Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 107 — The Mathematician
épp újranézem a supernatural-t és egy csomó részben tök jól játszanak a horror elemekkel és egy csomó modern horrort kenterbe ver 1-1 rész
Negritis
Nagyon sokáig toltam, és épp vmeik nap gondoltam bele h be kellene fejezni! Nekem nagy kedvenc volt a sorozat, zenét is imádtam.
csebi
Most kezdodott el az utolso evad. En imadom amugy, bar az a nagy helyzet, hogy rengeteg resz unalmas mar szamomra. Az a baj, hogy csomoszor ugyanaz tortenik, sokszor meg nem is tetszett a badass arc, akit epp kitalaltak fogenyanak. Persze 14 evadot lenyomtam belole, nyilvan nem most fejezem be, ledaralom majd az utolsot is. Meglatjuk, remenykedem.

Szerintem tulhuztak egyebkent, ugy remlik, hogy par eve mar be is jelentettek, hogy vege, de aztan valamiert megis ranyomtak meg 2-3 evadot.
Stez
én is csak a befejező évad miatt álltam neki, de jó kis móka még mindig
anno a 11. környékén hagytam rá a Káin-Ábel szálnál
Negritis
Nekem a leviatanos volt szar, illetve egy ido utan unalmassa valt az angyalok allando szerencsetlenkedese. Anno ok voltak a kiralyok, most meg mar minden pitianer jottment halomra gyilkolassza oket, ok meg nem jutnak egyrol a kettore. 8D

Illetve baromira unalmas mar, hogy Lucifert nyolcszor kinyirtak, de keptelenek elengedni, es mindig visszahozzak valahogy azt az amugy elkepesztoen idegesito csavot. Ennel jobban csak egy karakter idegesitett, az Arrowbol az a kurva Laurel Lance. XD

Ugyhogy valljuk be, sokszor erezheto mar a Supernaturalban, hogy elfogyott az otlet. De az a kemeny, hogy meg mindezek ellenere is abszolut szeretem a sorozatot, es amig peldaul az Arrowba mar egy percet sem tudok belenezni, abba is hagytam, addig ezt siman ledaralom, ha epp jon uj resz.
Stez
jah a leviatános gáz volt, de mikor monster of the week van azok ált jók

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
épp újranézem a supernatural-t és egy csomó részben tök jól játszanak a horror elemekkel és egy csomó modern horrort kenterbe ver 1-1 rész
Negritis
Nagyon sokáig toltam, és épp vmeik nap gondoltam bele h be kellene fejezni! Nekem nagy kedvenc volt a sorozat, zenét is imádtam.
csebi
Most kezdodott el az utolso evad. En imadom amugy, bar az a nagy helyzet, hogy rengeteg resz unalmas mar szamomra. Az a baj, hogy csomoszor ugyanaz tortenik, sokszor meg nem is tetszett a badass arc, akit epp kitalaltak fogenyanak. Persze 14 evadot lenyomtam belole, nyilvan nem most fejezem be, ledaralom majd az utolsot is. Meglatjuk, remenykedem.

Szerintem tulhuztak egyebkent, ugy remlik, hogy par eve mar be is jelentettek, hogy vege, de aztan valamiert megis ranyomtak meg 2-3 evadot.
Stez
én is csak a befejező évad miatt álltam neki, de jó kis móka még mindig
anno a 11. környékén hagytam rá a Káin-Ábel szálnál
Negritis
Nekem a leviatanos volt szar, illetve egy ido utan unalmassa valt az angyalok allando szerencsetlenkedese. Anno ok voltak a kiralyok, most meg mar minden pitianer jottment halomra gyilkolassza oket, ok meg nem jutnak egyrol a kettore. 8D

Illetve baromira unalmas mar, hogy Lucifert nyolcszor kinyirtak, de keptelenek elengedni, es mindig visszahozzak valahogy azt az amugy elkepesztoen idegesito csavot. Ennel jobban csak egy karakter idegesitett, az Arrowbol az a kurva Laurel Lance. XD

