Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
én is igyekszem majd annyi meccsre kimenni, amennyire lehetőségem engedi...

am. 99ben, mikor toltunk utoljára egy fél szezont az NB-1 ben kenesei z. is a csapatot erősítette.... elképzelhetetlen mi mindent bírt kihagyni 😀

én egyszer a gombában futottam össze a fél csapattal tesi óra keretein belül kb. de. 11kor, és a jelenlévők egy nagyobb hányada már olyan gatya részeg volt h az hihetetlen. urbán flóri volt a legjobb fej, jót eldumálgattam vele... adott tanácsot is egyik oszt. társammal kapcsolatban, miszerint ha tényleg olyan mint amit meséltem miért nem verem agyon 😀 D ált. suli 4.-es voltam 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://sportgeza.hu/futball/2011/06/29/bundaugy_letartoztattak_kenesei_zoltant/

aki ismer legalább 2 focistát, az tudja hogy miként működik ez. csodálkozom, hogy erre eddig kellett várni. kíváncsi vagyok lesz e lavina.gabtsi
Namost ez a Kenesei együtt focizott Dorozsmán(akkor NB2) az egyik kollégámmal,aki akkor kezdőkapus volt ott.
Volt olyan meccs amikor Kenesei addig nem volt hajlandó még bemelegíteni sem amíg nem érkezett meg neki a gyorsító cucc. Máskor úgy be volt lőve (meccs előtti éjjel...),hogy a Sing-Sing (disco) közepén vette ki a farkát pisálni,mert azt hitte hogy a WCben van.
Ésatöbbi...
Sportember a javából.Bazzani
Lehet rosszul gondolom, de szerintem nem egy játékos bundázik kis hazánkban. Van néhány "furcsa" meccs az emlékezetemben a korábbi évekből Sopronból, akkor el tudom képzelni mik mehetnek máshol is.

Mondjuk ez a mulatozás is rendesen jellemző. Volt már, hogy konkrétan az egyik teljes up csapatot "kapta el" az edzőjük egyik disco-ban. Állítólag benne volt "szerződésben", hogyha buliznak kirakják őket, csak hát egész csapatot mégse lehet kirakni. 😀 Persze néha ki is kell ereszteni a gőzt, de mikor a hazai pályás Debrecen elleni 1-6 után felháborodtunk, hogy miért jelennek meg játékosokról partyfotók, mikor a pályán kéne bizonyítani, és a magát nagy focistaként beállító volt oszttárs azzal jött, hogy ugyan miért bántjuk őket, meg másnaposan jobb is játszani, ekkor én már nem tudok mit mondani...Nem tudok mondani még egy sportágat, ahol ennyi öntelt, nagyképű majom lenne, mint hazánk labdarúgásában. (Mert külföldön azért mégiscsak alázattal vannak a soccer felé.)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
United have confirmed a third new signing of the summer after reaching agreement with Atlético Madrid for the transfer of David de Gea.

Végre, ez is letudva. Állítólag 18.9 millió fontot fizettünk érte.vassadi
Komoly bust esélyt látok benne. Ne legyen igazam. Come on Anders!
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
United have confirmed a third new signing of the summer after reaching agreement with Atlético Madrid for the transfer of David de Gea.

Végre, ez is letudva. Állítólag 18.9 millió fontot fizettünk érte.
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
http://sportgeza.hu/futball/2011/06/29/bundaugy_letartoztattak_kenesei_zoltant/

aki ismer legalább 2 focistát, az tudja hogy miként működik ez. csodálkozom, hogy erre eddig kellett várni. kíváncsi vagyok lesz e lavina.gabtsi
Namost ez a Kenesei együtt focizott Dorozsmán(akkor NB2) az egyik kollégámmal,aki akkor kezdőkapus volt ott.
Volt olyan meccs amikor Kenesei addig nem volt hajlandó még bemelegíteni sem amíg nem érkezett meg neki a gyorsító cucc. Máskor úgy be volt lőve (meccs előtti éjjel...),hogy a Sing-Sing (disco) közepén vette ki a farkát pisálni,mert azt hitte hogy a WCben van.
Ésatöbbi...
Sportember a javából.

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Legfőképpen Hörinek:
http://szegedma.hu/hir/szeged/2011/06/ujra-nbii-es-focicsapata-van-szegednek.html
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/igy-lett-mara-szeged-2011-a-mako-fc-bol-2083623/
Ami egyelőre nincs a cikkekben, hogy a Makó NB III-ban folytatja a Kisteleki TE NB III-as jogával, tehát ott is van egy jogcsere.Bazzani
na bejött a papírforma 😀
ha visszatérek ősszel, megnézem mit tudnak.
egyik attacker szaktársam volt annó.
Makón meg elvileg konqueror cimborája penget, majd leadom a drótot.

mondjuk Bozóky-nál jobb GM-et is el tudtam volna képzelni, de mindegyHöri
Ha jössz/mész meccsre szólj.
Én nagyjából mindegyiken kinn leszek.

több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://sportgeza.hu/futball/2011/06/29/bundaugy_letartoztattak_kenesei_zoltant/

aki ismer legalább 2 focistát, az tudja hogy miként működik ez. csodálkozom, hogy erre eddig kellett várni. kíváncsi vagyok lesz e lavina.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy kis olaj a tűzre pár kedves topiklakónak 😛

http://www.pepsifoci.hu/napi/node/93436

A fehérvári klub mérleg szerinti eredménye a 2009-es 846,3 milliós mínusz után tavaly 1,3 milliárd forintos nyereséget mutatott

