Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 8 599
Meglepően sok jó tartalom van a Prime felületen. Egyre több szinkronos is van, de mivel nem reklámozzák agyon, ezért kutakodni kell sokszor.
Aperiféria is érdekesnek ígérkezik pár rész után.
ozibozi
ki is végeztem, elég érdekes. Ha lesz második évad akkor azt tuti megnézem.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 21 719
Meglepően sok jó tartalom van a Prime felületen. Egyre több szinkronos is van, de mivel nem reklámozzák agyon, ezért kutakodni kell sokszor.
Aperiféria is érdekesnek ígérkezik pár rész után.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
abban azért inkább kételkednék, már kilenc éve elvitte a szíve. amit ő megírt, az ott van a könyvekben.
slowmotion
Így értettem
 en.m.wikipedia.org/wiki/Ryanverse
r.baggio
én is. Clancy építette fel, de a sztorik a könyvek átfazonírozásai, és nem is feltétlen az ő stílusában meg tempójában elbeszélve. nem Kolumbiába mennek, hanem Venezuelába, nem Izraelből tűnik el az atomtöltet, hanem az oroszoktól, ilyenek.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 3 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
abban azért inkább kételkednék, már kilenc éve elvitte a szíve. amit ő megírt, az ott van a könyvekben.
slowmotion
Így értettem
 en.m.wikipedia.org/wiki/Ryanverse


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Gyors kérdés Amazon megajándékozott egy próba hónappal Prime-ból. Melyik sorozatokat érdemes megnézni? The Peripheral-at már elkezdtem nagyon bejövös.
Toto21
the boys, reacher
Kúrfürst briareos
A Jack Ryant pedig máig Magyarországon forgatják, már csak ezért érdemes nézni (én is szerepelek pár részben 😊 )
r.baggio
az ilyen Tom Clancy-utágondolás?
slowmotion
Maga a mester írta
r.baggio
abban azért inkább kételkednék, már kilenc éve elvitte a szíve. amit ő megírt, az ott van a könyvekben.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 3 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Gyors kérdés Amazon megajándékozott egy próba hónappal Prime-ból. Melyik sorozatokat érdemes megnézni? The Peripheral-at már elkezdtem nagyon bejövös.
Toto21
the boys, reacher
Kúrfürst briareos
A Jack Ryant pedig máig Magyarországon forgatják, már csak ezért érdemes nézni (én is szerepelek pár részben 😊 )
r.baggio
az ilyen Tom Clancy-utágondolás?
slowmotion
Maga a mester írta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Gyors kérdés Amazon megajándékozott egy próba hónappal Prime-ból. Melyik sorozatokat érdemes megnézni? The Peripheral-at már elkezdtem nagyon bejövös.
Toto21
the boys, reacher
Kúrfürst briareos
A Jack Ryant pedig máig Magyarországon forgatják, már csak ezért érdemes nézni (én is szerepelek pár részben 😊 )
r.baggio
az ilyen Tom Clancy-utágondolás?
több mint 3 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Gyors kérdés Amazon megajándékozott egy próba hónappal Prime-ból. Melyik sorozatokat érdemes megnézni? The Peripheral-at már elkezdtem nagyon bejövös.
Toto21
the boys, reacher
Kúrfürst briareos
A Jack Ryant pedig máig Magyarországon forgatják, már csak ezért érdemes nézni (én is szerepelek pár részben 😊 )


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Gyors kérdés Amazon megajándékozott egy próba hónappal Prime-ból. Melyik sorozatokat érdemes megnézni? The Peripheral-at már elkezdtem nagyon bejövös.
Toto21
the boys, reacher

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 8 599
Gyors kérdés Amazon megajándékozott egy próba hónappal Prime-ból. Melyik sorozatokat érdemes megnézni? The Peripheral-at már elkezdtem nagyon bejövös.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Hivatalos, hogy lesz Wednesday második évad. Nagyon kíváncsian várom, milyen lesz.
Mikey
 www.youtube.com/watch?v=ZU4hASp0mfk

és marad is ahogy nézem
Negritis, a vajda
It's been pure torture. Thank you.

Imádom.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
Hivatalos, hogy lesz Wednesday második évad. Nagyon kíváncsian várom, milyen lesz.
Mikey
 www.youtube.com/watch?v=ZU4hASp0mfk

és marad is ahogy nézem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Hivatalos, hogy lesz Wednesday második évad. Nagyon kíváncsian várom, milyen lesz.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Apró megjegyzés. Igazából a dolog sose zavart, de az egész sorozatban végig úgy volt vezetve h meleg a karakter, közben meg a valóságban az is lett! Hát érdekes.
Azt nem értettem h 1 gyereket miért kell ilyen fiatalon /12 évesen/ erre az útra terelni!

 telex.hu/kulfold/2023/01/06/noah-schnapp-stranger-things-szereplo
steelwolf
szerinted azért "lett" meleg, mert a sorozatban meleget játszott?
thebeke
Természetesen nem | tudom |
Azt nem értem h miért kell egy gyereknek meleg karaktert játszania.
Sztem van rá kihatással. De hagyjuk is.
A srác karakterét nagy bírom, a többi meg igazából nem lényeges!
steelwolf
ilyen alapon miért kell a gyerekeknek színészkedni?
bárkit játszik el kihatással van rá ...
Negritis, a vajda
Jah, szegény színészgyerekek micsoda traumán mehetnek át, akik posztapokaliptikus sorozatokban játszanak, vagy akiknek a sorozatbeli anyja/apja meghal, és el kell játszaniuk...

