Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Drooooooggggbbbaaaaaa
több mint 14 éve
Torresnek gyorsan kell piritania valamit
több mint 14 éve
MÜÜLLLLEEEEEEEEEEEEEEER
több mint 14 éve
Ezenek szóltak hogy csak a 16-oson belülről ér a gól???

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Hát a meccs előtt hosszabbításra és tizenegyespárbajra számítottam, de most már nem adok sok esélyt rá.
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Jaja, mert hat olyan kemeny az nb2 mezonye hogy az mtk is alig jut fel ...Az okosok szokták volt mondani,hogy kiesni könnyebb,mint visszajutni.Még ha ez így konkrétan nem is igaz,mert nem kiesés volt :rolleyes:JoeyPorterDivat, látod még a fejlődést? Azt mondtad, majd a tavaszi szezon meggyőz engem is. Hát meggyőzött. Most már HATÁROZOTTAN ki merem jelenteni: soha ilyen szar csapata nem volt még a Ferencvárosnak.BáleszHát az a csapat ami még 1 évig kibérelte a 2.osztályt azért vetekszik 😀Toca
Hol van fernando igy nem lesz chelszki w.
több mint 14 éve
Az okosok szokták volt mondani,hogy kiesni könnyebb,mint visszajutni.Még ha ez így konkrétan nem is igaz,mert nem kiesés volt :rolleyes:Divat, látod még a fejlődést? Azt mondtad, majd a tavaszi szezon meggyőz engem is. Hát meggyőzött. Most már HATÁROZOTTAN ki merem jelenteni: soha ilyen szar csapata nem volt még a Ferencvárosnak.BáleszHát az a csapat ami még 1 évig kibérelte a 2.osztályt azért vetekszik 😀Toca
több mint 14 éve
Divat, látod még a fejlődést? Azt mondtad, majd a tavaszi szezon meggyőz engem is. Hát meggyőzött. Most már HATÁROZOTTAN ki merem jelenteni: soha ilyen szar csapata nem volt még a Ferencvárosnak.BáleszHát az a csapat ami még 1 évig kibérelte a 2.osztályt azért vetekszik 😀
több mint 14 éve
Divat, látod még a fejlődést? Azt mondtad, majd a tavaszi szezon meggyőz engem is. Hát meggyőzött. Most már HATÁROZOTTAN ki merem jelenteni: soha ilyen szar csapata nem volt még a Ferencvárosnak.

több mint 14 éve
elbeszélünk egymás mellett. Szerinted Gomez vagy Schweini 20 éves opel corsával jár? na ne nevettes már 😀kétlem, hogy itt csak arról van szó mint a GB esetében, hogy jól játszanak, na akkor ő velük toljuk a Maddenben. Ezek a latinok a Cristianok meg DiMáríják meg a többi "zsuga" - Neymar - az e típusú játékosok ma - sajnos - a magyar (foci szerető) fiatalság ideálja. Zselé, csajok, lóvé, pályán technikás "pikkpakkokosba" játék büdös nagy arccal meg a csillogó fülbevaló, jó telefon, luxus kocsi..stbstbstb. Aztán pedig megy a felháborodás, hogy ennek a fiatalságnak a jelentős hányada az életben is így "Pikkpakkokosba" próbál megmaradni, a lehető legkevesebb munkával, leggyorsabban a legtöbbet elérni, lehetőleg úgy hogy még akkor ő lehessen a fasza gyerek. Persze ebben a média nyakig benne van, mert az ilyen szarságokkal mint a VV még akkor megfejelik ezt a jelenséget. (Magyarországon sztár lett egy biztonsági őrből mert több esze volt mint a másik 13 funkcionális analfabétának.)Mindenkinek más a véleménye.Az El Clasicó is rossz időpontban volt, a BL párharc kellős közepén, egymást oltotta ki a Real és a Barca. Ilyen a football.
Nekem pölö az, hogy kicsivel kevesebb volt a fetrengés, nyáladzás és sárdobálás, mint a tavalyi szezonban, és azelőtt és...
Ezért gáz, ha egy azon bajnokságban játszik a világ két legjobb csapata...(2x bajnoki meccs, 2x kupa, 1x szuperkupa, és még ott a BL...tudom, nem minden évben, de sok...)
Szerintem.JC6
Igen "A magyar átlagdrukkernek a zselézett hajú latinrodrigók kellenek" meg a mélynövésű argentínok. Ha egyszer kétszer annyi gólt lőnek mint a többi focista akkor nincs mit ezen csodálkozni 😊
gondolom az átlag football nézőt is jobban érdekelt mostanság a Green Bay mint mondjuk a Rams vagy a tampa.eaglesmcnabb
Persze egyoldalúan és elfogultan látom, nem utolsó sorban pedig hülyén. Csak hogy van az, hogy az a hülye, aki amellett áll ki, hogy munkával és szorgalommal kell az eredményt elérni. 😊 És ha azt mondod, hogy nincs igazam, akkor menj le egy magyar U meccsre. Írd fel 1-2 ember nevét és utána nézd meg őket iskolában, buliban, utcán. Érteni fogod.
