Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Hála az égnek megajándékoztuk a lokit egy bajnoki győzelemmel, úgyhogy így már nem kell idén több meccset végigszenvednem, meg idegeskedni azon, hogy megint micsoda parádés teljesíménnyel, a másik csapatot egyértelműennyilván lejátszva kapja meg a 3 pontot a loki.fetomy
LOL ennyi. ebből él a Loki egész szezonban. de hogy hazai pályán rohadt fontos meccsen nem megyünk nekik 3 csatárral nem is értem. itt ma csak mi akartunk játszani. Bozsovics biztos azt gondolta így felpörgünk 😀

mindegy, az ősz ráment a csapatépítésre.
hiányzik Polo na, Gyurika meg nem értem miért van kezdőben Tóth Balázzsal együtt.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Azt mondja: Ferencváros - Honvéd rangadó!!!!

30 éve max... 😀
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hála az égnek megajándékoztuk a lokit egy bajnoki győzelemmel, úgyhogy így már nem kell idén több meccset végigszenvednem, meg idegeskedni azon, hogy megint micsoda parádés teljesíménnyel, a másik csapatot egyértelműennyilván lejátszva kapja meg a 3 pontot a loki.
több mint 14 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
na Vidi is meg van, ha nincs is mindig parádé, küzdés,akarat mindig meg van. :cool: Taktikát 100%ig betartják.
Hajrá Loki!!!

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Air meg bejött, rögtön agyonrúgott valakit, aztán meg csak a fesztivált csinálta a szögletzászlónál is 😐JoeyPorter
Tehát hozta amit mindig, mi ebben a meglepő? 😀

Azt azért komolyan elmondhatná valaki, hogy ez a george alexander mi a fenére kapja a "hatalmas" hájpot... Nagyon sok vidi meccset nézek, de még nem láttam tőle olyat (jó, 2 megmozdulás/season), ami miatt akár egy nb2-es kieső csapatomhoz leigazolnám cserének :/
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Tujvel nyárig nyilván kibérli az első számú szerepét ezek után :rolleyes: Air meg bejött, rögtön agyonrúgott valakit, aztán meg csak a fesztivált csinálta a szögletzászlónál is 😐

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fogadjunk sanyeszt kiszórják... 😀Divat
remélem is, jövő héten nem kell tartani tőle legalább 😛

Egyébként mennyit baszogatta mindenki Sousát (sok kritika belülről emiatt jött), hogy faszért tujvel véd, miért padozik Bozsovics. Most már várom, hogy mikor kezdik majd, hogy mi a faszért kellett Tujvelt lecserélni 😊

Most így kb. ugyanazt érzem, mint a Broncos-Bears-en Barber gyönyörű megmozdulásainál...
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
fogadjunk sanyeszt kiszórják... 😀

|
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
S nem az első csele volt... Bunda?tüsi91
Nem, mert a videoton a bundás csapat. Ez nagyon látszik idén a fordulók java részében. A debrecen ma megérdemelten vezet, semmi kirívó nem történt, nyomtak és betaláltak egy gyönyörű passz után.

Jajjszegénygyurcsónak meg belefújt a szél a szemébe 😒
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
ez egy válogatott kapus kérem szépen... kivédte az angolok szemét a Wembley-ben... serdülőben elküldik egy ilyenért.

ezt nem hiszem el 😂 😂 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
fideszoton LOL 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
S nem az első csele volt... Bunda?
több mint 14 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Bozovics FAIL


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem rossz ez a Messi-Di Maria szárny Fidiéknél :rolleyes:JoeyPorter
ugye? és én ezt már mióta mondom 😛 😀

A retkes mocskos kurva anyádat bozsovics de fasszopó szargeci.... Nem baj, megmutatjuk újra, hogy a debrecennek kurvára nem kell kapura se lőnie, mert valaki úgy döntött idén nem kaphatnak ki....

De nem tudom, végülis szájbabaszósan kurvagecinagy gólpassz volt, jár az assist pont. Nem baj, kell vonzani a nézőket.


TIBÓÓÓÓ MEDZSIIIIK IIIIN HÁÁÁÁNGÖRIIIIII!!!
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
te attyaúristen....FIIIESSSSZTAAAA 😀

|
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Világszinvonalúak vagyunk.
Reklamálásban.

több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Nem rossz ez a Messi-Di Maria szárny Fidiéknél :rolleyes:

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Torres!!!!!! 😊 😊Schleck
és már dupla...hoho 😀

szép apránként jönnek vissza a milliók...

|
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Torres!!!!!! 😊 😊

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát ja, sajna még mindig nincs annyi fölös pénzem, hogy nb1re költsem 😛

Szeretem Sanyigyuriban hogy nagyon konzisztens. Tavaly se tudott passzolni, idén se.
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Knézy mekkora Bozovic fan basszus. 😀

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
air sanyesz miért csak csere? és mit keres Nikolity a kezdőbe? ez biztos nem jó renccer...Divat
Az a vicc, hogy tavaly csereként mindig sokkal veszélyesebb volt mint kezdőként. Tartok tőle, hogy nem volt jó döntés kezdőbe rakni pont egy loki ellen, ahol a már jól bevált bejövök belövöm téma jobb lett volna :/ hát meglássukfetomy
ezt is csak a fotelből? ejnye... 😀

|
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
air sanyesz miért csak csere? és mit keres Nikolity a kezdőbe? ez biztos nem jó renccer...Divat
Az a vicc, hogy tavaly csereként mindig sokkal veszélyesebb volt mint kezdőként. Tartok tőle, hogy nem volt jó döntés kezdőbe rakni pont egy loki ellen, ahol a már jól bevált bejövök belövöm téma jobb lett volna :/ hát meglássuk
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
air sanyesz miért csak csere? és mit keres Nikolity a kezdőbe? ez biztos nem jó renccer...

|
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Ejj de szép kis díszpáholy.
Mindenki aki számít ordícccsa,hogy Hajrááááá Viki!
Ja nem, Vidi. 😊