Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Befejeztük a Miney heistot. Nekem az 5. évad is bejött. Nyilván nem olyan jó, mint az első két évad, de nem volt rossz.

Amúgy Marquez és Sainz melyik jelenetben voltak benne? Lehet hülye vagyok, de nem tűnt fel 😀
dugo93
Mi is végeztünk, de ez már dög unalmas volt, csomót tekertünk bele. Látszik, hogy teljes egészében a fan service-re lett építve ez az évad.

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 871 — StuG Life
Én tegnap fejeztem be az Office-t, de kb minden egyes percért megérte, jó döntés volt 2 hónapja belekezdeni.
zacknorb
Szamomra nezhetetlenne valt Michael tavozasa utan. Ledaraltam anno, de annyira tucat lett, hogy igazabol nem is sok minden maradt meg bennem.
Stez
azért amikor michael felbukkan h best man legyen.

feels bro feels

több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Befejeztük a Miney heistot. Nekem az 5. évad is bejött. Nyilván nem olyan jó, mint az első két évad, de nem volt rossz.

Amúgy Marquez és Sainz melyik jelenetben voltak benne? Lehet hülye vagyok, de nem tűnt fel 😀

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én tegnap fejeztem be az Office-t, de kb minden egyes percért megérte, jó döntés volt 2 hónapja belekezdeni.
zacknorb
Szamomra nezhetetlenne valt Michael tavozasa utan. Ledaraltam anno, de annyira tucat lett, hogy igazabol nem is sok minden maradt meg bennem.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 888 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/kultur/cinematrix/2021/12/12/netflix-hbo-go-2021-december-sorozatok-bucsuznak-lista-tv-streaming/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 321 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én tegnap fejeztem be az Office-t, de kb minden egyes percért megérte, jó döntés volt 2 hónapja belekezdeni.
zacknorb
Melyiket?:

 www.imdb.com/title/tt0290978/?ref_=nv_sr_srsg_6

 www.imdb.com/title/tt0386676/?ref_=vp_vi_tt
bcsarli
Az amerikait
zacknorb
Jó is az! De rég láttam...

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 751 — Kinek mit intézett a kormánya
Én tegnap fejeztem be az Office-t, de kb minden egyes percért megérte, jó döntés volt 2 hónapja belekezdeni.
zacknorb
Melyiket?:

 www.imdb.com/title/tt0290978/?ref_=nv_sr_srsg_6

 www.imdb.com/title/tt0386676/?ref_=vp_vi_tt
bcsarli
Az amerikait
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 321 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én tegnap fejeztem be az Office-t, de kb minden egyes percért megérte, jó döntés volt 2 hónapja belekezdeni.
zacknorb
Melyiket?:

 www.imdb.com/title/tt0290978/?ref_=nv_sr_srsg_6

 www.imdb.com/title/tt0386676/?ref_=vp_vi_tt

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 751 — Kinek mit intézett a kormánya
Én tegnap fejeztem be az Office-t, de kb minden egyes percért megérte, jó döntés volt 2 hónapja belekezdeni.
több mint 2 éve
rokaur 864
Balazsek hatasara elkezdtem nezni ezt a Bachelort (utaltak ra, hogy rossz 😀). Regen irtam a Totemrol, hat nem hittem volna, hogy van lejjebb de ez a Bachelor ez komolyan katasztrofa 😀 Egy csaj kiesett ugy h nem is mutattak, csak a kovetkezo adas elejen volt a kisfilmben 😀 Ez azt jelenti, hogy senki (SENKI!) nem nezte meg a vagott anyagot... Bucival meg nem tudom mi van de ugy vezeti a musort mintha egy leszerelt rendor lenne aki most dolgozik eloszor a mediaban.
rokaur
ezt?
 www.youtube.com/watch?v=7lh4lf_NR04
Negritis
Ez az, jo ha volt egy jo karakter, a csavo meg maga a modorossag 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 135 — The Mathematician
Balazsek hatasara elkezdtem nezni ezt a Bachelort (utaltak ra, hogy rossz 😀). Regen irtam a Totemrol, hat nem hittem volna, hogy van lejjebb de ez a Bachelor ez komolyan katasztrofa 😀 Egy csaj kiesett ugy h nem is mutattak, csak a kovetkezo adas elejen volt a kisfilmben 😀 Ez azt jelenti, hogy senki (SENKI!) nem nezte meg a vagott anyagot... Bucival meg nem tudom mi van de ugy vezeti a musort mintha egy leszerelt rendor lenne aki most dolgozik eloszor a mediaban.
rokaur
ezt?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
rokaur 864
Balazsek hatasara elkezdtem nezni ezt a Bachelort (utaltak ra, hogy rossz 😀). Regen irtam a Totemrol, hat nem hittem volna, hogy van lejjebb de ez a Bachelor ez komolyan katasztrofa 😀 Egy csaj kiesett ugy h nem is mutattak, csak a kovetkezo adas elejen volt a kisfilmben 😀 Ez azt jelenti, hogy senki (SENKI!) nem nezte meg a vagott anyagot... Bucival meg nem tudom mi van de ugy vezeti a musort mintha egy leszerelt rendor lenne aki most dolgozik eloszor a mediaban.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Komoly cucc lesz ez is (remélem).
 www.youtube.com/watch?v=TYOlUZrHRT8
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 888 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/kultur/cinematrix/2021/12/09/the-witcher-netflix-tv-streaming-fantasy-masodik-evad-kevesebb-meztelenkedes-hir/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Hawkeye

| Hogy nekem korábban miért nem esett le, hogy Yelena meg fog jelenni ebben a sorozatban, nem is értem.
Hailee Steinfeld és Florence Pugh egy sorozatban, oh my oh my.
|
Mikey
A Black Widow stablista utani jelenetet kovetoen ez szerintem nem is lehetett kerdes. 😊
Stez
Igen, csak az a jelenet nekem teljesen kiesett a fejemből. Aztán egy tegnap délutáni Instagram bejegyzést látva jött a felismerés hogy "jé tényleg!"
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hawkeye

| Hogy nekem korábban miért nem esett le, hogy Yelena meg fog jelenni ebben a sorozatban, nem is értem.
Hailee Steinfeld és Florence Pugh egy sorozatban, oh my oh my.
|
Mikey
A Black Widow stablista utani jelenetet kovetoen ez szerintem nem is lehetett kerdes. 😊

