Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Sok Real-Barcát láttál idén ezek szerint. Pont nem ez a jellemző idén erre a párharcra. Végre a foci dominált a meccseken.persze mert az átlag magyar drukkernek a zselézett hajú latinorodrígók kellenek a kövecskés fülbevalóval. Ha nem lennék Bayern szurkoló, akkor is örülnék, hogy végre focit láthatok egy döntőben nem a két agyonszopkodott csapat fetrengését/cirkuszát.Amadeus91Két éve kb számítottam a vereségre, most viszont elég optimista vagyok...AsbeeAmúgy az vicc, hogy 2 nappal előtte a magyar médiában kb le se szarják. Bezzeg ha az a két csapat játszaná...Double B
több mint 14 éve
persze mert az átlag magyar drukkernek a zselézett hajú latinorodrígók kellenek a kövecskés fülbevalóval. Ha nem lennék Bayern szurkoló, akkor is örülnék, hogy végre focit láthatok egy döntőben nem a két agyonszopkodott csapat fetrengését/cirkuszát.Amúgy az vicc, hogy 2 nappal előtte a magyar médiában kb le se szarják. Bezzeg ha az a két csapat játszaná...Double Bjó lenne nyerni mert ciki lenne, ha Ulinak az egóját földbe döngölné a ruszki olajmaffia. (amely ellen annyit protezsált már)Amadeus91Két éve kb számítottam a vereségre, most viszont elég optimista vagyok...Asbee
több mint 14 éve
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/bogdan-juhasz-remekelt-dzsudzsak-kevesbe-2131821Az a kemeny ha mar Vanczák a leggólerősebb légiós 😀
több mint 14 éve
Még szerencse h nem voltam otthon Kecsón, a végén még pénzt adtam volna ki erre a borzalomra.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Ha nem lenne grillparty, lehet én sem nézném,mert egyiket sem szeretem (finoman fogalmazva),de így van az a piamennyiség amely után már tudok majd Cselszkiéknek szurkolni 😀az az igazság hogy az igazi fanokon kívül nem is igazán érdekel senkit a BL végkimenetele. Speciel nem is fogom nézni.Két éve kb számítottam a vereségre, most viszont elég optimista vagyok...AsbeeAmúgy az vicc, hogy 2 nappal előtte a magyar médiában kb le se szarják. Bezzeg ha az a két csapat játszaná...Double B
Egyébként érthető a dolog, annyira elunalmasodott a soccer, hogy magam is csak akkor nézem, ha saját csapatomért szurkolhatok. Ezt sem gondoltam volna mondjuk 10 évvel ezelőtt.eaglesmcnabb
több mint 14 éve
Nem is igazából a szurkolókra értettem hanem a médiára. Egyszerűen gáz amit csinálnak, főleg hogy még ilyenkor is inkább a barca meg a real a téma. Amúgy a többivel én is egyetértek.nálam dettó, ezt talán végig fogom nézni mert érdekel + társaságban nézzük de amúgy ha nem drukkolok senkinek 10-20 perc után elkapcsolok, egyszerűen unalmas (sokszor már a saját csapatod meccse is...). Ha nem újítják meg ezt a játékot akkor hosszú (20-30 éves távlatban nézve) el fogja veszteni a vezető státuszát a sportágak között. Ki lehet kapcsolni egy meccset 20 perccel a vége előtt mert már tudod (nagyjából) az eredményt + mindenki áll a pályán (főleg nb1 ugye 😀 )davemayerAmúgy az vicc, hogy 2 nappal előtte a magyar médiában kb le se szarják. Bezzeg ha az a két csapat játszaná...Double Baz az igazság hogy az igazi fanokon kívül nem is igazán érdekel senkit a BL végkimenetele. Speciel nem is fogom nézni.