Ugyhogy valljuk be, sokszor erezheto mar a Supernaturalban, hogy elfogyott az otlet. De az a kemeny, hogy meg mindezek ellenere is abszolut szeretem a sorozatot, es amig peldaul az Arrowba mar egy percet sem tudok belenezni, abba is hagytam, addig ezt siman ledaralom, ha epp jon uj resz.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 107 — The Mathematician
épp újranézem a supernatural-t és egy csomó részben tök jól játszanak a horror elemekkel és egy csomó modern horrort kenterbe ver 1-1 rész
Negritis
Nagyon sokáig toltam, és épp vmeik nap gondoltam bele h be kellene fejezni! Nekem nagy kedvenc volt a sorozat, zenét is imádtam.
csebi
Most kezdodott el az utolso evad. En imadom amugy, bar az a nagy helyzet, hogy rengeteg resz unalmas mar szamomra. Az a baj, hogy csomoszor ugyanaz tortenik, sokszor meg nem is tetszett a badass arc, akit epp kitalaltak fogenyanak. Persze 14 evadot lenyomtam belole, nyilvan nem most fejezem be, ledaralom majd az utolsot is. Meglatjuk, remenykedem.

Szerintem tulhuztak egyebkent, ugy remlik, hogy par eve mar be is jelentettek, hogy vege, de aztan valamiert megis ranyomtak meg 2-3 evadot.
Stez
én is csak a befejező évad miatt álltam neki, de jó kis móka még mindig
anno a 11. környékén hagytam rá a Káin-Ábel szálnál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
épp újranézem a supernatural-t és egy csomó részben tök jól játszanak a horror elemekkel és egy csomó modern horrort kenterbe ver 1-1 rész
Negritis
Nagyon sokáig toltam, és épp vmeik nap gondoltam bele h be kellene fejezni! Nekem nagy kedvenc volt a sorozat, zenét is imádtam.
csebi
Most kezdodott el az utolso evad. En imadom amugy, bar az a nagy helyzet, hogy rengeteg resz unalmas mar szamomra. Az a baj, hogy csomoszor ugyanaz tortenik, sokszor meg nem is tetszett a badass arc, akit epp kitalaltak fogenyanak. Persze 14 evadot lenyomtam belole, nyilvan nem most fejezem be, ledaralom majd az utolsot is. Meglatjuk, remenykedem.

Szerintem tulhuztak egyebkent, ugy remlik, hogy par eve mar be is jelentettek, hogy vege, de aztan valamiert megis ranyomtak meg 2-3 evadot.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
épp újranézem a supernatural-t és egy csomó részben tök jól játszanak a horror elemekkel és egy csomó modern horrort kenterbe ver 1-1 rész
Negritis
Nagyon sokáig toltam, és épp vmeik nap gondoltam bele h be kellene fejezni! Nekem nagy kedvenc volt a sorozat, zenét is imádtam.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 107 — The Mathematician
épp újranézem a supernatural-t és egy csomó részben tök jól játszanak a horror elemekkel és egy csomó modern horrort kenterbe ver 1-1 rész

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 107 — The Mathematician
a watchmen pilot milyen volt?
tudni kell, hogy én gyűlöltem a leftovers minden percét, amit láttam belőle
r.baggio
nem csak 20.án van a premier?
braxa88
ign-en láttam kritikát, azt hittem már elérhető
r.baggio
sokszor kapnak preview a nagyobb kritikusok
mint a premier előtti vetítés a mozikban

emlékszem pl az iron fist is úgy volt ho előre láthattak 6 részt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
a watchmen pilot milyen volt?
tudni kell, hogy én gyűlöltem a leftovers minden percét, amit láttam belőle
r.baggio
nem csak 20.án van a premier?
braxa88
ign-en láttam kritikát, azt hittem már elérhető


