Soccer
41 feliratkozó
9 hónapja
Ez a szerencsétlen Tóth nem akar felugrani egy tetves felívelésnél sem?Ennyit Ádám Martin is tudott
sajtospingvin
9 hónapja
nem vagyok egy Dibusz fan, de esélye se volt erre...ennyire üresen, ennyire egyedül egy csatárt se lehet hagyni...Dibusznak a rövidről kellett volna odaérni, ez szinte lehetetlenMiért volt a röviden?
Klaci79
9 hónapja
szerintem erre a félidőre oroszi előadhatja majd az urbán flóri klasszikustyoutu.be/Elifbnp5W8g?si=zBxDo40wP_7MOGDq
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
9 hónapja
Tóth Barna beállt és egy darab fejpárbajt se nyert meg...
9 hónapja
Mondjuk épp dicsérni akartam Mocsit erre úgy kirontott a gólnál és lett tiszta beadás mögötte h nem teszem inkábbez szó szerint így volt...hatalmas hiba sajnos
csebi
9 hónapja
nem vagyok egy Dibusz fan, de esélye se volt erre...ennyire üresen, ennyire egyedül egy csatárt se lehet hagyni...Dibusznak a rövidről kellett volna odaérni, ez szinte lehetetleneleve szarul helyezkedett
Klaci79
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 hónapja
sajtospingvin
119
Ez a szerencsétlen Tóth nem akar felugrani egy tetves felívelésnél sem?
9 hónapja
a jobb kapus lett olyan alapon elüldözveNa remélem megérte csak politikai alapon kezdő kapust kijelölniNem politikai alapon lett kijelölve.
r.baggio
Kampman
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
Na remélem megérte csak politikai alapon kezdő kapust kijelölniNem politikai alapon lett kijelölve.
r.baggio
9 hónapja
Milyen kapus az aki nem jön ki az ötösre se, sose...A második félidő bravúros volt. Emberhatranyban sem kellett volna ennyire beszarian játszani.
9 hónapja
Mondjuk épp dicsérni akartam Mocsit erre úgy kirontott a gólnál és lett tiszta beadás mögötte h nem teszem inkább
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
9 hónapja
Ez a bíró egy kreten, nem kérdés. De sikerült egy simán nyerhető meccset elbaszni. Gratulálok.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
9 hónapja
Azert volt nekunk is lehetosegunk, csak elbalfaszkodtuk.
9 hónapja
Na remélem megérte csak politikai alapon kezdő kapust kijelölni

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
9 hónapja
nem vagyok egy Dibusz fan, de esélye se volt erre...ennyire üresen, ennyire egyedül egy csatárt se lehet hagyni...Dibusznak a rövidről kellett volna odaérni, ez szinte lehetetlen
9 hónapja
Érdemes nézni Dibusz mozgását. A srácok hagyták magukat felhúzni és begyűjtöttek két zsák lapot, ami a további meccseket is befolyasolhatja.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
9 hónapja
Majd a fradi dpkban megvédik a bravúrvonalkapust
9 hónapja
nem jött donate, végig néztem a félidőt xd
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
9 hónapja
jó, hogy dénes véd két nagyot de jön is róla kettő
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 hónapja
Dibusz a balett iskolába készül már gondolom, olyan kecses mozdulatai vannak 😊
9 hónapja
Fájó így nyilván, mert az eleje túl szép volt, hogy igaz legyen.
9 hónapja
Tipikus balfasz magyar choke.
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain