Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Két éve kb számítottam a vereségre, most viszont elég optimista vagyok...Asbee
Amúgy az vicc, hogy 2 nappal előtte a magyar médiában kb le se szarják. Bezzeg ha az a két csapat játszaná...Double B
persze mert az átlag magyar drukkernek a zselézett hajú latinorodrígók kellenek a kövecskés fülbevalóval. Ha nem lennék Bayern szurkoló, akkor is örülnék, hogy végre focit láthatok egy döntőben nem a két agyonszopkodott csapat fetrengését/cirkuszát.Amadeus91
Sok Real-Barcát láttál idén ezek szerint. Pont nem ez a jellemző idén erre a párharcra. Végre a foci dominált a meccseken.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
jó lenne nyerni mert ciki lenne, ha Ulinak az egóját földbe döngölné a ruszki olajmaffia. (amely ellen annyit protezsált már)Amadeus91
Két éve kb számítottam a vereségre, most viszont elég optimista vagyok...Asbee
Amúgy az vicc, hogy 2 nappal előtte a magyar médiában kb le se szarják. Bezzeg ha az a két csapat játszaná...Double B
persze mert az átlag magyar drukkernek a zselézett hajú latinorodrígók kellenek a kövecskés fülbevalóval. Ha nem lennék Bayern szurkoló, akkor is örülnék, hogy végre focit láthatok egy döntőben nem a két agyonszopkodott csapat fetrengését/cirkuszát.
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/bogdan-juhasz-remekelt-dzsudzsak-kevesbe-2131821
Az a kemeny ha mar Vanczák a leggólerősebb légiós 😀
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Még szerencse h nem voltam otthon Kecsón, a végén még pénzt adtam volna ki erre a borzalomra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Két éve kb számítottam a vereségre, most viszont elég optimista vagyok...Asbee
Amúgy az vicc, hogy 2 nappal előtte a magyar médiában kb le se szarják. Bezzeg ha az a két csapat játszaná...Double B
az az igazság hogy az igazi fanokon kívül nem is igazán érdekel senkit a BL végkimenetele. Speciel nem is fogom nézni.
Egyébként érthető a dolog, annyira elunalmasodott a soccer, hogy magam is csak akkor nézem, ha saját csapatomért szurkolhatok. Ezt sem gondoltam volna mondjuk 10 évvel ezelőtt.eaglesmcnabb
Ha nem lenne grillparty, lehet én sem nézném,mert egyiket sem szeretem (finoman fogalmazva),de így van az a piamennyiség amely után már tudok majd Cselszkiéknek szurkolni 😀

több mint 14 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Amúgy az vicc, hogy 2 nappal előtte a magyar médiában kb le se szarják. Bezzeg ha az a két csapat játszaná...Double B
az az igazság hogy az igazi fanokon kívül nem is igazán érdekel senkit a BL végkimenetele. Speciel nem is fogom nézni.
Egyébként érthető a dolog, annyira elunalmasodott a soccer, hogy magam is csak akkor nézem, ha saját csapatomért szurkolhatok. Ezt sem gondoltam volna mondjuk 10 évvel ezelőtt.eaglesmcnabb
nálam dettó, ezt talán végig fogom nézni mert érdekel + társaságban nézzük de amúgy ha nem drukkolok senkinek 10-20 perc után elkapcsolok, egyszerűen unalmas (sokszor már a saját csapatod meccse is...). Ha nem újítják meg ezt a játékot akkor hosszú (20-30 éves távlatban nézve) el fogja veszteni a vezető státuszát a sportágak között. Ki lehet kapcsolni egy meccset 20 perccel a vége előtt mert már tudod (nagyjából) az eredményt + mindenki áll a pályán (főleg nb1 ugye 😀 )davemayer
Nem is igazából a szurkolókra értettem hanem a médiára. Egyszerűen gáz amit csinálnak, főleg hogy még ilyenkor is inkább a barca meg a real a téma. Amúgy a többivel én is egyetértek.
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Két éve kb számítottam a vereségre, most viszont elég optimista vagyok...Asbee
Amúgy az vicc, hogy 2 nappal előtte a magyar médiában kb le se szarják. Bezzeg ha az a két csapat játszaná...Double B
az az igazság hogy az igazi fanokon kívül nem is igazán érdekel senkit a BL végkimenetele. Speciel nem is fogom nézni.
Egyébként érthető a dolog, annyira elunalmasodott a soccer, hogy magam is csak akkor nézem, ha saját csapatomért szurkolhatok. Ezt sem gondoltam volna mondjuk 10 évvel ezelőtt.eaglesmcnabb
nálam dettó, ezt talán végig fogom nézni mert érdekel + társaságban nézzük de amúgy ha nem drukkolok senkinek 10-20 perc után elkapcsolok, egyszerűen unalmas (sokszor már a saját csapatod meccse is...). Ha nem újítják meg ezt a játékot akkor hosszú (20-30 éves távlatban nézve) el fogja veszteni a vezető státuszát a sportágak között. Ki lehet kapcsolni egy meccset 20 perccel a vége előtt mert már tudod (nagyjából) az eredményt + mindenki áll a pályán (főleg nb1 ugye 😀 )

