NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.youtube.com/watch?v=AGv_F9hpQ-w

Végre!
Vrij6
Az elso 3 es az utolso resz alapjan (igen, tenyleg megtettem) ez az evad is remek lett.
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Nekem most a Suits jön be nagyon!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kezdett a Survivor, elég jónak néz ki ez a mind győztes évad 😊

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Supernatural 12. Évad: nagyon kellemes csalódás volt, sok minden jól működött és végre volt olyan pár rész ami komolyan megérintett. Jot tett az új foszereplono behozatala, és 1-2 Cameo is ( | Bobby!!!! | . Folytatom is tovább!!
csebi
én még csak a 9. évadnál vagyok 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Supernatural 12. Évad: nagyon kellemes csalódás volt, sok minden jól működött és végre volt olyan pár rész ami komolyan megérintett. Jot tett az új foszereplono behozatala, és 1-2 Cameo is ( | Bobby!!!! | . Folytatom is tovább!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
a Fleabag nekem is top top kedvenc, ha antológia is jöhet akkor tudom ajánlani az Inside No. 9 címűt, most fut a zseniális ötödik évad
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Azt hiszem kijelenthetem, hogy az angol (tragi)komédiákat nagyon szeretem.

After Life: Rick Gervais alkotása, hiába alapvetően klisés az alapfelállás, tudott rajta annyit csavarni, hogy élvezhető ÉS hihető legyen. Gervais humora nem mindenkinek való, de ebben a sorozatban szerintem a legfogyaszthatóbb az eddigi munkái közül (Life's Too Short-t nem láttam még, de a részletek amik megtaláltak, az alapján az is inkább réteg film). Az eredeti Office-ban eszméletlen tenyérbemászó volt, de pont ezért volt népszerű. Mondjuk ott az US verzió nem véletlenül alakította át kissé, és nem direkt vette át. Az After Life szerintem vicces, de közben hihető a főszereplő és a mellékszereplők reakciói is. A poénok ülnek, és inkább verbálisak mint helyzetkomikumok, amit én sokkal jobban szeretek.

Fleabag: indexen olvastam az ajánlót, és pont kerestem valami 30 perces sorozatot, gondoltam megnézem majd szépen a 12 részt egy-két hét alatt. Hát ebből két nap lett. Kegyetlen a humora, az évadok íve egyszerűen tökéletes. A mellékszereplők mind fantasztikusak. Nem gondolom, hogy direkt célja volt a sorozatnak, de megmutatja, hogy milyen jól is meg lehetni csinálni, amit szerintem a Csajok nem tudott megugrani: úgy tart tükröt a társadalom elé, hogy közben nem ítélkezik, csak naturalista módon megmutatja, hogy milyen nehéz is szeretni, elveszíteni embereket stb. Minden túlzása célszerű, nincs benne a Csajok öncélú szexualitása, nem teszi le a voksát semmi mellett. És hát a 4. fal használata tökély.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Liev Schreiber azt írja Instagramján, hogy köszönhetően a rajongók lelkesedésének LEHET hogy lesz még Ray Donovan. 🙏
Mikey
Szerintem ha valamit elkaszál egy csatorna onnan nincs visszaút. Legalább is én még nem hallottam róla. Max ha valaki megveszi a jogokat.
FLZOLI
Brooklyn 99 esetében volt kasza a Foxtól, mégis most kezdődött a 2. (összességében a 7.) évadjuk az NBC-n.
iktriad
Magyarán az NBC megvette a jogokat és ott folytatták. Visszakozni nem szoktak egy kasza után, erre gondoltam
FLZOLI
fox szokott Family Guy pl, és asszem a Married-nek is voltak problémái

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Liev Schreiber azt írja Instagramján, hogy köszönhetően a rajongók lelkesedésének LEHET hogy lesz még Ray Donovan. 🙏
Mikey
Szerintem ha valamit elkaszál egy csatorna onnan nincs visszaút. Legalább is én még nem hallottam róla. Max ha valaki megveszi a jogokat.
FLZOLI
Brooklyn 99 esetében volt kasza a Foxtól, mégis most kezdődött a 2. (összességében a 7.) évadjuk az NBC-n.
iktriad
Magyarán az NBC megvette a jogokat és ott folytatták. Visszakozni nem szoktak egy kasza után, erre gondoltam

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 052 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Liev Schreiber azt írja Instagramján, hogy köszönhetően a rajongók lelkesedésének LEHET hogy lesz még Ray Donovan. 🙏
Mikey
Szerintem ha valamit elkaszál egy csatorna onnan nincs visszaút. Legalább is én még nem hallottam róla. Max ha valaki megveszi a jogokat.
FLZOLI
Brooklyn 99 esetében volt kasza a Foxtól, mégis most kezdődött a 2. (összességében a 7.) évadjuk az NBC-n.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Marciusban jon a Westworld uj evada. Varos.

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=AGv_F9hpQ-w

Végre!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Liev Schreiber azt írja Instagramján, hogy köszönhetően a rajongók lelkesedésének LEHET hogy lesz még Ray Donovan. 🙏
Mikey
Szerintem ha valamit elkaszál egy csatorna onnan nincs visszaút. Legalább is én még nem hallottam róla. Max ha valaki megveszi a jogokat.

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 576
Liev Schreiber azt írja Instagramján, hogy köszönhetően a rajongók lelkesedésének LEHET hogy lesz még Ray Donovan. 🙏
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.youtube.com/watch?v=sRWicZqz9i4
steelwolf
Ez de egy kretén cím.

Még valósabb halál, ha már folytatás.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 879 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=sRWicZqz9i4
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 879 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azt már jó ideje tudjuk, hogy Aaron Paul és Lena Waithe kiemelt szerepet kapott a Westworld 3. évadjában, de benne lesz még a szezonban ilyen-olyan kapacitásban Scott “Kid Cudi” Mescudi, John Gallagher Jr., Michael Ealy, Tommy Flanagan és Marshawn Lynch is.-Sorozatjunkie

Szerkesztette: steelwolf
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 775 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Knighfall 2. évad: hát érdekes egy sorozat. Nem tudom ki látta eddig ezt vagy az első évadot, de egyik se egy nagy eresztes. Ha valakinek nincsenek nagy elvárásai helyenként élvezhető, de ebből a témából ezerszer többet is ki lehetett volna hozni.
roberto23
Első évadot végigszenvedtük, aztán kaszáltuk. Nagyon gyenge sajnos, tényleg sokkal több volt benne.
warr_b
Hát a második talán még rosszabb is volt. Voltak benne jó dolgok, de hatalmas kihagyott ziccer lett ez a sorozatot. Egyedül Luke Skywalker mint templomos lovag volt igazán élvezhető. 😀 És ez nem Mark Hamill dicsérete.

Egyébként nagyon befejezetlenul lett vége, kíváncsi leszek akarják-e folytatni. Bár szvsz nem.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 846 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Knighfall 2. évad: hát érdekes egy sorozat. Nem tudom ki látta eddig ezt vagy az első évadot, de egyik se egy nagy eresztes. Ha valakinek nincsenek nagy elvárásai helyenként élvezhető, de ebből a témából ezerszer többet is ki lehetett volna hozni.
roberto23
Első évadot végigszenvedtük, aztán kaszáltuk. Nagyon gyenge sajnos, tényleg sokkal több volt benne.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 775 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Knighfall 2. évad: hát érdekes egy sorozat. Nem tudom ki látta eddig ezt vagy az első évadot, de egyik se egy nagy eresztes. Ha valakinek nincsenek nagy elvárásai helyenként élvezhető, de ebből a témából ezerszer többet is ki lehetett volna hozni.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 668 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sex education: Én felszálltam a nosztalgiavonatra, ajánlom.
Padrinaggio
Mi is nézzük, szerintem nagyon jó.
Duff
nemrég fejeztem be a második évadot, igaz, hogy nagyon nem én vagyok a célcsoport,de nekem tetszett.
Nosztalgikus élményeket hozott vissza régen a Skinsről.
Kenny
Akkor ne spoilerezzetek, S02E03-nál tartunk 😀
Duff
Nekem is tetszik a sorozat, de a 2.évadban volt pár faszság fordulat...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 576
Liverpool fanoknak kötelező darab kéne legyen a Ray Donovan utolsó rész, már csak a cím miatt is 😊
FLZOLI
Engem megbizseregtetett mikor Bridget énekelt. 😀

Szerintem nagyon korrekt évadzáró volt, ami, ha esetleg nem lesz folytatás, lezárásnak is megteszi. Imádnám ugyanakkor, ha lenne még egy évad.

Es ha minden igaz nem ez volt az utolso 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Egyáltalán nem biztos hogy lesz folytatás. Scheiber is írta Instán, hogy a tévécsatorna kezében van a döntés, és ha szeretnénk tenni a folytatásért, akkor írjunk a sorozat vagy a tévé oldalának. 😀
Mikey
"A Showtime elkaszálta a Ray Donovan-t."
Gyurma Pappa
😕

Kár, hogy nem lesz még egy évad, de még mindig jobb így, mintha trónokharcáznának egyet.
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Sex education: Én felszálltam a nosztalgiavonatra, ajánlom.
Padrinaggio
Mi is nézzük, szerintem nagyon jó.
Duff
nemrég fejeztem be a második évadot, igaz, hogy nagyon nem én vagyok a célcsoport,de nekem tetszett.
Nosztalgikus élményeket hozott vissza régen a Skinsről.
Kenny
Akkor ne spoilerezzetek, S02E03-nál tartunk 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 846 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hamarosan jön az új Strike back évad 😊

Mondjuk az utolsó kettő-három már elég laposka volt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 309 — Omar's Coming Yo!
Sex education: Én felszálltam a nosztalgiavonatra, ajánlom.
Padrinaggio
Mi is nézzük, szerintem nagyon jó.
Duff
nemrég fejeztem be a második évadot, igaz, hogy nagyon nem én vagyok a célcsoport,de nekem tetszett.
Nosztalgikus élményeket hozott vissza régen a Skinsről.