Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Kijött a netflixen az Aaron Hernandez történetét feldolgozó sorzat a Killer Inside. Még nem néztem végig, de nem tudok elmenni amellett, hogy 2020-ban a Tight Endet csatárnak fordítják...
ervinator
Őrület, de tényleg. Mondjuk ha elterjedt volna már az összekötő kifejezés... voltak egyéb nyalánkságok is amúgy a feliratban (us army kupa, stb.), nem értem, ha valaki vakon van egy témában, miért nem kér legalább segítséget

Persze biztos szorít az idő, gyorsan kell dolgozni
r.baggio
volt egy csomó 90es évekbeli gagyi amerikai focis film ami borzalmas szinkronnal jött ki
Negritis
Hát ja, de az még viszonylag érthető volt. A mai világban azért elég tré. Én azt hittem ezen már rég túl vagyunk.
dugo93
a last chance u miatt érdekes, annak normális felirata rémlik
de lehet angollal néztem
mondjuk én eleve azzal szoktam
Negritis
Végülis csatár mert jól lőtt I guess...
Heisman Trophy
Tom Bradyből hátvéd lett a második részben, legalja...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kijött a netflixen az Aaron Hernandez történetét feldolgozó sorzat a Killer Inside. Még nem néztem végig, de nem tudok elmenni amellett, hogy 2020-ban a Tight Endet csatárnak fordítják...
ervinator
Őrület, de tényleg. Mondjuk ha elterjedt volna már az összekötő kifejezés... voltak egyéb nyalánkságok is amúgy a feliratban (us army kupa, stb.), nem értem, ha valaki vakon van egy témában, miért nem kér legalább segítséget

Persze biztos szorít az idő, gyorsan kell dolgozni
r.baggio
volt egy csomó 90es évekbeli gagyi amerikai focis film ami borzalmas szinkronnal jött ki
Negritis
Hát ja, de az még viszonylag érthető volt. A mai világban azért elég tré. Én azt hittem ezen már rég túl vagyunk.
dugo93
a last chance u miatt érdekes, annak normális felirata rémlik
de lehet angollal néztem
mondjuk én eleve azzal szoktam
Negritis
Végülis csatár mert jól lőtt I guess...
Heisman Trophy
Aljas, de nájsz 😊

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 674 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kijött a netflixen az Aaron Hernandez történetét feldolgozó sorzat a Killer Inside. Még nem néztem végig, de nem tudok elmenni amellett, hogy 2020-ban a Tight Endet csatárnak fordítják...
ervinator
Őrület, de tényleg. Mondjuk ha elterjedt volna már az összekötő kifejezés... voltak egyéb nyalánkságok is amúgy a feliratban (us army kupa, stb.), nem értem, ha valaki vakon van egy témában, miért nem kér legalább segítséget

Persze biztos szorít az idő, gyorsan kell dolgozni
r.baggio
volt egy csomó 90es évekbeli gagyi amerikai focis film ami borzalmas szinkronnal jött ki
Negritis
Hát ja, de az még viszonylag érthető volt. A mai világban azért elég tré. Én azt hittem ezen már rég túl vagyunk.
dugo93
a last chance u miatt érdekes, annak normális felirata rémlik
de lehet angollal néztem
mondjuk én eleve azzal szoktam
Negritis
Végülis csatár mert jól lőtt I guess...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Kijött a netflixen az Aaron Hernandez történetét feldolgozó sorzat a Killer Inside. Még nem néztem végig, de nem tudok elmenni amellett, hogy 2020-ban a Tight Endet csatárnak fordítják...
ervinator
Őrület, de tényleg. Mondjuk ha elterjedt volna már az összekötő kifejezés... voltak egyéb nyalánkságok is amúgy a feliratban (us army kupa, stb.), nem értem, ha valaki vakon van egy témában, miért nem kér legalább segítséget

