Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
 twitter.com/slashfilm/status/1241047640319483905

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Hát nem tudom, ez a Westworld open nem jött be, mintha egy teljesen másik sorozat lenne. Kb mint egy B kategóriás női terminátor film.
FLZOLI
elmúlt 10 év talán legnagyobb csalódása nekem a westworld (és most nem olyan esetről beszélek h erős kezdő évadok után mélyrepülés khm khm suits, v GoT.)

néztem elején de egyre inkább meh kapott el, most már arra is sajnálom energiát h streaming oldalon ráklikkeljek.
kár érte

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát nem tudom, ez a Westworld open nem jött be, mintha egy teljesen másik sorozat lenne. Kb mint egy B kategóriás női terminátor film.

több mint 4 éve
rokaur 864
Hivatalos, az HBO és Druckman sorozatot készít a Last of us-ból.

Nagyon, nagyon kényes téma a videojáték adaptáció, de az biztos hogy rohadt kíváncsi lesze rá.
Cowboykarcsi90
Elbasszák.
Sobri Jóska
Talan az HBO miatt adok 5% eselyt, hogy nem.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De furcsa volt Marshawn Lynchet a Westworld-ben látni. És majdnem egy teljes részt a jövőben játszódni.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hivatalos, az HBO és Druckman sorozatot készít a Last of us-ból.

Nagyon, nagyon kényes téma a videojáték adaptáció, de az biztos hogy rohadt kíváncsi lesze rá.
Cowboykarcsi90
Elbasszák.
Sobri Jóska
Hátha nem. Az első egy két részből ugyis ki fog derülni hogy mi a helyzet. Annyit én biztos adok neki már csak a játék miatt.
Cowboykarcsi90
Sajnos en is amondo vagyok, hogy eltosszak.

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Rise of Empires: Ottoman.

Hát bevallom nekem tetszett. Nem rajongok ezért a doku-dráma (vagy hogy a francba hívják) műfajért, de teljesen élvezhető kis 6 rész volt ez. Kellemes csalódás.
| Ja és említés szintjén sokszor előkerült Hunyadi és a magyarok. 😉 |

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hivatalos, az HBO és Druckman sorozatot készít a Last of us-ból.

Nagyon, nagyon kényes téma a videojáték adaptáció, de az biztos hogy rohadt kíváncsi lesze rá.
Cowboykarcsi90
Elbasszák.
Sobri Jóska
Hátha nem. Az első egy két részből ugyis ki fog derülni hogy mi a helyzet. Annyit én biztos adok neki már csak a játék miatt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Valaki más is nézte ezt? Elfogott a nosztalgia. 😊

 www.youtube.com/watch?v=-AUEsl0kMPQ
gyeek
Full alap, tesómmal a mai napig énekeljük a család nagy örömére Ray Lovin you feldolgozását 😀😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
Hivatalos, az HBO és Druckman sorozatot készít a Last of us-ból.

Nagyon, nagyon kényes téma a videojáték adaptáció, de az biztos hogy rohadt kíváncsi lesze rá.
Cowboykarcsi90
Elbasszák.
Sobri Jóska
nem hiszem hogy meg lehet oldani azt a figyelmet és meghittséget amit a játék során tudtál kiépíteni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Hivatalos, az HBO és Druckman sorozatot készít a Last of us-ból.

Nagyon, nagyon kényes téma a videojáték adaptáció, de az biztos hogy rohadt kíváncsi lesze rá.
Cowboykarcsi90
Elbasszák.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hivatalos, az HBO és Druckman sorozatot készít a Last of us-ból.

Nagyon, nagyon kényes téma a videojáték adaptáció, de az biztos hogy rohadt kíváncsi lesze rá.
Cowboykarcsi90
 www.sorozatjunkie.hu/2020/03/05/van-esely-egy-the-last-of-us-sorozatra/
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hivatalos, az HBO és Druckman sorozatot készít a Last of us-ból.