off
troll off.Amadeus91
kurvára igazad van, mert tényleg szar ez az irány amerre tartunk, de jelen esetbennem erről volt szó. Én pl. szeretem CR játékát, de kurvára nem a haja, a mobilja vagy a kocsija miatt. 😉 És elhiheted hogy ő nem a lehető legkevesebb munkával tart ott ahol. Az a baj hogy sokan így gondolják.
amúgy nem 1, nem 2 nagyképű köcsögöt láttam más sportágakban is, nem a foci az egyetlen ha szerinted így van akkor sajnálom, csak hát ha Mo-n kismilliószor több a "focista" mint mondjuk a kézis akkor egyértelmű hogy többet látunk belőle. Nem hinném hogy sportágfüggő lenne a dolog. Egyszerűen ilyen időket élünk, persze vannak üditő kivételek 😊 OFF vége.
szerk.: közben MTK-FTC 7-1. 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Persze egyoldalúan és elfogultan látom, nem utolsó sorban pedig hülyén. Csak hogy van az, hogy az a hülye, aki amellett áll ki, hogy munkával és szorgalommal kell az eredményt elérni. 😊 És ha azt mondod, hogy nincs igazam, akkor menj le egy magyar U meccsre. Írd fel 1-2 ember nevét és utána nézd meg őket iskolában, buliban, utcán. Érteni fogod.Sajnos igen, ha összehasonlítod őket egy kézilabdázóval, kajak-kenussal, asztaliteniszessel ég és föld lesz a különbség :/
Amadeus91
több mint 14 éve
kétlem, hogy itt csak arról van szó mint a GB esetében, hogy jól játszanak, na akkor ő velük toljuk a Maddenben. Ezek a latinok a Cristianok meg DiMáríják meg a többi "zsuga" - Neymar - az e típusú játékosok ma - sajnos - a magyar (foci szerető) fiatalság ideálja. Zselé, csajok, lóvé, pályán technikás "pikkpakkokosba" játék büdös nagy arccal meg a csillogó fülbevaló, jó telefon, luxus kocsi..stbstbstb. Aztán pedig megy a felháborodás, hogy ennek a fiatalságnak a jelentős hányada az életben is így "Pikkpakkokosba" próbál megmaradni, a lehető legkevesebb munkával, leggyorsabban a legtöbbet elérni, lehetőleg úgy hogy még akkor ő lehessen a fasza gyerek. Persze ebben a média nyakig benne van, mert az ilyen szarságokkal mint a VV még akkor megfejelik ezt a jelenséget. (Magyarországon sztár lett egy biztonsági őrből mert több esze volt mint a másik 13 funkcionális analfabétának.)Az El Clasicó is rossz időpontban volt, a BL párharc kellős közepén, egymást oltotta ki a Real és a Barca. Ilyen a football.Sok Real-Barcát láttál idén ezek szerint. Pont nem ez a jellemző idén erre a párharcra. Végre a foci dominált a meccseken.FViktor93Mindenkinek más a véleménye.
Nekem pölö az, hogy kicsivel kevesebb volt a fetrengés, nyáladzás és sárdobálás, mint a tavalyi szezonban, és azelőtt és...
Ezért gáz, ha egy azon bajnokságban játszik a világ két legjobb csapata...(2x bajnoki meccs, 2x kupa, 1x szuperkupa, és még ott a BL...tudom, nem minden évben, de sok...)
Szerintem.JC6
Igen "A magyar átlagdrukkernek a zselézett hajú latinrodrigók kellenek" meg a mélynövésű argentínok. Ha egyszer kétszer annyi gólt lőnek mint a többi focista akkor nincs mit ezen csodálkozni 😊
gondolom az átlag football nézőt is jobban érdekelt mostanság a Green Bay mint mondjuk a Rams vagy a tampa.eaglesmcnabb
Persze egyoldalúan és elfogultan látom, nem utolsó sorban pedig hülyén. Csak hogy van az, hogy az a hülye, aki amellett áll ki, hogy munkával és szorgalommal kell az eredményt elérni. 😊 És ha azt mondod, hogy nincs igazam, akkor menj le egy magyar U meccsre. Írd fel 1-2 ember nevét és utána nézd meg őket iskolában, buliban, utcán. Érteni fogod.
off
troll off.
több mint 14 éve
én is hol azt várom, hogy nyerünk, hol meg jön a kisördög, hogy de mivan ha mégsem... egyszeri alkalom, hazai pályán megnyerni.Ja, azt hittem valami komoly.BazzaniDehogy 😊 Csak kissé idegesebben élem meg. Sok ezüst meg bronz után most már a győzelemnek kellene következni hazai pályán. Igaz portugáloknak már sikerült párszor elszerencsétlenkedni hazai pályán, remélem most ez nem következik be.Asbee
több mint 14 éve
Ja, azt hittem valami komoly.BazzaniDehogy 😊 Csak kissé idegesebben élem meg. Sok ezüst meg bronz után most már a győzelemnek kellene következni hazai pályán. Igaz portugáloknak már sikerült párszor elszerencsétlenkedni hazai pályán, remélem most ez nem következik be.
több mint 14 éve
Ja, azt hittem valami komoly.Nem lenne jó hazai pályán kikapni. Két éve számítottam, hogy az Inter fog nyerni, most már muszáj behúzni a BL-t.AsbeeHát én reggel óta idegroncs vagyok...AsbeeMiért?Bazzani
Nekem ez az utóbbi évek legérdektelenebb párosítása.
