Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Hazaértem.. Nem tudok mit írni. 2010 ehhez képest semmi. 😕 😕 😕 😕

Müller góljánál torka szakadtomban üvöltöttem, hogy megvan, meg kell lennie!

Robben 11-esénél üvöltöttem, hogy ez dönt. A 11-es párbajban 2-0 után, biztosra vettem, hogy meglesz. Összekapaszkodva álltam a többi Bayernessel, és vártam a csodát.

A végén sírni se tudtam. Még berúgni se normálisan. 😕 😕 😕 :/ :/ :/ :/

Képtelenség, mi érdemeltük meg ezt a serleget, annyira nincs igazság... 😕 😕 😕 😕Vrijbloed
Ez mondjuk faszság.Azé a kupa aki megnyeri ez nem szimpátia kupa hanem bl

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Én felvarrnám középre a léc alá full erővel. általában úgyis elmozdul a kapus. Ja és az első tizit vállalnám.Bazzani
Nyilván én is ezt választanám, csakhát nem egyszer fordult elő a világtörténelemben, hogy a kapus elszállt, a labda meg fölément 😀
De egyébként vicces hogy a laposan sarokra mért lövésre nem lehet oda érni (hacsak nem Helmut bácsi áll a kapuban), mégis kurva kevesen választják ezt az opciót.eaglesmcnabb
Sokan próbálkoznak vele, csak ilyenkor van a kapufa meg a nem eléggé sarokra helyezett labda. Bebikázni sokkal egyszerűbb mint centizni.

több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Én felvarrnám középre a léc alá full erővel. általában úgyis elmozdul a kapus. Ja és az első tizit vállalnám.Bazzani
Nyilván én is ezt választanám, csakhát nem egyszer fordult elő a világtörténelemben, hogy a kapus elszállt, a labda meg fölément 😀
De egyébként vicces hogy a laposan sarokra mért lövésre nem lehet oda érni (hacsak nem Helmut bácsi áll a kapuban), mégis kurva kevesen választják ezt az opciót.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nagyon nehezen ment az alvás.. és nem lett jobb. Ez egy ilyen ezüst év volt, látva a Bundás meccseinket, álmomban nem gondoltam, hogy döntőig menetel majd a csapat. Sajnálnám, ha ennek a generációnak ez lett volna az utolsó lehetősége BL-t nyerni. Az EB előtt nagyon nem jött jól ez a dolog, szívesen néztem volna azt a Natonalelf-et ahol van 7-8 BL győztes bajor, 4-5 duplázó dortmundi stb.

Persze ez a dolog se szerencsés, hogy favoritként utaznak a srácok, de jó lenne már végre nyerni valamit, ami arany.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Felkeltem, nem állom. Csodálatos élmény, szívből kívánom mindenkinek hogy egyszer a kedvenc csapata nyerjen ilyet. :')

...Hanni
Az én csapatom már annyit nyert az utóbbi években, hogy már unom... 😀
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Az biztos, hogy az égiek most lenéztek Abramovicsra meg az egész Chelsea-re.

Hihetetlen, hogy ez a csapat, amelyik egész évben bukdácsolt a bajnokságban (főleg a VB alatt), pár hét alatt feltámad, vesztett helyzetből fordít a Napoli ellen, idegenben üti ki a Benficát, megfojtja a Barcelonát, majd behúzza a BL-serleget olyan csapat ellen, aki hazai pályán tolhatja a döntőt, ami ugye mindenkinek álom. Ez mellett behúz még egy kupát Angliában...

Nem hiszem el, komolyan mondom...JC6
elég komoly a párhuzam az idei Giants-vel !
nincs mese ennek az évnek a színe a Kék! 😉
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Mint David Luiz keményen becsapta.
Egyérteműen fejbe dől el, de ezt már az előndöntőben is látható volt.Toca
Mata-n látszott, hogy be van szarva.
(Ráadásul a meccsen sem ment neki.)
Ki is hagyta.Bazzani
De megmondom őszintén ezt nem értem meg soha. Szerintem sokkal szarabb ha gyengén elhelyezed és kifogják mintha megküldöd erővel és max kicsit mellé megy. Én sose voltam pl. nagy hetes lövő kispályán és agyilag sem vagyok egy Nauer, de mikor odaálltam kilőttem a szélét aztán vagy összejött vagy nem, most ha csak guritgatni tudom oda se állok. Nagykapura meg pláne erővel meglövi akármennyire is elkúrja lásd Nauer egyszerűen még Cech sem ér oda.Toca
Én felvarrnám középre a léc alá full erővel. általában úgyis elmozdul a kapus. Ja és az első tizit vállalnám.