Nagyon, nagyon kényes téma a videojáték adaptáció, de az biztos hogy rohadt kíváncsi lesze rá.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valaki más is nézte ezt? Elfogott a nosztalgia. 😊

 www.youtube.com/watch?v=-AUEsl0kMPQ
gyeek
a Band of Brothers után a 2.kedvenc HBO-s háborús minisorozatom (a The Pacific annyira nem jött be 😀). az egyike azon ritka sorozatoknak, amik annak ellenére jöttek be nagyon, hogy a cselekményben nincs túl sok történés, inkább a feszültség ami elvitte a show-t (élethű volt szerintem emiatt nagyon, nem a hentelést vártam, hanem inkább azt, h még csak tűzharc se legyen)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Valaki más is nézte ezt? Elfogott a nosztalgia. 😊


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Alaska nyomában (HBO Go)

Aki szerette a 13 okom volt rá-t, az ezt is szeretni fogja. Majdnem olyan jó, mint az Eufória, pedig az zseniális.
8.2 Imdb-n, magáért beszél. Annyi biztos, hogy megfelelő érzelmi intelligencia kell hozzá, mert sok a különféle érzelem, ami nagyon át is jön, és van szomorúság is...
De azért kellően humoros és szórakoztató az egész, de ettől még egy rohadt jó drámai sorozat.
8 rész az egész, nagyon jól felépítve.
Örülök hogy azért vannak olyan sorozatok is, amik az igazi életet és emberi valóságot mutatják be.
Ezek a legjobbak.
Az Alaskát alakító norvég Kristine Froseth amúgy zseniális... És végre egy észak európai színésznő 😊
Chargers LT
Könyv elolvasása után tegnap végeztem a sorozat végignézésével.
Nem gondoltam volna, hogy 8 részt kihoznak a könyből, de egy rossz szavam nem lehet rá. 1 téma van, ami nem tetszett (vagyis mai szemmel nem feltétlenül illik bele a képbe), de ez köszönhető a könyv 2005-ös kiadásának. Szereplő válogatás nagyon jól sikerült, de Kristine Froseth vmi kegyetlenül zseniálisat alakít, nagyon eltalálták az ő szerepét.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
A the man in the high castle brutál jó záróévadot hozott.
Amadeus
Nekem a legvégé nem tetszett de azt leszámítva nagyon magas színvonala volt tény, ez meglepett.
csebi
A végével nekem csak annyi bajom van, hogy az számomra nem lezárta, hanem "kinyitotta" a sorozatot. 😀 Baromi jó folytatást lehetne csinálni belőle.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A the man in the high castle brutál jó záróévadot hozott.
Amadeus
Nekem a legvégé nem tetszett de azt leszámítva nagyon magas színvonala volt tény, ez meglepett.
csebi
könyvhöz képest milyen?
kristof
Sztem a könyv jobb volt, mint a sorozat. Könyv az első évadnál befejeződött. 2. évadtól nincs összehasonlítási alap.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
A the man in the high castle brutál jó záróévadot hozott.
Amadeus
Nekem a legvégé nem tetszett de azt leszámítva nagyon magas színvonala volt tény, ez meglepett.
csebi
könyvhöz képest milyen?
kristof
Sorozatot nem láttam, de valahol olvastam, hogy csak az alapötletet és pár dolgot vett át a könyvből az első évad, a másodiktól meg már kábé semmi köze hozzá.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
A the man in the high castle brutál jó záróévadot hozott.
Amadeus
Nekem a legvégé nem tetszett de azt leszámítva nagyon magas színvonala volt tény, ez meglepett.
csebi
könyvhöz képest milyen?
kristof
Nem olvastam így nem tudom

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A the man in the high castle brutál jó záróévadot hozott.
Amadeus
Nekem a legvégé nem tetszett de azt leszámítva nagyon magas színvonala volt tény, ez meglepett.
csebi
könyvhöz képest milyen?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
A the man in the high castle brutál jó záróévadot hozott.
Amadeus
Nekem a legvégé nem tetszett de azt leszámítva nagyon magas színvonala volt tény, ez meglepett.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
A the man in the high castle brutál jó záróévadot hozott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
The killing

Sötét, komor, depresszív, csavaros, remek karakterek!
steelwolf
A 3. évad rendesen kicsavart, főleg a 3×10!