Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Sex education: Én felszálltam a nosztalgiavonatra, ajánlom.
Padrinaggio
Mi is nézzük, szerintem nagyon jó.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Idióta Showtime.... Talán majd valamelyik pénzes egylet (Netflix, Amazon, Apple) megmenti ezután. Bár kétlem, hogy akkora nagy rajongótábora lett volna, a szinészek húzták inkább a sorozatot mint fordítva.
FLZOLI
0.13-as rating, az sajnos nagyon kevés.

DE. Őszintén szólva régen örültem ennyire sorozatkaszának. A színészek továbbra is jók, de a sztori izzadságszagú, és már sokszor nagyon fárasztó. A 7. évad tényleg jobb, és jó LETT volna, ha ez a sztori az 5. évad. Vagy inkább a 4. De ehelyett eltelt 2 nagyon gyenge és egy közepes évad, és már közel sem ültek akkorát a nagy csavarok, mint kellett volna.

A második rész végén írtam ide a fórumra is, hogy remélem elkaszálják, és ez továbbra is tartom, hogy így van ez jól.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Liverpool fanoknak kötelező darab kéne legyen a Ray Donovan utolsó rész, már csak a cím miatt is 😊
FLZOLI
Engem megbizseregtetett mikor Bridget énekelt. 😀

Szerintem nagyon korrekt évadzáró volt, ami, ha esetleg nem lesz folytatás, lezárásnak is megteszi. Imádnám ugyanakkor, ha lenne még egy évad.

Es ha minden igaz nem ez volt az utolso 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Egyáltalán nem biztos hogy lesz folytatás. Scheiber is írta Instán, hogy a tévécsatorna kezében van a döntés, és ha szeretnénk tenni a folytatásért, akkor írjunk a sorozat vagy a tévé oldalának. 😀
Mikey
"A Showtime elkaszálta a Ray Donovan-t."
Gyurma Pappa
Idióta Showtime.... Talán majd valamelyik pénzes egylet (Netflix, Amazon, Apple) megmenti ezután. Bár kétlem, hogy akkora nagy rajongótábora lett volna, a szinészek húzták inkább a sorozatot mint fordítva.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Liverpool fanoknak kötelező darab kéne legyen a Ray Donovan utolsó rész, már csak a cím miatt is 😊
FLZOLI
Engem megbizseregtetett mikor Bridget énekelt. 😀

Szerintem nagyon korrekt évadzáró volt, ami, ha esetleg nem lesz folytatás, lezárásnak is megteszi. Imádnám ugyanakkor, ha lenne még egy évad.

Es ha minden igaz nem ez volt az utolso 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Egyáltalán nem biztos hogy lesz folytatás. Scheiber is írta Instán, hogy a tévécsatorna kezében van a döntés, és ha szeretnénk tenni a folytatásért, akkor írjunk a sorozat vagy a tévé oldalának. 😀
Mikey
"A Showtime elkaszálta a Ray Donovan-t."

több mint 4 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 203
Sex education: Én felszálltam a nosztalgiavonatra, ajánlom.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Tegnap elkezdtem nézni a The Expanse negyedik évadát. Hat epizód után nagyon tetszik.
Mikey
Huh én talán 2. Évad végén hagytam abba. 3. Milyen volt? Ha befejezem a supernatural 12. Évadát lehet előveszem azt.
csebi
én most már végig pörgetem a supnatot 😀
aztán Witcher
és utána döntök hogy könyv-sorozat formájában az expanse
Negritis
Könyv.
Nagyon jól eltalált karakterek, mint a GoT sci-fi verziója. A sorozat eléggé sovány, kilúgozott.
Sobri Jóska
+1 könyv, a sorozat egyetlen pozitívuma, hogy nagyon figyelnek a részletekre a körítésben, de a látványra a pénzt egyértelműen a színészeken spórolták össze. Ezzel pont a fő erőssége megy el a könyveknek. A GoT-val ellentétben itt az írók tudnak lezárni is történetet, ami sokat használ 😊

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egyszerűen kurvajó!

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 096 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sneak peak a készülő 3 Marvel sorozatról 30 másodpercbe sűrítve.
 twitter.com/disneyplus/status/1224154488610549760
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Ez a Dark tényleg rohadt jó sorozat.

