Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kinél mi lett az év újonca?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Visszatérve nekem ami negatívum.
Lesz második évad is.
Coolearie
Egyik topicban az a baj hogy nem építik a SW univerzumot, a másikban meg hogy igen.
Toca
számomra a kérdés inkább az h képesek-e koherensen építeni 😉
Negritis
Vannak közös jegyei a Marvel filmekkel pl. az írója meg a Disney szóval tudnak és céljuk is lehet.
Toca
én értem csak eddigi tapasztalatok alapján az SWEU inkább DCEU mint MCU 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Visszatérve nekem ami negatívum.
Lesz második évad is.
Coolearie
Egyik topicban az a baj hogy nem építik a SW univerzumot, a másikban meg hogy igen.
Toca
számomra a kérdés inkább az h képesek-e koherensen építeni 😉
Negritis
Vannak közös jegyei a Marvel filmekkel pl. az írója meg a Disney szóval tudnak és céljuk is lehet.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Visszatérve nekem ami negatívum.
Lesz második évad is.
Coolearie
Egyik topicban az a baj hogy nem építik a SW univerzumot, a másikban meg hogy igen.
Toca
számomra a kérdés inkább az h képesek-e koherensen építeni 😉

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 408
Ez a baby yoda megvett kilóra, nagyon tetszik a sorozat!
#JC6
Remélem ez csak irónia...
Solymi
1-4ig fasza, 5-6 semmi, 7. megint ad egy kis löketet, megkavarja a szálakat ismét.
Jó.
Coolearie
Az iróniát a Baby Yodás részre értettem...számomra agyrém, hogy mindenhol ezt látom és olvasom, hogy Baby Yoda így meg úgy...elhiszem, hogy cuki (naná, annak KELL lennie), de vazze, ilyen alapon forgassunk le minden filmet meg sorozatot kisbabákkal, kiskutyákkal és kiscicákkal és dőlni fog a lé...
Bakker, megtaláltam a piaci rést...

Nem mondom, hogy agyeldobós a sorozat, azért nem egy nagy költségvetésű valami, vannak is hibái, de hangulatilag és történetileg okés és élvezhető, mondjuk nem is raktam magasra a mércét.
Solymi
Piaci rést ? 😀 inkább csak most jöttél rá, hogy így működik Hollywood.
Amúgy én bírom Baby Yodát, azért ő nem csak egy cuki lény hanem erőhasználó szóval simán felépíthető a későbbi karakternek mesternek.
Mandalorianból pedig kb 5-6 évadot lehet kreálni.
Mondjuk Baby Yuda ha belegondolok egy idős Rey-jel vagy Bennel.
Toca
Neeem, MINDEN szerepet cukiságokkal kell játszatni, főleg egy jó véres westernt...
De, tudom, hogy így működik Hollywood csak szerintem vicc, hogy felnőtt embereknek is emiatt jön be a sorozat...

Habár annak idején egy egész vallás épült egy kisded köré 😀

Baby Yoda a sorozatban kb. 50 éves, sokan ezt összekapcsolják azzal, hogy kb. egy időben született Anakinnal.

A Mandaloriant, ha akarja a Disney, akkor felhúzhatja egy komoly sorozatnak, de kérdés, hogy elmennek-e abba az irányba ami inkább 16-18+-os vagy maradnak azon a szinten amit fiatalabbak is nézni tudnak.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Ez a baby yoda megvett kilóra, nagyon tetszik a sorozat!
#JC6
Remélem ez csak irónia...
Solymi
1-4ig fasza, 5-6 semmi, 7. megint ad egy kis löketet, megkavarja a szálakat ismét.
Jó.
Coolearie
Az iróniát a Baby Yodás részre értettem...számomra agyrém, hogy mindenhol ezt látom és olvasom, hogy Baby Yoda így meg úgy...elhiszem, hogy cuki (naná, annak KELL lennie), de vazze, ilyen alapon forgassunk le minden filmet meg sorozatot kisbabákkal, kiskutyákkal és kiscicákkal és dőlni fog a lé...
Bakker, megtaláltam a piaci rést...

Nem mondom, hogy agyeldobós a sorozat, azért nem egy nagy költségvetésű valami, vannak is hibái, de hangulatilag és történetileg okés és élvezhető, mondjuk nem is raktam magasra a mércét.
Solymi
Piaci rést ? 😀 inkább csak most jöttél rá, hogy így működik Hollywood.
Amúgy én bírom Baby Yodát, azért ő nem csak egy cuki lény hanem erőhasználó szóval simán felépíthető a későbbi karakternek mesternek.
Mandalorianból pedig kb 5-6 évadot lehet kreálni.
Mondjuk Baby Yuda ha belegondolok egy idős Rey-jel vagy Bennel.

Szerkesztette: Toca
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Visszatérve nekem ami negatívum.
Lesz második évad is.
Coolearie
Egyik topicban az a baj hogy nem építik a SW univerzumot, a másikban meg hogy igen.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Visszatérve nekem ami negatívum.
Lesz második évad is.

