Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 191
Nah, erre kíváncsi leszek! 😮
0.07-nél a fotók a falon.. [illetve El Camino kocsival lépett le Jesse.. 😊 ]


Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Holnap Peaky Blinders. Csak mondom.
Kenny
Neeee ez komolyan mondod ??😲😲😲😲
Nagyon szépen köszönöm az infót 😍
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Holnap Peaky Blinders. Csak mondom.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
a THE BOYS első évadát megnézte már valaki? tényleg olyan jó lett?
r.baggio
Igen.
ender1112
Voltak benne üresjáratok, de érdemes volt megnézni, az biztos, jól szórakoztam

A Jim Carrey-féle Kidding következik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Mindhunter S02

Hozta azt a szintet mint az első éved, nekem nagyon tetszett, de hogy BTK-val mit szeretnének kezdeni, mert csak 2005-ben kapták el.
Nomac
szétadtam.

kicsit sajnáltam, hogy kevesebb interjú volt az évadban, de jó volt látni a módszert működés közben (ugye a valóságban is ez volt az első olyan ügy, aminél bevált a viselkedéstudomány)

| mondjuk érdekes, hogy nekem az atlantai szál felerősítése, azaz az évad második fele jobban bejött. a végén minden, ami Wayne Williamsszel volt, az kibaszottul oda lett pakolva. nagyon tetszett, hogy szürke lett a befejezés, nem kapta meg Holden, amit igazán szeretett volna, de ez így van jól talán. |
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
Mindhunter S02

Hozta azt a szintet mint az első éved, nekem nagyon tetszett, de hogy BTK-val mit szeretnének kezdeni, mert csak 2005-ben kapták el.
Nomac
Nehezen indult nalam kicsit, de elerte a sorozat, hogy bántam amikor vege lett, meg neztem volna nagyon.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
a THE BOYS első évadát megnézte már valaki? tényleg olyan jó lett?
r.baggio
Igen.
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 670 — balazs.t85@gmail.com
Mindhunter S02

Hozta azt a szintet mint az első éved, nekem nagyon tetszett, de hogy BTK-val mit szeretnének kezdeni, mert csak 2005-ben kapták el.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
 youtu.be/rIamCAaPGrE
steelwolf
Jobban várom mint a 9-et.

Kiváncsi vagyok a witchert Netflixék mennyire tudják megcsinálni hirtelen nem jut eszembe fantasy / fantasy - szuper erőkkel tarkított sorozat ami erős volt.
Persze hype viszi majd.
Toca
trónok harca? 😀
Negritis
Hát ha te szerinted az Netflixes sorozat volt és Netflixen lehetett látni akkor állj le a drogokról 😛
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
közbe D23-on bejelentették a She Hulk, Moon Knight és a Ms Marvel (Kamala Khan) sorozatokat is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
 youtu.be/rIamCAaPGrE
steelwolf
Jobban várom mint a 9-et.

Kiváncsi vagyok a witchert Netflixék mennyire tudják megcsinálni hirtelen nem jut eszembe fantasy / fantasy - szuper erőkkel tarkított sorozat ami erős volt.
Persze hype viszi majd.
Toca
trónok harca? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
 youtu.be/rIamCAaPGrE
steelwolf
Jobban várom mint a 9-et.

Kiváncsi vagyok a witchert Netflixék mennyire tudják megcsinálni hirtelen nem jut eszembe fantasy / fantasy - szuper erőkkel tarkított sorozat ami erős volt.
Persze hype viszi majd.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Nem tudom volt e már, de nekem a könyv meg a játék nagyon tetszett, kíváncsi leszek a sorozat milyen lesz.


több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
2 nap és megkezdődik az utolsó Ballers szezon. Kíváncsian várom mit lehet még kihúzni előle, remélem valami hatalmas csavarral fog befejeződni.
Coolearie
The Rock kikandikal a tusolobol, es kiderul, hogy az egesz csak egy alom volt. Aztan johet a real story, ot evadban.

