Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jelenleg a Banshee van soron. 😀
kishaszi
Top5 kedvenc azóta is. Lili <3
Mikey
TEgnap este befejeztem. NEm igazán tudok mit mondani erre a sorozatra. Nem szippantott be úgy, mint a Célszemély, Dexter meg még pár egyéb sorozat. Az általam igazán kedvelt karakterek mind korán elhullottak - mégis, így, hogy vége, bazinagy ürességet érzek, hogy akkor most so what ? Valahogy nagyon el van találva. Jó, hogy nem csűrték sok évadosra, de mégis annyira nézném tovább.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
The Handmaid's Tale-t nézi valaki?
Mikey
Szerintem jópáran, láttam már korábban említeni másoktól. (Én is nézem).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
The Handmaid's Tale-t nézi valaki?
Mikey
Jelen. 😀

3. évad jobban indult, mint a 2., egész tűrhető. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
The Handmaid's Tale-t nézi valaki?
Mikey
Az itteniek másféle kézimunkás "meséket" szoktak inkább követni.... 😊

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
The Handmaid's Tale-t nézi valaki?
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Eldöntöttem, hogy pótlok pár sorozatot mert esténként max egy óra időm szokott ilyesmire lenni amibe ugye filmezés nem nagyon fér bele. Eléggé bekezdtem, westworld ❤️!

Mik azok amiket még mindenképpen érdemes megnézni? Prison break annó megvolt, az újabbak közül pedig a yellowstone.
peach
Én most Bron/Broen-t nézem. Skandináv krimi. Hozza azt a szintet, amit a filmek ugyanebben a kategóriában. Nem egy vidám sorozat, de aki a műfajt szereti, annak hibátlan választás.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Eldöntöttem, hogy pótlok pár sorozatot mert esténként max egy óra időm szokott ilyesmire lenni amibe ugye filmezés nem nagyon fér bele. Eléggé bekezdtem, westworld ❤️!

Mik azok amiket még mindenképpen érdemes megnézni? Prison break annó megvolt, az újabbak közül pedig a yellowstone.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár nap, és itt a 4. szezon a Last Chance U-ból
 twitter.com/LastChanceUAlum/status/1148608086665584640
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Jelenleg a Banshee van soron. 😀
kishaszi
Top5 kedvenc azóta is. Lili <3
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Király volt, de nekem a köv. évad szerintem kiesős lesz. | baromira nem örülök, hogy egy huszárvágással visszakanyarodtak az origóhoz.
Meg az se jött be, hogy Wendy megkérdezte A-t, hogy mi fogta meg benne, meg R-t is, és persze nem emlékezett rá... Majd ennek is nyilván lesz folyománya,
konfliktus.
|

Milliárdokat adom 😊
ozibozi
kishaszi
Ki kell hagyni kicsit, mert néha már sok, ez már ilyen azonnal darálós lett, nem heti várós. Én vlsz megnézem még, ha 3-4 rész újra összejön.

/aDarkot meg kb azért nem szabad hetente nézni, hogy a fonal ne vesszen el. Szvsz/
ozibozi
Én most muszájból darálok az axhilles sérülésem miatt.
kishaszi
Te vagy az, Durant?
Stez
Én bazmeg 😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Király volt, de nekem a köv. évad szerintem kiesős lesz. | baromira nem örülök, hogy egy huszárvágással visszakanyarodtak az origóhoz.
Meg az se jött be, hogy Wendy megkérdezte A-t, hogy mi fogta meg benne, meg R-t is, és persze nem emlékezett rá... Majd ennek is nyilván lesz folyománya,
konfliktus.
|

Milliárdokat adom 😊
ozibozi
kishaszi
Ki kell hagyni kicsit, mert néha már sok, ez már ilyen azonnal darálós lett, nem heti várós. Én vlsz megnézem még, ha 3-4 rész újra összejön.

/aDarkot meg kb azért nem szabad hetente nézni, hogy a fonal ne vesszen el. Szvsz/
ozibozi
Én most muszájból darálok az axhilles sérülésem miatt.
kishaszi
Te vagy az, Durant?

