Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Majdnem rosszul lettem... 😀
...de megvan, nehezen is, de megvan 😛

Az a komoly... A Pireus 2-0-ra is ment összesítésben, erre 8 perc alatt kiestek. Megyerit fényezi hetek óta az NS, kíváncsi vagyok a gólokra...JC6
Megyó sajna 2* is hibázott, remélem nem Ő lesz bűnbak... 😕

Hart >>> Torres 😀

|
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
joe hart 96.percben majdnem továbbfejelte a cityt. baszarás...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Majdnem rosszul lettem... 😀
...de megvan, nehezen is, de megvan 😛

Az a komoly... A Pireus 2-0-ra is ment összesítésben, erre 8 perc alatt kiestek. Megyerit fényezi hetek óta az NS, kíváncsi vagyok a gólokra...
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
torrest azonnal trédeljük joe hartért! kapus (cechet egyáltalán nem leírva) és csatár poszton egyaránt upgrade lehetne

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
SPORTINGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
ALÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

Végre kijön a lépés...!!!
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Remélem azért a City továbbmegy.tüsi91
nem hiszem h fognak rúgni 3-at... 😛Divat
4-et? 😛


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Remélem azért a City továbbmegy.tüsi91
nem hiszem h fognak rúgni 3-at... 😛Divat
egy City bukónak mindig lehet örülni, főleg ez lenne a 3. zsinórban ---> hullámvölgy??
de jól jönne a plusz terhelés nekik a végére. Annyira nem bő a keretük.
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Remélem azért a City továbbmegy.tüsi91
nem hiszem h fognak rúgni 3-at... 😛

|
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
igen, Abidalnak elég durván kijut a szarból, nagyon sajnálom
remélem, hogy egészségügyileg rendbe jön, ha már focizni nem is nagyon fog már.. bár ki tudja, nincs róla infóm, hogy volt-e már példa hasonlóra, hogy valaki új szervvel folytatni tudta, hát majd kiderül
😕Stez
Nikola Klasnic járt hasonló cipőben, ő tudta folytatniJack Zoltán
Ivan Klasnic, veseátültetés


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks LSU Tigers 1 059
igen, Abidalnak elég durván kijut a szarból, nagyon sajnálom
remélem, hogy egészségügyileg rendbe jön, ha már focizni nem is nagyon fog már.. bár ki tudja, nincs róla infóm, hogy volt-e már példa hasonlóra, hogy valaki új szervvel folytatni tudta, hát majd kiderül
😕Stez
Nikola Klasnic járt hasonló cipőben, ő tudta folytatni
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Remélem idén is mindenki szurkolni fog a Rapids-ért. 😛
Az évadnyitón nagyon szép játékkal vertük a Crew-t, kellemes meglepetés volt az új stílus, ha így folytatjuk, szerintem tetszeni fog ez a bátor támadójáték.

http://denversports.blog.hu/2012/03/15/rapids_diadalmas_kezdes


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
4 EL meccsen 4-szer játszottak rosszabbul/motiválatlanabbul, mint bármelyik PL meccsen. Ezt el kell fogadni, más kérdés, hogy szurkolói szemmel nehéz. Csak mi a tökömért nyilatkozzák, hogy fontos, meg minden. Ma az első félidőben még úgy ahogy rosszul sem játszottak.

Mindegy a PLben már mi vagyunk a favoritok. Viszont kőkeményen húzni kell a meccseket. Mert nem a City ellen fog múlni itt semmi, hanem, hogy a többi 9ből mennyit nyerünk.

Remélem azért a City továbbmegy.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hihetetlen, hogy ennek a párharcnak, hogy nem lett 12-3-as összesített eredménye...
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Ne basszuk már el.
De nagy gólt lőtt Rúúúúni....

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Jól van.
Elkezdtek rugdosódni az englisek.

Ez már megvan sztem.

több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
továbbra sem fogom megérteni miért kellett feladni ezt az EL-t, szerintem megérte volna hajtani itt is nem csak a PL-ben. Persze nem jó dolog 2 szék között a pad alá esni de nekem semmi sem garantálja azt hogy ha csak a PL-re figyelnek akkor azt tutira meg is nyerik... + ez nem a MU mentalitása.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
igen, Abidalnak elég durván kijut a szarból, nagyon sajnálom
remélem, hogy egészségügyileg rendbe jön, ha már focizni nem is nagyon fog már.. bár ki tudja, nincs róla infóm, hogy volt-e már példa hasonlóra, hogy valaki új szervvel folytatni tudta, hát majd kiderül
😕

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Iraola gecc, ha valaki nem látta, majd keresse meg...ha feltöltik valahova... 😀 szétcopatta a fél MU-t majd kihagyta 😀
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Szétfocizzuk a MUcsesztert. 😀

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
legyen csak Real-Barca, a Milan meg menjen a másik ágra 😀
hadd üssék ki egymást a majmokStez
Szevasz Maxi 😀

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
"Az elkövetkezendő hetekben Abidal májátültetésen fog átesni"
Bár már a májdaganat miatti műtéte után sem hittem, hogy fog még játszani, most van vége.diverdoc
szegénynek ki jut a "jóból" rendesen, pedig jó kis balbekk...

|
több mint 14 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"Az elkövetkezendő hetekben Abidal májátültetésen fog átesni"
Bár már a májdaganat miatti műtéte után sem hittem, hogy fog még játszani, most van vége.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Di Natale bekezdett rendesen...

|
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
legyen csak Real-Barca, a Milan meg menjen a másik ágra 😀
hadd üssék ki egymást a majmok

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Szerintem:

RM - Chelsea
Milan - Marseille
Barca - APOEL 😀
Bayern - BenficaJC6
Nem hinném, ez olyan mintha kiemelés lenne.
Egy szuperfantasztikussohailyennagy párharc tuti lesz.
Tippem a Barca-Milan.