Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Ezt is Jockey bácsinak köszönhetjük, mert ő volt az aki olyan bért harcolt ki az egyik évad végén, mikor az egész világ—az angol királynőtől a római pápáig— azt találgatta, hogy ‘ki lőtte le Jockey -t ?’ hogy utána már megalapozottan léphettek fel akár a jó barátok sztárjai is a mesés gázsiért.
Köszönjük MESTER ! 😊
ozibozi
Ra'Shede Hageman majdnem névrokona mindig is nagyszerű üzletember volt, még nálunk is talált olajat a 90-es évek elején (remélem nem szőkítettet). 😊 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=-PmqKxdRy9w
iktriad
Hogy milyen kib*szottul ruhelltem en a Dallast… 😀
Stez
Pedig a világ egyik legagyafúrtabb ötletével hozták vissza Bobbyt a sírból. 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt is Jockey bácsinak köszönhetjük, mert ő volt az aki olyan bért harcolt ki az egyik évad végén, mikor az egész világ—az angol királynőtől a római pápáig— azt találgatta, hogy ‘ki lőtte le Jockey -t ?’ hogy utána már megalapozottan léphettek fel akár a jó barátok sztárjai is a mesés gázsiért.
Köszönjük MESTER ! 😊
ozibozi
Ra'Shede Hageman majdnem névrokona mindig is nagyszerű üzletember volt, még nálunk is talált olajat a 90-es évek elején (remélem nem szőkítettet). 😊 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=-PmqKxdRy9w
iktriad
Hogy milyen kib*szottul ruhelltem en a Dallast… 😀

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt is Jockey bácsinak köszönhetjük, mert ő volt az aki olyan bért harcolt ki az egyik évad végén, mikor az egész világ—az angol királynőtől a római pápáig— azt találgatta, hogy ‘ki lőtte le Jockey -t ?’ hogy utána már megalapozottan léphettek fel akár a jó barátok sztárjai is a mesés gázsiért.
Köszönjük MESTER ! 😊
ozibozi
Ra'Shede Hageman majdnem névrokona mindig is nagyszerű üzletember volt, még nálunk is talált olajat a 90-es évek elején (remélem nem szőkítettet). 😊 😊 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Ezt is Jockey bácsinak köszönhetjük, mert ő volt az aki olyan bért harcolt ki az egyik évad végén, mikor az egész világ—az angol királynőtől a római pápáig— azt találgatta, hogy ‘ki lőtte le Jockey -t ?’ hogy utána már megalapozottan léphettek fel akár a jó barátok sztárjai is a mesés gázsiért.
Köszönjük MESTER ! 😊
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Leforgatnak meg egy resz Friendset allitolag.
Stez
50 perces lesz asszem, de hogy minek azt nem tudom
Negritis
Azt írták, 2 és fél misi per kopf a hat főszereplőnek.
warr_b
Az utolsó évadban is asszem már 1 misit kaptak epizódonként. Így annyira nem tűnik soknak a 2.5, viszont ha tényleg csak beszélgetős lesz, akkor nem is kicsit 😀
dugo93
Mondjuk egeszen zsenialis, ha frankon osszehoznak egy beszelgetos musort, amikor eltelt 20 ev, a banda fele csomo mindenre nem is emlekszik talan. Es megy a hulyites, hogy ismet lesz egy resz, osszeallnak, amikor ez konkretan nem igaz, ha leulnek egy kozos visszaemlekezesre, aztan csokolom.
Stez
Főleg Perrynek. Neki néhány évad kimaradt a drog miatt, konkrétan nem emlékszik a forgatasokra sem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leforgatnak meg egy resz Friendset allitolag.
Stez
50 perces lesz asszem, de hogy minek azt nem tudom
Negritis
Azt írták, 2 és fél misi per kopf a hat főszereplőnek.
warr_b
Az utolsó évadban is asszem már 1 misit kaptak epizódonként. Így annyira nem tűnik soknak a 2.5, viszont ha tényleg csak beszélgetős lesz, akkor nem is kicsit 😀
dugo93
Mondjuk egeszen zsenialis, ha frankon osszehoznak egy beszelgetos musort, amikor eltelt 20 ev, a banda fele csomo mindenre nem is emlekszik talan. Es megy a hulyites, hogy ismet lesz egy resz, osszeallnak, amikor ez konkretan nem igaz, ha leulnek egy kozos visszaemlekezesre, aztan csokolom.

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Leforgatnak meg egy resz Friendset allitolag.
Stez
50 perces lesz asszem, de hogy minek azt nem tudom
Negritis
Azt írták, 2 és fél misi per kopf a hat főszereplőnek.
warr_b
Az utolsó évadban is asszem már 1 misit kaptak epizódonként. Így annyira nem tűnik soknak a 2.5, viszont ha tényleg csak beszélgetős lesz, akkor nem is kicsit 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Leforgatnak meg egy resz Friendset allitolag.
Stez
50 perces lesz asszem, de hogy minek azt nem tudom
Negritis
Azt írták, 2 és fél misi per kopf a hat főszereplőnek.
warr_b
Mint az kiderült, nem egy új évad, és nem is egy egész estés film képében követhetjük ismét figyelemmel Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey és Phoebe mindennapjait, hanem egy speciális beszélgetős műsor formájában, melyben a fenti hat karaktert játszó színész arról fognak mesélni, milyen érzés volt tíz éven át dolgozni minden idők egyik legnépszerűbb sorozatának epizódjain.puliwood
Negritis
Looool. Ha ez igaz, az nagyon gaz.
Stez
ennyi pénzért igen
ezeket a beszélgetős baromságokat menet közben szokták tartani (pl a rém rendes család 10. része)
nem 20 év távlatából mikor már mindenki tud mindent
biztos lesz új info csak a hype ami megy körülötte baromi nagy pofáraesést fog hozni mikor az emberek rájönnek hogy nem egy 20 évvel később 50 perces rész jön hanem csak bájcsevej

