Soccer
41 feliratkozó
több mint 13 éve
iktriad: mi a posztod? 😊mer ki vagy te csányi h megmondod h ki játszik és ki ül le a padra? 😀
Stez, szaba a szövkap, nála reklamálj 😀 makimajom 😀 😀 😀
Divat: ha sokat vitatkozol, leülsz a padra! punktum! 😀
kristof: +1 😊
JC6
amúgy mester nekem mind1 h kapuba kell lennem, gólt kell rúgnom! mackónadrágom is van! de akkor szeretném ha fake söprögetne előttem.. 😊
|
több mint 13 éve
én egyik felháborodást se értem.Rudolf Nyíregyházán edz. Ok, hogy valószínűleg nem sokat felejtett a Spartacus melegítőben se, de azért ennyire ne aljasodjunk le, hogy a válogatott meccsen nézzék az ügynökök free agenteket 😀 keressen magának csapatot, az az 5-6 nap is bőven elég amit válogatott helyett próbajátékkal, tárgyalással tölthet.
Gerát meg mikor kellene megnézni? Tétmeccsen? Vagy ki kéne menni az angol edzéseire heti szinten? Tétmeccsre úgy se nevezik be ha rottyon van, tryoutra simán jó Izráel választott népe ellen.
A Bowl.hu válogatottba sikerült megtalálni a helyem, bár az elmúlt két napban pont season-low formában vagyok, de tétmeccsre elővenném a Höribrahimovic énem
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
iktriad: mi a posztod? 😊Stez, szaba a szövkap, nála reklamálj 😀 makimajom 😀 😀 😀
Divat: ha sokat vitatkozol, leülsz a padra! punktum! 😀
kristof: +1 😊
több mint 13 éve
mit? szopni a vityát... 😀akkor te leszel akit elküldenek szólni a melegítő cseréknek, na? 😀Az én válogatottam:Támadó vagy védekező középpályásként leszek bevetve? Csak mert egyik se nagyon megy. iktriad
Divat - kristof, Hurka, petey, peach - JC6 - iktriad, zinedine5(Amadeus91, ha jól viselkedik), davemayer - Höri
Szövetségi kapitány: szaba
Világbajnokok.JC6
remélem Höri nyomna egy Ibrát 😛
Divat, mit lehet a fidinek, he? 😀 amúgy mindent, tudom 😊 majd csütörtökön viszek egy kartonpapírt a neveddel, ahogy az amcsik szokták 😀 még nem tudom mi lesz rajta, valami "Divat, a bowl.hu ratyija" vagy valami ahasonló 😀petey
olyat vigyél ahol a pölővel együtt vagyok! 😀
|
több mint 13 éve
Az én válogatottam:most akkor csatár v kapus leszek? 😀
Divat - kristof, Hurka, petey, peach - JC6 - iktriad, zinedine5(Amadeus91, ha jól viselkedik), davemayer - Höri
Szövetségi kapitány: szaba
Világbajnokok.JC6
|
több mint 13 éve
Az én válogatottam:amíg igazolt voltam valóban jobb hátvédként toltam, szal ott nem lenne gond 😛 (sőt ha jól rémlik Hurka posztja is talált)
Divat - kristof, Hurka, petey, peach - JC6 - iktriad, zinedine5(Amadeus91, ha jól viselkedik), davemayer - Höri
Szövetségi kapitány: szaba
Világbajnokok.JC6
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
te lehetsz a köcsög néger nyugodtan, de Prince max néger Isten, szóval az én titulusom is max az lehet a csapatbande cserepadra nem ülök le, akkor bevágom a Cassanot és tradet kérek
több mint 13 éve
hé makimajom JécéHat, én vagyok a fórum Kevin-Prince Boatengje, nem létezik, hogy ne férjek be. Stezsorry, a köcsög néger posztot már stipistoppoltam.
több mint 13 éve
akkor te leszel akit elküldenek szólni a melegítő cseréknek, na? 😀Az én válogatottam:Támadó vagy védekező középpályásként leszek bevetve? Csak mert egyik se nagyon megy. iktriad
Divat - kristof, Hurka, petey, peach - JC6 - iktriad, zinedine5(Amadeus91, ha jól viselkedik), davemayer - Höri
Szövetségi kapitány: szaba
Világbajnokok.JC6
remélem Höri nyomna egy Ibrát 😛
Divat, mit lehet a fidinek, he? 😀 amúgy mindent, tudom 😊 majd csütörtökön viszek egy kartonpapírt a neveddel, ahogy az amcsik szokták 😀 még nem tudom mi lesz rajta, valami "Divat, a bowl.hu ratyija" vagy valami ahasonló 😀
több mint 13 éve
hé makimajom JécéHat, én vagyok a fórum Kevin-Prince Boatengje, nem létezik, hogy ne férjek be.
több mint 13 éve
Az én válogatottam:Támadó vagy védekező középpályásként leszek bevetve? Csak mert egyik se nagyon megy.
