Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Rossit ki kell baszni.
Hendrix
Tudom, hogy te is Horváth Ferit látnád legszívesebben a kispadon, én is természetesen, de sajnos most igazolta le a Tatabánya 😕
Kampman
Detarit mondom evek ota. A legkomolyabb edzo.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
nem vagyok egy Dibusz fan, de esélye se volt erre...ennyire üresen, ennyire egyedül egy csatárt se lehet hagyni...Dibusznak a rövidről kellett volna odaérni, ez szinte lehetetlen
Klaci79
eleve szarul helyezkedett
peach
jobb kapufánál volt, hiszen onnan jött a beadás...nem állhat máshol, mert akkor berúgja a rövidbe és akkor az tényleg kapushiba...Dibusz nem egy jó kapus az biztos, mert csak a vonal létezik neki, de ebben most inkább a védelem volt a ludas
Klaci79
Össze vissza lépett előre hátra, nézd majd meg a visszajátszást. Másrészt egyet se lőttek rá kintről, mindent íveltek hosszúra persze ez Dénesnek nem tűnt fel, mert...
Matthew99
16-on belülről jött a beadás is...nincs olyan kapus a világon, aki nem a röviden áll, mert a nagy számok miatt mindig beadás fog jönni. Ő nem statisztikus, a rövidet kell fognia, a hosszú a védőké.
9 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
nem vagyok egy Dibusz fan, de esélye se volt erre...ennyire üresen, ennyire egyedül egy csatárt se lehet hagyni...Dibusznak a rövidről kellett volna odaérni, ez szinte lehetetlen
Klaci79
Miért volt a röviden?
Szokol
Mert a rövid a kapusé
csebi
Annál a szitunál fölösleges volt a rovidet fogni… hulló falevél volt és 4 méterről… SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM JÖN KI.
SOHA.
JC6 (Mr. Miele)
Aki ezt felismeri...
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Az kihasználja..nem véletlenül kellett volna Tóth Balázsnak kezdeni..
9 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Buktunk 2 pontot....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
9 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Rossit ki kell baszni.
Hendrix
Tudom, hogy te is Horváth Ferit látnád legszívesebben a kispadon, én is természetesen, de sajnos most igazolta le a Tatabánya 😕
9 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Ha az írek vezettek volna 2-0-ra, és mi egyenlítünk, akkor világsiker.
Úgyis minden a hazai ír meccsen múlik, itt ki is kaphattunk volna eggyel, mert a portugál meg az örmeny meccs ugyanaz lesz nekik is, nekünk is.
Ha otthon nyerünk akkor sima liba második hely.

