Soccer
41 feliratkozó
több mint 15 éve
nem adja a Tv a fradi-meccset... de persze menjek ki potom 3 meg 4 ezerért... szánalom amit ezek gondolnak az emberekről.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 15 éve
Legfőképpen Hörinek:na bejött a papírforma 😀
http://szegedma.hu/hir/szeged/2011/06/ujra-nbii-es-focicsapata-van-szegednek.html
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/igy-lett-mara-szeged-2011-a-mako-fc-bol-2083623/
Ami egyelőre nincs a cikkekben, hogy a Makó NB III-ban folytatja a Kisteleki TE NB III-as jogával, tehát ott is van egy jogcsere.Bazzani
ha visszatérek ősszel, megnézem mit tudnak.
egyik attacker szaktársam volt annó.
Makón meg elvileg konqueror cimborája penget, majd leadom a drótot.
mondjuk Bozóky-nál jobb GM-et is el tudtam volna képzelni, de mindegy
több mint 15 éve
Hát nem vágom miért akar a Magyar válogatott egy románnal büszkélkedni majd a későbbiekben, de inkább nem kéne...http://www.samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2298
Lázárt meg már hatszor eladtuk a Samsunsporba, remélem minden alkalommal fizettek, mikor a sajtó már tényként kezelte, hogy odamegy. Mondjuk mivel már jött vagy három szélső védő, meg Présinger is visszajött, nem kizárt. Meglássuk...fetomy
tessék? 😊 kíváncsi leszek onnan is válogatott lesz-e...
|
több mint 15 éve
Na Hamsik kijelentette, a Milanban akar jatszani a kovetkezo evtol. Jojjon!Remelem nem szarakodunk vele, kell nekunk
több mint 15 éve
Hát igen, valszeg ő is kikúrná őket a picsába, csak ha a játékosok 90%-a alibizik, akkor nehéz őket kihagyni a csapatokból 😊:/nemtudom jársz e meccsre, de egyáltalán nem túlzó az én tapasztaltaim szerint.gabtsiJárok, bár igazából mostmár csak az NB3as Vásárhely (esetleg Szeged) illetve néhány megyés meccsre. Ott ritkább a pénzért alibiző, inkább több az ügyetlen de végtelenül lelkes amatőr.
Én hiszek Neked,csak ha én tulaj lenék azonnal kivágnám az alibikirályokat. Persze valószinűleg nincs megfelelő helyettes.Bazzani
több mint 15 éve
Azért mert egy ember így lett Újpest drukker attól a többi még nem.szóval olyan mélyen, velejéig romlott ez a story, hogy én nem hiszem, hogy az ilyen magányos szabadságharcosok (pl matyi) bármire is mennek itt, mert ugye az itteni üsthöz nem kell őr, ha valaki ki akarna mászni a többi úgyis visszahúzzagabtsimondjuk ez meg a tulajdonosi mentalitásról árul ám el sokat:
"Ha 3-5 éven belül nem tudunk kijutni a nemzetközi porondra, akkor azért sok mindenen el kell gondolkodni, mert középcsapatra nem biztos, hogy van értelme pénzt áldozni"
ja és ezt se hagyhatom ki 😀
JJ
Én például azért kezdtem el a lilákat figyelni mert tetszett a Dózsa név. Aztán szerelem lett a dologból.
több mint 15 éve
szóval olyan mélyen, velejéig romlott ez a story, hogy én nem hiszem, hogy az ilyen magányos szabadságharcosok (pl matyi) bármire is mennek itt, mert ugye az itteni üsthöz nem kell őr, ha valaki ki akarna mászni a többi úgyis visszahúzzagabtsimondjuk ez meg a tulajdonosi mentalitásról árul ám el sokat:
"Ha 3-5 éven belül nem tudunk kijutni a nemzetközi porondra, akkor azért sok mindenen el kell gondolkodni, mert középcsapatra nem biztos, hogy van értelme pénzt áldozni"
ja és ezt se hagyhatom ki 😀

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
egyetértünk. ezért is írtam a múltkor az újpesti témában, hogy pl az edzőbuktatás az olyan dolog, hogy én holnap elküldeném mindet a picsába.nemtudom jársz e meccsre, de egyáltalán nem túlzó az én tapasztaltaim szerint.gabtsiJárok, bár igazából mostmár csak az NB3as Vásárhely (esetleg Szeged) illetve néhány megyés meccsre. Ott ritkább a pénzért alibiző, inkább több az ügyetlen de végtelenül lelkes amatőr.
Én hiszek Neked,csak ha én tulaj lenék azonnal kivágnám az alibikirályokat. Persze valószinűleg nincs megfelelő helyettes.Bazzani
de nézd meg Tarsoly Csabát anno megválasztották a liga elnökének, első felszólalásában elküldte a picsába az összes magyar futballon élősködőt, név szerint említve Mészöly Kálmánt, másnap le kellett mondania, azóta se nagyon vállal közösségi szerepet, mészöly meg minden alkalommal szidja a győrt a sporttv-n.
tippmix miatt kitesznek valakit a kaposvártól, de a legnépszerűbb fővárosi csapat tárt karokkal várja.
szóval olyan mélyen, velejéig romlott ez a story, hogy én nem hiszem, hogy az ilyen magányos szabadságharcosok (pl matyi) bármire is mennek itt, mert ugye az itteni üsthöz nem kell őr, ha valaki ki akarna mászni a többi úgyis visszahúzza.
és ezért lehetnek ekkora királyok, 0 teljesítmény mellett a játékosok, mert ez egy következmények nélküli ország, és nem csak a futballban, de ez már egy másik topik.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
nemtudom jársz e meccsre, de egyáltalán nem túlzó az én tapasztaltaim szerint.gabtsiJárok, bár igazából mostmár csak az NB3as Vásárhely (esetleg Szeged) illetve néhány megyés meccsre. Ott ritkább a pénzért alibiző, inkább több az ügyetlen de végtelenül lelkes amatőr.
Én hiszek Neked,csak ha én tulaj lenék azonnal kivágnám az alibikirályokat. Persze valószinűleg nincs megfelelő helyettes.
több mint 15 éve
nemtudom jársz e meccsre, de egyáltalán nem túlzó az én tapasztaltaim szerint.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
http://www.pepsifoci.hu/napi/node/93437ha egy jól működő bajnokságban tűnne fel az ilyen tulaj, totálisan idiótának nézném, de ebbe a közegbe pont ilyen emberek kellenének most
szimpatikus csóka ez a matyi dezső, kíváncsi leszek meddig hagyják h vagabundkodjon.gabtsi

