Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
ezzel semmi baj nem lenne, ha Robben am. nem hagyná ki zsinórban a büntetőket és nem lenne akkora arca, hogy a Holdról is látható.Amadeus91
Ez is igaz, de (bár nagyon nem csípem a csávót) talán a legjobb ballábas támadó játékos a piacon.......csi77
A "piacon" alatt mit értesz?
😊Sinisa
Hát nem ahol a sárgarépák vannak..... 😊 Én személy szerint egy férfiatlan (figyeld a kéztartását!), nagyképű, gyökér majomnak tartom, aki viszont főként jobboldalról befelé cselezve (csakis bal lábbal) állandó veszélyt jelent szinte bárki ellen a kapura. Ezért , illetve a gyors ritmusváltások és a sebessége miatt állítom, hogy top 3-as játékos baloldalon. Az, hogy sem a válogatottjával, sem a Bayernnal nem ért még révbe, az különösebben nem zavar, sőt...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
oszt kapus már mé ne rúghatna?
11 méterről képes elrúgni a kapuig és a posztjából adódóan fejben sokkal erősebb, mint a mezőnyjátékosok.gabokocka
Kapus ne rúgjon büntetőt, mert rosszabb a rugótechnikája mint a mezőnyjátékosoknak. .Jughead
Chilavert, Butt, Rogero Ceni...Amadeus91
Victor Valdes, van der Sar ugyan nem rúg büntető, de elég jók lábbal is.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Szegény kiharcolta a büntit, amibe belesérült. A sérüléséről meg ugye nem tudunk még semmit. Robben meg kihagyja. Hát nem filmbeillő ?gamerkr
ezzel semmi baj nem lenne, ha Robben am. nem hagyná ki zsinórban a büntetőket és nem lenne akkora arca, hogy a Holdról is látható.Amadeus91
Ez is igaz, de (bár nagyon nem csípem a csávót) talán a legjobb ballábas támadó játékos a piacon.......csi77
A "piacon" alatt mit értesz?
😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
oszt kapus már mé ne rúghatna?
11 méterről képes elrúgni a kapuig és a posztjából adódóan fejben sokkal erősebb, mint a mezőnyjátékosok.gabokocka
Kapus ne rúgjon büntetőt, mert rosszabb a rugótechnikája mint a mezőnyjátékosoknak. Kapus ne rúgjon büntetőt, mert míg ha egy mezőnyjátékos kihagyja akkor emésztheti magát (mert fogja) ugyanis onnantól csak szurkolnia vagy imádkoznia kell, addig a kapus továbbra is meghatározó szereplő marad, ahová kell a tiszta fej. Kapus ne rúgjon büntetőt, mert posztjából adódoan teljesen ismeretlen dolog ez neki. Kapus ne rúgjon büntetőt, mert ha berúgja azzal az ellenfél játékosai úgy érzik, hogy megalázták őket, hisz egy kapus is berúgta. És még van sok ok, hogy miért nem a kapusok büntetőznek, és én nem azt mondom, hogy ezért kaptak ki (mivel nem láttam nem is mondhatnám), de ilyet szerintem felelőtlenség tenni. Ez csak az én véleményem, valószínűleg ez ezen a meccsen nem volt döntő faktor, de akkor sem tehet meg ilyet szerintem egy klub egy BL döntőn.Jughead
Chilavert, Butt, Rogero Ceni...
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Szegény kiharcolta a büntit, amibe belesérült. A sérüléséről meg ugye nem tudunk még semmit. Robben meg kihagyja. Hát nem filmbeillő ?gamerkr
ezzel semmi baj nem lenne, ha Robben am. nem hagyná ki zsinórban a büntetőket és nem lenne akkora arca, hogy a Holdról is látható.Amadeus91
Ez is igaz, de (bár nagyon nem csípem a csávót) talán a legjobb ballábas támadó játékos a piacon.......csi77
túlértékelt és ideggyenge... ha jól emlékszem a VB döntőben is 2 100%-s ziccert rontott el, 1 az 1ben a kapussal szemben.
több mint 14 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
oszt kapus már mé ne rúghatna?
11 méterről képes elrúgni a kapuig és a posztjából adódóan fejben sokkal erősebb, mint a mezőnyjátékosok.gabokocka
Kapus ne rúgjon büntetőt, mert rosszabb a rugótechnikája mint a mezőnyjátékosoknak. Kapus ne rúgjon büntetőt, mert míg ha egy mezőnyjátékos kihagyja akkor emésztheti magát (mert fogja) ugyanis onnantól csak szurkolnia vagy imádkoznia kell, addig a kapus továbbra is meghatározó szereplő marad, ahová kell a tiszta fej. Kapus ne rúgjon büntetőt, mert posztjából adódoan teljesen ismeretlen dolog ez neki. Kapus ne rúgjon büntetőt, mert ha berúgja azzal az ellenfél játékosai úgy érzik, hogy megalázták őket, hisz egy kapus is berúgta. És még van sok ok, hogy miért nem a kapusok büntetőznek, és én nem azt mondom, hogy ezért kaptak ki (mivel nem láttam nem is mondhatnám), de ilyet szerintem felelőtlenség tenni. Ez csak az én véleményem, valószínűleg ez ezen a meccsen nem volt döntő faktor, de akkor sem tehet meg ilyet szerintem egy klub egy BL döntőn.
több mint 14 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
én Riberyt sajnálom. Asszem pár hete Robbennel volt is valami kakaskodása, a Bayern is jobban járna ha csak egy dudás maradna. És az nem a nagy-, hanem a sebhelyes képű lenne 😊eaglesmcnabb
Szegény kiharcolta a büntit, amibe belesérült. A sérüléséről meg ugye nem tudunk még semmit. Robben meg kihagyja. Hát nem filmbeillő ?gamerkr
ezzel semmi baj nem lenne, ha Robben am. nem hagyná ki zsinórban a büntetőket és nem lenne akkora arca, hogy a Holdról is látható.Amadeus91
Ez is igaz, de (bár nagyon nem csípem a csávót) talán a legjobb ballábas támadó játékos a piacon.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Robben-t én már eladtam volna. Bomlasztó, nagypofájú paraszt. (tipikus holland am) többet vesztünk vele mint amennyit nyerünk. Schweinit sajnálom, Neuer meg isten. Hihetetlen... 😕 😕 😕 😕Amadeus91
én Riberyt sajnálom. Asszem pár hete Robbennel volt is valami kakaskodása, a Bayern is jobban járna ha csak egy dudás maradna. És az nem a nagy-, hanem a sebhelyes képű lenne 😊eaglesmcnabb
Szegény kiharcolta a büntit, amibe belesérült. A sérüléséről meg ugye nem tudunk még semmit. Robben meg kihagyja. Hát nem filmbeillő ?gamerkr
ezzel semmi baj nem lenne, ha Robben am. nem hagyná ki zsinórban a büntetőket és nem lenne akkora arca, hogy a Holdról is látható.
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Robben elbalfaszkodta, de én nem a Chelsea-t és a játékfelfogásukat szidnám, hanem a helyzetkihasználásunkat. Szögletekkel nem mentünk semmire, Gomeznek megint 4 helyzete volt... Fejben nem voltunk ott a helyzetek végén, mindig hiányzott egy pici. A büntetőknél szintén. Mintha egy véletlenszerűen kiválaszott Bundesliga meccsünket néztem volna végig.

A londoniak jól csinálták amit csináltak, nem egy szemet gyönyörködtető dolog, de célravezető. Az, hogy pont most bukunk a tizipárbajban, különösen szar :/gamerkr
Robben-t én már eladtam volna. Bomlasztó, nagypofájú paraszt. (tipikus holland am) többet vesztünk vele mint amennyit nyerünk. Schweinit sajnálom, Neuer meg isten. Hihetetlen... 😕 😕 😕 😕Amadeus91
én Riberyt sajnálom. Asszem pár hete Robbennel volt is valami kakaskodása, a Bayern is jobban járna ha csak egy dudás maradna. És az nem a nagy-, hanem a sebhelyes képű lenne 😊eaglesmcnabb
Szegény kiharcolta a büntit, amibe belesérült. A sérüléséről meg ugye nem tudunk még semmit. Robben meg kihagyja. Hát nem filmbeillő ?

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jaj, ez az analógia ritka nagy butaság volt. Amíg soccerben a védekezés jelentős passzivitást jelent, addig fociban az ütős védelmekre mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy passzív.

Arról nem beszélve, hogy lelki szegény, aki nem értékeli a jó foci védelmeket 😛Jakehomer
Félreértettél ám 😛 Én imádom a defense fightokat NFL-ben, jobban élvezek egy jó defense miatti 7-3-at mint egy szar védelmes 50-40-et 😊

De ez nem olyan sokaknál van meg, főleg aki nem rég óta nézi, vagy nincs annyira belemerülve, azoknak sokkal kevésbé szórakoztató. Nyilván nem teljesen összehasonlítható, de olyan szempontból igen, hogy általában nézve, vagy a többséget figyelembe véve az a szórakoztató, ami sok pontszerzéssel jár.
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
2012: Year of the Anti-Football. (Robben-nek a jó édes mamáját...)Amadeus91
Robben elbalfaszkodta, de én nem a Chelsea-t és a játékfelfogásukat szidnám, hanem a helyzetkihasználásunkat. Szögletekkel nem mentünk semmire, Gomeznek megint 4 helyzete volt... Fejben nem voltunk ott a helyzetek végén, mindig hiányzott egy pici. A büntetőknél szintén. Mintha egy véletlenszerűen kiválaszott Bundesliga meccsünket néztem volna végig.

A londoniak jól csinálták amit csináltak, nem egy szemet gyönyörködtető dolog, de célravezető. Az, hogy pont most bukunk a tizipárbajban, különösen szar :/gamerkr
Robben-t én már eladtam volna. Bomlasztó, nagypofájú paraszt. (tipikus holland am) többet vesztünk vele mint amennyit nyerünk. Schweinit sajnálom, Neuer meg isten. Hihetetlen... 😕 😕 😕 😕Amadeus91
én Riberyt sajnálom. Asszem pár hete Robbennel volt is valami kakaskodása, a Bayern is jobban járna ha csak egy dudás maradna. És az nem a nagy-, hanem a sebhelyes képű lenne 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Videoton?Amadeus91
😊 Nem magyar csapatról van szó, de találgass, három tagja ennek a csatársornak magyar válogatott volt ......csi77
Barca? (Czibor-Kubala?)Amadeus91
Igen, jól gondolod. Kocsis, Czibor, Kubala, Szalai, Kaszás volt ez a csatársor és csak egy meccsen szerepeltek így együtt, én ezért drukkolok neki több mint 15 éve

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Videoton?Amadeus91
😊 Nem magyar csapatról van szó, de találgass, három tagja ennek a csatársornak magyar válogatott volt ......csi77
Barca? (Czibor-Kubala?)Amadeus91
Igen, Barca.
Kocsis Sándor

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Két, általam rendkívül gyűlölt csapat meccse volt ez, egészen a 89. percig nem is néztem (a Chelsea-t jobban rühellem).
Most így, hgy vége van a meccsnek, le kell az indulatokat vetkőzni és gratulálni a győztesnek!
A Bayernnek hazai pályán (!!!) be kell húzni a döntőt, akkor is, ha az ellenfél 11 játékosa és az edző beáll a kapuba....

Egyébként én annak a csapatnak drukkolok,. amelynek a 60-as években magyar csatársora volt, ők már idén sajnos kiestek... .csi77
Videoton?Amadeus91
😊 Nem magyar csapatról van szó, de találgass, három tagja ennek a csatársornak magyar válogatott volt ......csi77
Barca? (Czibor-Kubala?)
több mint 14 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Két, általam rendkívül gyűlölt csapat meccse volt ez, egészen a 89. percig nem is néztem (a Chelsea-t jobban rühellem).
Most így, hgy vége van a meccsnek, le kell az indulatokat vetkőzni és gratulálni a győztesnek!
A Bayernnek hazai pályán (!!!) be kell húzni a döntőt, akkor is, ha az ellenfél 11 játékosa és az edző beáll a kapuba....

Egyébként én annak a csapatnak drukkolok,. amelynek a 60-as években magyar csatársora volt, ők már idén sajnos kiestek... .csi77
Videoton?Amadeus91
😊 Nem magyar csapatról van szó, de találgass, három tagja ennek a csatársornak magyar válogatott volt ......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 14 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Nyertek úgy három Vb döntőt, hogy a három meccsen annyi támadást nem vezettek, mint ma összesen 😊
Nem bunker volt, csak megverték mákkal a sokkal jobb csapatot.gabokocka
Jó, hát ez konkrétan faszság, ne haragudj. A berni meccsre igaz csak, hogy jobb csapatot vertek meg, de pl ott sem játszottak annyira alárendelt szerepet, mint azt mi szeretjük emlegetni. A hollandok ellen egy egál meccsen nyertek mondhatni kis szerencsével, a 90-es döntőben meg konkrétan az argentinok csalták a focit (ahogy egyébként az egész vb-n), azon a vb-n egyértelműen a német válogatott volt a legjobb csapat.Jakehomer
Az argentin meccset adom, de a másik kettőt nem 😊
Mondjuk az a 90-es VB szégyene sztem, hogy az a német csapat volt a legjobb.
Mindenesetre az tény, amióta közönségszórakoztató játékot játszanak, nem tudnak nyerni (a 2006-os saját VB-n olyan focit játszottak, amivel jobban megérdemelték volna a végső sikert, mint a három győzelmük alkalmával bármikor)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
A meccsből egy percet se láttam, úgyhogy arról nem mondok véleményt (inkább néztem NBA-t, ha már ezt a két csapatot nem szeretem).
De elolvasva a történteket én azt mondom, hogy az a csapat, amelyik van olyan felelőtlen, hogy a kapusát állítja oda a 3. büntető elvégzésére az meg is érdemli, hogy kikapjon, függetlenül attól, hogy berugta így se volt jó döntés, és így is megzavarhatta ez a kapust, valamint az ellenfelek rugóit ez csak feltüzeli, ha kihagyta volna akkor pláne rossz üzlet... 😉Jughead
LOL, végre valaki rájött, valójában miért is kapott ki a München 😀

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Két, általam rendkívül gyűlölt csapat meccse volt ez, egészen a 89. percig nem is néztem (a Chelsea-t jobban rühellem).
Most így, hgy vége van a meccsnek, le kell az indulatokat vetkőzni és gratulálni a győztesnek!
A Bayernnek hazai pályán (!!!) be kell húzni a döntőt, akkor is, ha az ellenfél 11 játékosa és az edző beáll a kapuba....

Egyébként én annak a csapatnak drukkolok,. amelynek a 60-as években magyar csatársora volt, ők már idén sajnos kiestek... .csi77
Videoton?
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Nekem az a nem tiszta, hogy miért nagyobb érdem kidolgozni 10 helyzetet és kihagyni 9-et, mint kidolgozni 2 helyzetet és belőni 1-et?

De hogy őszinte legyek nem is érdekel. 😀Schleck
Jó ez ugyanolyan szöveg, mint az antifocizásos. Szerinted miért szeretik olyan kevesen a 7-3ra végződő NFL meccseket? Mert gecire unalmas (annak aki nem szereti ott spec a defense fightot). Ez ugyanaz. Ha éppen mindkét csapat oly fasza, hogy 100%-os helyzetkihasználással 1-1-re lehoz egy BL döntőt, akkor most úgy ülnék itt, hogy a kurva anyátokat, 2 órát elbasztam az életemből arra, hogy nézzem ahogy üldögélnek a pályán.