9 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
nem vagyok egy Dibusz fan, de esélye se volt erre...ennyire üresen, ennyire egyedül egy csatárt se lehet hagyni...Dibusznak a rövidről kellett volna odaérni, ez szinte lehetetlen
Klaci79
Miért volt a röviden?
Szokol
Mert a rövid a kapusé
csebi
Annál a szitunál fölösleges volt a rovidet fogni… hulló falevél volt és 4 méterről… SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM JÖN KI.
SOHA.
JC6 (Mr. Miele)
Aki ezt felismeri...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
nem vagyok egy Dibusz fan, de esélye se volt erre...ennyire üresen, ennyire egyedül egy csatárt se lehet hagyni...Dibusznak a rövidről kellett volna odaérni, ez szinte lehetetlen
Klaci79
Miért volt a röviden?
Szokol
Mert a rövid a kapusé
csebi
Annál a szitunál fölösleges volt a rovidet fogni… hulló falevél volt és 4 méterről… SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM JÖN KI.
SOHA.
JC6 (Mr. Miele)
A rövidet felesleges védeni??? Rúgja be oda nyugodtan? Most ezt nem gondolhatod komolyan...értem én, hogy bosszantó, de legyünk már egy picit realistábbak egy-egy ilyen szitunál.
9 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Rossit ki kell baszni.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
9 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
nem vagyok egy Dibusz fan, de esélye se volt erre...ennyire üresen, ennyire egyedül egy csatárt se lehet hagyni...Dibusznak a rövidről kellett volna odaérni, ez szinte lehetetlen
Klaci79
eleve szarul helyezkedett
peach
jobb kapufánál volt, hiszen onnan jött a beadás...nem állhat máshol, mert akkor berúgja a rövidbe és akkor az tényleg kapushiba...Dibusz nem egy jó kapus az biztos, mert csak a vonal létezik neki, de ebben most inkább a védelem volt a ludas
Klaci79
Össze vissza lépett előre hátra, nézd majd meg a visszajátszást. Másrészt egyet se lőttek rá kintről, mindent íveltek hosszúra persze ez Dénesnek nem tűnt fel, mert...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
nem vagyok egy Dibusz fan, de esélye se volt erre...ennyire üresen, ennyire egyedül egy csatárt se lehet hagyni...Dibusznak a rövidről kellett volna odaérni, ez szinte lehetetlen
Klaci79
Miért volt a röviden?
Szokol
Mert a kapusnak azon az oldalon kell állnia, ahol a labda van
slowmotion
ez pontosan így van...ennyire üresen hagyni a beadást és a fejest is...sajnos sajnos itt komoly védekezési hiba volt 😕
9 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Volt 4-5 játék még a kiállítás után is ami Bollára jött ki. Egyet illett volna belőnie.
9 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
nem vagyok egy Dibusz fan, de esélye se volt erre...ennyire üresen, ennyire egyedül egy csatárt se lehet hagyni...Dibusznak a rövidről kellett volna odaérni, ez szinte lehetetlen
Klaci79
Miért volt a röviden?
Szokol
Mert a rövid a kapusé
csebi
Annál a szitunál fölösleges volt a rovidet fogni… hulló falevél volt és 4 méterről… SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM JÖN KI.
SOHA.
9 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
nem vagyok egy Dibusz fan, de esélye se volt erre...ennyire üresen, ennyire egyedül egy csatárt se lehet hagyni...Dibusznak a rövidről kellett volna odaérni, ez szinte lehetetlen
Klaci79
Miért volt a röviden?
Szokol
Mert a rövid a kapusé
csebi
Ebben a szituban? Lesd majd vissza..
9 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az első bekapott gól után volt két elfutásunk, két lövés. Elbasztuk. Ott ment el ez a mai, 3-1ről kihúztuk volna...

9 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Na remélem megérte csak politikai alapon kezdő kapust kijelölni
r.baggio
Nem politikai alapon lett kijelölve.
Kampman
a jobb kapus lett olyan alapon elüldözve
Negritis, a vajda
Az apa fiú az anya lány a Dibusz meg. Csak dibusz…
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
nem vagyok egy Dibusz fan, de esélye se volt erre...ennyire üresen, ennyire egyedül egy csatárt se lehet hagyni...Dibusznak a rövidről kellett volna odaérni, ez szinte lehetetlen
Klaci79
Miért volt a röviden?
Szokol
Mert a kapusnak azon az oldalon kell állnia, ahol a labda van
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
nem vagyok egy Dibusz fan, de esélye se volt erre...ennyire üresen, ennyire egyedül egy csatárt se lehet hagyni...Dibusznak a rövidről kellett volna odaérni, ez szinte lehetetlen
Klaci79
eleve szarul helyezkedett
peach
jobb kapufánál volt, hiszen onnan jött a beadás...nem állhat máshol, mert akkor berúgja a rövidbe és akkor az tényleg kapushiba...Dibusz nem egy jó kapus az biztos, mert csak a vonal létezik neki, de ebben most inkább a védelem volt a ludas
9 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
IDIÓTA SALLAI.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
nem vagyok egy Dibusz fan, de esélye se volt erre...ennyire üresen, ennyire egyedül egy csatárt se lehet hagyni...Dibusznak a rövidről kellett volna odaérni, ez szinte lehetetlen
Klaci79
Miért volt a röviden?
Szokol
Mert a rövid a kapusé

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
9 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
megkoszonhetjuk Sallainak, szarra kontraztuk volna oket egyenlo letszamban.

9 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 502
Amugy nem tudom mit akartunk ezzel a “jatekkal” az irek ellen.
Oruljunk h megvan a dontetlen.
9 hónapja
sajtospingvin 119
Tóth Barna beállt és egy darab fejpárbajt se nyert meg...
Szokol
Nem az a baj, hanem hogy meg se próbálta
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
teljesen jo az x.
Kenny
Sztem is.
Otthon verni kell őket és nem lesz gond

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 998 — "Montoya por favor!"
Szépen leadtuk

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz