Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A La Casa de Papel jó annyira amennyire olvasni itt ott?
Lezárt sorozat, vagy még függőben van?
Sobri Jóska
Az első évad első fele szórakoztató, és vannak benne érdekes karakterek (nagy filozófiai mélységeket ne várj persze). Sajnos ahogy halad előre a cselekménysor egyre izzadtságszagúbb lesz, és ez az idei folytatás már rém kínosra sikerült.

Perception is reality.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Elég korrektül teljesítenek az idei ,szuperhősös' sorozatok!
Mindegyik bejött-)
Titans, Punisher, The boys, Doom patrol, The umbrella academy
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Alaska nyomában (HBO Go)

Aki szerette a 13 okom volt rá-t, az ezt is szeretni fogja. Majdnem olyan jó, mint az Eufória, pedig az zseniális.
8.2 Imdb-n, magáért beszél. Annyi biztos, hogy megfelelő érzelmi intelligencia kell hozzá, mert sok a különféle érzelem, ami nagyon át is jön, és van szomorúság is...
De azért kellően humoros és szórakoztató az egész, de ettől még egy rohadt jó drámai sorozat.
8 rész az egész, nagyon jól felépítve.
Örülök hogy azért vannak olyan sorozatok is, amik az igazi életet és emberi valóságot mutatják be.
Ezek a legjobbak.
Az Alaskát alakító norvég Kristine Froseth amúgy zseniális... És végre egy észak európai színésznő 😊
Chargers LT
Lezárt, kerek, egész sorozat?
Vagy lesz 2. évad?

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Alaska nyomában (HBO Go)

Aki szerette a 13 okom volt rá-t, az ezt is szeretni fogja. Majdnem olyan jó, mint az Eufória, pedig az zseniális.
8.2 Imdb-n, magáért beszél. Annyi biztos, hogy megfelelő érzelmi intelligencia kell hozzá, mert sok a különféle érzelem, ami nagyon át is jön, és van szomorúság is...
De azért kellően humoros és szórakoztató az egész, de ettől még egy rohadt jó drámai sorozat.
8 rész az egész, nagyon jól felépítve.
Örülök hogy azért vannak olyan sorozatok is, amik az igazi életet és emberi valóságot mutatják be.
Ezek a legjobbak.
Az Alaskát alakító norvég Kristine Froseth amúgy zseniális... És végre egy észak európai színésznő 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 633 — Egyéb témák lakó
Kezdett a Ray Donovan 7.evad. Szép kis csavarral, bár azért így jó kérdés merre tovább...
FLZOLI
Bármerre. | Ha Mickey tényleg meghalt, ami ismerve a hatalmas plotshieldet ami a Donovaneken van egyáltalán nem biztos, akkor ez végre egy jó irány. Kifulladt a karakter két évaddal ezelőtt, mindig pontosan ugyanazt csinálja, ugyanúgy. Ray és a fiúk legalább mindig próbálnak mást csinálni, de mindig jött apuci és visszarántotta őket. |

Az első évadtól kezdve imádom a sorozatot, de NAGYON remélem, hogy lassan vége lesz...
Gyurma Pappa
Hát az tény, hogy túlhúzták, de jót tett a sorozatnak a városváltás, meg az, hogy mindegyik évadban találtak egy erős női karaktert (Sarandon, Holmes, korábban Abby).
FLZOLI
Mostmár tényleg nagyon remélem, hogy vége lesz, gyakorlatilag szórakoznak a nézőkkel. Igazából nem is tudom mit gondoltam...

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
fú ez a legújabb Watchmen rész nagyon kiadta. legjobb epizód eddig.
petey
én összevárom az évadot, nem szeretnék csalódni és az első rész nem hozta meg a kellő kedvet hozzá,

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
A La Casa de Papel jó annyira amennyire olvasni itt ott?
Lezárt sorozat, vagy még függőben van?
Sobri Jóska
Én nagyon szeretem a spanyol sorozatokat, de ez nekem igen mellément. A heistos témáról amúgy is bőven elég már annyi, amennyi a Rick and Morty legutóbbi részében volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
A La Casa de Papel jó annyira amennyire olvasni itt ott?
Lezárt sorozat, vagy még függőben van?

több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 097
Supernatural 11. Évad nagyon adta. Misha Collins elkepesztoen jó volt sztem.
csebi
újranézés során az 5.nél tartok (anno a 11-12 környékén hagytam rá)
kár h nem hagyták rá itt
Negritis
Igen az a csúcspont. Utána elég izzadtságszagú évadok jöttek. Bár azt hiszem a 9-10. évad körül hagytam abba. Megéri az utána lévő évadokat nézni?
dugo93
Én most kezdtem újra évek után a 10.nel hagytam abba. Nekem bejött a 11. Évad, jó dinamikája volt és pár mellékszereplő felnőtt a feladathoz.
csebi
Köszi, lehet nekiugrok, most úgy is sorozatkereső állapotban vagyok 😀

Misha Collins amúgy nekem is nagy kedvencem volt végig.
dugo93
His Dark Materials, The Mandalorian, DC Universe sorozatjai megerhetnek egy probat 😊 ja es a The Boys Karl Urbannel.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 097
Supernatural 11. Évad nagyon adta. Misha Collins elkepesztoen jó volt sztem.
csebi
újranézés során az 5.nél tartok (anno a 11-12 környékén hagytam rá)
kár h nem hagyták rá itt
Negritis
Igen az a csúcspont. Utána elég izzadtságszagú évadok jöttek. Bár azt hiszem a 9-10. évad körül hagytam abba. Megéri az utána lévő évadokat nézni?
dugo93
Én most kezdtem újra évek után a 10.nel hagytam abba. Nekem bejött a 11. Évad, jó dinamikája volt és pár mellékszereplő felnőtt a feladathoz.
csebi
Köszi, lehet nekiugrok, most úgy is sorozatkereső állapotban vagyok 😀

Misha Collins amúgy nekem is nagy kedvencem volt végig.
dugo93
En minden heten megnezem a legfrissebb reszt, de valljuk be az 5. Evadig tokeletes volt a sorozat, azota viszont visszaesett. Ettol fuggetlenul szamomra az egyik legjobb , de foleg az elso 5 evad miatt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Supernatural 11. Évad nagyon adta. Misha Collins elkepesztoen jó volt sztem.
csebi
újranézés során az 5.nél tartok (anno a 11-12 környékén hagytam rá)
kár h nem hagyták rá itt
Negritis
Igen az a csúcspont. Utána elég izzadtságszagú évadok jöttek. Bár azt hiszem a 9-10. évad körül hagytam abba. Megéri az utána lévő évadokat nézni?
dugo93
Én most kezdtem újra évek után a 10.nel hagytam abba. Nekem bejött a 11. Évad, jó dinamikája volt és pár mellékszereplő felnőtt a feladathoz.
csebi
Köszi, lehet nekiugrok, most úgy is sorozatkereső állapotban vagyok 😀

Misha Collins amúgy nekem is nagy kedvencem volt végig.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Supernatural 11. Évad nagyon adta. Misha Collins elkepesztoen jó volt sztem.
csebi
újranézés során az 5.nél tartok (anno a 11-12 környékén hagytam rá)
kár h nem hagyták rá itt
Negritis
Igen az a csúcspont. Utána elég izzadtságszagú évadok jöttek. Bár azt hiszem a 9-10. évad körül hagytam abba. Megéri az utána lévő évadokat nézni?
dugo93
Én most kezdtem újra évek után a 10.nel hagytam abba. Nekem bejött a 11. Évad, jó dinamikája volt és pár mellékszereplő felnőtt a feladathoz.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Supernatural 11. Évad nagyon adta. Misha Collins elkepesztoen jó volt sztem.
csebi
újranézés során az 5.nél tartok (anno a 11-12 környékén hagytam rá)
kár h nem hagyták rá itt
Negritis
Igen az a csúcspont. Utána elég izzadtságszagú évadok jöttek. Bár azt hiszem a 9-10. évad körül hagytam abba. Megéri az utána lévő évadokat nézni?