Divat - kristof, Hurka, petey, peach - JC6 - iktriad, zinedine5(Amadeus91, ha jól viselkedik), davemayer - Höri
Szövetségi kapitány: szaba
Világbajnokok.JC6
több mint 13 éve
én Nigel de Jong, Sulley Muntari és Steffan Effenberg összegyúrt alteregója vagyok. Szóval szorítsá helyet nekem a középpályán köcsög poszton.én hiányolom Dombi Tibit és Gyepest a keretből.ezzel az erővel játszhatnánk mi is innen a fórumról, ha puszipajtások lennénk Sanyival? lehet még csapatot is szerezne nekünk 😀 meg is keresem egy régi jó ismerősöm, hozzon össze egérrel egy találkozót 😀
A Vanczák, Gyepes, Lipták, Halmosi védelem mindenkinél szerethetőbb lenne. Dombi pedig egyértelműen a védelmük mögé kerülhetne. Kapuban ofkorsz Király Gábor.Amadeus91
Divatot a csatársorba, Hörit másodedzőnek! Mozart, neked mi a posztod?
JC6
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az én válogatottam:Divat - kristof, Hurka, petey, peach - JC6 - iktriad, zinedine5(Amadeus91, ha jól viselkedik), davemayer - Höri
Szövetségi kapitány: szaba
Világbajnokok.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én hiányolom Dombi Tibit és Gyepest a keretből.ezzel az erővel játszhatnánk mi is innen a fórumról, ha puszipajtások lennénk Sanyival? lehet még csapatot is szerezne nekünk 😀 meg is keresem egy régi jó ismerősöm, hozzon össze egérrel egy találkozót 😀
A Vanczák, Gyepes, Lipták, Halmosi védelem mindenkinél szerethetőbb lenne. Dombi pedig egyértelműen a védelmük mögé kerülhetne. Kapuban ofkorsz Király Gábor.Amadeus91
Divatot a csatársorba, Hörit másodedzőnek! Mozart, neked mi a posztod?
több mint 13 éve
Gecc...ez az egérvári egy vicc...én hiányolom Dombi Tibit és Gyepest a keretből.
Király, Mészáros, Lipták, Halmosi... édes Istenem! kik ezek? tényleg, Király a magyar válogatott kapujában fog egyszer összeesni...
Gyurcsó (volt egy jó meccse), Gera (most épült fel)...uram irgalmazz...JC6
A Vanczák, Gyepes, Lipták, Halmosi védelem mindenkinél szerethetőbb lenne. Dombi pedig egyértelműen a védelmük mögé kerülhetne. Kapuban ofkorsz Király Gábor.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mert te aztán nagyon értelmes vagy, hogy elkezdesz személyeskedni, mikor senki sem szidott téged, csak a "kedvencedet". olvass vissza, nem csak az NS, de pár sportújság ill. online felület is megjegyezte már, hogy míg más küzd a pályán ő sétál meg szarik az egészre... mert volt egy jó meccse a csehek ellen.. (ezt írtam, nem látom mekkora hülyeséget lett volna). saját vélemény, látom másoknál okés a srác, én várnék vele. ennyi.Gecc...ez az egérvári egy vicc...Értelmes gyerek lehetsz te is...Kiszúrsz egy embert, (Gyurcsó) a cseh meccs óta volt kb 2,5 meccse és elkezdesz hülyeségeket beszélni...A Slovan elleni visszavágón jól játszott a kihagyott helyzete ellenére is és most az 1. fordulóban is az egyik legjobb/legagilisebb volt,ahogy beszállt a Pápa ellen a 2. félidőben.Erről ennyit...JoeyPorter
Király, Mészáros, Lipták, Halmosi... édes Istenem! kik ezek? tényleg, Király a magyar válogatott kapujában fog egyszer összeesni...
Gyurcsó (volt egy jó meccse), Gera (most épült fel)...uram irgalmazz...JC6
jó poén volt Joey.
több mint 13 éve
a lényeg h a fidinek lehet... 😀 (ezt hiányoltad petey?) 😊még szerencse, h legális lett, bár ha jól tudom miskolciakat is megvágták...nem lett legális, csak engedélyezték, a hatályos jogszabályok betartása mellett, ami ugye foci meccsen eléggé kivitelezhetetlen, mi is kaptunk érte ennyit, plusz 100-at amiért drágán adtuk az újpestieknek a jegyet, ill. szintén 100-at (szal összesen 300k) amiért nem rendeltetésszerűen lett használva a hangosítás 😀 (onnan lett levezényelve két hullámzás, ill. indítottak egy amíg élek én...-t)
pölőt meg állítólag sisa vinné!Divat
Pölöskeynek nem tudom, hogy örülnék-e, sztem nem ezt érdemelte a tőletek, max a tarcsiba jó lesz, ha tényleg idejön és nem válna be.
A keret tényleg vicc, bár Gyurcsónak én kifejezetten örülök, de hol van Vass vagy Rudolf?kristof
igazából erről az alkesz tehet, h elhitette pölővel h "klasszis", pedig nb2-be nem való...amúgy ő maga kérte a szerződése felbontását. amit múltkor edzőmeccsen csinált onnantól neki itt végképp nem volt jövője, kecsó ellen meg is kapta a magáét vastaps kíséretében cseréjekor, azt is csak dömének köszönheti, nem lett volna szabad játszatnia.
