Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 200 — Jó ötletnek tűnt!
Wednesday


Baszott jó, élvezetes, alkot egy saját világot és átadja.
Jenna Ortega jó színésznő ez sokat számított, profi volt.

10/8
KeyG
Ez annak is élvezhető akinek semmi köze az Adams Familyhez?
zavi27
Semmi Addams Familyt nem néztem én se, és nagyon bejött

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tulsa King Pilot

Sly már elég vén és tuti nem műpuffancs van az arcában de azért még mindig király a kivénhedt bajkeverő szerepben 😊

több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Wednesday


Baszott jó, élvezetes, alkot egy saját világot és átadja.
Jenna Ortega jó színésznő ez sokat számított, profi volt.

10/8
KeyG
Ez annak is élvezhető akinek semmi köze az Adams Familyhez?
zavi27
Nekem semmi közöm nem volt hozzá és élveztem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 722 — Amerikai sportok rajongója
Wednesday


Baszott jó, élvezetes, alkot egy saját világot és átadja.
Jenna Ortega jó színésznő ez sokat számított, profi volt.

10/8
KeyG
Ez annak is élvezhető akinek semmi köze az Adams Familyhez?
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Wednesday


Baszott jó, élvezetes, alkot egy saját világot és átadja.
Jenna Ortega jó színésznő ez sokat számított, profi volt.

10/8

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Titans s04-et semmilyen streamingen nem lehet nézni itthon ?
Toca
Sztem Netflix!
steelwolf
Ott nincs csak s3-ig, elvileg Maxon van de nálunk nem talalom. Rohadjon ki a szívük 😊
Toca
A legrosszabb, hogy még magyar feliratot se gyártanak hozzá.
Brotesz
Engem jobban zavar hogy nincs streamingen. 😀
több mint 3 éve
Brotesz Indianapolis Colts 153
Titans s04-et semmilyen streamingen nem lehet nézni itthon ?
Toca
Sztem Netflix!
steelwolf
Ott nincs csak s3-ig, elvileg Maxon van de nálunk nem talalom. Rohadjon ki a szívük 😊
Toca
A legrosszabb, hogy még magyar feliratot se gyártanak hozzá.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Titans s04-et semmilyen streamingen nem lehet nézni itthon ?
Toca
Sztem Netflix!
steelwolf
Ott nincs csak s3-ig, elvileg Maxon van de nálunk nem talalom. Rohadjon ki a szívük 😊
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Titans s04-et semmilyen streamingen nem lehet nézni itthon ?
Toca
Sztem Netflix!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Titans s04-et semmilyen streamingen nem lehet nézni itthon ?
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 908 — Colts Fan
Jó, tudom hogy koreai sorozat, és középsulis karakterek, de azért a Revenge of Others nagyon szépen összerakott sztori, jó szórakozás.
több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
01.16

 youtu.be/26puGCMWaxE

Ezt jött be nagyon, hát a vége nem is tudom, volt katarzis is, meg kérdések is
maradtak bennem. Közben berendelték a 2. évadot. Remélem lesznek válaszok.

 www.youtube.com/watch?v=QS1tojGz93U


Wednesday?

hát ez nekem kuuurvára bejött 😀 sokan húzták a szájukat rá, meg hogy CZJ Morticia, de szerintem hibátlan mindegyik.

az meg nagy plusz, hogy benne van Christina Ricci is 😊
petey
Remek kis szórakozás volt, a kiscsaj csak úgy tündökölt Wednesday szerepében! A zenéjét imádtam, a tánc pedig ikonikus lett!
steelwolf
 youtu.be/ZLiEl1NE9DY
petey
Nekem ez volt a kedvenc-)

 www.youtube.com/watch?v=lUd9eggsKM8
steelwolf
jó kis Paint it black 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
01.16

 youtu.be/26puGCMWaxE

Ezt jött be nagyon, hát a vége nem is tudom, volt katarzis is, meg kérdések is
maradtak bennem. Közben berendelték a 2. évadot. Remélem lesznek válaszok.

