Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Eddig jól alakul a nap. Elhoztunk egy pontot a Halitol, Vasas meccs x lett, a legjobb ami lehetett talán, és a Real is vezet a szünetben, és a Dortmund is bajnok lett újra! 😊
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kagawa eldöntötte 😊

CÍMVÉDÉS!!!!


JT Daniels fan
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
ez a montvai már a paks2-be sem fér be. laza 5-0, csao NB1 😀
vasspatrik sem lesz sokáig nálunk, kibaszott nagy játékos lesz, balajti összvissz 2 labdaérintés, de mindkettő gól 😀
szerk.: amúgy nézőcsúcs voltunk vagy 500an 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
az első fradi gólnál, a kapufa után a fejesnél németh ahogy hárítani próbált az epic... elég chuck norris stílus 😂 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
JasW New Orleans Saints 53
NB2!!! 😛 😂xrace77
Még nem biztos, ha a Pápa mindent bukik, és a Vasas max egyet nyer, a többit bukja, mi mindet hozzuk, és rájuk verünk sorrendben 23-at, és 17-et gólkülönbségben, akkor bennmaradunk 😛 Viccet félretéve, ja, NB2. Jobb is lesz, kicsit megtisztulunk legalább.

Amúgy a mai meccsről, nyert volna a Vidi akármi van, de amit Oláh művelt, az felháborító volt. Nekünk nem fújja be a kezezést, ellenünk kioszt egy véleményes tizit, Panikvar helyett leküldi Bogut, majd Jahicot, mert ugye biztos értette, mit beszél szlovénul. A Vaskó kiállítás már csak a hab volt a tortán, Brkic kézzel vette át, majd elesett, erre befelé szabad, és kiállítás. Már látom a holnapi értékelését az NS-ben: "Oláh Gábor - Mezőnybeli apróbb tévedésektől eltekintve, végig kézben tartva, következetesen vezette a mérkőzést. A kérdéses szituációkat többnyire jól ítélte meg, bár Vaskó kiállítása kicsit szőrős-szívű döntésként értékelhető - 9"
több mint 14 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
NB2!!! 😛 😂
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Jöjjön a bajnokavatás és ünneplés,még ha a Bayern be is mákolta a végén :cool: :/

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
ez a meccs egy fos volt, a chelsea kibekkelte a meccset, mint a bárka ellen.lol
yup, készültünk a keddre.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ez a meccs egy fos volt, a chelsea kibekkelte a meccset, mint a bárka ellen.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 095 — Whoops, looks like something went wrong.
na Lass mondjuk jöhetne a Milanba, meglenne a helye az biztos, és nem ilyen Muntarikat kéne kezdetni

több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Robben nyáron menni fog...Asbee
jobban járunk, ha tényleg megy.Amadeus91
Hülyeség. Eddig jó volt. Pár gyengébb meccs, meg 1-2 hiszti miatt nem kell menni hagyni. Utána meg majd jönne a sírás...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Lass is megy törökbe. nemszámít hogy ő volt a legfontosabb játékosunk. végülis amióta hanyagoljuk 10 pontról lejöttünk 4-re, és holnap még lejjebb mehet... 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Robben nyáron menni fog...Asbee
jobban járunk, ha tényleg megy.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Robben nyáron menni fog...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
hamár Portugália, mi van a Boavista-val?Amadeus91
Tudtommal portugál harmadosztály...
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Egy dolog szimpatizálni a Bilbaoval, és más dolog 5 éve szurkolni a Sportingnak.
Régi fórumozó társaim még emlékezhetnek, sigem is volt sportingos. Bár leszarják, tudom 😀

JC6
hamár Portugália, mi van a Boavista-val?

http://sportbild.bild.de/SPORT/bundesliga/vereine/fc-bayern-muenchen/2012/04/19/franck-ribery-gegen-arjen-robben/kabinen-eklat-bei-bayern.html

itt magyarul

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bayern-robben-es-ribery-osszeverekedett-a-keddi-real-meccs-utan-2126690

értelmet kéne már verni Robben fejébe is....
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egy dolog szimpatizálni a Bilbaoval, és más dolog 5 éve szurkolni a Sportingnak.
Régi fórumozó társaim még emlékezhetnek, sigem is volt sportingos. Bár leszarják, tudom 😀

Huh, de kellett volna az a 3. gól, remélem nem lesz megbosszulva Bilbaoban és valahogy kihozzák a srácok X-re.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bakker a Real ellen miért nem tudtak így játszani :o :o
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sporting !!!JC6
te múltkor még nem Bilbao szimpatizáns voltál?kristof
nem reálos? 😀

|
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Sporting !!!JC6
te múltkor még nem Bilbao szimpatizáns voltál?

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sporting !!!
több mint 14 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
:mad:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 14 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Eddig jó, kéne még egy 😊
Forza Atleti!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
kocsogoles a ket csapat reszerol mennyi volt ?Fake
Drogba fetrengett (jó)párszor, de sztem ezen kívül abszolút vállalható volt mindkét fél részéről a meccs, nagyobb durvaság nem volt, a játékvezetéssel sem volt gond.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
bőven van keresnivalónk, a barca védelmééig nem sokszor jutottunk el, akkor viszont mindig zavarba jöttek 😊
kristof
most megfogsz lepodni, de ez nem csak veletek, hanem pl a gijonnal is igy van ellenunk, mivel az egeszpalyas letamadast annyira nem egyszeru kipasszolni. ha viszont sikerul, akkor tulnyomo esetekben a kemeny 3 db vedonkre hozhatja az ellenfel a labdat, kurva nagy terulettel. amugy grat a meccshez. sajnos nem lattam de miutan megneztem egy hosszabb osszefoglalot, megmondom oszinten nem igazan vagyok oda. egy hasonlo meccsen a campban meglesztek szorva csunyan.
kocsogoles a ket csapat reszerol mennyi volt ?