Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 895 — Lucas Scott
van ilyen cucc (amazonon is kapható)  www.apple.com/shop/product/MD826AM/A/lightning-digital-av-adapter
és ezzel kirakható TV-re

nmag opció amúgy egy plex szerverrel működik faszánt, azt meg RPi 4 + külső vinyó kombóval meg lehet oldani simán
Negritis, a vajda
Köszi ezt az adaptert meglesem
csebi
azért nézd meg hogy lightning vagy usb-c portja van a tabletednek mert ott pár éve már áttértek
Negritis, a vajda
Lightning, nekem iPad 2-m van még 2017bol. Tudom ciki, telefonom is egy szimpla nyolcas.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
van ilyen cucc (amazonon is kapható)  www.apple.com/shop/product/MD826AM/A/lightning-digital-av-adapter
és ezzel kirakható TV-re

nmag opció amúgy egy plex szerverrel működik faszánt, azt meg RPi 4 + külső vinyó kombóval meg lehet oldani simán
Negritis, a vajda
Köszi ezt az adaptert meglesem
csebi
azért nézd meg hogy lightning vagy usb-c portja van a tabletednek mert ott pár éve már áttértek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 895 — Lucas Scott
van ilyen cucc (amazonon is kapható)  www.apple.com/shop/product/MD826AM/A/lightning-digital-av-adapter
és ezzel kirakható TV-re

nmag opció amúgy egy plex szerverrel működik faszánt, azt meg RPi 4 + külső vinyó kombóval meg lehet oldani simán
Negritis, a vajda
Köszi ezt az adaptert meglesem

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 895 — Lucas Scott
Sárkányosdi, senki? 😊
warr_b
vszeg este nezem meg, mar letoltottem ipadre
csebi
Nyugtass meg, hogy nem 10-12"-on nézel ilyen kontentet.
warr_b
megnyugtatlak, nem. 9.7″ 😊
amiota Maltan vagyunk nincs mas lehetosegem. egyszeruen a tulaj JVC tvjere nem tudom tukrozni az ipadet (lehet bena vagyok, probaltam ezer felekeppen, de istennek sem sikerult), itt nincsen amugysem hbo max, ezert trukkoznom kell vpn-nel meg (ezert van lengyel elofizum), nmag nem jatszik, mert csak ceges laptop van, azon meg nem futtatok torrentet, szoval nincs mas lehetosegem sajna. otthon amugy 22es monitoron neztem.
csebi
Chromecast?
Janek
Nem ment azzal vmiert

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 895 — Lucas Scott
megnyugtatlak, nem. 9.7″ 😊
amiota Maltan vagyunk nincs mas lehetosegem. egyszeruen a tulaj JVC tvjere nem tudom tukrozni az ipadet (lehet bena vagyok, probaltam ezer felekeppen, de istennek sem sikerult), itt nincsen amugysem hbo max, ezert trukkoznom kell vpn-nel meg (ezert van lengyel elofizum), nmag nem jatszik, mert csak ceges laptop van, azon meg nem futtatok torrentet, szoval nincs mas lehetosegem sajna. otthon amugy 22es monitoron neztem.
csebi
Hogy sikerült vpn-el életet lehelned az HBO maxba? Nekem sehogy nem megy. Netflix és Disney+ sima, de az HBO az makacs nagyon.
Hanni
Nordvpn és van specko VPN serveruk ami erre is van kitalálva. Pl magyar server nincs is ilyen legközelebbi ahhoz lengyel volt így kapom a lengyel e-maileket az hbotol. Vmi olyasmi a neve h obfuscated server. Úgy szoktam h letoltom a részeket elore és repülő uzemmódban nezem meg utána.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
Sokkolt hogy Aemond nem akarta, de imádom ezt a változtatást.

