Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Yellowstone második évadhoz tud valaki valahonnan magyar feliratot? Csak az első három és utolsó két részhez találtam. Nem vágom, hogy ezt hogy.
peach
Én pont az utolsó kettő részhez nem találtam még, azokat be tudnád linkelni?
Az előző részekhez pedig itt találtam feliratot:  hosszupuskasub.com/sorozatok.php?serial=yellowstone
A minősége nem tudom milyen nem láttam még.
Vbalazs
bocsánat, hogy csak most jutott eszembe
 dereferer.me/?https://data.hu/get/12015887/Yellowstone.2018.S02E10.Sins.of.the.Father.720p.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb.srt
 dereferer.me/?https://www.opensubtitles.org/hu/subtitles/7874684/yellowstone-enemies-by-monday-hu%20%3Cbr%3E



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Yellowstone második évadhoz tud valaki valahonnan magyar feliratot? Csak az első három és utolsó két részhez találtam. Nem vágom, hogy ezt hogy.
peach
 www.sorozatbarat.online/video/series/6786/Yellowstone_online_sorozat/02_evad

Ha kell meghívo szólj 😊
Rózsa Sándor (betyár)
én szólok, köll
sutianap
Kell egy email cím és már küldöm is
Rózsa Sándor (betyár)
Csak egy van? 😁
warr_b
Most néztem meg 2 db van 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Akkor vinném a másikat, ha nem volt több jelentkező 😊
warr_b
OKs küldj egy email címet ahova küldhetem a meghívót!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Yellowstone második évadhoz tud valaki valahonnan magyar feliratot? Csak az első három és utolsó két részhez találtam. Nem vágom, hogy ezt hogy.
peach
 www.sorozatbarat.online/video/series/6786/Yellowstone_online_sorozat/02_evad

Ha kell meghívo szólj 😊
Rózsa Sándor (betyár)
én szólok, köll
sutianap
Kell egy email cím és már küldöm is
Rózsa Sándor (betyár)
Csak egy van? 😁
warr_b
Most néztem meg 2 db van 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Akkor vinném a másikat, ha nem volt több jelentkező 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Yellowstone második évadhoz tud valaki valahonnan magyar feliratot? Csak az első három és utolsó két részhez találtam. Nem vágom, hogy ezt hogy.
peach
 www.sorozatbarat.online/video/series/6786/Yellowstone_online_sorozat/02_evad

Ha kell meghívo szólj 😊
Rózsa Sándor (betyár)
én szólok, köll
sutianap
Kell egy email cím és már küldöm is
Rózsa Sándor (betyár)
Csak egy van? 😁
warr_b
Most néztem meg 2 db van 😊
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Yellowstone második évadhoz tud valaki valahonnan magyar feliratot? Csak az első három és utolsó két részhez találtam. Nem vágom, hogy ezt hogy.
peach
 www.sorozatbarat.online/video/series/6786/Yellowstone_online_sorozat/02_evad

Ha kell meghívo szólj 😊
Rózsa Sándor (betyár)
én szólok, köll
sutianap
Kell egy email cím és már küldöm is
Rózsa Sándor (betyár)
Csak egy van? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Yellowstone második évadhoz tud valaki valahonnan magyar feliratot? Csak az első három és utolsó két részhez találtam. Nem vágom, hogy ezt hogy.
peach
 www.sorozatbarat.online/video/series/6786/Yellowstone_online_sorozat/02_evad

Ha kell meghívo szólj 😊
Rózsa Sándor (betyár)
én szólok, köll
sutianap
Kell egy email cím és már küldöm is
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Yellowstone második évadhoz tud valaki valahonnan magyar feliratot? Csak az első három és utolsó két részhez találtam. Nem vágom, hogy ezt hogy.
peach
 www.sorozatbarat.online/video/series/6786/Yellowstone_online_sorozat/02_evad

Ha kell meghívo szólj 😊
Rózsa Sándor (betyár)
én szólok, köll


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Yellowstone második évadhoz tud valaki valahonnan magyar feliratot? Csak az első három és utolsó két részhez találtam. Nem vágom, hogy ezt hogy.
peach
 www.sorozatbarat.online/video/series/6786/Yellowstone_online_sorozat/02_evad

Ha kell meghívo szólj 😊
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 604
You want nothing. 🤷‍♂️
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/69620915_648065508936052_1952174942848056909_n.jpg?stp=c221.0.664.664a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=5jHCLtQ5hIUQ7kNvgG-bPK0&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAMH2A-0-xT3LqKiDzVC2sk0WGkPmqNoz2U7yBFNCw8cw&oe=663A5C64
Game of Thrones & House of the Dragon on Instagram: "Omg 😂"
96K likes, 1,250 comments - gameofthronesnotofficial on September 24, 2019: "Omg 😂".


Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
Vbalazs Miami Dolphins Texas Tech Red Raiders 32
Yellowstone második évadhoz tud valaki valahonnan magyar feliratot? Csak az első három és utolsó két részhez találtam. Nem vágom, hogy ezt hogy.
peach
Én pont az utolsó kettő részhez nem találtam még, azokat be tudnád linkelni?
Az előző részekhez pedig itt találtam feliratot:  hosszupuskasub.com/sorozatok.php?serial=yellowstone
A minősége nem tudom milyen nem láttam még.