Gyurcsóval sztem sincs gáz, Rudol hiányzik, a többi említett valóban vicc kategória...
|
több mint 13 éve
még szerencse, h legális lett, bár ha jól tudom miskolciakat is megvágták...nem lett legális, csak engedélyezték, a hatályos jogszabályok betartása mellett, ami ugye foci meccsen eléggé kivitelezhetetlen, mi is kaptunk érte ennyit, plusz 100-at amiért drágán adtuk az újpestieknek a jegyet, ill. szintén 100-at (szal összesen 300k) amiért nem rendeltetésszerűen lett használva a hangosítás 😀 (onnan lett levezényelve két hullámzás, ill. indítottak egy amíg élek én...-t)
pölőt meg állítólag sisa vinné!Divat
Pölöskeynek nem tudom, hogy örülnék-e, sztem nem ezt érdemelte a tőletek, max a tarcsiba jó lesz, ha tényleg idejön és nem válna be.
A keret tényleg vicc, bár Gyurcsónak én kifejezetten örülök, de hol van Vass vagy Rudolf?
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Gecc...ez az egérvári egy vicc...Értelmes gyerek lehetsz te is...Kiszúrsz egy embert, (Gyurcsó) a cseh meccs óta volt kb 2,5 meccse és elkezdesz hülyeségeket beszélni...A Slovan elleni visszavágón jól játszott a kihagyott helyzete ellenére is és most az 1. fordulóban is az egyik legjobb/legagilisebb volt,ahogy beszállt a Pápa ellen a 2. félidőben.Erről ennyit...
Király, Mészáros, Lipták, Halmosi... édes Istenem! kik ezek? tényleg, Király a magyar válogatott kapujában fog egyszer összeesni...
Gyurcsó (volt egy jó meccse), Gera (most épült fel)...uram irgalmazz...JC6
több mint 13 éve
ez mi már megint:Az MLSZ-nek ezúttal a pirotechnika nem tetszett…
A szintén visszaesőnek minősülő FTC a Kecskemét elleni összecsapáson látott szurkolói pirotechnikai eszközök miatt 100 ezer forintos bírságot kapott.
még szerencse, h legális lett, bár ha jól tudom miskolciakat is megvágták...amúgy volt huhogás a brazil makinak, gondolom még azért is kapunk majd félmisit...
pölőt meg állítólag sisa vinné!
|
több mint 13 éve
kapjátok be, hozzánk meg Mudingayik, meg Palaciok jönnek, legjobb a román resignje...bár EL-be elég ennyi. nembaj a sansiroba majd lesz kiesési házirangadó!Balzaretti is felszállt a Rómába tartó vonatra.emléxem anno managerbe én mindig kineveltem... 😀DivatDestro-->Romasimán jó. többet ér mint Borini vagy a vak Osvaldo. 20 gól idén majd a psg elviszi 70 millióért.
örültök Vincent?😊Divat
meglásd idén dobogó, ott pedig bármi lehetHabi
4,5 millió euró megy Palermoba érte, 1,5 milkát kap 3 éven keresztül 😊
ha megnyerjük a bajnokságot akkor még fél millió eurót kapnak érte a rózsaszínűek.
ez már csettintős mercato 😊Habi
|
több mint 13 éve
Balzaretti is felszállt a Rómába tartó vonatra.emléxem anno managerbe én mindig kineveltem... 😀DivatDestro-->Romasimán jó. többet ér mint Borini vagy a vak Osvaldo. 20 gól idén majd a psg elviszi 70 millióért.
örültök Vincent?😊Divat
meglásd idén dobogó, ott pedig bármi lehetHabi
4,5 millió euró megy Palermoba érte, 1,5 milkát kap 3 éven keresztül 😊
ha megnyerjük a bajnokságot akkor még fél millió eurót kapnak érte a rózsaszínűek.
ez már csettintős mercato 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
rudolf azért nem kerettag mert nincs csapata... az nem érdekes h az előző selejtező sorozatban magasan a csapat legjobbja volt... nembaj, lipták ott van mint a belső ikertorony erősebbike, gera meg nyílván rommá szaggatott lábbal hasznos lesz 1 év kihagyás után... szerethető sándor!peach
több mint 13 éve
rudolf azért nem kerettag mert nincs csapata... az nem érdekes h az előző selejtező sorozatban magasan a csapat legjobbja volt... nembaj, lipták ott van mint a belső ikertorony erősebbike, gera meg nyílván rommá szaggatott lábbal hasznos lesz 1 év kihagyás után... szerethető sándor!
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gecc...ez az egérvári egy vicc...Király, Mészáros, Lipták, Halmosi... édes Istenem! kik ezek? tényleg, Király a magyar válogatott kapujában fog egyszer összeesni...
Gyurcsó (volt egy jó meccse), Gera (most épült fel)...uram irgalmazz...