Vagy Daniel Radcliffe is biztosan varázsló lett.
Mikey
Hát nem láttad miután végzett a Roxfortba mi lett belőle



Sztem teljesen más téma a ,meleg, meg h a fiatal Bruce Wayne-t eljátszani.
Már-már szinte kezd divat lenni a ,melegség, és 11 éves kora óta, úgy játsza el a karaktert h az lesz.
Szerintem egy ennyire fiatal srácra azért hatással van, persze ha genetikailag nincs benne akkor hiába akar ,divatbuzi' lenni nem lesz sose!
Na akkor én ezt a témát zárom is, és inkább várom az 5. évadot!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Apró megjegyzés. Igazából a dolog sose zavart, de az egész sorozatban végig úgy volt vezetve h meleg a karakter, közben meg a valóságban az is lett! Hát érdekes.
Azt nem értettem h 1 gyereket miért kell ilyen fiatalon /12 évesen/ erre az útra terelni!

 telex.hu/kulfold/2023/01/06/noah-schnapp-stranger-things-szereplo
steelwolf
szerinted azért "lett" meleg, mert a sorozatban meleget játszott?
thebeke
Természetesen nem | tudom |
Azt nem értem h miért kell egy gyereknek meleg karaktert játszania.
Sztem van rá kihatással. De hagyjuk is.
A srác karakterét nagy bírom, a többi meg igazából nem lényeges!
steelwolf
ilyen alapon miért kell a gyerekeknek színészkedni?
bárkit játszik el kihatással van rá ...
Negritis, a vajda
Jah, szegény színészgyerekek micsoda traumán mehetnek át, akik posztapokaliptikus sorozatokban játszanak, vagy akiknek a sorozatbeli anyja/apja meghal, és el kell játszaniuk...

Vagy Daniel Radcliffe is biztosan varázsló lett.
Mikey
Ő inkább azért ivott, hogy még tudjon varázsolni. Stupor!

 www.indiewire.com/2020/03/daniel-radcliffe-harry-potter-alcoholism-1202218043/

 www.hindustantimes.com/hollywood/when-daniel-radcliffe-said-harry-potter-turned-him-into-an-alcoholic-revealed-details-about-sex-life/story-EzRLMvU28PdwszI57ehlNP.html

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Apró megjegyzés. Igazából a dolog sose zavart, de az egész sorozatban végig úgy volt vezetve h meleg a karakter, közben meg a valóságban az is lett! Hát érdekes.
Azt nem értettem h 1 gyereket miért kell ilyen fiatalon /12 évesen/ erre az útra terelni!

 telex.hu/kulfold/2023/01/06/noah-schnapp-stranger-things-szereplo
steelwolf
szerinted azért "lett" meleg, mert a sorozatban meleget játszott?
thebeke
Természetesen nem | tudom |
Azt nem értem h miért kell egy gyereknek meleg karaktert játszania.
Sztem van rá kihatással. De hagyjuk is.
A srác karakterét nagy bírom, a többi meg igazából nem lényeges!
steelwolf
ilyen alapon miért kell a gyerekeknek színészkedni?
bárkit játszik el kihatással van rá ...
Negritis, a vajda
Jah, szegény színészgyerekek micsoda traumán mehetnek át, akik posztapokaliptikus sorozatokban játszanak, vagy akiknek a sorozatbeli anyja/apja meghal, és el kell játszaniuk...

Vagy Daniel Radcliffe is biztosan varázsló lett.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 549 — Steelers fan
Apró megjegyzés. Igazából a dolog sose zavart, de az egész sorozatban végig úgy volt vezetve h meleg a karakter, közben meg a valóságban az is lett! Hát érdekes.
Azt nem értettem h 1 gyereket miért kell ilyen fiatalon /12 évesen/ erre az útra terelni!

 telex.hu/kulfold/2023/01/06/noah-schnapp-stranger-things-szereplo
steelwolf
szerinted azért "lett" meleg, mert a sorozatban meleget játszott?
thebeke
Természetesen nem | tudom |
Azt nem értem h miért kell egy gyereknek meleg karaktert játszania.
Sztem van rá kihatással. De hagyjuk is.
A srác karakterét nagy bírom, a többi meg igazából nem lényeges!
steelwolf
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Meg akarnám nézni a "Welcome to Wrexham" utolsó két részét de az a magyar disney+-on nincs fent. Októberben jött ki az utolsó 3 rész egyben szóval nem értem, hogy miért...