Ennél szarabb csak a Monaco-Porto volt vagy mi.
Ha haverok nem szerveznek estére közös meccsnézést akkor meg sem nézném jóformán.
több mint 14 éve
Ettől idegroncs vagy? Ne menj el pl. tőzsdézni, mert szörnyethalsz. 😀Nem lenne jó hazai pályán kikapni. Két éve számítottam, hogy az Inter fog nyerni, most már muszáj behúzni a BL-t.AsbeeHát én reggel óta idegroncs vagyok...AsbeeMiért?Bazzani
több mint 14 éve
Nem lenne jó hazai pályán kikapni. Két éve számítottam, hogy az Inter fog nyerni, most már muszáj behúzni a BL-t.Hát én reggel óta idegroncs vagyok...AsbeeMiért?Bazzani
több mint 14 éve
Hát én reggel óta idegroncs vagyok...AsbeeÉn meg halál nyugodt. 😀 😊
FINALE DAHOAM! 😊
több mint 14 éve
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QMv8g8CO4cQ#!Nike megint odatette.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Hát én reggel óta idegroncs vagyok...
több mint 14 éve
Az El Clasicó is rossz időpontban volt, a BL párharc kellős közepén, egymást oltotta ki a Real és a Barca. Ilyen a football.Mindenkinek más a véleménye.persze mert az átlag magyar drukkernek a zselézett hajú latinorodrígók kellenek a kövecskés fülbevalóval. Ha nem lennék Bayern szurkoló, akkor is örülnék, hogy végre focit láthatok egy döntőben nem a két agyonszopkodott csapat fetrengését/cirkuszát.Amadeus91Sok Real-Barcát láttál idén ezek szerint. Pont nem ez a jellemző idén erre a párharcra. Végre a foci dominált a meccseken.FViktor93
Nekem pölö az, hogy kicsivel kevesebb volt a fetrengés, nyáladzás és sárdobálás, mint a tavalyi szezonban, és azelőtt és...
Ezért gáz, ha egy azon bajnokságban játszik a világ két legjobb csapata...(2x bajnoki meccs, 2x kupa, 1x szuperkupa, és még ott a BL...tudom, nem minden évben, de sok...)
Szerintem.JC6
Igen "A magyar átlagdrukkernek a zselézett hajú latinrodrigók kellenek" meg a mélynövésű argentínok. Ha egyszer kétszer annyi gólt lőnek mint a többi focista akkor nincs mit ezen csodálkozni 😊
gondolom az átlag football nézőt is jobban érdekelt mostanság a Green Bay mint mondjuk a Rams vagy a tampa.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Mindenkinek más a véleménye.persze mert az átlag magyar drukkernek a zselézett hajú latinorodrígók kellenek a kövecskés fülbevalóval. Ha nem lennék Bayern szurkoló, akkor is örülnék, hogy végre focit láthatok egy döntőben nem a két agyonszopkodott csapat fetrengését/cirkuszát.Amadeus91Sok Real-Barcát láttál idén ezek szerint. Pont nem ez a jellemző idén erre a párharcra. Végre a foci dominált a meccseken.FViktor93
Nekem pölö az, hogy kicsivel kevesebb volt a fetrengés, nyáladzás és sárdobálás, mint a tavalyi szezonban, és azelőtt és...
Ezért gáz, ha egy azon bajnokságban játszik a világ két legjobb csapata...(2x bajnoki meccs, 2x kupa, 1x szuperkupa, és még ott a BL...tudom, nem minden évben, de sok...)
Szerintem.
több mint 14 éve
Az első mondat ettől függetlenül teljesen igaz...persze mert az átlag magyar drukkernek a zselézett hajú latinorodrígók kellenek a kövecskés fülbevalóval. Ha nem lennék Bayern szurkoló, akkor is örülnék, hogy végre focit láthatok egy döntőben nem a két agyonszopkodott csapat fetrengését/cirkuszát.Amadeus91Sok Real-Barcát láttál idén ezek szerint. Pont nem ez a jellemző idén erre a párharcra. Végre a foci dominált a meccseken.FViktor93
több mint 14 éve
Nem sok pontot érdemel, ez a tavaszi Pécs, de azért nem kellett volna ilyen szinten tolni az ETO-t. Ráadásul ez a Takács egy igen nagy paraszt is. Külföldön egy ilyenért tuti eltiltják minimum 3 meccsre.
