Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 414
For All Mankind 1. évad

Jó kis alternatív valóság sorozat, ami arra épít, hogy a szovjetek léptek elsőnek a Holdra, ami azt eredményezi, hogy az űrverseny nemhogy lezárulna, de jobban beindul, hisz Amerika nem lehet vesztes, nem lehet második, mindezt az űrhajósok és környezetük szemein keresztül bemutatva.

Nekem nagyon tetszett, realisztikus és aki kicsit ismeri a 70-es évek amerikai történelmét (meg aki nem is annyira) azok észreveszik, hogy miket változtattak meg a történelmi eseményekből.
Van benne dráma rendesen, foglalkoznak a nők, feketék, melegek szerepével amik akkor is és ma is aktuálisak, egyáltalán nem túltolva, sőt.
A színészi játékra egyáltalán nem lehet panasz, a technikai megvalósítás és a díszletek is szuperek.
Tudom ajánlani mindenkinek, a 2. évad, ami már a 80-as években játszódik, most kezdett, de már be van rendelve a 3. is.

Szerk: Csatolva a sorozatjunkies pilotkritika:  www.sorozatjunkie.hu/2019/11/03/pilot-for-all-mankind/

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Into the Badlands

Valakinek info ?
(Első rész gyanázós)
VvAlekosz
Én szerettem, végig tartotta a színvonalat, volt benne több csavar. A karakterfejlődések jók, Csókás Márton pedig királyul hozza az őrültet. A helyszínek, fényképezés szép, a harcművészet is rendben van.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Netflix uj doku haborus sorozata nagyon ajanlos, aki szereti az ilyet: Age of Samurai. A cimbol kitalahato mirol is lesz szo, nem reszleteznem.
ulpianus
Ezt én is felírtam, érdekel.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Into the Badlands

Valakinek info ?
(Első rész gyanázós)
VvAlekosz
nekem listán van, a warriorral együtt
Negritis
warrior nagyon bomba
2 resz utan Badlands is igeretesnek tunik
Europa a jovoben nemet sorozat adta hozza az otletet tetszenek a posztapokaliptikus sorozatok
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Into the Badlands

Valakinek info ?
(Első rész gyanázós)
VvAlekosz
nekem listán van, a warriorral együtt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Into the Badlands

Valakinek info ?
(Első rész gyanázós)
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Netflix uj doku haborus sorozata nagyon ajanlos, aki szereti az ilyet: Age of Samurai. A cimbol kitalahato mirol is lesz szo, nem reszleteznem.
ulpianus
Mike Singletary?
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Netflix uj doku haborus sorozata nagyon ajanlos, aki szereti az ilyet: Age of Samurai. A cimbol kitalahato mirol is lesz szo, nem reszleteznem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ray Donovan film berendelve!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
na letudtam the crewt, elment egynek
briareos
Amatőr
több mint 3 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
 www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tVP1zc0TMsqjE8qyDAyYPTiL89IzVPISC3KTy1WSMupBACl4AqY&q=when+heroes+fly&oq=when+he&aqs=chrome.1.69i57j46i131i433j46j69i60l2.5288j0j7&client=ms-android-samsung-gs-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Brutál jo kis sorozat
Izraeli
VvAlekosz
Sajnos csak az első négy részhez találtam feliratot... 😕
greenboy
Fordítás alatt van
Hetente jön hozzá felirat most kezdték el
Első 4 rész után brutál jó igaz a 4.kicsit csoresz volt De szerintem fain/fáint lesz a cucc
VvAlekosz
Jó hír, köszi! 😊
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
na letudtam the crewt, elment egynek