Persze biztos szorít az idő, gyorsan kell dolgozni
r.baggio
volt egy csomó 90es évekbeli gagyi amerikai focis film ami borzalmas szinkronnal jött ki
Negritis
Hát ja, de az még viszonylag érthető volt. A mai világban azért elég tré. Én azt hittem ezen már rég túl vagyunk.
dugo93
a last chance u miatt érdekes, annak normális felirata rémlik
de lehet angollal néztem
mondjuk én eleve azzal szoktam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Kijött a netflixen az Aaron Hernandez történetét feldolgozó sorzat a Killer Inside. Még nem néztem végig, de nem tudok elmenni amellett, hogy 2020-ban a Tight Endet csatárnak fordítják...
ervinator
Őrület, de tényleg. Mondjuk ha elterjedt volna már az összekötő kifejezés... voltak egyéb nyalánkságok is amúgy a feliratban (us army kupa, stb.), nem értem, ha valaki vakon van egy témában, miért nem kér legalább segítséget

Persze biztos szorít az idő, gyorsan kell dolgozni
r.baggio
volt egy csomó 90es évekbeli gagyi amerikai focis film ami borzalmas szinkronnal jött ki
Negritis
Ó nekem nem kell mondanod, olyan is volt, hogy egy amúgy egész korrekt amfocis film (a Necessary Roughness) magyar címe RÖGBI BUNDA lett... de össze lehet hasonlítani az én The Blind Side-hoz készült feliratomat a Szív bajnokai szinkronjával, és az nem is volt olyan rég

Nyilván nekünk ez a fájdalmas, valakihez meg más téma áll közelebb, inkább az a probléma, amit dugo meg ervinator is ír, hogy 2020-ban még mindig itt tartunk, kb fél percnyi google keresésbe telt volna jobb megoldást találni

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Kijött a netflixen az Aaron Hernandez történetét feldolgozó sorzat a Killer Inside. Még nem néztem végig, de nem tudok elmenni amellett, hogy 2020-ban a Tight Endet csatárnak fordítják...
ervinator
Őrület, de tényleg. Mondjuk ha elterjedt volna már az összekötő kifejezés... voltak egyéb nyalánkságok is amúgy a feliratban (us army kupa, stb.), nem értem, ha valaki vakon van egy témában, miért nem kér legalább segítséget

Persze biztos szorít az idő, gyorsan kell dolgozni
r.baggio
volt egy csomó 90es évekbeli gagyi amerikai focis film ami borzalmas szinkronnal jött ki
Negritis
Hát ja, de az még viszonylag érthető volt. A mai világban azért elég tré. Én azt hittem ezen már rég túl vagyunk.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Kijött a netflixen az Aaron Hernandez történetét feldolgozó sorzat a Killer Inside. Még nem néztem végig, de nem tudok elmenni amellett, hogy 2020-ban a Tight Endet csatárnak fordítják...
ervinator
Őrület, de tényleg. Mondjuk ha elterjedt volna már az összekötő kifejezés... voltak egyéb nyalánkságok is amúgy a feliratban (us army kupa, stb.), nem értem, ha valaki vakon van egy témában, miért nem kér legalább segítséget

Persze biztos szorít az idő, gyorsan kell dolgozni
r.baggio
volt egy csomó 90es évekbeli gagyi amerikai focis film ami borzalmas szinkronnal jött ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Kijött a netflixen az Aaron Hernandez történetét feldolgozó sorzat a Killer Inside. Még nem néztem végig, de nem tudok elmenni amellett, hogy 2020-ban a Tight Endet csatárnak fordítják...
ervinator
Őrület, de tényleg. Mondjuk ha elterjedt volna már az összekötő kifejezés... voltak egyéb nyalánkságok is amúgy a feliratban (us army kupa, stb.), nem értem, ha valaki vakon van egy témában, miért nem kér legalább segítséget

Persze biztos szorít az idő, gyorsan kell dolgozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Kijött a netflixen az Aaron Hernandez történetét feldolgozó sorzat a Killer Inside. Még nem néztem végig, de nem tudok elmenni amellett, hogy 2020-ban a Tight Endet csatárnak fordítják...
ervinator
 index.hu/mindekozben/poszt/2020/01/08/igy_inkabb_ne_magyaritson_a_netflix/


