Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
jah sorry...a lényeg h a sport egészséges! 😕DivatJa, csak nem az élsport 😉
több mint 14 éve
Hát ezek nem túl jó hírek:„Fabrice állapota kritikus. A következő huszonnégy óra nagyon kritikus lesz a szempontjából, nagyon súlyos a helyzet, nem menekülhetünk el előle. Isten segítsen neki abban, hogy túljusson ezen – mondta Coyle a Sky Newsnak. – Rengetegen kívántak jobbulást neki, reméljük, a sok ima segít Fabrice-nak a felépülésben.″
Vasárnap a klub hivatalos közleményben megerősítette, hogy Muamba szíve szombat este többször megállt, és a London Chest Hospital infarktusközpontjába szállított játékost a pályán és a mentőautóban is újra kellett éleszteni.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Churchill: "No sports." :/jah sorry...a lényeg h a sport egészséges! 😕DivatSzerintem inkább arra gondolt, hogy Puerta állapotát is egyszer már "stabilizálták" miután a pályán összeesett és mégis... 😕zolika26Igen, emiatt jutott eszembe Puerta...Vrijbloed
több mint 14 éve
jah sorry...a lényeg h a sport egészséges! 😕Igen, emiatt jutott eszembe Puerta...Vrijbloedv akár Fehér Miki... 😕DivatSzerintem inkább arra gondolt, hogy Puerta állapotát is egyszer már "stabilizálták" miután a pályán összeesett és mégis... 😕zolika26
|
több mint 14 éve
NK9 pedig ismét győztes gól!!! még a végén renCCer formába lendül... :rolleyes:Divatmegérte pihenni múlthéten, szégyenszemre nem vesztettek pontot a fullutolsó ellen 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Igen, emiatt jutott eszembe Puerta...Szerintem inkább arra gondolt, hogy Puerta állapotát is egyszer már "stabilizálták" miután a pályán összeesett és mégis... 😕zolika26Minden eset más, de ilyenkor nekem Puerta jut eszembe. 😕 Próbálok optimista lenni, hogy ő élni fog tovább.Vrijbloedv akár Fehér Miki... 😕Divat
több mint 14 éve
Szerintem inkább arra gondolt, hogy Puerta állapotát is egyszer már "stabilizálták" miután a pályán összeesett és mégis... 😕v akár Fehér Miki... 😕Divathát baszki szerencsétlen Muamba.. 😕Minden eset más, de ilyenkor nekem Puerta jut eszembe. 😕 Próbálok optimista lenni, hogy ő élni fog tovább.Vrijbloed
most láttam az esetet, remélem nem lesz baja
nagyon durva 😕Stez

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
v akár Fehér Miki... 😕hát baszki szerencsétlen Muamba.. 😕Minden eset más, de ilyenkor nekem Puerta jut eszembe. 😕 Próbálok optimista lenni, hogy ő élni fog tovább.Vrijbloed
most láttam az esetet, remélem nem lesz baja
nagyon durva 😕Stez
|
több mint 14 éve
hát baszki szerencsétlen Muamba.. 😕Minden eset más, de ilyenkor nekem Puerta jut eszembe. 😕 Próbálok optimista lenni, hogy ő élni fog tovább.
most láttam az esetet, remélem nem lesz baja
nagyon durva 😕Stez
több mint 14 éve
NK9 pedig ismét győztes gól!!! még a végén renCCer formába lendül... :rolleyes:
|
több mint 14 éve
Sky News-on most mondták, hogy Muamba állapota stabil!Bízunk benne, a lényeg, hogy maradjon életben egy ilyen után.
Remélhetőleg most már nem történik semmi rossz.Raven17
több mint 14 éve
Sky News-on most mondták, hogy Muamba állapota stabil!Remélhetőleg most már nem történik semmi rossz.
több mint 14 éve
hát baszki szerencsétlen Muamba.. 😕most láttam az esetet, remélem nem lesz baja
nagyon durva 😕
több mint 14 éve
7 Bayern gól ma is simán meglehet...Győrieket pedig még jobban rühellem :rolleyes:http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/17417973Neki meg jobbulást... 😕
"Ian Dennis, BBC Radio 5 live's chief football reporter, has just reported that Muamba is fighting for his life."
reméljük felépül 😕Jack Zoltán
több mint 14 éve
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/17417973"Ian Dennis, BBC Radio 5 live's chief football reporter, has just reported that Muamba is fighting for his life."
reméljük felépül 😕
több mint 14 éve
Huszti hányszor bizonyítson még ennek a kopasznak????Huszti bőven nem Zenit szintű játékos, az öreg Luciano nem véletlen igazolt a helyére télen is.
NSO: Dinamo Moszva 😀JC6


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Urbán mekkora arc lol. Györ meg egy fostalicska. Dudás overhyped nagy arcú.
több mint 14 éve
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nem-nemet-hanem-magyar-cegcsoport-lesz-a-vasas-uj-tulajdonosa-2121745szerencsétlenek..előbb-utóbb konyec a Vasasnak. (Sajnos)
több mint 14 éve
tekintve, hogy ebben a magyar válogatottban nem akar játszani.Én kérek elnézést. 😕szabaHuszti először azt bizonyítsa, hogy akar magyar válogatott lenni.szabaA kopasz alatt gyanítom, hogy Spallettit értette JC6.Schleck
több mint 14 éve
Én kérek elnézést. 😕A kopasz alatt gyanítom, hogy Spallettit értette JC6.SchleckHuszti hányszor bizonyítson még ennek a kopasznak????Huszti először azt bizonyítsa, hogy akar magyar válogatott lenni.szaba
NSO: Dinamo Moszva 😀JC6
több mint 14 éve
A kopasz alatt gyanítom, hogy Spallettit értette JC6.Huszti hányszor bizonyítson még ennek a kopasznak????Huszti először azt bizonyítsa, hogy akar magyar válogatott lenni.szaba
NSO: Dinamo Moszva 😀JC6
több mint 14 éve
Huszti hányszor bizonyítson még ennek a kopasznak????Huszti először azt bizonyítsa, hogy akar magyar válogatott lenni.
NSO: Dinamo Moszva 😀JC6
több mint 14 éve
mondjuk ha már minket kiejtenek, akkor nyerjék is meg a BL-t, nehogy már a Real nyerjen, aki megkapta azt az ágat, ahol a Bayern a legkeményebb ellenfélszerintem meg a Bayern komolyabb csapat mint a Milan.
a Barca viszont megérdemelné, elvégre megverné a Milan-t és vélhetően a Chelseat
kicsit komolyabb ellenfelekStez
Azt ugye nem kell ecsetelni, hogy a német bajnokság erősebb is mint az olasz. A Chelsea sem olyan mint ezelőtt pár éve 😊
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Ha minket kiejtenek, akkor már az APOEL-t sem bánnám végső győztesként 😂

több mint 14 éve
mondjuk ha már minket kiejtenek, akkor nyerjék is meg a BL-t, nehogy már a Real nyerjen, aki megkapta azt az ágat, ahol a Bayern a legkeményebb ellenféla Barca viszont megérdemelné, elvégre megverné a Milan-t és vélhetően a Chelseat
kicsit komolyabb ellenfelek

