Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Wanda ajtónyitós cliffhangerjére senki?
Kenny
én egybe akarom majd nézni, túl sokat tudok a képregény sztoriról
Negritis
Én megpróbálom ma az első 5 részt megnézni, pont jó időben 2 - 3 részletben
Chargers LT
ne csináld ezt magaddal Negri.
annyira jó ennél a sorozatnál a hétről-hétre való várakozás, reddit olvasgatás. szerintem ha van sorozat, aminél elvesz az élményből, hogy darálod, akkor az ez.
shawnka
Reddit olvasgatás nélkül még jobb az élmény. Legalábbis nekem. 😉
iktriad
Na tegnap meg is néztem az első 5 részt, hát tényleg agyeldobós volt 😀
És három dolog is csavaros lesz...de legalább is magyarázandó, | ahogy el is mondják, Vízió testének elvitele egy dolog, de a lélek kő nélkül hogy élhet? Mert amúgy sehogy...! A másik, aki szemfüles volt, a 2. részben van egy órareklám, amiben az óra számlapján a Hydra jele van! 😊 Minimum érdekes. És ugye Higanyszál megjelenése. Valószínűleg nem csak színészt cseréltek, hiszen Wanda "itteni" tesója rohadtul halott, halottabb nem is lehetne. Ő talán tényleg másik univerzumból jött. |

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wanda ajtónyitós cliffhangerjére senki?
Kenny
én egybe akarom majd nézni, túl sokat tudok a képregény sztoriról
Negritis
Én megpróbálom ma az első 5 részt megnézni, pont jó időben 2 - 3 részletben
Chargers LT
ne csináld ezt magaddal Negri.
annyira jó ennél a sorozatnál a hétről-hétre való várakozás, reddit olvasgatás. szerintem ha van sorozat, aminél elvesz az élményből, hogy darálod, akkor az ez.
shawnka
Reddit olvasgatás nélkül még jobb az élmény. Legalábbis nekem. 😉
több mint 3 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Tarantino a RDR2-ből is lehet kihozna valami jót...
greenboy
ölég nehezen, nehéz rá frappáns dialógusokat írni, bár lehet izgalmas a Mózes5 bináris nyelven...
sutianap
Ezért kellene egy zseni, már ha őt annak nevezzük. Láttam életem során pár uncsi westernt, maga a történet sztem elmegy, belőle kinézem, hogy megtudná érdekesen csavargatni… 😊
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Tarantino a RDR2-ből is lehet kihozna valami jót...
greenboy
ölég nehezen, nehéz rá frappáns dialógusokat írni, bár lehet izgalmas a Mózes5 bináris nyelven...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Tarantino a RDR2-ből is lehet kihozna valami jót...
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.facebook.com/255074384515159/posts/3888039471218614/?sfnsn=mo
steelwolf
A kis Mormont lányt csíptem, de mindkettő érdekes választás.


Sobri Jóska
Nekem végső soron tettszik mindkét választás.

Ha ezt projektet jól le tudja hozni az HBO-Sony páros - márpedig ha van aki le tudja azok szerintem ők - az azért nagyot fog szólni és kb precedenst fog teremteni. Hogy igen is lehet játék adaptácioból jó tv filmet/sorozatot csinálni.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
 www.facebook.com/255074384515159/posts/3888039471218614/?sfnsn=mo
steelwolf
A kis Mormont lányt csíptem, de mindkettő érdekes választás.


több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 www.polygon.com/star-wars/2021/2/10/22277511/mandalorian-gina-carano-fired-star-wars-cara-dune
Negritis
Várható volt. :/
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Wanda ajtónyitós cliffhangerjére senki?
Kenny
én egybe akarom majd nézni, túl sokat tudok a képregény sztoriról
Negritis
Én megpróbálom ma az első 5 részt megnézni, pont jó időben 2 - 3 részletben
Chargers LT
ne csináld ezt magaddal Negri.
annyira jó ennél a sorozatnál a hétről-hétre való várakozás, reddit olvasgatás. szerintem ha van sorozat, aminél elvesz az élményből, hogy darálod, akkor az ez.
shawnka
az a baj hogy marvel future fight miatt eléggé utána néztem | hogy kicsoda wiccan és speed | ami miatt a képregénybe is belenéztem
szóval nem tudnék semmiben részt venni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Wanda ajtónyitós cliffhangerjére senki?
Kenny
én egybe akarom majd nézni, túl sokat tudok a képregény sztoriról
Negritis
Én megpróbálom ma az első 5 részt megnézni, pont jó időben 2 - 3 részletben
Chargers LT
ne csináld ezt magaddal Negri.
annyira jó ennél a sorozatnál a hétről-hétre való várakozás, reddit olvasgatás. szerintem ha van sorozat, aminél elvesz az élményből, hogy darálod, akkor az ez.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Wanda ajtónyitós cliffhangerjére senki?
Kenny
én egybe akarom majd nézni, túl sokat tudok a képregény sztoriról
Negritis
Én megpróbálom ma az első 5 részt megnézni, pont jó időben 2 - 3 részletben

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
 www.polygon.com/star-wars/2021/2/10/22277511/mandalorian-gina-carano-fired-star-wars-cara-dune

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/148976118_3888039387885289_2552409527949540107_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=a-IQDKC53YkQ7kNvgHBv2oY&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAPWfoHanfD_L2H62vNGiCevIXIhBFmajg0a5nKKDucuQ&oe=6658FB86
Sorozatjunkie
Pedro Pascal és Bella Ramsay lesz a The Last of Us-sorozat két főszereplője.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Wanda ajtónyitós cliffhangerjére senki?
Kenny
én egybe akarom majd nézni, túl sokat tudok a képregény sztoriról

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Wanda ajtónyitós cliffhangerjére senki?

