Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Majdnem rosszul lettem... 😀Megyó sajna 2* is hibázott, remélem nem Ő lesz bűnbak... 😕
...de megvan, nehezen is, de megvan 😛
Az a komoly... A Pireus 2-0-ra is ment összesítésben, erre 8 perc alatt kiestek. Megyerit fényezi hetek óta az NS, kíváncsi vagyok a gólokra...JC6
Hart >>> Torres 😀
|
több mint 14 éve
joe hart 96.percben majdnem továbbfejelte a cityt. baszarás...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Majdnem rosszul lettem... 😀...de megvan, nehezen is, de megvan 😛
Az a komoly... A Pireus 2-0-ra is ment összesítésben, erre 8 perc alatt kiestek. Megyerit fényezi hetek óta az NS, kíváncsi vagyok a gólokra...
több mint 14 éve
torrest azonnal trédeljük joe hartért! kapus (cechet egyáltalán nem leírva) és csatár poszton egyaránt upgrade lehetne
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
SPORTINGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGALÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
Végre kijön a lépés...!!!
több mint 14 éve
4-et? 😛Remélem azért a City továbbmegy.tüsi91nem hiszem h fognak rúgni 3-at... 😛Divat

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
egy City bukónak mindig lehet örülni, főleg ez lenne a 3. zsinórban ---> hullámvölgy??Remélem azért a City továbbmegy.tüsi91nem hiszem h fognak rúgni 3-at... 😛Divat
de jól jönne a plusz terhelés nekik a végére. Annyira nem bő a keretük.
több mint 14 éve
Remélem azért a City továbbmegy.tüsi91nem hiszem h fognak rúgni 3-at... 😛
|
több mint 14 éve
Ivan Klasnic, veseátültetésigen, Abidalnak elég durván kijut a szarból, nagyon sajnálomNikola Klasnic járt hasonló cipőben, ő tudta folytatniJack Zoltán
remélem, hogy egészségügyileg rendbe jön, ha már focizni nem is nagyon fog már.. bár ki tudja, nincs róla infóm, hogy volt-e már példa hasonlóra, hogy valaki új szervvel folytatni tudta, hát majd kiderül
😕Stez


JT Daniels fan
több mint 14 éve
igen, Abidalnak elég durván kijut a szarból, nagyon sajnálomNikola Klasnic járt hasonló cipőben, ő tudta folytatni
remélem, hogy egészségügyileg rendbe jön, ha már focizni nem is nagyon fog már.. bár ki tudja, nincs róla infóm, hogy volt-e már példa hasonlóra, hogy valaki új szervvel folytatni tudta, hát majd kiderül
😕Stez
több mint 14 éve
Remélem idén is mindenki szurkolni fog a Rapids-ért. 😛Az évadnyitón nagyon szép játékkal vertük a Crew-t, kellemes meglepetés volt az új stílus, ha így folytatjuk, szerintem tetszeni fog ez a bátor támadójáték.
http://denversports.blog.hu/2012/03/15/rapids_diadalmas_kezdes
több mint 14 éve
4 EL meccsen 4-szer játszottak rosszabbul/motiválatlanabbul, mint bármelyik PL meccsen. Ezt el kell fogadni, más kérdés, hogy szurkolói szemmel nehéz. Csak mi a tökömért nyilatkozzák, hogy fontos, meg minden. Ma az első félidőben még úgy ahogy rosszul sem játszottak. Mindegy a PLben már mi vagyunk a favoritok. Viszont kőkeményen húzni kell a meccseket. Mert nem a City ellen fog múlni itt semmi, hanem, hogy a többi 9ből mennyit nyerünk.
Remélem azért a City továbbmegy.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hihetetlen, hogy ennek a párharcnak, hogy nem lett 12-3-as összesített eredménye...
több mint 14 éve
Jól van.Elkezdtek rugdosódni az englisek.
Ez már megvan sztem.
több mint 14 éve
továbbra sem fogom megérteni miért kellett feladni ezt az EL-t, szerintem megérte volna hajtani itt is nem csak a PL-ben. Persze nem jó dolog 2 szék között a pad alá esni de nekem semmi sem garantálja azt hogy ha csak a PL-re figyelnek akkor azt tutira meg is nyerik... + ez nem a MU mentalitása.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
igen, Abidalnak elég durván kijut a szarból, nagyon sajnálomremélem, hogy egészségügyileg rendbe jön, ha már focizni nem is nagyon fog már.. bár ki tudja, nincs róla infóm, hogy volt-e már példa hasonlóra, hogy valaki új szervvel folytatni tudta, hát majd kiderül
😕
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Iraola gecc, ha valaki nem látta, majd keresse meg...ha feltöltik valahova... 😀 szétcopatta a fél MU-t majd kihagyta 😀
több mint 14 éve
legyen csak Real-Barca, a Milan meg menjen a másik ágra 😀Szevasz Maxi 😀
hadd üssék ki egymást a majmokStez

több mint 14 éve
"Az elkövetkezendő hetekben Abidal májátültetésen fog átesni"szegénynek ki jut a "jóból" rendesen, pedig jó kis balbekk...
Bár már a májdaganat miatti műtéte után sem hittem, hogy fog még játszani, most van vége.diverdoc
|
több mint 14 éve
"Az elkövetkezendő hetekben Abidal májátültetésen fog átesni"Bár már a májdaganat miatti műtéte után sem hittem, hogy fog még játszani, most van vége.

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 14 éve
legyen csak Real-Barca, a Milan meg menjen a másik ágra 😀hadd üssék ki egymást a majmok
több mint 14 éve
Szerintem:Nem hinném, ez olyan mintha kiemelés lenne.
RM - Chelsea
Milan - Marseille
Barca - APOEL 😀
Bayern - BenficaJC6
Egy szuperfantasztikussohailyennagy párharc tuti lesz.
Tippem a Barca-Milan.