 www.youtube.com/watch?v=QS1tojGz93U


Wednesday?

hát ez nekem kuuurvára bejött 😀 sokan húzták a szájukat rá, meg hogy CZJ Morticia, de szerintem hibátlan mindegyik.

az meg nagy plusz, hogy benne van Christina Ricci is 😊
petey
Remek kis szórakozás volt, a kiscsaj csak úgy tündökölt Wednesday szerepében! A zenéjét imádtam, a tánc pedig ikonikus lett!
steelwolf
 youtu.be/ZLiEl1NE9DY
petey
Nekem ez volt a kedvenc-)

 www.youtube.com/watch?v=lUd9eggsKM8
több mint 3 éve
Henderson New York Giants 1 079
Wednesday?

hát ez nekem kuuurvára bejött 😀 sokan húzták a szájukat rá, meg hogy CZJ Morticia, de szerintem hibátlan mindegyik.

az meg nagy plusz, hogy benne van Christina Ricci is 😊
petey
Remek kis szórakozás volt, a kiscsaj csak úgy tündökölt Wednesday szerepében! A zenéjét imádtam, a tánc pedig ikonikus lett!
steelwolf
 youtu.be/ZLiEl1NE9DY
petey
Feleségem vett rá, hogy nézzük, alapvetően nem szoktak tetszeni az Addams Familys cuccok, de ez meglepően jó volt, a kiscsaj tényleg zseniális, de nagyjából minden szereplőt remekül választottak meg szerintem, tényleg szórakoztató.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Wednesday?

hát ez nekem kuuurvára bejött 😀 sokan húzták a szájukat rá, meg hogy CZJ Morticia, de szerintem hibátlan mindegyik.

az meg nagy plusz, hogy benne van Christina Ricci is 😊
petey
Remek kis szórakozás volt, a kiscsaj csak úgy tündökölt Wednesday szerepében! A zenéjét imádtam, a tánc pedig ikonikus lett!
steelwolf
 youtu.be/ZLiEl1NE9DY
petey
A táncot egyébként Jenna saját maga koreografálta és tán a zenét is ő választotta, miután a sorozat rendezője rábízta, ahogy csellón is megtanult játszani a két jelenet kedvéért és ezt a tanulást folytatni is akarja.

Szimpatikus csajszi volt már korábban is, de ezek után még inkább az lett.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Wednesday?

hát ez nekem kuuurvára bejött 😀 sokan húzták a szájukat rá, meg hogy CZJ Morticia, de szerintem hibátlan mindegyik.

az meg nagy plusz, hogy benne van Christina Ricci is 😊
petey
Remek kis szórakozás volt, a kiscsaj csak úgy tündökölt Wednesday szerepében! A zenéjét imádtam, a tánc pedig ikonikus lett!
steelwolf
 youtu.be/ZLiEl1NE9DY

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Wednesday?

hát ez nekem kuuurvára bejött 😀 sokan húzták a szájukat rá, meg hogy CZJ Morticia, de szerintem hibátlan mindegyik.