Fantasztikus évad volt.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Sárkányosdi, senki? 😊
warr_b
Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy hogyan is állnak a felek akkor most sárkány létszámmal? 😀
Beki
Spoilerbe rakom

| Rhaenyra - Syrax
Daemon - Caraxes
Laenor Velaryon - Seasmoke - ez most nem tudom kié...
Rhaenys - Meleys - ő valószínüleg ezt az oldalt válaszotta
Jace Velaryon - Vermax
Lucerys - Arrax (de ő ugye off...)
Baela Targaryen - Moondancer
Joffrey Velaryon - Tyraxes, de ő asszem még pici
Vermithor - nincs lovasa, de Dragonstone.ban van, őt látogatta meg Daemon
Silverwing - neki sincs lovasa, szintén a Dragonstone-i sárkányveremben van elvileg
Meg van még 3 vad sárkány, azok kérdésesek, de elvileg szintén Dragonstone körül lebzselnek.
-----------------------------------------------
Helaena Targaryen - Dreamfyre
Aemond - Vhagar
Aegon, az új "király" - Sunfyre
|
warr_b
Sárkánynak lovasa? Lónak sárkányosa?

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
megnyugtatlak, nem. 9.7″ 😊
amiota Maltan vagyunk nincs mas lehetosegem. egyszeruen a tulaj JVC tvjere nem tudom tukrozni az ipadet (lehet bena vagyok, probaltam ezer felekeppen, de istennek sem sikerult), itt nincsen amugysem hbo max, ezert trukkoznom kell vpn-nel meg (ezert van lengyel elofizum), nmag nem jatszik, mert csak ceges laptop van, azon meg nem futtatok torrentet, szoval nincs mas lehetosegem sajna. otthon amugy 22es monitoron neztem.
csebi
Hogy sikerült vpn-el életet lehelned az HBO maxba? Nekem sehogy nem megy. Netflix és Disney+ sima, de az HBO az makacs nagyon.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Dark alkotóinak új sorotata.

 youtu.be/eXnxcmjCEhM
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
van ilyen cucc (amazonon is kapható)  www.apple.com/shop/product/MD826AM/A/lightning-digital-av-adapter
és ezzel kirakható TV-re

nmag opció amúgy egy plex szerverrel működik faszánt, azt meg RPi 4 + külső vinyó kombóval meg lehet oldani simán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Sárkányosdi, senki? 😊
warr_b
vszeg este nezem meg, mar letoltottem ipadre
csebi
Nyugtass meg, hogy nem 10-12"-on nézel ilyen kontentet.
warr_b
megnyugtatlak, nem. 9.7″ 😊
amiota Maltan vagyunk nincs mas lehetosegem. egyszeruen a tulaj JVC tvjere nem tudom tukrozni az ipadet (lehet bena vagyok, probaltam ezer felekeppen, de istennek sem sikerult), itt nincsen amugysem hbo max, ezert trukkoznom kell vpn-nel meg (ezert van lengyel elofizum), nmag nem jatszik, mert csak ceges laptop van, azon meg nem futtatok torrentet, szoval nincs mas lehetosegem sajna. otthon amugy 22es monitoron neztem.
csebi
Chromecast?

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sárkányosdi, senki? 😊
warr_b
vszeg este nezem meg, mar letoltottem ipadre
csebi
Nyugtass meg, hogy nem 10-12"-on nézel ilyen kontentet.
warr_b
megnyugtatlak, nem. 9.7″ 😊
amiota Maltan vagyunk nincs mas lehetosegem. egyszeruen a tulaj JVC tvjere nem tudom tukrozni az ipadet (lehet bena vagyok, probaltam ezer felekeppen, de istennek sem sikerult), itt nincsen amugysem hbo max, ezert trukkoznom kell vpn-nel meg (ezert van lengyel elofizum), nmag nem jatszik, mert csak ceges laptop van, azon meg nem futtatok torrentet, szoval nincs mas lehetosegem sajna. otthon amugy 22es monitoron neztem.
csebi
Uhh, hát az gyász 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 895 — Lucas Scott
Sárkányosdi, senki? 😊
warr_b
vszeg este nezem meg, mar letoltottem ipadre
csebi
Nyugtass meg, hogy nem 10-12"-on nézel ilyen kontentet.
warr_b
megnyugtatlak, nem. 9.7″ 😊
amiota Maltan vagyunk nincs mas lehetosegem. egyszeruen a tulaj JVC tvjere nem tudom tukrozni az ipadet (lehet bena vagyok, probaltam ezer felekeppen, de istennek sem sikerult), itt nincsen amugysem hbo max, ezert trukkoznom kell vpn-nel meg (ezert van lengyel elofizum), nmag nem jatszik, mert csak ceges laptop van, azon meg nem futtatok torrentet, szoval nincs mas lehetosegem sajna. otthon amugy 22es monitoron neztem.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ja, amúgy a Barbárok második évada is kint van már Netflixen. Hat rész az egész, mint az első is volt, a felét már letoltuk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Sárkányosdi, senki? 😊
warr_b
Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy hogyan is állnak a felek akkor most sárkány létszámmal? 😀
Beki
Spoilerbe rakom