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ez a Legacies a Fate-hez képest milyen?
Kell valami agyatlan sori a kövi pár napra, amire nem kell annyira figyelni, és bőven elég megnézni belőle esténként 1-2 részt.
A Fate meg a maga módján jópofa volt, szóval ezen a vonalon lehetne tovább menni. Láttam itt lentebb, hogy a Magicians jó, csak túl sok évad, most így nekifogni. 😀
Hanni
A Legacies jobb, kicsit összetettebb, meg abban szörnyek is vannak, abszolút fogyasztható 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Hellosztok,

egy gyors kérdés tud valaki online felületet ajánlani, ahol a The Resident 4. évadát lehet nézni online? ( nem nekem kell 😀)

Kösz
Toto21
 www.justwatch.com/hu/tv-sorozat/the-resident
horizon go

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Hellosztok,

egy gyors kérdés tud valaki online felületet ajánlani, ahol a The Resident 4. évadát lehet nézni online? ( nem nekem kell 😀)

Kösz
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"

steelwolf
Áhhh ezaz újabb postapokalipszis 😀
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Megnéztük a Snowpiercer sorit a napokban, és nagyon pozitív csalódás volt. Ismét ékes bizonyítéka, hogy miért kell magasról szarni a kritikákra. Nyilván van benne rengeteg bugyutaság, meg elbírt volna még egy kis pénzikét a megvalósítás, de nagyon várjuk a folytatásokat.
Mondjuk alapból zabálom a postapokaliptikus cuccokat (én vagyok, aki bármikor megnézi a Waterworldöt is a TVben 😀 ) szóval nem biztos, hogy másnak is ennyire tetszene.
Hanni
a filmet láttad amúgy? ahhoz képest milyen?
a waterworld amúgy egy teljesen átlagos kicsit túlnyújtott de néha menő post apoc film
ha elmennél trash irányba hasonló témában akkor a Fist of the North Star anime adaptációja alulról súrolja a vállalható kategóriát
Negritis
Nekem a sorozat jobban tetszik.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megnéztük a Snowpiercer sorit a napokban, és nagyon pozitív csalódás volt. Ismét ékes bizonyítéka, hogy miért kell magasról szarni a kritikákra. Nyilván van benne rengeteg bugyutaság, meg elbírt volna még egy kis pénzikét a megvalósítás, de nagyon várjuk a folytatásokat.
Mondjuk alapból zabálom a postapokaliptikus cuccokat (én vagyok, aki bármikor megnézi a Waterworldöt is a TVben 😀 ) szóval nem biztos, hogy másnak is ennyire tetszene.
Hanni
a filmet láttad amúgy? ahhoz képest milyen?
a waterworld amúgy egy teljesen átlagos kicsit túlnyújtott de néha menő post apoc film
ha elmennél trash irányba hasonló témában akkor a Fist of the North Star anime adaptációja alulról súrolja a vállalható kategóriát
Negritis
Nem láttam még a filmet, de a napokban biztosan fogom pótolni. Már csak Ed Harris miatt is megéri 😊
Hanni
Chris Evans is nagyszerű benne. Meg persze az isteni Tilda Swinton is. De ő miben nem az?
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Megnéztük a Snowpiercer sorit a napokban, és nagyon pozitív csalódás volt. Ismét ékes bizonyítéka, hogy miért kell magasról szarni a kritikákra. Nyilván van benne rengeteg bugyutaság, meg elbírt volna még egy kis pénzikét a megvalósítás, de nagyon várjuk a folytatásokat.
Mondjuk alapból zabálom a postapokaliptikus cuccokat (én vagyok, aki bármikor megnézi a Waterworldöt is a TVben 😀 ) szóval nem biztos, hogy másnak is ennyire tetszene.
Hanni
a filmet láttad amúgy? ahhoz képest milyen?
a waterworld amúgy egy teljesen átlagos kicsit túlnyújtott de néha menő post apoc film
ha elmennél trash irányba hasonló témában akkor a Fist of the North Star anime adaptációja alulról súrolja a vállalható kategóriát
Negritis
Nem láttam még a filmet, de a napokban biztosan fogom pótolni. Már csak Ed Harris miatt is megéri 😊
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Peremvidéket (Sorjonen / Bordertown) nézte valaki? Nekikezdtünk, két rész után egyelőre nem tudom, mit gondoljak 😊
A szokásos lassú skandináv stílus, kicsit a Hídra emlékeztet (itt is kicsit fura/autisztikus a főszereplő nyomozó).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Megnéztük a Snowpiercer sorit a napokban, és nagyon pozitív csalódás volt. Ismét ékes bizonyítéka, hogy miért kell magasról szarni a kritikákra. Nyilván van benne rengeteg bugyutaság, meg elbírt volna még egy kis pénzikét a megvalósítás, de nagyon várjuk a folytatásokat.
Mondjuk alapból zabálom a postapokaliptikus cuccokat (én vagyok, aki bármikor megnézi a Waterworldöt is a TVben 😀 ) szóval nem biztos, hogy másnak is ennyire tetszene.
Hanni
a filmet láttad amúgy? ahhoz képest milyen?
a waterworld amúgy egy teljesen átlagos kicsit túlnyújtott de néha menő post apoc film
ha elmennél trash irányba hasonló témában akkor a Fist of the North Star anime adaptációja alulról súrolja a vállalható kategóriát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!