Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Nem értem hogy a sok balf@sz közül miért pont a Kis Karcsit emeled ki, aki a valós erejénél sokkal feljebb futtatta a Paksot, és a kupában is a reálisan elvárhatónál tovább vitte a csapatot.JanSzerintem őt kivételként említette.
több mint 14 éve
peach +1.Nem értem hogy a sok balf@sz közül miért pont a Kis Karcsit emeled ki, aki a valós erejénél sokkal feljebb futtatta a Paksot, és a kupában is a reálisan elvárhatónál tovább vitte a csapatot.
a magyar foci meg hasonlít egy nagy magyar kocsmához. innen kirúgnak egy edzőt, 3 nap múlva egy másik nb1-es csapatnál van. jönnek a régi, bukott cimborák, sörözgetnek, piázgatnak, elnevetgélnek, megbuknak aztán mennek másik csapathoz... nem is értem, hogy Kis Karcsi például hogy tudott edzőként idekerülni...JC6
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
peach +1.a magyar foci meg hasonlít egy nagy magyar kocsmához. innen kirúgnak egy edzőt, 3 nap múlva egy másik nb1-es csapatnál van. jönnek a régi, bukott cimborák, sörözgetnek, piázgatnak, elnevetgélnek, megbuknak aztán mennek másik csapathoz... nem is értem, hogy Kis Karcsi például hogy tudott edzőként idekerülni...
több mint 14 éve
Détári pontosan illeszkedik a Matthaus, Maradona stb vonalba, akik játékosként világszínvonalon nyomták, aztán edzőként nulla.Nem gondolnám, hogy a Fradinak most pont erre van szüksége. :rolleyes:
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 14 éve
nekem nem azzal van a bajom, hogy egervári kiket hív meg ill. kiket nem hív meg (ill. azzal is de m1)... hanem h a nyilatkozataival folyamatosan meghazudtoli önmagát, illetve olyan elveket hangoztat amiket teljesen nyílvánvalóan nem tart be. sztem ez baromira hiteltelen dolog, máshol kb mindenhol körberöhögnének egy ilyen gyökeret.a csapat szempontjából mondjuk tök8, ugyanúgy drukkolok nekik mint eddig és örülök ha nyerünk, szétba*z az ideg ha kikapunk.
de attól még egervári egy jellemtelen sz*r ember sztem! legalábbis szövetségi kapitányként tuti.
m1, azért pénteken megint kiszurkoljuk legalább magunkat 😊
détári meg nagyon kellett, pláne a fradi kispadjára. véber kapott mellé egy jó barátot, így már ketten vihetik majd a showt! 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Détári->Fradi.erről az jut eszembe, amikor egyszer mentem haza Kaposvárról Vp-be busszal, pont Siófokon keresztül, valami meccs zajlott (tökömtudjamilyen), és ahogyan közeledtünk a stadion felé, egyre csak erősödött a Détári takarodj 😀
Szerintem kb. a lehető legrosszabb megoldások egyike.Schleck
most a Népligetben az Építők pályán edzünk, és simán hallani, ha van valami móka az Albertben vagy környékén... lehet déja vu lesz belőle 😊
több mint 14 éve
Détári->Fradi.sajnos ez van. btw, a szentes-pintér-détári esélyes trióból tőle hányok legkevésbé.
Szerintem kb. a lehető legrosszabb megoldások egyike.Schleck
és legalább lesznek vicces/spicces nyilatkozatok meccs végén.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Détári->Fradi.Nem ba...k meg. Bárkit jobban elviseltem volna. Hülye Kubatov.
Szerintem kb. a lehető legrosszabb megoldások egyike.Schleck
Ez mehetett volna a gyűlölködjünk topicba is akár.
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 14 éve
nem voltam még idén meccsen, ma eldőlt hogy egy ideig nem is megyek.Détári->Fradi.No comment. De legalább lesz ingyen fröccs a stadionban.Bálesz
Szerintem kb. a lehető legrosszabb megoldások egyike.Schleck
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Détári->Fradi.No comment. De legalább lesz ingyen fröccs a stadionban.
Szerintem kb. a lehető legrosszabb megoldások egyike.Schleck

több mint 14 éve
Ezt pont a tavalyi után mondod? 😀1 szó: Bundesliga. Kiélezett harc a végsőkig.Amadeus91én idénről beszéltemeaglesmcnabbbiztos vagyok benne hogy hasonló statisztikákkal fog véget érni ez az év is mindkét bajnokságban!yooker
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Détári->Fradi.GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Szerintem kb. a lehető legrosszabb megoldások egyike.Schleck
több mint 14 éve
Détári->Fradi.Szerintem kb. a lehető legrosszabb megoldások egyike.
több mint 14 éve
el kell ismerni hogy a kicsit lesajnált Bundes elég jó kis bajnokság lett, sok néző jó hangulat,1 szó: Bundesliga. Kiélezett harc a végsőkig.Amadeus91én idénről beszéltemeaglesmcnabbbiztos vagyok benne hogy hasonló statisztikákkal fog véget érni ez az év is mindkét bajnokságban!yooker
izgalom! kicsivel több húzónév azért kellene talán... ( de hát ott
ésszerű gazdálkodás folyik ha jól sejtem)
több mint 14 éve
1 szó: Bundesliga. Kiélezett harc a végsőkig.biztos vagyok benne hogy hasonló statisztikákkal fog véget érni ez az év is mindkét bajnokságban!yookera spanyol bajnokságban tavaly az első és negyedik helyezett között 34 !! pont volt a különbségén idénről beszéltemeaglesmcnabb
az angolban ugyanez 12 pont !