Szerkesztette: Vbalazs
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Yellowstone második évadhoz tud valaki valahonnan magyar feliratot? Csak az első három és utolsó két részhez találtam. Nem vágom, hogy ezt hogy.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Időbevándorlók

köteleződarab
sutianap
Lezárt sorozat, kerek egész történet, vagy nyitva van hagyva egy sor kérdés, és jön a második évad?
Sobri Jóska
Most néztem meg a 6. utolsó részt és semennyire sincs lezárva remélem jön majd a 2. évad.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Eufória (HBO GO)

Nagyon adja! (Hogy a filmhez illő legyek) 😁
Erősen ajánlom mindenkinek, az év abszolút legjobb sorozata szerintem, csak jókat tudok mondani róla.
Zendaya miatt kezdtem el nézni, mert rohadtul bírom a csajt, és megint nem csalódtam. A színészi játéka zseniális, de a többiek is jók. A magyar szinkron ajánlott, mert sok a szleng, a káromkodás és nagyon adja magyarul! 😁
A története amúgy komoly, akinek van gyereke, azért nézze meg, aki még fiatal, az azért.
Tele van feszültséggel, de Zendaya karaktere jó humort visz bele.
Végre hozzá mertek nyúlni a tini sorozatokhoz és bemutatták a sötét oldalt. Respect!
Chargers LT
Sydney Sweeney <3

Nagyon tetszett nekem is, nem egy tucatsorozat semmilyen szempontból és ami örömteli, hogy lesz második évad.
Mikey
Valóban nem egy tucatsorozat, bár kíváncsi leszek h a második évadban hogyan viszik tovább a történetet.
| 1. évadban ugye bemutatták azért a szereplők gyerekkora hogyan alakult + még számos egyéb dolgot a főbb szálak mellett. Látvány (nem az ungabungára gondolok itt most 😀 ) és a zene is nagyon rendben van. |
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Időbevándorlók

köteleződarab
sutianap
Lezárt sorozat, kerek egész történet, vagy nyitva van hagyva egy sor kérdés, és jön a második évad?
Sobri Jóska
elvileg még a 1/4nél vagyunk, de összesen 6 részes, tehát lezárt lesz, majd valahonnan felveszik a szálat, mert elvileg krimi, de nyilván továbbfolytatják, csak nem tudom tudnak-e ennyi ötletet belerakni, mint most.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Időbevándorlók

köteleződarab
sutianap
Lezárt sorozat, kerek egész történet, vagy nyitva van hagyva egy sor kérdés, és jön a második évad?
Sobri Jóska
Az a jo (?) az ilyen idoutazos cuccoknal, hogy barmi tortenik, kb. nyitva marad valami ajto a folytatashoz, es ujabb kerdojelek kezdenek el sokasodni. Lasd, Dark. Ugyhogy ha netan nem is terveztek tobb evadot, akkor is eselyesen folytatni fogjak, ha annyira pozitiv a fogadtatasa a sorozatnak.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Időbevándorlók

köteleződarab
sutianap
Lezárt sorozat, kerek egész történet, vagy nyitva van hagyva egy sor kérdés, és jön a második évad?

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 604
Eufória (HBO GO)

Nagyon adja! (Hogy a filmhez illő legyek) 😁
Erősen ajánlom mindenkinek, az év abszolút legjobb sorozata szerintem, csak jókat tudok mondani róla.
Zendaya miatt kezdtem el nézni, mert rohadtul bírom a csajt, és megint nem csalódtam. A színészi játéka zseniális, de a többiek is jók. A magyar szinkron ajánlott, mert sok a szleng, a káromkodás és nagyon adja magyarul! 😁
A története amúgy komoly, akinek van gyereke, azért nézze meg, aki még fiatal, az azért.
Tele van feszültséggel, de Zendaya karaktere jó humort visz bele.
Végre hozzá mertek nyúlni a tini sorozatokhoz és bemutatták a sötét oldalt. Respect!
Chargers LT
Sydney Sweeney <3

Nagyon tetszett nekem is, nem egy tucatsorozat semmilyen szempontból és ami örömteli, hogy lesz második évad.
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Carnival Rowot nézi valaki? milyen?
braxa88
Egész jó, bár azért lenne még hova fejlődnie. Látvány, hangulat kiváló; színészek, történet közepes.

Szerkesztette: ender1112
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Eufória (HBO GO)

Nagyon adja! (Hogy a filmhez illő legyek) 😁
Erősen ajánlom mindenkinek, az év abszolút legjobb sorozata szerintem, csak jókat tudok mondani róla.
Zendaya miatt kezdtem el nézni, mert rohadtul bírom a csajt, és megint nem csalódtam. A színészi játéka zseniális, de a többiek is jók. A magyar szinkron ajánlott, mert sok a szleng, a káromkodás és nagyon adja magyarul! 😁
A története amúgy komoly, akinek van gyereke, azért nézze meg, aki még fiatal, az azért.
Tele van feszültséggel, de Zendaya karaktere jó humort visz bele.
Végre hozzá mertek nyúlni a tini sorozatokhoz és bemutatták a sötét oldalt. Respect!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Időbevándorlók

köteleződarab
sutianap
Szerintem is. 😁
Baromi jó, egyedi, norvég (ami simán pozitív jelző itt), jó a humora és csavaros is.
Amolyan felüdülés, friss az egész.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Időbevándorlók

köteleződarab


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
 twitter.com/samesmail/status/1173987378894999552

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
asszem mikor végre végzek a TBBT-vel
de még mielőtt letolom a Supernaturalt

erre ránézek:
 www.puliwood.hu/kritikak/a-legharsanyabb-hang-kritika-268419.html

ez meg brainfart, de a jobbikból
 www.youtube.com/watch?v=5w54yW2Ur50

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
NAGGYON kíváncsi vagyok mi is lesz ebből az utolsó szezonos Ballersből. 4 rész lement, de nem tudom egyenlőre összerakni a képet. Kicsit olyan érzésem van mintha az egésszel az elejére jutna a sorozat ahonnan kiindult. Nem értem Joe féle vonalat sem, se a mostani Spencer helyzetet.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Carnival Rowot nézi valaki? milyen?