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a watchmen pilot milyen volt?
tudni kell, hogy én gyűlöltem a leftovers minden percét, amit láttam belőle
r.baggio
nem csak 20.án van a premier?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Project Blue Book. Nezi vki? Sztem jopofa.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
a watchmen pilot milyen volt?
tudni kell, hogy én gyűlöltem a leftovers minden percét, amit láttam belőle


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
El Camino.
Semmi extra, de jó, sőt nagyon jó.
| minden flashback aranyat ért, főleg Walter jelenétben az utolsó mondata. |
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Legacies - A Sötétség öröksége (HBO Go)

Szórakoztató, könnyed, de izgi fantasy sorozat. Ajánlós.
Elvileg a Vámpírnaplók és az Originals folytatása. Vámpírnaplók után játszódik vagy 15 évvel a mai korban. Mondjuk én pont semmit nem láttam ebből a 2 korábbi sorozatból 😁 De ez a jó a Legaciesban, hogy amúgy más, nem olyan nyálas tini izé.
Hasonló, mint a Grimm. Akinek az tetszett (nekem nagyon), annak ez is fog. Szörnyek, szörnyek hátán... Jó móka.
És basszus, de jó csajok vannak benne! 😁
Chargers LT
Melyik a jobb ez, vagy a Varázslók? Miután kivégeztem a 100ot kell valami másik fantasy, tinis, de azért nem olyan nagyon durván tinidráma sorozat és eközött a 2 között vaciláltam. 😀
Raven17
Mégnéztem ugye a Magicianst is, abban több a fantasy elem, és már van 3 tök jó évada is, szóval szerintem azt nézd 😉 az első pár részt, ahogy korábban írtam, ki kell húzni, mert lassan indul be, de csak egyre jobb lesz. A fiatal főszereplők nagyon jól elviszik a sorozatot.
De más, mint a Legacies. Az olyan Grimmes, egysíkúbb, de tök jó. Annak most jön ki a 2. évada, szóval azt utána nézd szerintem.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Legacies - A Sötétség öröksége (HBO Go)

Szórakoztató, könnyed, de izgi fantasy sorozat. Ajánlós.
Elvileg a Vámpírnaplók és az Originals folytatása. Vámpírnaplók után játszódik vagy 15 évvel a mai korban. Mondjuk én pont semmit nem láttam ebből a 2 korábbi sorozatból 😁 De ez a jó a Legaciesban, hogy amúgy más, nem olyan nyálas tini izé.
Hasonló, mint a Grimm. Akinek az tetszett (nekem nagyon), annak ez is fog. Szörnyek, szörnyek hátán... Jó móka.
És basszus, de jó csajok vannak benne! 😁
Chargers LT
Melyik a jobb ez, vagy a Varázslók? Miután kivégeztem a 100ot kell valami másik fantasy, tinis, de azért nem olyan nagyon durván tinidráma sorozat és eközött a 2 között vaciláltam. 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Legacies - A Sötétség öröksége (HBO Go)

Szórakoztató, könnyed, de izgi fantasy sorozat. Ajánlós.
Elvileg a Vámpírnaplók és az Originals folytatása. Vámpírnaplók után játszódik vagy 15 évvel a mai korban. Mondjuk én pont semmit nem láttam ebből a 2 korábbi sorozatból 😁 De ez a jó a Legaciesban, hogy amúgy más, nem olyan nyálas tini izé.
Hasonló, mint a Grimm. Akinek az tetszett (nekem nagyon), annak ez is fog. Szörnyek, szörnyek hátán... Jó móka.
És basszus, de jó csajok vannak benne! 😁

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A 2. Évadra nem is sikerült tartani a szintet, de azért még az is nézhető.
ozibozi
Szerintetem brutál jó volt a 2.évad is, igaz kicsit más irányba terelték a fő szálat. A finálé viszont pazar volt, remélem lesz 3. évad, mert nagyon várós 😊

| A Júdás puszi a végén, A gyilkos ösztön kihozása: Roman végül nem tudta beáldozni Gerrit, Shiv Tomot, Ken meg egyből eldobta a Naomit... Áaaa ott van a szeren az egész 😊 |