Egyébként érthető a dolog, annyira elunalmasodott a soccer, hogy magam is csak akkor nézem, ha saját csapatomért szurkolhatok. Ezt sem gondoltam volna mondjuk 10 évvel ezelőtt.eaglesmcnabb
több mint 14 éve
nálam dettó, ezt talán végig fogom nézni mert érdekel + társaságban nézzük de amúgy ha nem drukkolok senkinek 10-20 perc után elkapcsolok, egyszerűen unalmas (sokszor már a saját csapatod meccse is...). Ha nem újítják meg ezt a játékot akkor hosszú (20-30 éves távlatban nézve) el fogja veszteni a vezető státuszát a sportágak között. Ki lehet kapcsolni egy meccset 20 perccel a vége előtt mert már tudod (nagyjából) az eredményt + mindenki áll a pályán (főleg nb1 ugye 😀 )az az igazság hogy az igazi fanokon kívül nem is igazán érdekel senkit a BL végkimenetele. Speciel nem is fogom nézni.Két éve kb számítottam a vereségre, most viszont elég optimista vagyok...AsbeeAmúgy az vicc, hogy 2 nappal előtte a magyar médiában kb le se szarják. Bezzeg ha az a két csapat játszaná...Double B
Egyébként érthető a dolog, annyira elunalmasodott a soccer, hogy magam is csak akkor nézem, ha saját csapatomért szurkolhatok. Ezt sem gondoltam volna mondjuk 10 évvel ezelőtt.eaglesmcnabb
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
az az igazság hogy az igazi fanokon kívül nem is igazán érdekel senkit a BL végkimenetele. Speciel nem is fogom nézni.Amúgy az vicc, hogy 2 nappal előtte a magyar médiában kb le se szarják. Bezzeg ha az a két csapat játszaná...Double Bjó lenne nyerni mert ciki lenne, ha Ulinak az egóját földbe döngölné a ruszki olajmaffia. (amely ellen annyit protezsált már)Amadeus91Két éve kb számítottam a vereségre, most viszont elég optimista vagyok...Asbee
Egyébként érthető a dolog, annyira elunalmasodott a soccer, hogy magam is csak akkor nézem, ha saját csapatomért szurkolhatok. Ezt sem gondoltam volna mondjuk 10 évvel ezelőtt.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Ugyis Chelszki W lesz mert nem jatszik Terry 😊
több mint 14 éve
jó lenne nyerni mert ciki lenne, ha Ulinak az egóját földbe döngölné a ruszki olajmaffia. (amely ellen annyit protezsált már)Amadeus91Már kezdeni elfelejteni magyar beszélni?
(Avagy Hofi után szabadon:
"- What is this kerek?
- Zsömle, te barom")
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Amúgy az vicc, hogy 2 nappal előtte a magyar médiában kb le se szarják. Bezzeg ha az a két csapat játszaná...Két éve kb számítottam a vereségre, most viszont elég optimista vagyok...AsbeeLegyen már szombat...Vrijbloedjó lenne nyerni mert ciki lenne, ha Ulinak az egóját földbe döngölné a ruszki olajmaffia. (amely ellen annyit protezsált már)Amadeus91
több mint 14 éve
Két éve kb számítottam a vereségre, most viszont elég optimista vagyok...Legyen már szombat...Vrijbloedjó lenne nyerni mert ciki lenne, ha Ulinak az egóját földbe döngölné a ruszki olajmaffia. (amely ellen annyit protezsált már)Amadeus91
több mint 14 éve
be kell húzni, 1-0-ra szenvedve, büntetőkkel akár. Gomez-t találja fejen a labda vagy tudom is én... Ha megnyerik a srácok, a sok kellemetlen emléket ki is törlik melyek a Bundásban értek minket.Legyen már szombat...Vrijbloedjó lenne nyerni mert ciki lenne, ha Ulinak az egóját földbe döngölné a ruszki olajmaffia. (amely ellen annyit protezsált már)Amadeus91
több mint 14 éve
Legyen már szombat...Vrijbloedjó lenne nyerni mert ciki lenne, ha Ulinak az egóját földbe döngölné a ruszki olajmaffia. (amely ellen annyit protezsált már)
több mint 14 éve
Legyen már szombat...
több mint 14 éve
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/csucsigazolasokat-tervez-a-manchester-city-2131627a Gyepes-Kuttor tandem elérhető.
több mint 14 éve
Villa-Boas bárhol is előkelő helyen áll az para.TocaMiért? 😀
Chelseanél kicsit leszerepelt, de azért előtte nem volt éppen rossz. Én örülnék neki, ha Rómába jönne, bár Bielsa az akiben titkon bízom


JT Daniels fan
több mint 14 éve
"Gilardino-Iaquinta-Luca Toni trióval"megijedtem... mai napig nem értem, hogy Luca Toniból h lett normális játékos...