az meg nagy plusz, hogy benne van Christina Ricci is 😊
petey
Szerintem zseniális lett. Remélem lesz második évad.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
A Peaky Blinders, illetve az Ozark lezárt sorozat?
Őszentsége Sobri Jóska
a peakyből még lesz egy film valamikor, ozarkot nem néztem, de elvileg le van zárva(?)
Löfli
Köszi, de nem lettem okosabb. 😊
A Peaky a film után lesz teljes, az Ozark meg vagy le van, vagy nincs?
Őszentsége Sobri Jóska
az Ozark le lett zárva, de ha az utolsó 1-2 évadot nem nézed meg, azzal sem vesztesz sokat
r.baggio
Szerintem ha egy az egyben kihagyja valaki az Ozarkot, akkor se veszít a világon semmit.
warr_b
nézzen inkább Van Helsinget meg Sabrinát...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 302 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Peaky Blinders, illetve az Ozark lezárt sorozat?
Őszentsége Sobri Jóska
a peakyből még lesz egy film valamikor, ozarkot nem néztem, de elvileg le van zárva(?)
Löfli
Köszi, de nem lettem okosabb. 😊
A Peaky a film után lesz teljes, az Ozark meg vagy le van, vagy nincs?
Őszentsége Sobri Jóska
az Ozark le lett zárva, de ha az utolsó 1-2 évadot nem nézed meg, azzal sem vesztesz sokat
r.baggio
Szerintem ha egy az egyben kihagyja valaki az Ozarkot, akkor se veszít a világon semmit.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Pedig most keresek jó, lezárt sorozatokat Netflixen.
A Dark is szar?
Őszentsége Sobri Jóska
A Peaky Blinders nagyon ellaposodik a végére és folyton azt ordítják egymásnak a szereplők hogy “WE ARE THE PEAKY FUCKING BLINDERS!” birminghami dialektussal. Ezen a ponton nem tudtam eldönteni, hogy a karaktereknek szól, vagy a színészek lelkesítése, feltüzelése volt a cél. Persze a lezárás egy kurva nagy cliffhanger, marha idegesítő.
A Dark meg szerintem olyan, hogy egy pont után belevisznek még egy duplacsavart, majd mégegyet, majd mégegyet. Ha nem érted, akkor hülye vagy, ha meg igen (nem fogod, mert a készítők se tudják már mi van) akkor élvezni fogod. Nem bírtam végignézni, pedig nagy a tűrőképességem sorozatok terén.

Ugyanitt Gangs of London-t nézi valaki? Vélemény a második évadról? Én teljesen elfelejtettem az első évadot, így picit kusza volt az eleje a másodiknak. Jó a színészi játék, az akció és az operatőri munka. De már a vége fele kezdett sok lenni, hogy minden létező párosításban összeálltak már az egymással szembenálló felek és hirtelen tét nélkülinek tűnt az egész. | Ujjongtam, amikor Floriana golyót kapott a fejébe, és akkor is amikor Luan megmentette a feleséget. |
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Pedig most keresek jó, lezárt sorozatokat Netflixen.
A Dark is szar?
Őszentsége Sobri Jóska
nem szar sőt.
utolsó évad már kicsit meredek de első kettő kurvajó, főleg ha szereted ha kicsit emberszerübb európai szinészek szerepelnek

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Wednesday?

hát ez nekem kuuurvára bejött 😀 sokan húzták a szájukat rá, meg hogy CZJ Morticia, de szerintem hibátlan mindegyik.

az meg nagy plusz, hogy benne van Christina Ricci is 😊
petey
Remek kis szórakozás volt, a kiscsaj csak úgy tündökölt Wednesday szerepében! A zenéjét imádtam, a tánc pedig ikonikus lett!
több mint 3 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Pedig most keresek jó, lezárt sorozatokat Netflixen.
A Dark is szar?
Őszentsége Sobri Jóska
egy ismerősömnek az lett az új kedvenc sorozata, állandóan ajnározza, és az teljesen le van zárva (az ő elmondása szerint 😊)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Pedig most keresek jó, lezárt sorozatokat Netflixen.
A Dark is szar?

több mint 3 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
A Peaky Blinders, illetve az Ozark lezárt sorozat?
Őszentsége Sobri Jóska
a peakyből még lesz egy film valamikor, ozarkot nem néztem, de elvileg le van zárva(?)
Löfli
Köszi, de nem lettem okosabb. 😊
A Peaky a film után lesz teljes, az Ozark meg vagy le van, vagy nincs?
Őszentsége Sobri Jóska
a Peaky a film után lesz teljes, bár az utolsó két évad ott is elég gyenge


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!