több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Kijött a netflixen az Aaron Hernandez történetét feldolgozó sorzat a Killer Inside. Még nem néztem végig, de nem tudok elmenni amellett, hogy 2020-ban a Tight Endet csatárnak fordítják...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
the affair
Hát nem találom rá a szavakat,rendesen érzelmi hullám vasútba tesz........
Eszméletlen ahogy megtudja csavarni az ember lelkét.
Van benne minden szerelem,szeretet,bosszú,féltékenység,keserűség ,bánat,öröm és még sorolhatnám hosszasan de minek mert úgy sem tudom vissza adni,hogy miröl is szól ez a sorozat igazán.
(Én most tartok 5.évad 7.részénél de az biztos hogy ez a sorozat kedvenceim egyike lesz független mi lesz a vége,és számomra olyan mint egy jó könyv aminek van mondandója.Amit ujra kell olvasni 10-20-30év múlva.Jelen esetben nézni,mert tutti máshogy fog hatni ha más élet szakaszban leszek.)

Szóval csak ajánlani tudom mindenkinek.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Ray Donovan ???
Ucssssooo evad ,szerimtem igy a vegere a 2 legutolso resz szerintem nagyon ott van 😊meg ugy az egesz evad!
Rózsa Sándor (betyár)
Jóféle ez az évad is, | bár Mick "megmenekülését" megoldhatták volna jobban, | az előzetes alapján a következő epizód nagyon várós, a címe alapján pedig az utolsó is. 😀

Amúgy tudtommal nincs még eldöntve, ennyi volt, vagy lesz-e még tovább.
Mikey
Nem tudom miért gondoltad, hogy ez lesz az utolsó rész... Ha ez az utolsó évad, remélem nem happy end lesz a vége, mert túl sok mindent úsztak már meg kb "veszteség nélkül"

| Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy Smithy-t beáldozzák a rendőröknél, Darryl-t kinyírják, Terry elviszi a Parkinson, Mick meg valami négerek lakta szigetre menekül 😊 Ray pedig megtér és pap lesz ugyan ott mint ahol megerőszakolták.... |
FLZOLI
Valamit félreértettél, nem írtam olyat, hogy ez volt az utolsó rész. Jövő héten lesz az évadzáró, tudom. Az utolsó alatt én csak az évadzáróra gondoltam.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=aeEn609nkRs

 mashable.com/article/westworld-hbo-incite-ces-2020/?europe=true

" Like Westworld, the whole experience left me with the unshakable understanding that, ultimately, we're all just a bunch of data points in an interconnected network. Real or fake, it makes no difference.

What makes us human, actually, is what we choose to do with those data points that make up who we are — who we entrust our information with, and who we trust to make the decisions for us."


Valami egészen elképesztő amit az HBO csinál ezzel a sorozattal. Hihetetlen mélységet adnak neki a rengeteg háttérsztorival (a több tucat weblap amit csináltak a Deloshoz, ehhez az Incite-hoz, a parkokhoz, a hostokhoz, az easter eggek, stb). Ez az IRL konferencia meg aztán a csúcs, elég fura érzés lehetett részt venni rajta.

Alig várom az új évadot (+ a hétfőnkénti 4-5 óra redditezést 😀)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Sajnos ez a witcher sorozat pont olyan lett, amilyet vártam; középszerű és súlytalan. Yennefer, Ciri és Triss castingján lehet a játék miatt nem tudtam túllendülni, de szerintem borzalmas választás volt mindkettő, az egyetlen pozitívum talán maga Geralt.

Rendkívül erőltetetten akar GoT pótlék lenni, közben meg minden mondanivalójától megfosztották a történetet, a világépítés nulla (végzet!, sors! a nilfgardiak már a spájzban vannak!), pedig a közepe tájékáig még ígéreresnek is tűnt, hogy az utolsó két résszel mindent leromboljanak. Kár érte.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sikerült ledarálnom a Mr. Robot 4. és egyben utolsó évadját.
Igazából nagyon szavakat nem tudok találni, brutálisan jó, all time top sorozat nálam, amit gyönyörűen sikerült lezárni is! Csak ajánlani tudom. 🙂
bogec7
Tegnap néztem 3 részt a season1ből, kurvajónal tűnik