több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
+1, érdemes megnézni ilyen nyári barátságos tornákon mikor 11-es párbajra kerül a sor mennyire lazán lő bárki finyót.empty taxi
Mint David Luiz keményen becsapta.
Egyérteműen fejbe dől el, de ezt már az előndöntőben is látható volt.Toca
Mata-n látszott, hogy be van szarva.
(Ráadásul a meccsen sem ment neki.)
Ki is hagyta.Bazzani
De megmondom őszintén ezt nem értem meg soha. Szerintem sokkal szarabb ha gyengén elhelyezed és kifogják mintha megküldöd erővel és max kicsit mellé megy. Én sose voltam pl. nagy hetes lövő kispályán és agyilag sem vagyok egy Nauer, de mikor odaálltam kilőttem a szélét aztán vagy összejött vagy nem, most ha csak guritgatni tudom oda se állok. Nagykapura meg pláne erővel meglövi akármennyire is elkúrja lásd Nauer egyszerűen még Cech sem ér oda.
több mint 14 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Felkeltem, nem állom. Csodálatos élmény, szívből kívánom mindenkinek hogy egyszer a kedvenc csapata nyerjen ilyet. :')

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Ezen a szinten vsz már nem a rugótechnika dönt, edzésen sztem a keretek bármelyik tagja beveri, itt az számít ki tud odaállni úgy h nem remeg meg a láb, ha a kapus az akkor a kapus.Blevi
+1, érdemes megnézni ilyen nyári barátságos tornákon mikor 11-es párbajra kerül a sor mennyire lazán lő bárki finyót.empty taxi
Mint David Luiz keményen becsapta.
Egyérteműen fejbe dől el, de ezt már az előndöntőben is látható volt.Toca
Mata-n látszott, hogy be van szarva.
(Ráadásul a meccsen sem ment neki.)
Ki is hagyta.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Az biztos, hogy az égiek most lenéztek Abramovicsra meg az egész Chelsea-re.

Hihetetlen, hogy ez a csapat, amelyik egész évben bukdácsolt a bajnokságban (főleg a VB alatt), pár hét alatt feltámad, vesztett helyzetből fordít a Napoli ellen, idegenben üti ki a Benficát, megfojtja a Barcelonát, majd behúzza a BL-serleget olyan csapat ellen, aki hazai pályán tolhatja a döntőt, ami ugye mindenkinek álom. Ez mellett behúz még egy kupát Angliában...

Nem hiszem el, komolyan mondom...
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ezen a szinten vsz már nem a rugótechnika dönt, edzésen sztem a keretek bármelyik tagja beveri, itt az számít ki tud odaállni úgy h nem remeg meg a láb, ha a kapus az akkor a kapus.Blevi
+1, érdemes megnézni ilyen nyári barátságos tornákon mikor 11-es párbajra kerül a sor mennyire lazán lő bárki finyót.empty taxi
Mint David Luiz keményen becsapta.
Egyérteműen fejbe dől el, de ezt már az előndöntőben is látható volt.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ezen a szinten vsz már nem a rugótechnika dönt, edzésen sztem a keretek bármelyik tagja beveri, itt az számít ki tud odaállni úgy h nem remeg meg a láb, ha a kapus az akkor a kapus.Blevi
+1, érdemes megnézni ilyen nyári barátságos tornákon mikor 11-es párbajra kerül a sor mennyire lazán lő bárki finyót.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ribery érvénytelenített gólja ugye tényleg les volt?
a társaságban ahol néztük többen állították hogy ellenféltől kapott labda volt attól hogy megpattant valakin
előtte a lövés...yooker
Többen ezt osztották a mi társaságunkban is, én erre annyit mondtam h ugye ha van egy lövés amit kivéd a kapus és a kipattanót rúgja be a lövés pillantában lesen álló játékos az is les, szal a Ribéry eset is az.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Ezen a szinten vsz már nem a rugótechnika dönt, edzésen sztem a keretek bármelyik tagja beveri, itt az számít ki tud odaállni úgy h nem remeg meg a láb, ha a kapus az akkor a kapus.
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Kapus ne rúgjon büntetőt, mert rosszabb a rugótechnikája mint a mezőnyjátékosoknak. .Jughead
Chilavert, Butt, Rogero Ceni...Amadeus91
Victor Valdes, van der Sar ugyan nem rúg büntető, de elég jók lábbal is.Sinisa
Victor Valdes are you kidding me 😀 Top 3 kapus kit tuti nem raknék be rúgni 😀

