndortól, Szolnokitól. Stopira egész fasza balbekknek tűnik eddig. petey
Orbánozástól függetlenül a tény az tény marad. Nem a Pécsett, Haladást, Kecskemétet stb. támogatják az állami cégek (Mol) vagy a nagyberuházások kedvezményezetjei (Közgép, Strabag). Aki ezt nem látja az magának hazudik.
Ettől függetlenül játszahttak volna jól is, de nem játszottak. zinedine5
ahogy kellett, várták a Slovant hogy majd jön és kontráznak ahogy be is jött párszor, csak a gól nem 2 nagy ziccerből. azt meg nem rúgja be a Közgép/Strabag/OTP/MOL, ezt könnyű szajkózni. mindenesetre még ma tankoljatok meg..
jó és korszerű futballt játszik a Vidi(pár játékos tényleg gyenge), nem hinném hogy az eszetlen támadással mentek volna valahova, max kapnak 2 gólt aztán azon megy a hőbörgés. Tovább kellett jutni. Problem? Tavaly EL csoportkörös volt a Slovan.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
 www.givemefootball.com/premier-league/arsenal-close-to-shock-real-madrid-midfielder-deal?state=8ad8258daad546c886a764eb2714b002
Hát nem lenne rossz!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
takács rita még mindig ronda...

|
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
most ezt hogy ? mióta lehet kétszer csapatot váltani egy átigazolási szezonban ? vagy azzal, hogy ő télen szerződött mehet így ez ?gabtsi
nem emlékszel mikor Kabátot eladta a Vasas a Dunaferrbe, majd meccs nélkül továbbnyomták a Göztepe Izmirbe? 😀Höri
kicsit szégyellem is magam, hogy ilyen megadeal nem ugrott be hirtelenjében.
shame on me. 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
most ezt hogy ? mióta lehet kétszer csapatot váltani egy átigazolási szezonban ? vagy azzal, hogy ő télen szerződött mehet így ez ?gabtsi
nem emlékszel mikor Kabátot eladta a Vasas a Dunaferrbe, majd meccs nélkül továbbnyomták a Göztepe Izmirbe? 😀Höri
volt olyan hogy Vasas? 😛 😀davemayer
nb1-be nem látok ilyet végre, de vmi angyalföld steelers-ről én is hallotam már! 😊

|
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
most ezt hogy ? mióta lehet kétszer csapatot váltani egy átigazolási szezonban ? vagy azzal, hogy ő télen szerződött mehet így ez ?gabtsi
nem emlékszel mikor Kabátot eladta a Vasas a Dunaferrbe, majd meccs nélkül továbbnyomták a Göztepe Izmirbe? 😀Höri
volt olyan hogy Vasas? 😛 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
most ezt hogy ? mióta lehet kétszer csapatot váltani egy átigazolási szezonban ? vagy azzal, hogy ő télen szerződött mehet így ez ?gabtsi
nem emlékszel mikor Kabátot eladta a Vasas a Dunaferrbe, majd meccs nélkül továbbnyomták a Göztepe Izmirbe? 😀

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
most ezt hogy ? mióta lehet kétszer csapatot váltani egy átigazolási szezonban ? vagy azzal, hogy ő télen szerződött mehet így ez ?gabtsi
Ha leigazolod tovább nem adhatod abban az átigazolási időszakban viszont kikölcsönözheted vhova.empty taxi
ez tiszta - PL/Championshipben ugye rendszeres - csak az nem volt meg h ez kölcsönadás lenne

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
úgy néz ki, h Sahin a miénk 1 évre. tökéletes megoldás, amíg Wilshere fel nem épül.

egyébként most kezdődik az Arsenal - City felkészülési meccs a Sportklub-on, ha valakit érdekel.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
most ezt hogy ? mióta lehet kétszer csapatot váltani egy átigazolási szezonban ? vagy azzal, hogy ő télen szerződött mehet így ez ?gabtsi
Ha leigazolod tovább nem adhatod abban az átigazolási időszakban viszont kikölcsönözheted vhova.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
A Genoa ajánlotta fel a Milannak, nem a Milan ajánlgat érte.
Csodás volna, tovább süllyedni nem nagyon lehet már..
Semmi bajom Tőzsérrel, nagyon bírom, de nem Milan szint, hiába magyar, és fasza gyerek volna, stb stb.
Kibaszott gáz, hogy ilyen ingyen, de cserébe sokkal gyengébb játékosokat hozunk el, azt hiszik, ha sok ember jön egy posztra, akkor az be van tömve, csak sajnos ez nem így van.
Azt frankón azért vissza akarjuk hozni a 30 éves sérülékeny Kakát, hogy ezzel a szurkolókat megbékítsék, hát a jó büdös kurva anyjukat a büdös zsidóknak!
Sajnos nem Kaká fogja meghozni a békítést, hanem egy új tulajdonos.Stez
az unokatesóm nagy Milan drukker, vele beszéltük hogyha egy kicsit is érdekelné őket az eredményesség akkor ezt a 2 játékost nem adják el, 100 M alatt meg pláne nem. Nagy átbaszása ez a szurkolóknak, el is hiszem hogy ekkora lázadás van, 2 max 3 nagy igazolás posztra és a legjobb 4-et simán meg lehetett volna céloznia a Milannak a BL-ben, így meg...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
A Genoa ajánlotta fel a Milannak, nem a Milan ajánlgat érte.
Csodás volna, tovább süllyedni nem nagyon lehet már..
Semmi bajom Tőzsérrel, nagyon bírom, de nem Milan szint, hiába magyar, és fasza gyerek volna, stb stb.
Kibaszott gáz, hogy ilyen ingyen, de cserébe sokkal gyengébb játékosokat hozunk el, azt hiszik, ha sok ember jön egy posztra, akkor az be van tömve, csak sajnos ez nem így van.
Azt frankón azért vissza akarjuk hozni a 30 éves sérülékeny Kakát, hogy ezzel a szurkolókat megbékítsék, hát a jó büdös kurva anyjukat a büdös zsidóknak!
Sajnos nem Kaká fogja meghozni a békítést, hanem egy új tulajdonos.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Igen, ezt így lehet már 2-3 éve.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
most ezt hogy ? mióta lehet kétszer csapatot váltani egy átigazolási szezonban ? vagy azzal, hogy ő télen szerződött mehet így ez ?

ami nem hajlik, az törik!