yooker
több mint 14 éve
biztos vagyok benne hogy hasonló statisztikákkal fog véget érni ez az év is mindkét bajnokságban!én idénről beszéltemeaglesmcnabbNyilván az nem csinálja ki az angol bajnokságot hogy a MU 8-2-re elveri az Arsenalt...eaglesmcnabba spanyol bajnokságban tavaly az első és negyedik helyezett között 34 !! pont volt a különbség
az angolban ugyanez 12 pont !
yooker
több mint 14 éve
én idénről beszéltem. és eddig a 2 manchester-i csapat eléggé magabiztos teljesítményt nyújtott. A Tottenham meg az Arsenal (a játékosmozgások ellenére is) nem egy harmatgyönge csapat, esélyük még sem volt egyik csapat ellen sem. Nem látom hogy bármelyik csapat meg tudná fogni őket, biztosra merem mondani hogy Angliában e 2 csapat közül kerül ki a győztes. Chelsea és Liverpool ide vagy oda...a spanyol bajnokságban tavaly az első és negyedik helyezett között 34 !! pont volt a különbségKicsinálja a spanyol bajnokságot a Barca- Real dominancia...Nyilván az nem csinálja ki az angol bajnokságot hogy a MU 8-2-re elveri az Arsenalt...eaglesmcnabb
vajon ki nyer több góllal az adott fordulóban , aztán meg várhatjuk a szinészkedős,rugdalózós,szemkinyomós szuper rangadót....yooker
az angolban ugyanez 12 pont !
Barca 38 meccs 30 győzelem 6 dönt. 2 vereség
MU 38-ból 23 győzelem 11 döntetlen 4 vereség ...
bocs , de most akkor melyik az egyoldalúbb???yooker
A spanyol bajnokságban nyilván nagyobbak lesznek a különbségek, de sajnos láttuk a BL döntőn, hogy a 2 aktuális bajnok csapat között is óriási különbségek vannak a Barca javára.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Szentes Lázár legalább már igen közelről ismeri a Fradi szurkolók "szeretetét"....egyes fórumokon szentes lázárt suttogják, mint a fradi új edzője. ha ez igaz, én fogok elsőként megindulni és felgyújtani ezt az egész szart!!! :ogabtsiEnnél már csak Tornyi lenne aljább...empty taxi
de Détári is szép megoldás lenne tényleg...
több mint 14 éve
fél1kor lesz sajttáj. a sport1 szerint détári lesz az edző.legalább nevetni lehet majd.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
a spanyol bajnokságban tavaly az első és negyedik helyezett között 34 !! pont volt a különbségKicsinálja a spanyol bajnokságot a Barca- Real dominancia...Nyilván az nem csinálja ki az angol bajnokságot hogy a MU 8-2-re elveri az Arsenalt...eaglesmcnabb
vajon ki nyer több góllal az adott fordulóban , aztán meg várhatjuk a szinészkedős,rugdalózós,szemkinyomós szuper rangadót....yooker
az angolban ugyanez 12 pont !
Barca 38 meccs 30 győzelem 6 dönt. 2 vereség
MU 38-ból 23 győzelem 11 döntetlen 4 vereség ...
bocs , de most akkor melyik az egyoldalúbb???
több mint 14 éve
egyes fórumokon szentes lázárt suttogják, mint a fradi új edzője. ha ez igaz, én fogok elsőként megindulni és felgyújtani ezt az egész szart!!! :ogabtsiEnnél már csak Tornyi lenne aljább...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ha olajsejk lennék megvenném a Recreativo-t és harcba szállnék a bajnoki címért 😀
több mint 14 éve
Nyilván az nem csinálja ki az angol bajnokságot hogy a MU 8-2-re elveri az Arsenalt...eaglesmcnabbHát nem is... Angliában azért mindig van 3-4 csapat, amelyik reális eséllyel pályázik a bajnoki címre, ott van (volt) ugye a top 4, vagy 6; a spanyol bajnokságban viszont csak Real és Barca, és ez még jónéhány évig így is lesz.
több mint 14 éve
Ráadásul most - sztem - épp úgy áll az angol liga, hogy ott is ősi riválisok fognak harcolni a címért - City és MU.Kicsinálja a spanyol bajnokságot a Barca- Real dominancia...Jó, hát azért a MU sem fogja 300 lőtt góllal nyerni a szezont 😊 Biztos dominálni fognak, de azért nem lesz ilyen góllövő verseny szerinte mminden fordulóbanfetomy
vajon ki nyer több góllal az adott fordulóban , aztán meg várhatjuk a szinészkedős,rugdalózós,szemkinyomós szuper rangadót....yooker
több mint 14 éve
Kicsinálja a spanyol bajnokságot a Barca- Real dominancia...Jó, hát azért a MU sem fogja 300 lőtt góllal nyerni a szezont 😊 Biztos dominálni fognak, de azért nem lesz ilyen góllövő verseny szerinte mminden fordulóban
vajon ki nyer több góllal az adott fordulóban , aztán meg várhatjuk a szinészkedős,rugdalózós,szemkinyomós szuper rangadót....yooker