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 312 — Omar's Coming Yo!
Kicsit megfáradt a végére ez a Ballers, de összességében elég feelgood sorozat lett.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 107 — The Mathematician
Loudest Voice:
jó, de brutális sorozat
Crowe nem rossz, de amint látod hogy ő az nem tudod nem észre venni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 415
A 2. Évadra nem is sikerült tartani a szintet, de azért még az is nézhető.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 312 — Omar's Coming Yo!
Ha valakinek hiányzik a House of Cards féle sz*rkavarás és manipuláció, simán kezdje el a Succession-t 😊

 port.hu/adatlap/film/tv/utodlas--succession/movie-203732?section=tv&title=utodlas-succession&id=movie-203732
flzoli
Megnéztem 3 részt és teljesen beszippantott.Nagy találat.Kösz 😊

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Valaki Peaky Blindershez tud feliratot? Az uj evad elso harom reszehez van, a tobbihez viszont guglis feliratok vannak feltoltve mindenhol.
Stez
Angolul lehet még csak letölteni az utolsó három részhez, magyarul még nem találtam. Viszont Netflixen már van magyar felirattal ha van esetleg.
kapitnono
Ez nem igaz !
Sorozatbaraton már van nagyon jó minőségű magyar felirat mind az 6 részhez 😊
 www.sorozatbarat.online/video/series/1850/Birmingham_bandaja_online_sorozat/05_evad
Rózsa Sándor (betyár)
Ez kiraly, csak epp regisztralni nem tudok az oldalra, loginom nincs, amugy meg letolteni nem engedi, csak tagoknak.
Stez
Na látod ez a hiba 😃 kB egy hete mondogtom kinek kell meghívo 😜😎 szóval akkor ki is adott vagy micsoda ?? (Különben pl.sütianap meg warB 😃)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Valaki Peaky Blindershez tud feliratot? Az uj evad elso harom reszehez van, a tobbihez viszont guglis feliratok vannak feltoltve mindenhol.
Stez
Angolul lehet még csak letölteni az utolsó három részhez, magyarul még nem találtam. Viszont Netflixen már van magyar felirattal ha van esetleg.
kapitnono
Ez nem igaz !
Sorozatbaraton már van nagyon jó minőségű magyar felirat mind az 6 részhez 😊
 www.sorozatbarat.online/video/series/1850/Birmingham_bandaja_online_sorozat/05_evad
Rózsa Sándor (betyár)
Ez kiraly, csak epp regisztralni nem tudok az oldalra, loginom nincs, amugy meg letolteni nem engedi, csak tagoknak.
Stez
Nalátod. Mint a lány a Mátyás királyos mesében: hozott is, meg nem is.


több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki Peaky Blindershez tud feliratot? Az uj evad elso harom reszehez van, a tobbihez viszont guglis feliratok vannak feltoltve mindenhol.
Stez
Angolul lehet még csak letölteni az utolsó három részhez, magyarul még nem találtam. Viszont Netflixen már van magyar felirattal ha van esetleg.
kapitnono
Ez nem igaz !
Sorozatbaraton már van nagyon jó minőségű magyar felirat mind az 6 részhez 😊
 www.sorozatbarat.online/video/series/1850/Birmingham_bandaja_online_sorozat/05_evad
Rózsa Sándor (betyár)
Ez kiraly, csak epp regisztralni nem tudok az oldalra, loginom nincs, amugy meg letolteni nem engedi, csak tagoknak.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 415
azért nem semmi, hogy az első 5 perc után fel sem merül senkiben, hogy Eli Cohen bőrében egy másik Cohen, egy Borat szerepel.
Le a kalappal a faszi előtt, rendesen meglepő volt, és egy cseppet sem mulatságos.
The spy
/az sem lett volna baj, ha ez a 6 részes film —-nem sorozat ez—legalább fele olyan jó lett volna, mint a főszereplő/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 028 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Our boys: egész jó 10 részes doku-dráma-pol-krimi (vagy mi ez) Izraelből.

Szerkesztette: ender1112