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tVP1zc0TMsqjE8qyDAyYPTiL89IzVPISC3KTy1WSMupBACl4AqY&q=when+heroes+fly&oq=when+he&aqs=chrome.1.69i57j46i131i433j46j69i60l2.5288j0j7&client=ms-android-samsung-gs-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Brutál jo kis sorozat
Izraeli
VvAlekosz
Sajnos csak az első négy részhez találtam feliratot... 😕
greenboy
Fordítás alatt van
Hetente jön hozzá felirat most kezdték el
Első 4 rész után brutál jó igaz a 4.kicsit csoresz volt De szerintem fain/fáint lesz a cucc
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
 www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tVP1zc0TMsqjE8qyDAyYPTiL89IzVPISC3KTy1WSMupBACl4AqY&q=when+heroes+fly&oq=when+he&aqs=chrome.1.69i57j46i131i433j46j69i60l2.5288j0j7&client=ms-android-samsung-gs-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Brutál jo kis sorozat
Izraeli
VvAlekosz
Sajnos csak az első négy részhez találtam feliratot... 😕
greenboy
netflixen is csak angol felirat van hozzá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
 www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tVP1zc0TMsqjE8qyDAyYPTiL89IzVPISC3KTy1WSMupBACl4AqY&q=when+heroes+fly&oq=when+he&aqs=chrome.1.69i57j46i131i433j46j69i60l2.5288j0j7&client=ms-android-samsung-gs-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Brutál jo kis sorozat
Izraeli
VvAlekosz
Sajnos csak az első négy részhez találtam feliratot... 😕
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tVP1zc0TMsqjE8qyDAyYPTiL89IzVPISC3KTy1WSMupBACl4AqY&q=when+heroes+fly&oq=when+he&aqs=chrome.1.69i57j46i131i433j46j69i60l2.5288j0j7&client=ms-android-samsung-gs-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Brutál jo kis sorozat
Izraeli
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 430
IMDB-n ha nincs záró évszám akkor még nincs döntès a kaszáról, és a premier dátum is sokszor szerepel plot nélkül.
több mint 3 éve
rokaur 864
 geeklife.hu/2021/02/18/vegzet-a-winx-saga-masodik-evad-netflix-sorozat/
Negritis
Van valami oldal, ahol esetleg gyűjtik hogy mikor folytatódnak a netflixes sorozatok?
Mikey
 whatnext.eu/
Ezt nezd meg esetleg, elvileg van airdate a sorozatokhoz.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 geeklife.hu/2021/02/18/vegzet-a-winx-saga-masodik-evad-netflix-sorozat/
Negritis
Van valami oldal, ahol esetleg gyűjtik hogy mikor folytatódnak a netflixes sorozatok?
Mikey
TV Time-ban is szokták jelölni

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 geeklife.hu/2021/02/18/vegzet-a-winx-saga-masodik-evad-netflix-sorozat/
Negritis
Van valami oldal, ahol esetleg gyűjtik hogy mikor folytatódnak a netflixes sorozatok?
Mikey
Sorozatjunkie?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
 geeklife.hu/2021/02/18/vegzet-a-winx-saga-masodik-evad-netflix-sorozat/
Negritis
Van valami oldal, ahol esetleg gyűjtik hogy mikor folytatódnak a netflixes sorozatok?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
 geeklife.hu/2021/02/18/vegzet-a-winx-saga-masodik-evad-netflix-sorozat/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
valaki tudja ezt honnan lehetne beszerezni?
Dark Side of the Ring

 www.justwatch.com/ szerint nem is létezik, ncore tékában nincs fent
Negritis
rarbg.to, elvileg 1080p-ben fent van mindkét évad. Felirat nem tudom létezik-e hozzá.
warr_b
asszem piratebayen is fent van akkor, csak gondoltam hátha van vmi "official" version


btw kiváncsi leszek erre
 www.pcguru.hu/hirek/feliratos-elozetest-kapott-az-allen-kontra-farrow/60777?fbclid=IwAR3aOkAqOH7dR9X6C0YI3kMPbxDTGAGusMSfEE8IE75zREHXH4bOE0Up9x8

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
valaki tudja ezt honnan lehetne beszerezni?
Dark Side of the Ring

 www.justwatch.com/ szerint nem is létezik, ncore tékában nincs fent
Negritis
rarbg.to, elvileg 1080p-ben fent van mindkét évad. Felirat nem tudom létezik-e hozzá.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta