Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Ókorban játszódó kosztümös sorozatra van valakinek tippje?
Olyasmikre gondolok, mint a Róma volt anno, vagy mostanában a Last kingdom.
Vikingeken kívül 😊
warr_b
Olyan sorozat, mint a Róma nincs, de a Spartacus is nagyon jó, ami azért teljesen más stílus
Vagy olvasd el inkább a Quo vadis-t, majd nézd meg a filmet
r.baggio
Jah, a Róma hibátlan volt.
Spartacus megvolt anno, bár a vége már nagyon agyatlan lett.
Áh, kösz, de kifejezetten sorozat kéne asszonynak 😊
warr_b
Spartacus végére voltak bőven gondok

nem tudom a középkor mennyire gond de ott van a Borgiák, Black Sails, Tudorok
Into the Badlands, Marco Polo, Da Vinci Démonai, Frontier
vagy '80ból a Sógun

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Britannia hbo-s

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 878 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ókorban játszódó kosztümös sorozatra van valakinek tippje?
Olyasmikre gondolok, mint a Róma volt anno, vagy mostanában a Last kingdom.
Vikingeken kívül 😊
warr_b
Olyan sorozat, mint a Róma nincs, de a Spartacus is nagyon jó, ami azért teljesen más stílus
Vagy olvasd el inkább a Quo vadis-t, majd nézd meg a filmet
r.baggio
Jah, a Róma hibátlan volt.
Spartacus megvolt anno, bár a vége már nagyon agyatlan lett.
Áh, kösz, de kifejezetten sorozat kéne asszonynak 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Ókorban játszódó kosztümös sorozatra van valakinek tippje?
Olyasmikre gondolok, mint a Róma volt anno, vagy mostanában a Last kingdom.
Vikingeken kívül 😊
warr_b
Olyan sorozat, mint a Róma nincs, de a Spartacus is nagyon jó, ami azért teljesen más stílus
Vagy olvasd el inkább a Quo vadis-t, majd nézd meg a filmet

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 878 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ókorban játszódó kosztümös sorozatra van valakinek tippje?
Olyasmikre gondolok, mint a Róma volt anno, vagy mostanában a Last kingdom.
Vikingeken kívül 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 869 — StuG Life
a You c. sorozatot innét nézi valaki?

most végeztem a 2. évaddal és annyira örülök neki, hogy van egy normális Dexter pótlékunk. a jobb fajtából.
shawnka
akkor örülni fogsz h már tuti a 3.dik évad is

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
a You c. sorozatot innét nézi valaki?

most végeztem a 2. évaddal és annyira örülök neki, hogy van egy normális Dexter pótlékunk. a jobb fajtából.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Akárki is akármit mond, várós lesz a következő Mandalorian évad.
Nagyon remélem még látjuk "Gina Caranot" 😊

Szerkesztette: Coolearie

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Whitcher s1-Nem jó, de nem is tragikus!

Dark s2-A kevesebb, néha több!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na megnéztem a Witcher első évadát, és eléggé jó féle egy sorozat.
Vannak benne azért hibák, de a szinészek simán elviszik a hátukon az egészet 😊



Mondjuk semennyire sem GoT pótlék, hiába próbálták a sz*rkavarást és a politikai játszmákat belevinni, az állandó mágiával ezek súlytalanok sokszor. Ettől még várós a 2. évad 😊
FLZOLI
Rettenetes színészi játék, de legalább a nő jó volt benne.
Nem olvastam a könyvet, a játékkal most ismerkedem, szóval nincs viszonyítási alapom, de nekem elég középszerű volt.
Kenny
Ha bedaralod a jatekot, akkor boldog leszel, mert jo par dolog ismeros lesz, illetve visszakoszon, de a sorozat a konyvbol keszult, ugyhogy osszessegeben rengeteg minden mas, mint mondjuk a jatekban.