Szerkesztette: Stez

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 416
Végeztem az Arcane-nal, rettentően messze áll tőlem ez az anime/gmer/geek vonal, és borzasztóan lassan kaptam el a fonalat (lehet pont a fentiek miatt), de végül is jó szórakozás volt, ezerszer inkább ez, mint hogy odakapcsoljak valamely kertévé esti programjára.
Ha egy nagy negatívumot kell kiemelnem, az az, hogy azóta a Netflix algoritmusa sorra dobálja fel a hasonló rajzfilmeket.
Tony Adams
Jelöld negatívnak párszor és nem adja fel többet a hasonlóakat.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Hawkeye

| Hogy nekem korábban miért nem esett le, hogy Yelena meg fog jelenni ebben a sorozatban, nem is értem.
Hailee Steinfeld és Florence Pugh egy sorozatban, oh my oh my.
|
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Végeztem az Arcane-nal, rettentően messze áll tőlem ez az anime/gmer/geek vonal, és borzasztóan lassan kaptam el a fonalat (lehet pont a fentiek miatt), de végül is jó szórakozás volt, ezerszer inkább ez, mint hogy odakapcsoljak valamely kertévé esti programjára.
Ha egy nagy negatívumot kell kiemelnem, az az, hogy azóta a Netflix algoritmusa sorra dobálja fel a hasonló rajzfilmeket.
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Végeztem a harmadik Manifest évaddal is.
Röviden: MIAFASZ EZ, NEM ÉRTEM, MOST AKKOR MEGINT EGY ÉVED KELL VÁRNI AZ ÚJ ÉVADRA?.
Agyrobbantós😧😧😧😧😧

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 881 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
La casa de papel

Hát akkor ennyi volt! 😔
Szerencsére az 5B-ben összeszedték magukat, és hagyták a rambozást! Ami teljesen idegen volt a sorozatban! Korrekt lezárást kapott!
Néhol bugyuta, logikátlan, de viszont szerethető karakterek, remek zenék, hangulat, átverések, érzelmi hullámvasút!
Én nagyon jól szórakoztam, egy remek popcorn sorozat!

Bella ciao bella ciao 😁
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 321 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bár én bírom a Tom Cruise féle Jack Reachert-t, de tény hogy ez a srác közelebb lesz a könyvbéli karaktarhez:

 hu.ign.com/jack-reacher-1/72862/news/tom-cruise-szo-szerint-elbujhat-mogotte-megerkezett-a-jack-reacher-sorozat-elozetese-melynek-fohose

Belekezdtem a Covid alatt a könyvekbe, jelenleg az 5.-et olvasom. Monjuk nekem pont az első még nem jött be annyi, a sorozat első évada pedig arra fog épülni. Azért várom, pont 2 hónap múlva indul.

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
És egy hét múlva jön ki a The Expanse utolsó évada!
gyeek
Ah ez de jó, nekem ki is ment a fejemből. Remélem le tudják korrekten zárni a szériát, mostanában ez a kedvenc sorozataimnál nem igazán sikerült.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
Ettől a hírtől szó szerint libabőrös lettem:

 index.hu/tech/godmode/2021/12/02/mass-effect-bioware-sci-fi-videojatek-adaptacio-tv-sorozat-amazon-studios/

És egy hét múlva jön ki a The Expanse utolsó évada!


gyeek
casting v félig megoldott v kurvanehéz lesz

nekem sheen, v strahovski eléggé összefort vele. azt meg láttuk andromeda kapcsán (persze ott nem csak az volt a baj) h shephard és DA Crew mentes ME semmit nem ér
briareos
 www.gamepressure.com/newsroom/henry-cavill-reads-mass-effect-suggests-a-secret-project/z02e09
gyeek
fuckyeah
briareos
Gamer's actor #1. Mivel maga is büszke kocka nagyon lelkesen és hitelesen játssza az ilyen szerepeit. Nálam akkor lopta be magát a szívembe amikor tavalyi kari alatt posztolt egy képet amin a Custodeseit pingálta. Hatalmas telitalálat lenne ha összejönne ez a ME szerep neki. Ha egy kívánságom lehetne egy aranyhaltól, akkor azt szeretném, hogy ő alakítsa a Nameless Onet egy két és fél órás filmben. 😀

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 871 — StuG Life
Ettől a hírtől szó szerint libabőrös lettem:

 index.hu/tech/godmode/2021/12/02/mass-effect-bioware-sci-fi-videojatek-adaptacio-tv-sorozat-amazon-studios/

És egy hét múlva jön ki a The Expanse utolsó évada!


gyeek
casting v félig megoldott v kurvanehéz lesz

nekem sheen, v strahovski eléggé összefort vele. azt meg láttuk andromeda kapcsán (persze ott nem csak az volt a baj) h shephard és DA Crew mentes ME semmit nem ér
briareos
 www.gamepressure.com/newsroom/henry-cavill-reads-mass-effect-suggests-a-secret-project/z02e09
gyeek
fuckyeah