De szerencsére volt itt egy Bayern, aki élvezetessé tette a meccset, így nem lesz majd szó arról, hogy mekkora unalmas szar volt a BL döntő. 😊

btw amikor kiírták, hogy Bayern 3-0, Chelsea 0-2 a tizipárbajban, kb. egyértelmű volt, hogy nem nyer a Bayern.fetomy
Jaj, ez az analógia ritka nagy butaság volt. Amíg soccerben a védekezés jelentős passzivitást jelent, addig fociban az ütős védelmekre mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy passzív.

Arról nem beszélve, hogy lelki szegény, aki nem értékeli a jó foci védelmeket 😛

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát a faszom. Ez most odavert. Rendes játékidőben hozni kellett volna...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Két, általam rendkívül gyűlölt csapat meccse volt ez, egészen a 89. percig nem is néztem (a Chelsea-t jobban rühellem).
Most így, hgy vége van a meccsnek, le kell az indulatokat vetkőzni és gratulálni a győztesnek!
A Bayernnek hazai pályán (!!!) be kell húzni a döntőt, akkor is, ha az ellenfél 11 játékosa és az edző beáll a kapuba....

Egyébként én annak a csapatnak drukkolok,. amelynek a 60-as években magyar csatársora volt, ők már idén sajnos kiestek....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 14 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
A meccsből egy percet se láttam, úgyhogy arról nem mondok véleményt (inkább néztem NBA-t, ha már ezt a két csapatot nem szeretem).
De elolvasva a történteket én azt mondom, hogy az a csapat, amelyik van olyan felelőtlen, hogy a kapusát állítja oda a 3. büntető elvégzésére az meg is érdemli, hogy kikapjon, függetlenül attól, hogy berugta így se volt jó döntés, és így is megzavarhatta ez a kapust, valamint az ellenfelek rugóit ez csak feltüzeli, ha kihagyta volna akkor pláne rossz üzlet... 😉Jughead
oszt kapus már mé ne rúghatna?
11 méterről képes elrúgni a kapuig és a posztjából adódóan fejben sokkal erősebb, mint a mezőnyjátékosok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Nyertek úgy három Vb döntőt, hogy a három meccsen annyi támadást nem vezettek, mint ma összesen 😊
Nem bunker volt, csak megverték mákkal a sokkal jobb csapatot.gabokocka
Jó, hát ez konkrétan faszság, ne haragudj. A berni meccsre igaz csak, hogy jobb csapatot vertek meg, de pl ott sem játszottak annyira alárendelt szerepet, mint azt mi szeretjük emlegetni. A hollandok ellen egy egál meccsen nyertek mondhatni kis szerencsével, a 90-es döntőben meg konkrétan az argentinok csalták a focit (ahogy egyébként az egész vb-n), azon a vb-n egyértelműen a német válogatott volt a legjobb csapat.

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
A meccsből egy percet se láttam, úgyhogy arról nem mondok véleményt (inkább néztem NBA-t, ha már ezt a két csapatot nem szeretem).
De elolvasva a történteket én azt mondom, hogy az a csapat, amelyik van olyan felelőtlen, hogy a kapusát állítja oda a 3. büntető elvégzésére az meg is érdemli, hogy kikapjon, függetlenül attól, hogy berugta így se volt jó döntés, és így is megzavarhatta ez a kapust, valamint az ellenfelek rugóit ez csak feltüzeli, ha kihagyta volna akkor pláne rossz üzlet... 😉
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért öt perccel a vége előtt megbontani az addig kiválóan működő védelmet, Müllert lehozni, aki szintén óriásit játszott... fura volt nagyongamerkr
Ja amúgy ezt mindig is rühelltem. Alapból is, de így meg, hogy pár perc van vissza, ennyi ideig egy csatár is hátramehet. Ilyenkor szoktam azt érezni, hogy meg is érdemlik, hogy kikaptak.