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
Supernatural 11. Évad nagyon adta. Misha Collins elkepesztoen jó volt sztem.
csebi
újranézés során az 5.nél tartok (anno a 11-12 környékén hagytam rá)
kár h nem hagyták rá itt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Supernatural 11. Évad nagyon adta. Misha Collins elkepesztoen jó volt sztem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
fú ez a legújabb Watchmen rész nagyon kiadta. legjobb epizód eddig.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
 www.puliwood.hu/hirek/vikings-spin-off-netflix-270987.html

ejj mindig hátrányban vagyok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Black Spot? Vélemény?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kezdett a Ray Donovan 7.evad. Szép kis csavarral, bár azért így jó kérdés merre tovább...
FLZOLI
Bármerre. | Ha Mickey tényleg meghalt, ami ismerve a hatalmas plotshieldet ami a Donovaneken van egyáltalán nem biztos, akkor ez végre egy jó irány. Kifulladt a karakter két évaddal ezelőtt, mindig pontosan ugyanazt csinálja, ugyanúgy. Ray és a fiúk legalább mindig próbálnak mást csinálni, de mindig jött apuci és visszarántotta őket. |

Az első évadtól kezdve imádom a sorozatot, de NAGYON remélem, hogy lassan vége lesz...
Gyurma Pappa
Hát az tény, hogy túlhúzták, de jót tett a sorozatnak a városváltás, meg az, hogy mindegyik évadban találtak egy erős női karaktert (Sarandon, Holmes, korábban Abby).

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 633 — Egyéb témák lakó
Kezdett a Ray Donovan 7.evad. Szép kis csavarral, bár azért így jó kérdés merre tovább...
FLZOLI
Bármerre. | Ha Mickey tényleg meghalt, ami ismerve a hatalmas plotshieldet ami a Donovaneken van egyáltalán nem biztos, akkor ez végre egy jó irány. Kifulladt a karakter két évaddal ezelőtt, mindig pontosan ugyanazt csinálja, ugyanúgy. Ray és a fiúk legalább mindig próbálnak mást csinálni, de mindig jött apuci és visszarántotta őket. |

Az első évadtól kezdve imádom a sorozatot, de NAGYON remélem, hogy lassan vége lesz...

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 600
Kezdett a Ray Donovan 7.evad. Szép kis csavarral, bár azért így jó kérdés merre tovább...
FLZOLI
Végre már! 😎
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nezem ezt a Get Shorty sorozatot. Jopofa. Kicsit Fargo szellemisegu, bar megis egesz mas, ha vki kedveli az ilyesmit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kezdett a Ray Donovan 7.evad. Szép kis csavarral, bár azért így jó kérdés merre tovább...

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
The mandalorian első része 36perc. hmm.
braxa88
cserébe 3 nap múlva jön a kövi rész
shawnka
Ami 27perc
😀
braxa88
felőlem lehet 12 is ha tudják tartani ezt a színvonalat 😀
Kenny
Nem lesz nehéz, annyira nem tették magasra a lécet 😊
ender1112
tényleg nem egy nagy szám, de imádom minden másodpercét.
a jawákat pl nem lehet nem mosolyogva nézni 😊
braxa88
FŐLEG AMIKOR ELPORLADNAK
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
The mandalorian első része 36perc. hmm.
braxa88
cserébe 3 nap múlva jön a kövi rész
shawnka
Ami 27perc
😀
braxa88
felőlem lehet 12 is ha tudják tartani ezt a színvonalat 😀
Kenny
Nem lesz nehéz, annyira nem tették magasra a lécet 😊
ender1112
tényleg nem egy nagy szám, de imádom minden másodpercét.
a jawákat pl nem lehet nem mosolyogva nézni 😊