| Rhaenyra - Syrax
Daemon - Caraxes
Laenor Velaryon - Seasmoke - ez most nem tudom kié...
Rhaenys - Meleys - ő valószínüleg ezt az oldalt válaszotta
Jace Velaryon - Vermax
Lucerys - Arrax (de ő ugye off...)
Baela Targaryen - Moondancer
Joffrey Velaryon - Tyraxes, de ő asszem még pici
Vermithor - nincs lovasa, de Dragonstone.ban van, őt látogatta meg Daemon
Silverwing - neki sincs lovasa, szintén a Dragonstone-i sárkányveremben van elvileg
Meg van még 3 vad sárkány, azok kérdésesek, de elvileg szintén Dragonstone körül lebzselnek.
-----------------------------------------------
Helaena Targaryen - Dreamfyre
Aemond - Vhagar
Aegon, az új "király" - Sunfyre
|
warr_b
| Lényegében akkor kb 2 vs 2 a kifejlett sárkányok aránya, meg rengeteg pici? Vermithort kinek szánja Daemon? |
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sárkányosdi, senki? 😊
warr_b
Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy hogyan is állnak a felek akkor most sárkány létszámmal? 😀
Beki
Spoilerbe rakom

| Rhaenyra - Syrax
Daemon - Caraxes
Laenor Velaryon - Seasmoke - ez most nem tudom kié...
Rhaenys - Meleys - ő valószínüleg ezt az oldalt válaszotta
Jace Velaryon - Vermax
Lucerys - Arrax (de ő ugye off...)
Baela Targaryen - Moondancer
Joffrey Velaryon - Tyraxes, de ő asszem még pici
Vermithor - nincs lovasa, de Dragonstone.ban van, őt látogatta meg Daemon
Silverwing - neki sincs lovasa, szintén a Dragonstone-i sárkányveremben van elvileg
Meg van még 3 vad sárkány, azok kérdésesek, de elvileg szintén Dragonstone körül lebzselnek.
-----------------------------------------------
Helaena Targaryen - Dreamfyre
Aemond - Vhagar
Aegon, az új "király" - Sunfyre
|


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
Sárkányosdi, senki? 😊
warr_b
Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy hogyan is állnak a felek akkor most sárkány létszámmal? 😀
Beki
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sárkányosdi, senki? 😊
warr_b
vszeg este nezem meg, mar letoltottem ipadre
csebi
Nyugtass meg, hogy nem 10-12"-on nézel ilyen kontentet.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 895 — Lucas Scott
Sárkányosdi, senki? 😊
warr_b
vszeg este nezem meg, mar letoltottem ipadre

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Sárkányosdi, senki? 😊
warr_b
Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy hogyan is állnak a felek akkor most sárkány létszámmal? 😀
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sárkányosdi, senki? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy revideálnom kell magam, eleinte nem tetszett Emma D'Arcy, de így a végére fasza lett.
warr_b
Naaa, már Westeroson is átoperálják az embereket a libsik?
Mikey
Hé, ő magától ilyen nonbináris vagy mi 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Amúgy revideálnom kell magam, eleinte nem tetszett Emma D'Arcy, de így a végére fasza lett.
warr_b
Naaa, már Westeroson is átoperálják az embereket a libsik?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Asszondják h azinterneten van a fináléja Sárkányok haza c. darabnak!
steelwolf
Szerintem jól tették hogy kvázi | kettébontották az utolsó két részt, külön mutatták a zöldek oldalát, majd a feketékét. |

Amúgy revideálnom kell magam, eleinte nem tetszett Emma D'Arcy, de így a végére fasza lett. A másik aki nagyon jó és egy szó nélkül le tudja uralni a képernyőt, az Eve Best.

És a végére Sobri is | megkapja a cliffhangerét 😄 |


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Asszondják h azinterneten van a fináléja Sárkányok haza c. darabnak!
steelwolf
Tru, mar szembejött egy spoiler.