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
jó lenne nyerni mert ciki lenne, ha Ulinak az egóját földbe döngölné a ruszki olajmaffia. (amely ellen annyit protezsált már)Amadeus91
Két éve kb számítottam a vereségre, most viszont elég optimista vagyok...Asbee
Amúgy az vicc, hogy 2 nappal előtte a magyar médiában kb le se szarják. Bezzeg ha az a két csapat játszaná...Double B
az az igazság hogy az igazi fanokon kívül nem is igazán érdekel senkit a BL végkimenetele. Speciel nem is fogom nézni.
Egyébként érthető a dolog, annyira elunalmasodott a soccer, hogy magam is csak akkor nézem, ha saját csapatomért szurkolhatok. Ezt sem gondoltam volna mondjuk 10 évvel ezelőtt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ugyis Chelszki W lesz mert nem jatszik Terry 😊
több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
jó lenne nyerni mert ciki lenne, ha Ulinak az egóját földbe döngölné a ruszki olajmaffia. (amely ellen annyit protezsált már)Amadeus91
Már kezdeni elfelejteni magyar beszélni?

(Avagy Hofi után szabadon:
"- What is this kerek?
- Zsömle, te barom")

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Legyen már szombat...Vrijbloed
jó lenne nyerni mert ciki lenne, ha Ulinak az egóját földbe döngölné a ruszki olajmaffia. (amely ellen annyit protezsált már)Amadeus91
Két éve kb számítottam a vereségre, most viszont elég optimista vagyok...Asbee
Amúgy az vicc, hogy 2 nappal előtte a magyar médiában kb le se szarják. Bezzeg ha az a két csapat játszaná...
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Legyen már szombat...Vrijbloed
jó lenne nyerni mert ciki lenne, ha Ulinak az egóját földbe döngölné a ruszki olajmaffia. (amely ellen annyit protezsált már)Amadeus91
Két éve kb számítottam a vereségre, most viszont elég optimista vagyok...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Legyen már szombat...Vrijbloed
jó lenne nyerni mert ciki lenne, ha Ulinak az egóját földbe döngölné a ruszki olajmaffia. (amely ellen annyit protezsált már)Amadeus91
be kell húzni, 1-0-ra szenvedve, büntetőkkel akár. Gomez-t találja fejen a labda vagy tudom is én... Ha megnyerik a srácok, a sok kellemetlen emléket ki is törlik melyek a Bundásban értek minket.

