Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 754 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hihi, a The new pope főcíme(i) odabasz(nak) majd rendesen 😛 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 025 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
The mandalorian első része 36perc. hmm.
braxa88
cserébe 3 nap múlva jön a kövi rész
shawnka
Ami 27perc
😀
braxa88
felőlem lehet 12 is ha tudják tartani ezt a színvonalat 😀
Kenny
Nem lesz nehéz, annyira nem tették magasra a lécet 😊
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 287 — Omar's Coming Yo!
The mandalorian első része 36perc. hmm.
braxa88
cserébe 3 nap múlva jön a kövi rész
shawnka
Ami 27perc
😀
braxa88
felőlem lehet 12 is ha tudják tartani ezt a színvonalat 😀

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
The mandalorian első része 36perc. hmm.
braxa88
cserébe 3 nap múlva jön a kövi rész
shawnka
Ami 27perc
😀
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
The Mandalorian- pilot
hát ez egy az egyben egy western. Az hogy nem ló van hanem vmi nagyfejű szönylény, meg lézerfegyverek nem revolver. De a helyszín, a stílus, a települések, a csehók, a karakterek, a vérdíj, a banditák, stb. Ez egy westernfilm.
amugy király volt 😊
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
FYI: Ma jön a 4. évad!! 😊
 www.instagram.com/p/B4ruldNlZV8/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
bogec7
Végre már! 😊
Vrij6
a 4x1 is zseniális, minden idők legjobb sorozata ez, hands down
persze ha számosítanánk, akkor a Simpsons viszi a prímet, ami még a harmincegyedik évadában is nagyon vicces tud lenni

és elkezdődött a Shameless 10. szezonja, immár Fiona nélkül, sajnos kevesen ismerik, pedig rettentően jó

a watchment egy epizód után én is kaszáltam, talán majd még adok neki egy esélyt, legközelebb a His dark materials-t próbálom be
r.baggio


Ez zseniális lett amúgy. 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Britannia is folytatódik a 2. évaddal ha valaki nézte korábban. Érdekes sorozat egyébként a druida világról (van egy kis Vikings párhuzam a mitológia bemutatásával) akiket a Rómaiak akarnak leigázni.

több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 276 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
How to get away with a murder-t nézett valaki? Megéri nem elkaszálni 1 évad után?
Amadeus
én egy évadot bírtam belőle, az nem volt rossz, de ahogy hallottam, utána elég önismétlődő volt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 287 — Omar's Coming Yo!
The mandalorian első része 36perc. hmm.
braxa88
cserébe 3 nap múlva jön a kövi rész
shawnka
egész jó volt, rosszabbra számítottam a túl nagy hype miatt.

Szerkesztette: Kenny

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
How to get away with a murder-t nézett valaki? Megéri nem elkaszálni 1 évad után?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
FYI: Ma jön a 4. évad!! 😊
 www.instagram.com/p/B4ruldNlZV8/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
bogec7
Végre már! 😊
Vrij6
a 4x1 is zseniális, minden idők legjobb sorozata ez, hands down
persze ha számosítanánk, akkor a Simpsons viszi a prímet, ami még a harmincegyedik évadában is nagyon vicces tud lenni
r.baggio
Kétszer néztem meg nagy gyorsan, annyira király volt, ritkán jó ha ennyit kell várni valamire (lásd új Tool album...)

több mint 4 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Tom Clancy's Jack Ryan II. évad ... nem volt ez rossz, néha Homeland feeling, de több akcióval...


több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
FYI: Ma jön a 4. évad!! 😊
 www.instagram.com/p/B4ruldNlZV8/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
bogec7
Végre már! 😊
Vrij6
a 4x1 is zseniális, minden idők legjobb sorozata ez, hands down
persze ha számosítanánk, akkor a Simpsons viszi a prímet, ami még a harmincegyedik évadában is nagyon vicces tud lenni

és elkezdődött a Shameless 10. szezonja, immár Fiona nélkül, sajnos kevesen ismerik, pedig rettentően jó