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Haunting on hill house remek lett. Sokkal rosszabbat vartam, este fulessel meg para is egyes jelenetek, a foszal remek, a drama faktor is nagyon rendben van.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Milyen trailerek várhatók SB alatt?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Inside No.9.
Antológiasorozat, 4. évad.
Az első háromban is voltak nagyon erős epizódok, de gyengécskék is, összességében hullámzott a szinvonal.
De a negyedik évad mindegyik része egyaránt zseniális, telitalálat. Ötletes, meglepő, fordulatos, emberi - hat szórakoztató félóra.
Tudom, 2 éves már, de hétfőn jön az ötödik évad, kedvcsinálónak akinek kimaradt.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem nem volt olyan rossz a sorozat, csak egyreszt a vege ossze lett toszva, meg igazabol engem idegesitett, hogy a hidegveru, mindig nyugodt Geralt hirtelen elkezdett futkosni egy no utan, es onnantol szinte folyamatosan elveszitette a sajat karakteret. Ez a vonal nekem kicsit tul lett tolva. Ellentetben Cirievel, akivel meg semmit sem kezdtek kb.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Tegnap elkezdtem nézni a The Expanse negyedik évadát. Hat epizód után nagyon tetszik.
Mikey
Huh én talán 2. Évad végén hagytam abba. 3. Milyen volt? Ha befejezem a supernatural 12. Évadát lehet előveszem azt.
csebi
én most már végig pörgetem a supnatot 😀
aztán Witcher
és utána döntök hogy könyv-sorozat formájában az expanse
Negritis
Könyv.
Nagyon jól eltalált karakterek, mint a GoT sci-fi verziója. A sorozat eléggé sovány, kilúgozott.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Tegnap elkezdtem nézni a The Expanse negyedik évadát. Hat epizód után nagyon tetszik.
Mikey
Huh én talán 2. Évad végén hagytam abba. 3. Milyen volt? Ha befejezem a supernatural 12. Évadát lehet előveszem azt.
csebi
én most már végig pörgetem a supnatot 😀
aztán Witcher
és utána döntök hogy könyv-sorozat formájában az expanse
Negritis
Végig fogom pörgetni a sup natot csak kell egy kis pihi két évad között 😊
csebi
én most vagyok a 7.nél és lassan haladok
modnjuk én 2 fél évad között is "pihenek" mozi meg pár játék miatt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Tegnap elkezdtem nézni a The Expanse negyedik évadát. Hat epizód után nagyon tetszik.
Mikey
Huh én talán 2. Évad végén hagytam abba. 3. Milyen volt? Ha befejezem a supernatural 12. Évadát lehet előveszem azt.
csebi
én most már végig pörgetem a supnatot 😀
aztán Witcher
és utána döntök hogy könyv-sorozat formájában az expanse
Negritis
Végig fogom pörgetni a sup natot csak kell egy kis pihi két évad között 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Tegnap elkezdtem nézni a The Expanse negyedik évadát. Hat epizód után nagyon tetszik.
Mikey
Huh én talán 2. Évad végén hagytam abba. 3. Milyen volt? Ha befejezem a supernatural 12. Évadát lehet előveszem azt.
csebi
én most már végig pörgetem a supnatot 😀
aztán Witcher
és utána döntök hogy könyv-sorozat formájában az expanse

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Tegnap elkezdtem nézni a The Expanse negyedik évadát. Hat epizód után nagyon tetszik.
Mikey
Huh én talán 2. Évad végén hagytam abba. 3. Milyen volt? Ha befejezem a supernatural 12. Évadát lehet előveszem azt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Tegnap elkezdtem nézni a The Expanse negyedik évadát. Hat epizód után nagyon tetszik.
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Na ma leporgettem Netflixen az Aaron Hernandez-ez doku sorozatot. Hát érdekes volt. Nem mondom, hogy nem láttam még jobb dokut, de egyszer meg lehetett nézni.
roberto23
3.résznél tartok és bár nyilván van jobb, szerintem fasza sorozat. Mindenképp látni kell ebben a közegben 😊
Klaci79
Egyetértek. Érdekes, mert így egy héttel később majdnem sokkal jobban tetszik, mint amikor néztem. 😀 Azért mégegyszer nem futnék neki, mert bizonyos részeken kifejezetten nyomasztó volt, de tényleg jó.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Aki szereti a tortenelmi sorozatokat, amiket a trend szerint, kicsit akciofilmesitenek. Netflixen epp elkezdtem, de jonak tunik:
Rise of empries: Ottoman
Nem kell hozzatenni semmit, kitalalhato mirol lesz szo benne.
ulpianus
Majd írjátok meg, hogy milyen az összkép, a Vikings szintjét hozza-e

Köszi
r.baggio
Ez nem olyan sorozat. Sokkal inkabb egy History Channel-es tortenelmi elemzese II. Mehmed Konstantinapoly elleni hadjaratanak. MEgszolalnak benne torteneszek, illetve egy bizonyos szazaleka a reszeknek (5 reszes ha jol emlekszem) meg van csinalva szineszekkel, de foleg tarsalgasok, nem az ostrom.

Aki szereti a tortenelmet, nezze meg, de amugy nem tul nagy szam.
undisputedly
arra ott van a szulejmán 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Aki szereti a tortenelmi sorozatokat, amiket a trend szerint, kicsit akciofilmesitenek. Netflixen epp elkezdtem, de jonak tunik:
Rise of empries: Ottoman
Nem kell hozzatenni semmit, kitalalhato mirol lesz szo benne.
ulpianus
Majd írjátok meg, hogy milyen az összkép, a Vikings szintjét hozza-e

Köszi
r.baggio
Ez nem olyan sorozat. Sokkal inkabb egy History Channel-es tortenelmi elemzese II. Mehmed Konstantinapoly elleni hadjaratanak. MEgszolalnak benne torteneszek, illetve egy bizonyos szazaleka a reszeknek (5 reszes ha jol emlekszem) meg van csinalva szineszekkel, de foleg tarsalgasok, nem az ostrom.

Aki szereti a tortenelmet, nezze meg, de amugy nem tul nagy szam.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Aki szereti a tortenelmi sorozatokat, amiket a trend szerint, kicsit akciofilmesitenek. Netflixen epp elkezdtem, de jonak tunik:
Rise of empries: Ottoman
Nem kell hozzatenni semmit, kitalalhato mirol lesz szo benne.
ulpianus
Majd írjátok meg, hogy milyen az összkép, a Vikings szintjét hozza-e

Köszi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Na ma leporgettem Netflixen az Aaron Hernandez-ez doku sorozatot. Hát érdekes volt. Nem mondom, hogy nem láttam még jobb dokut, de egyszer meg lehetett nézni.
roberto23
3.résznél tartok és bár nyilván van jobb, szerintem fasza sorozat. Mindenképp látni kell ebben a közegben 😊