Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Kicsinálja a spanyol bajnokságot a Barca- Real dominancia...Nyilván az nem csinálja ki az angol bajnokságot hogy a MU 8-2-re elveri az Arsenalt...
vajon ki nyer több góllal az adott fordulóban , aztán meg várhatjuk a szinészkedős,rugdalózós,szemkinyomós szuper rangadót....yooker
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Kicsinálja a spanyol bajnokságot a Barca- Real dominancia...Legalább nem unalmas 0-0ákat látsz 😊
vajon ki nyer több góllal az adott fordulóban , aztán meg várhatjuk a szinészkedős,rugdalózós,szemkinyomós szuper rangadót....yooker
több mint 14 éve
Kicsinálja a spanyol bajnokságot a Barca- Real dominancia...vajon ki nyer több góllal az adott fordulóban , aztán meg várhatjuk a szinészkedős,rugdalózós,szemkinyomós szuper rangadót....
több mint 14 éve
Nem értem mit paráztok a válogatási elveken... Majd a meccs eldönti, jól döntötte a mester, addig meg felesleges ezen rágódni oldalakon keresztül, hogy "dehát ő sokkal jobb, mint a másik". Az eredmény eldönti majd, hogy mivan.szabaA magyar válogatott eredményeit ismerve, ilyen szempontból pont ugyanúgy lehet szidni előre mint utólag 😊
több mint 14 éve
Nem értem mit paráztok a válogatási elveken... Majd a meccs eldönti, jól döntötte a mester, addig meg felesleges ezen rágódni oldalakon keresztül, hogy "dehát ő sokkal jobb, mint a másik". Az eredmény eldönti majd, hogy mivan.
több mint 14 éve
Én alapból nem vagyok híve az ilyen nyilatkozatoknak. Akkor érnének valamit, ha elmondanának arról némi halovány infót, hogy milyen taktika, mentalitás, felállás várható a meccsre esetleg, hogy a hiányzókat tudjuk-e pótolni. De az állandó sablonkérdések, és sablonválaszok felállítják a hátamon a szőrt...vidi.hu-n is korábban elkezdtem nézni a nyilatkozatokat, de aztán 4 videó után beleuntam a "ha sikerül kihasználni a helyzeteinket, akkor még nyerhetünk is", a "Nehéz lesz, de mindenki teljesen fel van tüzelve, 120%-ot fog hozni, ezért lehet, hogy nyerni fogunk" és hasonló szövegekbe. Sokkal jobb lenne, ha már nem tudnak normálisat kérdezni - mert alapból a kérdések idióták nagy %-ban - akkor inkább hagyják őket békén. Hihetetlen amúgy, hogy mekkora blődségeket kérdeznek a riporterek állandóan. De sajnos ez is része az egésznek :/
több mint 14 éve
Szentes nem a DVTK sportigazgatója vagy mi? ott elég nyugodt most a légkör, nem hiszem, hogy sokkal többet kapna a Fradinál, valamint ugye az emlékezetes "baleset azon a meccsen..fetomy, kösz a bizalmat, utóbb még Strestiknél is többet fogok érni 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk a mit nyilatkozik a magyar szövkap témakör eléggé felesleges, mert jót úgysem tud. És nem azért, mert idióta lenne, hanem mert ha A-t mond, akkor azért gyökér, ha B-t akkor meg azért 😊fetomyÉppen ezért írtam az utolsó mondatot.
De akkor legyen inkább egy szóvivő, aki tud is fogalmazni.
több mint 14 éve
Mondjuk a mit nyilatkozik a magyar szövkap témakör eléggé felesleges, mert jót úgysem tud. És nem azért, mert idióta lenne, hanem mert ha A-t mond, akkor azért gyökér, ha B-t akkor meg azért 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Na és ez: Tőzsér Danit kiváló játékosnak tartom, más képességei vannak, mint amire nekünk most szükségünk van. Azon képességekből, amik neki mint belső középpályásnak megvan, nem ő a legerősebb”tüsi91Mindenható Isten!
Kihegyezni a képességekre, hát beszarok... Örülnie kéne, hogy van egy stabilan, folyamatosan játszó, kiváló bal lábbal megáldott belső középpályásunk, akinek nem is egy meccsét láttam, és simán meggyőzött. Mondjuk ki vagyok én? Mindenesetre ott egy Vadócz az ő posztján, akit nem akarok megbántani, de nagyon nagy meccshiánnyal küszködik. Mondjuk Elek még elfogadható lenne, de ő itt döglik meg a magyar posványban. Akkor már inkább Dani.