több mint 14 éve
Azért kíváncsi vagyok, hogy hány év kell még az angoloknak, hogy rájöjjenek arra, hogy Rooney nem csatár. Amíg Őt erőltetik legelől, addig baszhatják is. Nah, Carroll meg kibaszott nagy vicc. Inkább Crouch akkor már. 😂
Richards kimaradása szintén viszi a prímet, nevetséges, hogy az a szerencsétlen gyerek lassan a világ legjobbjai közé focizza magát, és ennyire vak az összes faszkalap kint.
Ferdinand hiánya simán túlélhető, az egyáltalán nem olyan tré, Gerrard viszont annál inkább. Szép a mosolya, jó arc, meg humoros biztosan, de Ő az, akinek már nincs helye a válogatottban nálam. Mint ahogy Lampardot is max. cserének vinném el.
Mondjuk Hodgson mindig is egy gyökér volt, nem csodálkozom, hogy még el sem kezdődött, már leégette Angliát.
Körülbelül olyan érzésem van, mint mikor évek óta azt látom, amikor az Olaszok nekimennek egy világversenynek a Gilardino-Iaquinta-Luca Toni trióval, kb. nem tudom eldönteni ilyenkor, sírjak-e vagy nevessek.
több mint 14 éve
Villa-Boas bárhol is előkelő helyen áll az para. Martinez a főesélyes igazából
több mint 14 éve
az angolok nagyon bedobták a Wigan jelenlegi managerét a spanyol származású Roberto Martinezt a kalapba. Ő már kijelentette, hogy csak a megfelelő ajánlatra vár, mert el szeretné hagyni a Wigant. Állítólag mellette még Villas-Boas a legfőbb jelölt a posztra, bár ő nálunk is igen előkelő helyen van az edzőkérdésben.Allitolag levegoben van egy Rafa returnTocaAztán hol vannak a Pool fanok? Végre kidobták a Daglisht...TocaHát én egy napja vagyok szarul. Nálam nagyon nem végre... Ha Neki nem adtunk időt (még ha az igazolások nem voltak az igaziak (bár én egyetértek párral)) akkor kinek fogunk. 😕 Mindegy, én nagyon szerettem volna, hogy maradjon most meg izgulhatunk ki lesz helyette.kristóf17


JT Daniels fan
több mint 14 éve
pincérrel jól jártok, legalább a BL-helyért küzdhetnétek az El-helyett... bár ez a keret rosszabb mint volt szvsz.Allitolag levegoben van egy Rafa returnTocaAztán hol vannak a Pool fanok? Végre kidobták a Daglisht...TocaHát én egy napja vagyok szarul. Nálam nagyon nem végre... Ha Neki nem adtunk időt (még ha az igazolások nem voltak az igaziak (bár én egyetértek párral)) akkor kinek fogunk. 😕 Mindegy, én nagyon szerettem volna, hogy maradjon most meg izgulhatunk ki lesz helyette.kristóf17
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Allitolag levegoben van egy Rafa returnAztán hol vannak a Pool fanok? Végre kidobták a Daglisht...TocaHát én egy napja vagyok szarul. Nálam nagyon nem végre... Ha Neki nem adtunk időt (még ha az igazolások nem voltak az igaziak (bár én egyetértek párral)) akkor kinek fogunk. 😕 Mindegy, én nagyon szerettem volna, hogy maradjon most meg izgulhatunk ki lesz helyette.kristóf17
több mint 14 éve
Aztán hol vannak a Pool fanok? Végre kidobták a Daglisht...TocaHát én egy napja vagyok szarul. Nálam nagyon nem végre... Ha Neki nem adtunk időt (még ha az igazolások nem voltak az igaziak (bár én egyetértek párral)) akkor kinek fogunk. 😕 Mindegy, én nagyon szerettem volna, hogy maradjon most meg izgulhatunk ki lesz helyette.
több mint 14 éve
Lencse sajna a vidié, ők meg úgyis odaadják akár gombokért is az újpestnek.