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én az Obi-wan sorozatra leszek még kíváncsi. Már persze ha tényleg lesz belőle valami. Azt kíváncsiságból lehet végig fogom nézni, bár az tuti, hogy Disney+ra nem fizetek majd elő. Nem akarok már fizetni a Disney-nek ha nem muszáj. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 408
Ez a baby yoda megvett kilóra, nagyon tetszik a sorozat!
#JC6
Remélem ez csak irónia...
Solymi
1-4ig fasza, 5-6 semmi, 7. megint ad egy kis löketet, megkavarja a szálakat ismét.
Jó.
Coolearie
Az iróniát a Baby Yodás részre értettem...számomra agyrém, hogy mindenhol ezt látom és olvasom, hogy Baby Yoda így meg úgy...elhiszem, hogy cuki (naná, annak KELL lennie), de vazze, ilyen alapon forgassunk le minden filmet meg sorozatot kisbabákkal, kiskutyákkal és kiscicákkal és dőlni fog a lé...
Bakker, megtaláltam a piaci rést...

Nem mondom, hogy agyeldobós a sorozat, azért nem egy nagy költségvetésű valami, vannak is hibái, de hangulatilag és történetileg okés és élvezhető, mondjuk nem is raktam magasra a mércét.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elég jó kis sorozatokat gyártott az Apple idén, mind a hármon látszik, hogy hozzáértőket bíztak meg kb üres csekkel. Talán csak a See-nél húztam a szám néha, hogy ez itt bóvli lett vagy lapos, de egyáltalán nem vészes. Momoa viszont baromi jó benne, főleg amikor átmegy vak terminátorba 😊

 www.youtube.com/watch?v=3leWY2763DU

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ez a baby yoda megvett kilóra, nagyon tetszik a sorozat!
#JC6
Remélem ez csak irónia...
Solymi
1-4ig fasza, 5-6 semmi, 7. megint ad egy kis löketet, megkavarja a szálakat ismét.
Jó.

Sokan mondták/ajánlották az "Unsolved" sorozatot, Tupa és Biggie-hez köthető.
Hát. Nagyon durva mennyire komplex az egész történések, fonódások meg úgy minden közel 20 év után is. Ajánlom ezt is bárkinek!

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 408
Ez a baby yoda megvett kilóra, nagyon tetszik a sorozat!
#JC6
Remélem ez csak irónia...

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
witcher
1.rész okés. jó lesz ez.
braxa88
nekem is bejött 😀

bár a felénél rá kellett nyomnom egy magyar feliratot, hogy értsem ezt a sok buzi szörnyes kifejezést. 😀
roberto23
4 rész után is nézhető még,nem jó, de nem is annyira szar, hogy abbahagyjam 😀
Kenny
3,6? 😀

Ha már úgy is sorozat topic. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 027 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Harley Quinn - egy egész jó DC rajzfilm sorozat.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
witcher
1.rész okés. jó lesz ez.
braxa88
nekem is bejött 😀

bár a felénél rá kellett nyomnom egy magyar feliratot, hogy értsem ezt a sok buzi szörnyes kifejezést. 😀
roberto23
4 rész után is nézhető még,nem jó, de nem is annyira szar, hogy abbahagyjam 😀

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
Ez a baby yoda megvett kilóra, nagyon tetszik a sorozat!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
witcher
1.rész okés. jó lesz ez.
braxa88
nekem is bejött 😀

bár a felénél rá kellett nyomnom egy magyar feliratot, hogy értsem ezt a sok buzi szörnyes kifejezést. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Most látom, hogy Bobby átugrott cameozni egyet a Mandalorianbe.
Még a ruha is stimmelt 😀

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
witcher
1.rész okés. jó lesz ez.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mayans s2 - csalódás, az 1. évad se volt nagy eresztés, nyomokban tartalmaz egy kis SOA-t, de az összkèp gyengus!
steelwolf
Két rész után elengedtem az első évadot, nagyon a SOA-t kerestem benne,érdemes tovább nézni vagy kuka?
Kenny
Nekem az elso evad nagyon adta, visszakaptam azt a feelinget ami a SOA-val eltunt. Szoval szerintem egy probat mindenkeppen meger.
Brotesz
Az 1. évad még oké, de a 2. nagyon untatott! Jó lenne egy Jax&Mayans visszaemlékezős rész!
több mint 4 éve
Brotesz Indianapolis Colts 118
Mayans s2 - csalódás, az 1. évad se volt nagy eresztés, nyomokban tartalmaz egy kis SOA-t, de az összkèp gyengus!
steelwolf
Két rész után elengedtem az első évadot, nagyon a SOA-t kerestem benne,érdemes tovább nézni vagy kuka?
Kenny
Nekem az elso evad nagyon adta, visszakaptam azt a feelinget ami a SOA-val eltunt. Szoval szerintem egy probat mindenkeppen meger.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
The Mandalorian

| H h ennyire meno lett a "force heal" igy decemberben? |
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Mayans s2 - csalódás, az 1. évad se volt nagy eresztés, nyomokban tartalmaz egy kis SOA-t, de az összkèp gyengus!
steelwolf
Két rész után elengedtem az első évadot, nagyon a SOA-t kerestem benne,érdemes tovább nézni vagy kuka?

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mayans s2 - csalódás, az 1. évad se volt nagy eresztés, nyomokban tartalmaz egy kis SOA-t, de az összkèp gyengus!

Cobra Kai s2-felültem a nosztalgiavonatra és baromira élveztem! Rátett egy lapáttal az 1. évadra! Nagyon jó, nézzétek!