Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Másnak se jön már be kb. két napja az NSO?tüsi91
A hiba nálad van. Ctrl+f5?

több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Másnak se jön már be kb. két napja az NSO?
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem egyáltalán nem mindegy, hogy mikor kapunk egy Barcát meg. Jobb később, főleg nekünk, akiknek a fél csapata sérült, aztán majd nyalunk 7-et tőlük. Most mi lesz? Még elbukjuk a bajnokságot is, mert kénytelenek vagyunk a fél csapatot padoztatni, hogy ne sérüljön senki és egyáltalán ki tudjunk majd állni, amíg meg a Serie A-ban szopkodni fogjuk a faszt. És egyáltaán nem mindegy, hogy a negyeddöntőben vagy az elődöntőben esel-e ki. Főleg, miután elég zsíros pénzeket kap a továbbjutó csapat. Nem mellékes.

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy realos ágon ez sima döntő lett volna, aztán a Real–Barca továbbjutója egy meccsen TALÁN meglehet 😊
Oda-visszavágóban nehéz elképzelni, hogy ezeket megfogják

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Leszarom a Real hívőket, leszarom a Barca hívőket is, Ők mit pattogjanak? Mindenkit elvernek, kivéve ha emgkapják egymást. De a hülye is tudta, hogy direkt külön ágra fognak kerülni, hogy a sláger döntő összejöhessen. Nekem csak abból van elegem, hogy a Milan mindig megszopja ezeket a sorsolásokat.. Most is, rögtön a Barca. Faszt nem bunda ez. Esélyünk sincs. Ráadásul a visszavágót idegenben toljuk, hurrá.Stez
Egyébként természetesen megértelek, viszont én úgy gondolom, hogy semmit nem számít, hogy top4-ben vagy top8ban esel-e ki. Márpedig ha BL-t akartok nyerni, akkor le kell győzni nagy csapatot is. Semmi esélyetek? Akkor nem mindegy, úgyse nyertetek volna a végén.

Ha szerinted viszont jobb 2-4. helyen végezni mint 5-8. helyeken, akkor még nem volt a csapatod edzője Héctor Cúper... 😛
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Szerintem:

RM - Chelsea
Milan - Marseille
Barca - APOEL 😀
Bayern - BenficaJC6
Nem hinném, ez olyan mintha kiemelés lenne.
Egy szuperfantasztikussohailyennagy párharc tuti lesz.
Tippem a Barca-Milan.Bazzani
A héten lottóznom kell.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ezt már nem is lehet fanatizmusnak nevezni, inkább őrültség, amit Bánki Dodó leművel... de rühellem ezt az embert.
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a lehetőség adott! 😀Divat
ne röhögjél bazdmeg, neked is illene az egyetlen életben maradt olasz csapatért szorítanod, hiába vagy Interes
de baszottul kezdem unni, hogy mindig mi szopjuk ezekkel a bundákkal sorsolásokon
ráadásul még azt is lazán kihozták, hogy Real-Barca csak a döntőben lehessen, annyira egyértelmű volt, hogy mit akarnakStez
hát sírjak inkább? 😕
majd a fake-Herceg lehozza ezt is! feltéve, ha az asszony előtte nem rendezi le... 😀
amúgy előbb szorítok a bárkának, mint holmi rossoneriknek...innentől pedig: Nur Bayern! 😛

|
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
Leszarom a Real hívőket, leszarom a Barca hívőket is, Ők mit pattogjanak? Mindenkit elvernek, kivéve ha emgkapják egymást. De a hülye is tudta, hogy direkt külön ágra fognak kerülni, hogy a sláger döntő összejöhessen. Nekem csak abból van elegem, hogy a Milan mindig megszopja ezeket a sorsolásokat.. Most is, rögtön a Barca. Faszt nem bunda ez. Esélyünk sincs. Ráadásul a visszavágót idegenben toljuk, hurrá.

több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Aztán majd jól elveri az APOEL a Realt és akkor lehet bundázni...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kíváncsi lennék, milyen párosítások kellettek volna ahhoz, hogy senki ne jöjjön a bundás szöveggel. 😀Schleck
Apoel - Marseille
Milan - Benfica
Bayern - Barca
Chelsea - Real

Mondjuk.JC6
Jah, értem. Ma is tanultam valamit.

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kíváncsi lennék, milyen párosítások kellettek volna ahhoz, hogy senki ne jöjjön a bundás szöveggel. 😀Schleck
Azt néztem én is,hogy most mivan, mert egész eddig arról volt szó ugye főként reál hívőktől, hogy majd a bundás barca megkapja az apoelt, aztán épp a reál kapta meg, most mégis megint bundázás van.. 😀
De hát érthető, vagy "mi" kapjuk a gagyi csapatot, vagy bunda van 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsi lennék, milyen párosítások kellettek volna ahhoz, hogy senki ne jöjjön a bundás szöveggel. 😀Schleck
Apoel - Marseille
Milan - Benfica
Bayern - Barca
Chelsea - Real

Mondjuk.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
oboa ON


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Páran már ellőtték itt a fórumon, de most nekem is muszáj...
http://www.youtube.com/watch?v=31g0YE61PLQ
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kíváncsi lennék, milyen párosítások kellettek volna ahhoz, hogy senki ne jöjjön a bundás szöveggel. 😀

több mint 14 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
ne röhögjél bazdmeg, neked is illene az egyetlen életben maradt olasz csapatért szorítanod, hiába vagy Interes
de baszottul kezdem unni, hogy mindig mi szopjuk ezekkel a bundákkal sorsolásokon
ráadásul még azt is lazán kihozták, hogy Real-Barca csak a döntőben lehessen, annyira egyértelmű volt, hogy mit akarnakStez
k*rva mindegy mit akarnak mert Bayern - Chelsea lesz 😀
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
a lehetőség adott! 😀Divat
ne röhögjél bazdmeg, neked is illene az egyetlen életben maradt olasz csapatért szorítanod, hiába vagy Interes
de baszottul kezdem unni, hogy mindig mi szopjuk ezekkel a bundákkal sorsolásokon
ráadásul még azt is lazán kihozták, hogy Real-Barca csak a döntőben lehessen, annyira egyértelmű volt, hogy mit akarnak

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ezt a mocskos bundás uefát már na
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennél szarabb Milan szempontból nem lehetett volna 😀
Viszont a Real geci jól járt, jól hallottam, hogy még a Bayern–OM továbbjutóját is megkapják?

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a lehetőség adott! 😀

|
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
szájbakúrt nagy bunda

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
áááááááá 😀
tuti Milan-Barca

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
jó, ez már meg van bundázva
Apoel-Real

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
apa kezdőődik
Real-Milan leszStez
ugyan, ne legyetek kispályások: Barca-Milan! 😀

|