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ray Donovan ???
Ucssssooo evad ,szerimtem igy a vegere a 2 legutolso resz szerintem nagyon ott van 😊meg ugy az egesz evad!
Rózsa Sándor (betyár)
Jóféle ez az évad is, | bár Mick "megmenekülését" megoldhatták volna jobban, | az előzetes alapján a következő epizód nagyon várós, a címe alapján pedig az utolsó is. 😀

Amúgy tudtommal nincs még eldöntve, ennyi volt, vagy lesz-e még tovább.
Mikey
Nem tudom miért gondoltad, hogy ez lesz az utolsó rész... Ha ez az utolsó évad, remélem nem happy end lesz a vége, mert túl sok mindent úsztak már meg kb "veszteség nélkül"

| Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy Smithy-t beáldozzák a rendőröknél, Darryl-t kinyírják, Terry elviszi a Parkinson, Mick meg valami négerek lakta szigetre menekül 😊 Ray pedig megtér és pap lesz ugyan ott mint ahol megerőszakolták.... |

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=aeEn609nkRs

Szerkesztette: steelwolf
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Ray Donovan ???
Ucssssooo evad ,szerimtem igy a vegere a 2 legutolso resz szerintem nagyon ott van 😊meg ugy az egesz evad!
Rózsa Sándor (betyár)
Jóféle ez az évad is, | bár Mick "megmenekülését" megoldhatták volna jobban, | az előzetes alapján a következő epizód nagyon várós, a címe alapján pedig az utolsó is. 😀

Amúgy tudtommal nincs még eldöntve, ennyi volt, vagy lesz-e még tovább.

Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Na lepörgettem a Witcher teljes első évadát, és nekem bejött. Igaz kicsit kettős volt, mert voltak részek, amiket nem tudtam hova tenni, meg voltak amik viszont baromira berántottak, szóval kicsit kettős volt az elején. De így a 8. rész végére összeértek a szálak, és sikerült elérnie, hogy várjak a 2. évadot. 😀

Plusz ahogy olvasgattam a témában ez az évad az első 2 Witcher regény alapján készült, szóval a 2. évadban sokkal monumentálisabb dolgokra lehet számítani. Ez olyan volt kicsit, mint egy elnyújtott pilot rész. Kis bevezető.

Plusz kis bónusz: Mark Hamill már be is jelentkezett egy idős vaják szerepére. Most nézem a Knighfall 2. évadát (erősen felejhető sorozat), már abban is idegen nekem kicsit Hamill jelenléte, ebben pedig pláne fura lenne. Persze aztán sose lehet tudni.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ray Donovan ???
Ucssssooo evad ,szerimtem igy a vegere a 2 legutolso resz szerintem nagyon ott van 😊meg ugy az egesz evad!
több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 174
Sikerült ledarálnom a Mr. Robot 4. és egyben utolsó évadját.
Igazából nagyon szavakat nem tudok találni, brutálisan jó, all time top sorozat nálam, amit gyönyörűen sikerült lezárni is! Csak ajánlani tudom. 🙂
bogec7
Az elso evad remek volt. A masodik elejen leragadtam, annyira unalmas volt nekem. Talan csak rossz idoszakomban lattam, de komolyan szenvedtem. Azota vegul nem neztem meg. Ezekszerint akkor megeri nezni tovabb es felporog?
Stez
2-on ha átverekedted magad a 3. és a 4. már pörgősebb, persze a sorozat szintjén. (tudom nem feltétlen mérvadó, de imdb számokon is látszik... aztán ofkorz, ízlések és pofonok 🙂 )

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Kötelező olvasmány helyett kellene megnézetni a mai 35-40 év alattiakkal /is/ az Eszmélet néven futó cseh HBO-s sorozatot...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sikerült ledarálnom a Mr. Robot 4. és egyben utolsó évadját.
Igazából nagyon szavakat nem tudok találni, brutálisan jó, all time top sorozat nálam, amit gyönyörűen sikerült lezárni is! Csak ajánlani tudom. 🙂
bogec7
Az elso evad remek volt. A masodik elejen leragadtam, annyira unalmas volt nekem. Talan csak rossz idoszakomban lattam, de komolyan szenvedtem. Azota vegul nem neztem meg. Ezekszerint akkor megeri nezni tovabb es felporog?