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
2 nap és megkezdődik az utolsó Ballers szezon. Kíváncsian várom mit lehet még kihúzni előle, remélem valami hatalmas csavarral fog befejeződni.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Narcos: Mexico -> nem hozza az Escobaros minőséget, de közelíti. A Cali karteles évadnél jobb. Fasza volt. És itt is lenyűgöző az IRL sztori.

When They See Us -> 4 részes valós események megfilmesítése. Nagyon megérintett, sajnáltam a srácokat, főleg a végén Korey Wiset, | a csávó azért ült 10+évet mert elkísérte a barátját a rendőrségre. |
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Végig érve a Bron/Broennel, nem hiszem, hogy valaha láttam jobb krimi sorozatot. Sőt, biztosan nem.

Ráadásul hatalmas plusz pont Saga Norén. Zseniális karakter.

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
Nagyon jók. 😊
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/69651555_2592582450801238_5809938214237196644_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=sijNJtx1wVsQ7kNvgH58r6x&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDu6jgWDpX25auWCfjW-1u-ed7PB5KqCYCQ1rL2GErAAQ&oe=664C5D2E
9GAG: Go Fun The World on Instagram: "Honest movie and tv show titles By @behzad.nohoseini - #9gag #movie #tv #strangerthings #got #breakingbad"
498K likes, 2,229 comments - 9gag on August 22, 2019: "Honest movie and tv show titles By @behzad.nohoseini - #9gag #movie #tv #strangerthings #got #breakingbad".
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 index.hu/kultur/media/2019/08/20/a_tronok_harca_zaroreszenek_forgatokonyve_a_katartikus_jeleneteket_rossz_vicce_silanyitotta/

😀

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
nézegetem a Wu Assasins-t, egész jó sorozat
Uwais-ék működnek a cgi meh
Negritis
Én értelmetlenebb sorozatot nem láttam nagyon mostanában. A plot gyenge és unalmas amit még ennél is gyengébb egyéb dolgokkal fejelnek meg. Karakterépités 0.
És hat a végkifejlet meg ...
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
Véget ért minden sorozat amit nézek - Ray Donovan pedig csak novemberben jön vissza a nyaralásról - és rohadt nagy bajban vagyok, mert fogalmam nincs melyiknek álljak neki nézni. Valami jóféle sci-fi kéne, mert kicsit nagyon elegem van ebből a világból és ki kéne szakadni belőle arra az időre, amíg nézem. 😀 Van ötletetek?
Mikey
12 monkey
KoporShow
Azt még annak idején elkezdtem, de nem fogott meg. 😕


Véget ért minden sorozat amit nézek - Ray Donovan pedig csak novemberben jön vissza a nyaralásról - és rohadt nagy bajban vagyok, mert fogalmam nincs melyiknek álljak neki nézni. Valami jóféle sci-fi kéne, mert kicsit nagyon elegem van ebből a világból és ki kéne szakadni belőle arra az időre, amíg nézem. 😀 Van ötletetek?
Mikey
lassan jön a westworld is, nem?
another life, altered carbon, lost in space, the orville
Negritis
+ the expanse, sokan szeretik a könyveket is
r.baggio
The Expanse-t néztem, imádtam is.

A többinek utána olvasok, köszi.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Véget ért minden sorozat amit nézek - Ray Donovan pedig csak novemberben jön vissza a nyaralásról - és rohadt nagy bajban vagyok, mert fogalmam nincs melyiknek álljak neki nézni. Valami jóféle sci-fi kéne, mert kicsit nagyon elegem van ebből a világból és ki kéne szakadni belőle arra az időre, amíg nézem. 😀 Van ötletetek?
Mikey
lassan jön a westworld is, nem?
another life, altered carbon, lost in space, the orville
Negritis
+ the expanse, sokan szeretik a könyveket is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
lassan jön a westworld is, nem?
Negritis
Csak 2020-ban.
Mikey
oh, okay 😀 még a 2. évadot se néztem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
lassan jön a westworld is, nem?
Negritis
Csak 2020-ban.