De egyebkent igen, kicsit kozepszeru, mondjuk en alapbol nagyon gyenget vartam, ugyhogy meg ez is tudott pozitivumot rejteni magaban.
Stez
Mark Hamill csatlakozhat a 2. évadhoz!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na megnéztem a Witcher első évadát, és eléggé jó féle egy sorozat.
Vannak benne azért hibák, de a szinészek simán elviszik a hátukon az egészet 😊



Mondjuk semennyire sem GoT pótlék, hiába próbálták a sz*rkavarást és a politikai játszmákat belevinni, az állandó mágiával ezek súlytalanok sokszor. Ettől még várós a 2. évad 😊
FLZOLI
Rettenetes színészi játék, de legalább a nő jó volt benne.
Nem olvastam a könyvet, a játékkal most ismerkedem, szóval nincs viszonyítási alapom, de nekem elég középszerű volt.
Kenny
Ha bedaralod a jatekot, akkor boldog leszel, mert jo par dolog ismeros lesz, illetve visszakoszon, de a sorozat a konyvbol keszult, ugyhogy osszessegeben rengeteg minden mas, mint mondjuk a jatekban.

De egyebkent igen, kicsit kozepszeru, mondjuk en alapbol nagyon gyenget vartam, ugyhogy meg ez is tudott pozitivumot rejteni magaban.

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Na megnéztem a Witcher első évadát, és eléggé jó féle egy sorozat.
Vannak benne azért hibák, de a szinészek simán elviszik a hátukon az egészet 😊



Mondjuk semennyire sem GoT pótlék, hiába próbálták a sz*rkavarást és a politikai játszmákat belevinni, az állandó mágiával ezek súlytalanok sokszor. Ettől még várós a 2. évad 😊
FLZOLI
Rettenetes színészi játék, de legalább a nő jó volt benne.
Nem olvastam a könyvet, a játékkal most ismerkedem, szóval nincs viszonyítási alapom, de nekem elég középszerű volt.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
A Watchmen sorozat egészen zseniális lett.
Tagadhatatlan, hogy lassan indul be, és eleinte szétszórtnak, koncepciótlannak tűnik, de ha darálja az ember, akkor hamar a feléhez ér, onnantól pedig brutálisan beindul, 4-6. részektől minden mozaikdarab szépen összeáll, a történetszálak összeérnek, a karakterek megépülnek, tartalmassá válnak, a motivációk, összefüggések feltárulnak, és nincs benne hiba, logikus, koherens.
Lindelof egészen zseniálisan rakta össze, építette fel, Leftovers-i szinten.
Persze, nem árt ismerni hozzá a könyvet, a rengeteg utalás, kiszólás, hommage értékelése miatt pláne, de anélkül is élvezhető, csak szegényebb az élmény.
10/10-es sorozat.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na megnéztem a Witcher első évadát, és eléggé jó féle egy sorozat.
Vannak benne azért hibák, de a szinészek simán elviszik a hátukon az egészet 😊



Mondjuk semennyire sem GoT pótlék, hiába próbálták a sz*rkavarást és a politikai játszmákat belevinni, az állandó mágiával ezek súlytalanok sokszor. Ettől még várós a 2. évad 😊

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Igazából minden adott egy Darth Bane, Old Republic, stb sorozathoz, egy Korribani Sith kiképzéshez, szembeállítani egy Jedi képzéssel, történet sok féle lehetne. Vagy Darth Revan története... Évadokat kitenne.
Alomvilag... 😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Pl. a Darth Plagueis könyvben jó, de el nem tudom képzelni, hogy lehetne belőle jó film vagy sorozat.
Sobri Jóska
Meg van meg tobb jo "darth". Bane trilogia volt a kedvenc sith temaban. Arra is celoztam, hogy azokat valaki irta. Es ossze lehetne rakni egy forgatokonyvet.

Nepszeruek ezek. Mondjuk ajanlottak nekem a Warhammer 40k vilagbol a Horus heresy sorozatot. Mondom jol van, belekezdek. Egesz jo. Letoltottem a konyvemre 4 reszt. Minap megneztem, es 56 konyvnel jarnak. Az elsot 2006-ban kezdte a szerzo, es tobben folytatjak. Ez egyetlen vonal. Meg lehet tekinteni, milyen gyakorisaggal jelenik meg:
 en.wikipedia.org/wiki/The_Horus_Heresy_(novels)
Es ez mind felkerul peldaul az amazonra, es betolti a vevonek egy kattintassal a konyvebe, es olvashatod. Angolul mindenkepp.

Tehat ha akarjak, vannak kreativ irok szep szammal, es teremtenek nekik vilagot. Ez is egy iparag. Ahogy mondhatnma a Netflix, HBO milyen utemben irnak komplett sorozatokat, gyakorlatilag barmilyen korszakban es stilusban, amit epp felkap a kozvelemeny. Barmit.
ulpianus
mondjuk adaptációk teérn még sorozatra is megtudnak bukni dolgok
a webnovelek erre jó példák aminek a sorozat adaptációi baromira nagyot tudnak bukni ázsiában

 mydramalist.com/20604-martial-universe
ez pl érdekes mert nyugaton esélytelen, helyben is hit and miss
a webnovelek amúgy készülnek hogy az író tol napi 1-3 fejezetet (1500-3000 karakter/fejezet)
és kb 1000-3000 fejezet egy webnovel, azátn ugranak a kövire
ponyva de én szeretem
viszont a drama verzió meg kuka sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Pl. a Darth Plagueis könyvben jó, de el nem tudom képzelni, hogy lehetne belőle jó film vagy sorozat.
Sobri Jóska
Meg van meg tobb jo "darth". Bane trilogia volt a kedvenc sith temaban. Arra is celoztam, hogy azokat valaki irta. Es ossze lehetne rakni egy forgatokonyvet.

Nepszeruek ezek. Mondjuk ajanlottak nekem a Warhammer 40k vilagbol a Horus heresy sorozatot. Mondom jol van, belekezdek. Egesz jo. Letoltottem a konyvemre 4 reszt. Minap megneztem, es 56 konyvnel jarnak. Az elsot 2006-ban kezdte a szerzo, es tobben folytatjak. Ez egyetlen vonal. Meg lehet tekinteni, milyen gyakorisaggal jelenik meg:
 en.wikipedia.org/wiki/The_Horus_Heresy_(novels)
Es ez mind felkerul peldaul az amazonra, es betolti a vevonek egy kattintassal a konyvebe, es olvashatod. Angolul mindenkepp.

Tehat ha akarjak, vannak kreativ irok szep szammal, es teremtenek nekik vilagot. Ez is egy iparag. Ahogy mondhatnma a Netflix, HBO milyen utemben irnak komplett sorozatokat, gyakorlatilag barmilyen korszakban es stilusban, amit epp felkap a kozvelemeny. Barmit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Sok SW konyvet irtak, vannak koztuk jok. Illetve tehetseges irok. Nem volna lehetetlen semmi.
ulpianus
Pl. a Darth Plagueis könyvben jó, de el nem tudom képzelni, hogy lehetne belőle jó film vagy sorozat.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hernandez mini.

 www.netflix.com/hu/title/81062828?fbclid=IwAR116v4Eaq2j2tbgfC8YbB_Rrd4t9-mWW6AWeScTsnRFvGzxXwr9pxIMEhE