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leforgatnak meg egy resz Friendset allitolag.
Stez
50 perces lesz asszem, de hogy minek azt nem tudom
Negritis
Azt írták, 2 és fél misi per kopf a hat főszereplőnek.
warr_b
Mint az kiderült, nem egy új évad, és nem is egy egész estés film képében követhetjük ismét figyelemmel Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey és Phoebe mindennapjait, hanem egy speciális beszélgetős műsor formájában, melyben a fenti hat karaktert játszó színész arról fognak mesélni, milyen érzés volt tíz éven át dolgozni minden idők egyik legnépszerűbb sorozatának epizódjain.puliwood
Negritis
Looool. Ha ez igaz, az nagyon gaz.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Leforgatnak meg egy resz Friendset allitolag.
Stez
50 perces lesz asszem, de hogy minek azt nem tudom
Negritis
Azt írták, 2 és fél misi per kopf a hat főszereplőnek.
warr_b
Mint az kiderült, nem egy új évad, és nem is egy egész estés film képében követhetjük ismét figyelemmel Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey és Phoebe mindennapjait, hanem egy speciális beszélgetős műsor formájában, melyben a fenti hat karaktert játszó színész arról fognak mesélni, milyen érzés volt tíz éven át dolgozni minden idők egyik legnépszerűbb sorozatának epizódjain.puliwood

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 884 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Leforgatnak meg egy resz Friendset allitolag.
Stez
50 perces lesz asszem, de hogy minek azt nem tudom
Negritis
Azt írták, 2 és fél misi per kopf a hat főszereplőnek.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 415
akik anno nézték lassan nagymamák vagy már régen azok, ezért remélem nem lesz benne semmi sex meg drogos utalás
😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leforgatnak meg egy resz Friendset allitolag.
Stez
50 perces lesz asszem, de hogy minek azt nem tudom
Negritis
Hat nyilvan hogy jol megtomjek meg nehanyan a zsebuket. Kb. mindenki kedvenc sitcomja, a fel vilag sipakolt a folytatasert. Szerintem csak ido kerdese volt, hogy nem tudnak ellenallni a lehetosegnek, mennyit kaszalhatnak vele.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Leforgatnak meg egy resz Friendset allitolag.
Stez
50 perces lesz asszem, de hogy minek azt nem tudom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leforgatnak meg egy resz Friendset allitolag.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=pDJbFA32_QY

A végén az a cicaharc! 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En meg megneztem azt a dc-s crossovert a Flash miatt. Szerintem kurva rossz volt. Egyszeruen a dc sorozatai nekem gagyik es minosegtelenek, ez a crossover meg mintha semmirol sem szolt volna az ot reszbol legalabb haromban. Oke, azt hozzateszem, hogy az Arrowt kaszaltam mar ket eve, Supergirlt nem is neztem sosem, a Legendsbe se neztem bele mar ket eve, az a Batgirl egyenesen siralmas, nyilvan azt sem nezem, mint ahogy egyiket sem kb, ami szoba kerult az egeszben, ugyhogy nyilvan lehet, hogy ezert sem jott at nekem az egesz.

De nem az a gondom, hogy nem ertettem valamit, hanem maga a gagyisag.

Az a sok cameo tok jo poen volt, az utott peldaul, es kivancsi leszek, hogy lesz e nagyobb jelentossege valamelyik filmnel peldaul (Pl Flash), de kb kimerul ennyiben az elmeny. Monitornak es anti monitornak nulla hatter, harom resz alibi, ket resz tortenes kb az egesz forgatokonyve, amibol egy reszt elvittek a cameok. Jon Cryer meg szerintem nagyon rossz Luthorkent, azt nem eroltettem volna, de izlesek es pofonok.

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Lenyomtam a Swamp Thinget. Nekem kurvára bejött, kellemes horrorszerűség.
Sajnos a S2 el lett kaszálva 😕

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kezdett a Survivor, elég jónak néz ki ez a mind győztes évad 😊
FLZOLI
Nagyon jó kezdés volt és persze a nosztalgiafaktor itt is, végre látni újra akcióban Parvatit, Sandrát, Robot. Micsoda évadokban szerepeltek korábban...
Padrinaggio
Parvati és Yul két kedvenc, jó lenne ha sokáig elmennének (Utóbbi évada all time top3 évad volt egyébként 😊 )

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 youtu.be/TAdHwBPJ3fs
steelwolf
Jol van, mar ezek sem merik kicsinalni a kedvelt karaktereket. Tiszta Jon Snow.

több mint 4 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 203
Kezdett a Survivor, elég jónak néz ki ez a mind győztes évad 😊
FLZOLI
Nagyon jó kezdés volt és persze a nosztalgiafaktor itt is, végre látni újra akcióban Parvatit, Sandrát, Robot. Micsoda évadokban szerepeltek korábban...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Nekem most a Suits jön be nagyon!
zavi27
Azt én annyira szeretem h lehet le nyomom az első hat évadot újra

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.