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Legyen már szombat...Vrijbloed
jó lenne nyerni mert ciki lenne, ha Ulinak az egóját földbe döngölné a ruszki olajmaffia. (amely ellen annyit protezsált már)
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Legyen már szombat...
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/csucsigazolasokat-tervez-a-manchester-city-2131627

a Gyepes-Kuttor tandem elérhető.
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Villa-Boas bárhol is előkelő helyen áll az para.Toca
Miért? 😀
Chelseanél kicsit leszerepelt, de azért előtte nem volt éppen rossz. Én örülnék neki, ha Rómába jönne, bár Bielsa az akiben titkon bízom


JT Daniels fan
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
"Gilardino-Iaquinta-Luca Toni trióval"

megijedtem... mai napig nem értem, hogy Luca Toniból h lett normális játékos...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért kíváncsi vagyok, hogy hány év kell még az angoloknak, hogy rájöjjenek arra, hogy Rooney nem csatár.
Amíg Őt erőltetik legelől, addig baszhatják is. Nah, Carroll meg kibaszott nagy vicc. Inkább Crouch akkor már. 😂
Richards kimaradása szintén viszi a prímet, nevetséges, hogy az a szerencsétlen gyerek lassan a világ legjobbjai közé focizza magát, és ennyire vak az összes faszkalap kint.
Ferdinand hiánya simán túlélhető, az egyáltalán nem olyan tré, Gerrard viszont annál inkább. Szép a mosolya, jó arc, meg humoros biztosan, de Ő az, akinek már nincs helye a válogatottban nálam. Mint ahogy Lampardot is max. cserének vinném el.
Mondjuk Hodgson mindig is egy gyökér volt, nem csodálkozom, hogy még el sem kezdődött, már leégette Angliát.
Körülbelül olyan érzésem van, mint mikor évek óta azt látom, amikor az Olaszok nekimennek egy világversenynek a Gilardino-Iaquinta-Luca Toni trióval, kb. nem tudom eldönteni ilyenkor, sírjak-e vagy nevessek.

több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Villa-Boas bárhol is előkelő helyen áll az para. Martinez a főesélyes igazából
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Aztán hol vannak a Pool fanok? Végre kidobták a Daglisht...Toca
Hát én egy napja vagyok szarul. Nálam nagyon nem végre... Ha Neki nem adtunk időt (még ha az igazolások nem voltak az igaziak (bár én egyetértek párral)) akkor kinek fogunk. 😕 Mindegy, én nagyon szerettem volna, hogy maradjon most meg izgulhatunk ki lesz helyette.kristóf17
Allitolag levegoben van egy Rafa returnToca
az angolok nagyon bedobták a Wigan jelenlegi managerét a spanyol származású Roberto Martinezt a kalapba. Ő már kijelentette, hogy csak a megfelelő ajánlatra vár, mert el szeretné hagyni a Wigant. Állítólag mellette még Villas-Boas a legfőbb jelölt a posztra, bár ő nálunk is igen előkelő helyen van az edzőkérdésben.


JT Daniels fan
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Aztán hol vannak a Pool fanok? Végre kidobták a Daglisht...Toca
Hát én egy napja vagyok szarul. Nálam nagyon nem végre... Ha Neki nem adtunk időt (még ha az igazolások nem voltak az igaziak (bár én egyetértek párral)) akkor kinek fogunk. 😕 Mindegy, én nagyon szerettem volna, hogy maradjon most meg izgulhatunk ki lesz helyette.kristóf17
Allitolag levegoben van egy Rafa returnToca
pincérrel jól jártok, legalább a BL-helyért küzdhetnétek az El-helyett... bár ez a keret rosszabb mint volt szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Aztán hol vannak a Pool fanok? Végre kidobták a Daglisht...Toca
Hát én egy napja vagyok szarul. Nálam nagyon nem végre... Ha Neki nem adtunk időt (még ha az igazolások nem voltak az igaziak (bár én egyetértek párral)) akkor kinek fogunk. 😕 Mindegy, én nagyon szerettem volna, hogy maradjon most meg izgulhatunk ki lesz helyette.kristóf17
Allitolag levegoben van egy Rafa return
több mint 14 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Aztán hol vannak a Pool fanok? Végre kidobták a Daglisht...Toca
Hát én egy napja vagyok szarul. Nálam nagyon nem végre... Ha Neki nem adtunk időt (még ha az igazolások nem voltak az igaziak (bár én egyetértek párral)) akkor kinek fogunk. 😕 Mindegy, én nagyon szerettem volna, hogy maradjon most meg izgulhatunk ki lesz helyette.
több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Lencse sajna a vidié, ők meg úgyis odaadják akár gombokért is az újpestnek.