Szerkesztette: steelwolf
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Sok SW konyvet irtak, vannak koztuk jok. Illetve tehetseges irok. Nem volna lehetetlen semmi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Visszatérve nekem ami negatívum.
Lesz második évad is.
Coolearie
Egyik topicban az a baj hogy nem építik a SW univerzumot, a másikban meg hogy igen.
Toca
számomra a kérdés inkább az h képesek-e koherensen építeni 😉
Negritis
Vannak közös jegyei a Marvel filmekkel pl. az írója meg a Disney szóval tudnak és céljuk is lehet.
Toca
én értem csak eddigi tapasztalatok alapján az SWEU inkább DCEU mint MCU 😀
Negritis
Nem létezett eddig SWEU szóval nem tudom mire gondolsz. Mióta átvették az eredeti trilogiahoz kötöttek csak filmeket, ilyen húzzunk le sok pénzt róla.
Semmilyen univerzumot nem építettek eddig max a Mandaloriannal kezdhettek el bármit esetleg a 8-9-ben minimálisan.
Toca
Rogue One
Solo
a spinoffokra gondoltam, meg ugye vannak az animációs sorozatok is, szóval valami azért létezik 😀
Negritis
Nincs univerzum építés max a meglévő SWt lovagolták meg foltozgatták.
Majd következő filmekben és sorozatokban derülhet ki akarnak-e Marvel szerű dolgot felépíteni.
De még pl. Obi-Wan sorozat ha jön még mindig az előzőről szól majd.
Toca
nincs, de az lett volna a cél 😀
nem véletlen hogy a mandalorian és az obi wan is sorozat lesz végül, mert a Solo akkorát hasalt mint a huzat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Visszatérve nekem ami negatívum.
Lesz második évad is.
Coolearie
Egyik topicban az a baj hogy nem építik a SW univerzumot, a másikban meg hogy igen.
Toca
számomra a kérdés inkább az h képesek-e koherensen építeni 😉
Negritis
Vannak közös jegyei a Marvel filmekkel pl. az írója meg a Disney szóval tudnak és céljuk is lehet.
Toca
én értem csak eddigi tapasztalatok alapján az SWEU inkább DCEU mint MCU 😀
Negritis
Nem létezett eddig SWEU szóval nem tudom mire gondolsz. Mióta átvették az eredeti trilogiahoz kötöttek csak filmeket, ilyen húzzunk le sok pénzt róla.
Semmilyen univerzumot nem építettek eddig max a Mandaloriannal kezdhettek el bármit esetleg a 8-9-ben minimálisan.
Toca
Rogue One
Solo
a spinoffokra gondoltam, meg ugye vannak az animációs sorozatok is, szóval valami azért létezik 😀
Negritis
Nincs univerzum építés max a meglévő SWt lovagolták meg foltozgatták.
Majd következő filmekben és sorozatokban derülhet ki akarnak-e Marvel szerű dolgot felépíteni.
De még pl. Obi-Wan sorozat ha jön még mindig az előzőről szól majd.
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kinél mi lett az év újonca?
steelwolf
Csernobil? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Visszatérve nekem ami negatívum.
Lesz második évad is.
Coolearie
Egyik topicban az a baj hogy nem építik a SW univerzumot, a másikban meg hogy igen.
Toca
számomra a kérdés inkább az h képesek-e koherensen építeni 😉
Negritis
Vannak közös jegyei a Marvel filmekkel pl. az írója meg a Disney szóval tudnak és céljuk is lehet.
Toca
én értem csak eddigi tapasztalatok alapján az SWEU inkább DCEU mint MCU 😀
Negritis
Nem létezett eddig SWEU szóval nem tudom mire gondolsz. Mióta átvették az eredeti trilogiahoz kötöttek csak filmeket, ilyen húzzunk le sok pénzt róla.
Semmilyen univerzumot nem építettek eddig max a Mandaloriannal kezdhettek el bármit esetleg a 8-9-ben minimálisan.
Toca
Rogue One
Solo
a spinoffokra gondoltam, meg ugye vannak az animációs sorozatok is, szóval valami azért létezik 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Visszatérve nekem ami negatívum.
Lesz második évad is.
Coolearie
Egyik topicban az a baj hogy nem építik a SW univerzumot, a másikban meg hogy igen.
Toca
számomra a kérdés inkább az h képesek-e koherensen építeni 😉
Negritis
Vannak közös jegyei a Marvel filmekkel pl. az írója meg a Disney szóval tudnak és céljuk is lehet.
Toca
én értem csak eddigi tapasztalatok alapján az SWEU inkább DCEU mint MCU 😀
Negritis
Nem létezett eddig SWEU szóval nem tudom mire gondolsz. Mióta átvették az eredeti trilogiahoz kötöttek csak filmeket, ilyen húzzunk le sok pénzt róla.
Semmilyen univerzumot nem építettek eddig max a Mandaloriannal kezdhettek el bármit esetleg a 8-9-ben minimálisan.