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
igaz, de nekem mégis a fordított érvelése tetszik, szal h nem a fizetés a baj, hanem hogy ezért milyen munkát tesznek bele. én még nem hallottam tulajdonostól olyat, hogy 2-3 (!!) játékosa volt összesen, akin látszott h beletesz mindent.gabtsiSztem azért ez egy kicsit túlzó.
(Ha meg nem akkor jesszus. 😀 )
Mit mondjon akkor az a tulaj akinek a csapata ennél is gyengébb?
több mint 15 éve
igaz, de nekem mégis a fordított érvelése tetszik, szal h nem a fizetés a baj, hanem hogy ezért milyen munkát tesznek bele. én még nem hallottam tulajdonostól olyat, hogy 2-3 (!!) játékosa volt összesen, akin látszott h beletesz mindent.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
http://www.pepsifoci.hu/napi/node/93437Húúú de kurva jó riport.
szimpatikus csóka ez a matyi dezső, kíváncsi leszek meddig hagyják h vagabundkodjon.gabtsi
És nem az első tulaj aki arról beszél,hogy a magyar focisták teljesen irreális igényeket támasztanak fizetésügyileg. Ezért is igazolnak inkább (tucat)légiósokat.
több mint 15 éve
http://www.pepsifoci.hu/napi/node/93437hát nem semmi fazon az biztos 😊 De így is kell.
szimpatikus csóka ez a matyi dezső, kíváncsi leszek meddig hagyják h vagabundkodjon.gabtsi
több mint 15 éve
http://www.pepsifoci.hu/napi/node/93437szimpatikus csóka ez a matyi dezső, kíváncsi leszek meddig hagyják h vagabundkodjon.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
A Gold Cup egyenes kieséses szakasza:hol vagy a képen? 😛 😛
http://denversports.blog.hu/2011/06/28/gold_cup_mexiko_a_vegso_gyoztes
Tegnap el kellett mennünk Obamához, nem szeretem az ilyen protokolláris faszságokat. 😛
TheMileHighCity
több mint 15 éve
A Gold Cup egyenes kieséses szakasza:http://denversports.blog.hu/2011/06/28/gold_cup_mexiko_a_vegso_gyoztes
Tegnap el kellett mennünk Obamához, nem szeretem az ilyen protokolláris faszságokat. 😛
több mint 15 éve
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2011/06/28/2550987/santos-give-five-european-clubs-permission-to-discuss-terms-with-Hát igen eléggé komolytalan, hogy "tegnap" még azt se tudtam,hogy mi az, ma meg már azt olvasom, hogy egy csávóért 4 világelit klub meg az Anjou Macskakaja versenyez 😀
Nyilván nem lesz belőle semmi, de már az vicces, hogy ilyen csapatok között emlegetik a Mahacskalát... 😊zolika26
több mint 15 éve
David de Gea is set to complete his £18.3 million transfer from Atlético Madrid to Manchester United today.


JT Daniels fan
több mint 15 éve
Legfőképpen Hörinek:http://szegedma.hu/hir/szeged/2011/06/ujra-nbii-es-focicsapata-van-szegednek.html
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/igy-lett-mara-szeged-2011-a-mako-fc-bol-2083623/
Ami egyelőre nincs a cikkekben, hogy a Makó NB III-ban folytatja a Kisteleki TE NB III-as jogával, tehát ott is van egy jogcsere.
több mint 15 éve
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nb-ii-osztol-megis-lesz-szegednek-csapata-a-masodik-vonalban-208Höri, örülhetsz, viszont Bozóky 😂
több mint 15 éve
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2011/06/28/2550987/santos-give-five-european-clubs-permission-to-discuss-terms-with-Nyilván nem lesz belőle semmi, de már az vicces, hogy ilyen csapatok között emlegetik a Mahacskalát... 😊

http://insidehandoff.com/
több mint 15 éve
aminek hála nem rúgják ki Dart Vébert.addig jó míg messze van.
Höri
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
megvan a Puskás Ferencné-díj győztese isJó látni, hogy az angol kapusok nem csak a férfiaknál bénák. Ettől függetlenül persze szép lövés volt, de illett volna védeni még nőknél is.
http://www.youtube.com/watch?v=vpraiiS3wXYJJ