Ha 4-2-3-1-et tolunk, akkor ki a másik? Koltai? Varga? Istenem...
De ezek a nyilatkozatok "aranyat" érnek. Fent volt az NSO-n fél 7 körül, hogy: ES: "Csak a győzelem elfogadható", majd 18:45 körül már a videó-ban: ES: "Nem mindent eldöntő meccs következik".
Akkor ki se álljunk...
Jó, nem kell mindenbe a hibát keresni, szőrszálat hasogatni, de akkor inkább ne szólaljon meg.
több mint 14 éve
melyiknél? 😀 mikor azért bukták a bajnoki címet, mert a tv miatt melegben kellett játszani ?kishíján leköptem a tv-t annál a nyilatkozatnál. embert nem gyűlölök annyira a magyar futballban (najó mészöly kálmánt), mint szentest.gabtsiegyes fórumokon szentes lázárt suttogják, mint a fradi új edzője. ha ez igaz, én fogok elsőként megindulni és felgyújtani ezt az egész szart!!! :ogabtsia sport tévénél örülnének 😀Höri
több mint 14 éve
kishíján leköptem a tv-t annál a nyilatkozatnál. embert nem gyűlölök annyira a magyar futballban (najó mészöly kálmánt), mint szentest.egyes fórumokon szentes lázárt suttogják, mint a fradi új edzője. ha ez igaz, én fogok elsőként megindulni és felgyújtani ezt az egész szart!!! :ogabtsia sport tévénél örülnének 😀Höri
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Nekem fizetniük se kéne, csak félő, hogy még véletlenül se alkalmaznék olyan taktikát, hogy győzelem legyen 😀Mondjuk annyi rizikót kénytelen lennék vállalni, Hurkát leigazolnám azonnal, mielőtt még valaki lecsap rá :cool:
Jöjjön külföldi edző, akkor legalább egy kicsit leszállnának Sousáról és titeket fikázna mindenki 😀
több mint 14 éve
Elég pikáns lenne Szentes. 😀. Vajon hanyadik zakó után rúgnák hátba? 😂 😂 😂
több mint 14 éve
Mezey kéne a fradinak.fetomyakkor meg én indulok meg 😀
viccet félretéve nekünk semmi sem jó, de inkább egy fradista legyen az edző ha a csapatban már nincs egy se...
Ne jöjjön egyik ilyen emberke se, eddig a nevek közül csak LCS-nek örültem volna a jelen helyzetben, egy külföldi is szóba jöhetne de azt meg ki fizeti meg? Nevezzenek ki engem és a pénzem felét (ami havi 4 M HUF) átadom a csapat megerősítésére :cool: (jelige: a jóságos Lenin 2.0 )
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Mezey kéne a fradinak.fetomyjobb Szentes, elvégre ő a Nyírséget is benntartotta. Ja nem 😀
több mint 14 éve
Mezey kéne a fradinak.
több mint 14 éve
egyes fórumokon szentes lázárt suttogják, mint a fradi új edzője. ha ez igaz, én fogok elsőként megindulni és felgyújtani ezt az egész szart!!! :ogabtsia sport tévénél örülnének 😀
több mint 14 éve
egyes fórumokon szentes lázárt suttogják, mint a fradi új edzője. ha ez igaz, én fogok elsőként megindulni és felgyújtani ezt az egész szart!!! :o
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
jaja, csak azt kell mondani, hogy ő igazából magyar és Kanejra Márknak hívják, csak véletlenül került a portugál válogatottba 😀Na, csak pótoljuk Horváthékat, Caneira a vidiben. 😊fetomyvégre egy tényleg ismert név.Höri
több mint 14 éve
Na, csak pótoljuk Horváthékat, Caneira a vidiben. 😊fetomyvégre egy tényleg ismert név.
több mint 14 éve
Thiago iszonyat jó volt ma.
több mint 14 éve
mér bántjátok Sanyibát? ő csak teszi dolgát, arról pedig nem tehet, h vki nem fér bele a sémába... :cool:DivatArról tényleg nem. Ő csak arról tehet, hogy nem tud egy értelmes, nyelvtanilag helyes mondatot kimondani magyarul.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 14 éve
Na, csak pótoljuk Horváthékat, Caneira a vidiben. 😊