Masszívan veszteséges Ferencvárospetey
"......2,17 milliárdot a társaság kölcsön tőke- és kamatkötelezettségének más vállalkozás általi elengedéséből származó bevétele tett ki."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mondjuk a nyereség az én fogalmaim szerint picit mást jelent, mindenesetre jól hangzik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Egy kis olaj a tűzre pár kedves topiklakónak 😛

http://www.pepsifoci.hu/napi/node/93436

A fehérvári klub mérleg szerinti eredménye a 2009-es 846,3 milliós mínusz után tavaly 1,3 milliárd forintos nyereséget mutatott

Masszívan veszteséges Ferencváros

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
amadeus, ha szeretnél holnap is fórumozni, akkor ne hergelj senkit.Höri
nem provokációnak szántam. Számomra egyszerűen egysíkú csapat. (nem vagyok fradista).Amadeus91
van magyar csapat, aminek szurkolsz?
több mint 15 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
amadeus, ha szeretnél holnap is fórumozni, akkor ne hergelj senkit.Höri
nem provokációnak szántam. Számomra egyszerűen egysíkú csapat. (nem vagyok fradista).
több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Hát a cuki fűző? 😕Hanni
az csak a 100 éves évforduló miatt volt, mivel 1az1ben így nézett ki az első hivatalos mezünk is.kristof
Pedig kajak tetszett, kár érte.
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Hát a cuki fűző? 😕Hanni
az csak a 100 éves évforduló miatt volt, mivel 1az1ben így nézett ki az első hivatalos mezünk is.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hopp, a mehikóiak sem tagadják meg önmagukat: http://sportgeza.hu/futball/hirek/2011/06/28/copa_america_8_jatekost_kizartak_mexikotol/

több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
inkább dicsérnétek a Diósgyőr szép új Nike mezeit 😉
http://www.pepsifoci.hu/node/93445 igazából egy-az-egyben olyan mint a Fradié csak más színben 😀 állítólag lesz egy hagyományos keresztcsíkos is 3. számúnak, remélem abban is sokat fogjuk tolni 😊kristof
Hát a cuki fűző? 😕
több mint 15 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy lehet az Újpestet szeretni?Amadeus91
Hogy lehet ilyen értelmes kommentet írni?
(Mondom ezt úgy, hogy az Újpest benne van a top 3 legkevésbé kedvelt magyar csapatom között.)Schleck
melyik a másik kettő,miért?(csak szimplán érdekel,no offense)Joci
Győr, MTK.

több mint 15 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Hogy lehet az Újpestet szeretni?Amadeus91
Hogy lehet ilyen értelmes kommentet írni?
(Mondom ezt úgy, hogy az Újpest benne van a top 3 legkevésbé kedvelt magyar csapatom között.)Schleck
melyik a másik kettő,miért?(csak szimplán érdekel,no offense)


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
inkább dicsérnétek a Diósgyőr szép új Nike mezeit 😉
http://www.pepsifoci.hu/node/93445 igazából egy-az-egyben olyan mint a Fradié csak más színben 😀 állítólag lesz egy hagyományos keresztcsíkos is 3. számúnak, remélem abban is sokat fogjuk tolni 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amadeus, ha szeretnél holnap is fórumozni, akkor ne hergelj senkit.

több mint 15 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy lehet az Újpestet szeretni?Amadeus91
Hogy lehet ilyen értelmes kommentet írni?
(Mondom ezt úgy, hogy az Újpest benne van a top 3 legkevésbé kedvelt magyar csapatom között.)

több mint 15 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Hogy lehet az Újpestet szeretni?
több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
nem adja a Tv a fradi-meccset... de persze menjek ki potom 3 meg 4 ezerért... szánalom amit ezek gondolnak az emberekről.davemayer
A Ferencváros labdarúgócsapata még Furulyás János elnöksége idején eladta a svájci Kentaro cégnek a nemzetközi mérkőzések közvetítési jogát, amit később a szóban forgó társaság tovább értékesített. A klub jelenlegi vezetése azonban nem ismeri el a korábbi vezetés által kötött szerződést, és ez a jogi vita is hozzájárul ahhoz, hogy nem lesz közvetítés csütörtökön.

A többi magyar érdekeltségű meccsről nincs hír?
több mint 15 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ha 2 ezer lenne mint amilyen volt tavaly a kiemelt meccseken akkor oké, de ennél többet elkérni ezért+ ilyen anyagi helyzetben lévő emberektől egyszerűen pofátlanság. 10 évvel ezelőtt még nem érdekelt volna ha hülyének néznek, kimentem volna a buli miatt de ma ezt már nem nyelem le. Biztos nyugaton is drágább a jegy egy nemzetközi kupameccsre de ezt majd akkor akarom látni ha a fizum is 3x-a lesz a mostaninak...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 15 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nem adja a Tv a fradi-meccset... de persze menjek ki potom 3 meg 4 ezerért... szánalom amit ezek gondolnak az emberekről.davemayer
éppen ezért van szükség rád is hogy ki gyere 😉
legyünk minél többen


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/