Ribery lesgólja egyébként tényleg az volt, azért senki nem szólhat.
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Ribery érvénytelenített gólja ugye tényleg les volt?
a társaságban ahol néztük többen állították hogy ellenféltől kapott labda volt attól hogy megpattant valakin
előtte a lövés...
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pluszba még tropára mentek az idegeim is... 😕 😕 😕 😕

Félig sikerült csak bebaszni, félig azt se vágom hol vagyok, meg kurvára el vagyok keseredve... 😕
😕

Kihajtottuk a belünket a győzelemért, és nesze neked, semmi. 😕 😕 😕
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Szegény Bastiant sajnálom, ha van valaki aki nem ronthat tizenegyest az ő. Tudta ezt ő is, nem véletlen zuhant ennyire össze.
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Óriási meccs volt! Mindent megtett a Bayern , de egy ilyen tökéletesen védekező Chelsea még a Barcat is megállította!
Megtörtént amit nem gondoltam volna sosem!Mentálisan erősebb volt a Chelsea egy német csapatnál! 1:0 után hibáztak nagyot mert elhitték hogy vége...
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hazaértem.. Nem tudok mit írni. 2010 ehhez képest semmi. 😕 😕 😕 😕

Müller góljánál torka szakadtomban üvöltöttem, hogy megvan, meg kell lennie!

Robben 11-esénél üvöltöttem, hogy ez dönt. A 11-es párbajban 2-0 után, biztosra vettem, hogy meglesz. Összekapaszkodva álltam a többi Bayernessel, és vártam a csodát.

A végén sírni se tudtam. Még berúgni se normálisan. 😕 😕 😕 :/ :/ :/ :/

Képtelenség, mi érdemeltük meg ezt a serleget, annyira nincs igazság... 😕 😕 😕 😕
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jó szar meccs volt különben. De nagyon örültem, hogy a legnagyobb kedvencem végre megnyerte. Mi gólt fejelt, édes istenem. Bravó dinamo!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Tizenegyesnél rohadtul nem a rúgótechnika dönt.
Simán lehet, hogy nem volt 5 vállalkozó, aztán mondta Neuer, hogy akkor rúg ő is.
Ha még a rúgótechnika döntene, egy csapaton belül általában a kapusok az élmezőnyben vannak ezen a téren. (pl Gomeznél sokkal jobb)
Tizenegyest sorsdöntő helyzetben nyerő típusú emberrel kell rúgatni. Neuer sztem ez a kategória. Be is rúgta úgy, hogy Cech nem tudott hozzáérni a labdához. Ezt rajta kívül csak egy társának sikerült.
Szóval nem hiszem, hogy ez volt a kudarc oka, sokkal inkább hogy nem képesek 20 helyzetből 1-nél többet belőni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Ez is igaz, de (bár nagyon nem csípem a csávót) talán a legjobb ballábas támadó játékos a piacon.......csi77
A "piacon" alatt mit értesz?
😊Sinisa
Hát nem ahol a sárgarépák vannak..... 😊 Én személy szerint egy férfiatlan (figyeld a kéztartását!), nagyképű, gyökér majomnak tartom, aki viszont főként jobboldalról befelé cselezve (csakis bal lábbal) állandó veszélyt jelent szinte bárki ellen a kapura. Ezért , illetve a gyors ritmusváltások és a sebessége miatt állítom, hogy top 3-as játékos baloldalon. Az, hogy sem a válogatottjával, sem a Bayernnal nem ért még révbe, az különösebben nem zavar, sőt...... 😊csi77
A "ballábas támadó" miatt mertem kérdezni.
Mert mintha rémlene egy háromszoros aranylabdás góltermelő is. 😊

Egyébként én az egydimenziós játéka, és a sérülékenysége miatt nem soroltam soha a top3-ba.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Kapus ne rúgjon büntetőt, mert rosszabb a rugótechnikája mint a mezőnyjátékosoknak. .Jughead
Chilavert, Butt, Rogero Ceni...Amadeus91
Victor Valdes, van der Sar ugyan nem rúg büntető, de elég jók lábbal is.Sinisa
Ebben Higuita volt az ász, bár ő inkább mezőnyből akarta berúgni. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png