a watchment egy epizód után én is kaszáltam, talán majd még adok neki egy esélyt, legközelebb a His dark materials-t próbálom be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
The mandalorian első része 36perc. hmm.
braxa88
cserébe 3 nap múlva jön a kövi rész
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
The mandalorian első része 36perc. hmm.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
FYI: Ma jön a 4. évad!! 😊
 www.instagram.com/p/B4ruldNlZV8/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
bogec7
Végre már! 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Én HBO Gozok, és még ott is kapkodom a fejem, mert most is van vagy 4-5 új sorozat, amit nézni kéne 😁
Watchmen, Castle Rock, Legacies 2. évad, Alaska nyomában és Az Úr sötét anyagai, ami az új fantasy sorozat és elég zsírnak néz ki.
De a netflixes Witchert valahogy megnézem, mert az is faja lesz.
Chargers LT
watchmen nézhetetlen sajnos.
Kenny
1 rész elég volt nekem is belőle 😕
braxa88
Sok jó sorozatot tudok mondani, amiről olvastam, hogy jó, de ha nem utólag nézem egyben, akkor az első részt látva hagytam volna a picsába, amit meg is bántam volna.
Pl. True Detective első része kurva lassú, kaotikus és unalmas, Trónok harcáé olyan, mint egy gagyi lovasszínház.
Ettől még persze lehet tényleg szar lesz a Watchmen, de az is lehet, hogy nem.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én HBO Gozok, és még ott is kapkodom a fejem, mert most is van vagy 4-5 új sorozat, amit nézni kéne 😁
Watchmen, Castle Rock, Legacies 2. évad, Alaska nyomában és Az Úr sötét anyagai, ami az új fantasy sorozat és elég zsírnak néz ki.
De a netflixes Witchert valahogy megnézem, mert az is faja lesz.
Chargers LT
watchmen nézhetetlen sajnos.
Kenny
1 rész elég volt nekem is belőle 😕
több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 173
FYI: Ma jön a 4. évad!! 😊
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/74879309_519431118912923_2339737605322500093_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=NiYxUHz5_FcAb77YrFE&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCx0I1WYp27VOsRz-JoK4kckxpJ0ZxBMYDG5sW9oAsvpQ&oe=6632E6BF
Rick and Morty on Instagram: "Strap in. #RickandMorty returns tonight at 11:30p on @adultswim."
361K likes, 4,191 comments - rickandmorty on November 10, 2019: "Strap in. #RickandMorty returns tonight at 11:30p on @adultswim.".

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Két rész után a See eléggé meh, szódával elmegy sorozat. A látvány remek, de a többi...
Látszik, hogy próbált az Apple nagyot markolni, de azért csak pénzzel nem lehet a rutinos öreg rókákat (=HBO) egyből megfogni.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Én HBO Gozok, és még ott is kapkodom a fejem, mert most is van vagy 4-5 új sorozat, amit nézni kéne 😁
Watchmen, Castle Rock, Legacies 2. évad, Alaska nyomában és Az Úr sötét anyagai, ami az új fantasy sorozat és elég zsírnak néz ki.
De a netflixes Witchert valahogy megnézem, mert az is faja lesz.
Chargers LT
watchmen nézhetetlen sajnos.
Kenny
Tény és való, hogy a képregényt ismerni kell hozzá, különben értelmetlen hülyeség lesz az ember számára.
Chargers LT
A képregény egyébként benne van minden idők 100 legjobb angol nyelvű regényében.
Sobri Jóska
Kettővel több nullát írtál a kelleténél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Én HBO Gozok, és még ott is kapkodom a fejem, mert most is van vagy 4-5 új sorozat, amit nézni kéne 😁
Watchmen, Castle Rock, Legacies 2. évad, Alaska nyomában és Az Úr sötét anyagai, ami az új fantasy sorozat és elég zsírnak néz ki.
De a netflixes Witchert valahogy megnézem, mert az is faja lesz.
Chargers LT
watchmen nézhetetlen sajnos.
Kenny
Tény és való, hogy a képregényt ismerni kell hozzá, különben értelmetlen hülyeség lesz az ember számára.
Chargers LT
A képregény egyébként benne van minden idők 100 legjobb angol nyelvű regényében.

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Én HBO Gozok, és még ott is kapkodom a fejem, mert most is van vagy 4-5 új sorozat, amit nézni kéne 😁
Watchmen, Castle Rock, Legacies 2. évad, Alaska nyomában és Az Úr sötét anyagai, ami az új fantasy sorozat és elég zsírnak néz ki.
De a netflixes Witchert valahogy megnézem, mert az is faja lesz.
Chargers LT
watchmen nézhetetlen sajnos.
Kenny
Tény és való, hogy a képregényt ismerni kell hozzá, különben értelmetlen hülyeség lesz az ember számára.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 287 — Omar's Coming Yo!
Én HBO Gozok, és még ott is kapkodom a fejem, mert most is van vagy 4-5 új sorozat, amit nézni kéne 😁
Watchmen, Castle Rock, Legacies 2. évad, Alaska nyomában és Az Úr sötét anyagai, ami az új fantasy sorozat és elég zsírnak néz ki.
De a netflixes Witchert valahogy megnézem, mert az is faja lesz.
Chargers LT
watchmen nézhetetlen sajnos.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Snowfall is remek aki szereti azt az időszakot.