Valaki VPN-en nézett már USA vagy más ország Disney+-t ami működött?
több mint 3 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Azt nem értem hogy miért kell egy gyereknek meleg karaktert játszania.
Sztem van rá kihatással. De hagyjuk is.
A srác karakterét nagy bírom, a többi meg igazából nem lényeges!
steelwolf
ilyen alapon miért kell a gyerekeknek színészkedni?
bárkit játszik el kihatással van rá ...
Negritis, a vajda
Szegény Elevent játszó csaj, őt hogy utálhatják a barátai, ismerősei


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
Apró megjegyzés. Igazából a dolog sose zavart, de az egész sorozatban végig úgy volt vezetve h meleg a karakter, közben meg a valóságban az is lett! Hát érdekes.
Azt nem értettem h 1 gyereket miért kell ilyen fiatalon /12 évesen/ erre az útra terelni!

 telex.hu/kulfold/2023/01/06/noah-schnapp-stranger-things-szereplo
steelwolf
szerinted azért "lett" meleg, mert a sorozatban meleget játszott?
thebeke
Természetesen nem | tudom |
Azt nem értem h miért kell egy gyereknek meleg karaktert játszania.
Sztem van rá kihatással. De hagyjuk is.
A srác karakterét nagy bírom, a többi meg igazából nem lényeges!
steelwolf
ilyen alapon miért kell a gyerekeknek színészkedni?
bárkit játszik el kihatással van rá ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Apró megjegyzés. Igazából a dolog sose zavart, de az egész sorozatban végig úgy volt vezetve h meleg a karakter, közben meg a valóságban az is lett! Hát érdekes.
Azt nem értettem h 1 gyereket miért kell ilyen fiatalon /12 évesen/ erre az útra terelni!

 telex.hu/kulfold/2023/01/06/noah-schnapp-stranger-things-szereplo
steelwolf
szerinted azért "lett" meleg, mert a sorozatban meleget játszott?
thebeke
Természetesen nem | tudom |
Azt nem értem h miért kell egy gyereknek meleg karaktert játszania.
Sztem van rá kihatással. De hagyjuk is.
A srác karakterét nagy bírom, a többi meg igazából nem lényeges!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
Ja hát én évek óta nem kapcsoltam be nem céges laptopot (nincs is, mert ha nagy képernyő kell, akkor ott a tablet, ha nem kell, akkor telefon), meg töltöttem le bármit, szóval nekem macera, mert azt se tudom, hogy kéne elkezdeni.

A Netflix/Apple TV/HBO Max/Disney+/Prime ötösből valahol mindig találunk valamit, bár általában azért megvan a cél előre.
Jughead
 en.wikipedia.org/wiki/Dark_Side_of_the_Ring
én pl ezt meg akarom majd nézni, hol tudom? 😊
konkrétan torrenten is alig találtam meg

és a Plex-nek van ugyanolyan appja mint a többinek 😊
Negritis, a vajda
küldök linket hozzá privátban ha kell online streamhez
Fontos_Vidra
meglett torrenten, most már csak időt kell találni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
Nem tudom h mi a baj a Torrentezőkkel!
Jelenleg 5 nagy streaming szolgáltató van, és mindengyiken vannak nagyszerű tartalmak. Nem hiszem h mindenkinek jut rá $$$
steelwolf
mi úgy csináljuk, hogy fizetem a netflixet és a primeot, haverék pedig az hbo-t és a disneyt. így kb 5000/hó és van accodhoz az összeshez.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
White Lotus, nem tudom volt-e már, szerintem vicces és jó, ha csajjal nézed (mármint a csajommal) akkor szor2 mert annyira nevet, hogy még jobb.

Amúgy ez szerintem jó téma, hogy melyik az a sorozat, amit magadtól nem néztél volna meg, de a csajod miatt mégis ,és nem bántad meg.
vpi
én gondolkodtam rajta h megnézzem, csajod mikor ér rá?
Kúrfürst briareos
9 után, addig leteszi a gyereket 😂
vpi
tökéletes, sori nekem szabad esték neked 😀
Kúrfürst briareos
persze. ebből az lesz, hogy csináltok belőle kiselefántot 😊

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 549 — Steelers fan
Apró megjegyzés. Igazából a dolog sose zavart, de az egész sorozatban végig úgy volt vezetve h meleg a karakter, közben meg a valóságban az is lett! Hát érdekes.
Azt nem értettem h 1 gyereket miért kell ilyen fiatalon /12 évesen/ erre az útra terelni!

 telex.hu/kulfold/2023/01/06/noah-schnapp-stranger-things-szereplo
steelwolf
szerinted azért "lett" meleg, mert a sorozatban meleget játszott?