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Király volt, de nekem a köv. évad szerintem kiesős lesz. | baromira nem örülök, hogy egy huszárvágással visszakanyarodtak az origóhoz.
Meg az se jött be, hogy Wendy megkérdezte A-t, hogy mi fogta meg benne, meg R-t is, és persze nem emlékezett rá... Majd ennek is nyilván lesz folyománya,
konfliktus.
|

Milliárdokat adom 😊
ozibozi
kishaszi
Ki kell hagyni kicsit, mert néha már sok, ez már ilyen azonnal darálós lett, nem heti várós. Én vlsz megnézem még, ha 3-4 rész újra összejön.

/aDarkot meg kb azért nem szabad hetente nézni, hogy a fonal ne vesszen el. Szvsz/
ozibozi
Én most muszájból darálok az axhilles sérülésem miatt.
Jelenleg a Banshee van soron. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Király volt, de nekem a köv. évad szerintem kiesős lesz. | baromira nem örülök, hogy egy huszárvágással visszakanyarodtak az origóhoz.
Meg az se jött be, hogy Wendy megkérdezte A-t, hogy mi fogta meg benne, meg R-t is, és persze nem emlékezett rá... Majd ennek is nyilván lesz folyománya,
konfliktus.
|

Milliárdokat adom 😊
ozibozi
kishaszi
Ki kell hagyni kicsit, mert néha már sok, ez már ilyen azonnal darálós lett, nem heti várós. Én vlsz megnézem még, ha 3-4 rész újra összejön.

/aDarkot meg kb azért nem szabad hetente nézni, hogy a fonal ne vesszen el. Szvsz/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Emlékeztető: Stranger things 3. ávad már Netflixen!!! 😊


bogec7
Végre meg egy évad a legtúlértékeltebb Netflix sorozatból!
Kiváncsi vagyok meddig tud meg megélni a feelgood hangulatból .
több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 191
Emlékeztető: Stranger things 3. ávad már Netflixen!!! 😊


...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 977
 youtu.be/ov0VN0HPiPI
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Király volt, de nekem a köv. évad szerintem kiesős lesz. | baromira nem örülök, hogy egy huszárvágással visszakanyarodtak az origóhoz.
Meg az se jött be, hogy Wendy megkérdezte A-t, hogy mi fogta meg benne, meg R-t is, és persze nem emlékezett rá... Majd ennek is nyilván lesz folyománya,
konfliktus.
|

Milliárdokat adom 😊
ozibozi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Nagyon alaposan, jol meg volt csinalva a Csernobil sorozat, az alaptema durva, nyomaszto, de eros tulzasnak tartom ezek miatt azert a minden idok egyik legjobb sorozata velemenyeket, meg az atyauristen ez mekkora klasszikus. Kiemelkedo, megrazo, rovid, dokuszeru sori, de semmi vilagmegvalto azert nekem.
zavi27
Nekem 7/10.
4. felétől szegez székbe igazán, el vannak nagyolva dolgok, és nekem hiányzott a sebesség faktor is a visszakapcsolásnál. Tetős sztori is elég hányaveti volt stb.

-----

Más: milliárdok nyomában valaki?
kishaszi
A tetős sztori miért volt hányaveti? Biztos volt aki hányt, miután levetette a tömböket, de szerintem nem erre gondoltál. 😁
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Milliárdokat adom 😊
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nagyon alaposan, jol meg volt csinalva a Csernobil sorozat, az alaptema durva, nyomaszto, de eros tulzasnak tartom ezek miatt azert a minden idok egyik legjobb sorozata velemenyeket, meg az atyauristen ez mekkora klasszikus. Kiemelkedo, megrazo, rovid, dokuszeru sori, de semmi vilagmegvalto azert nekem.
zavi27
Nekem 7/10.
4. felétől szegez székbe igazán, el vannak nagyolva dolgok, és nekem hiányzott a sebesség faktor is a visszakapcsolásnál. Tetős sztori is elég hányaveti volt stb.

-----

Más: milliárdok nyomában valaki?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon alaposan, jol meg volt csinalva a Csernobil sorozat, az alaptema durva, nyomaszto, de eros tulzasnak tartom ezek miatt azert a minden idok egyik legjobb sorozata velemenyeket, meg az atyauristen ez mekkora klasszikus. Kiemelkedo, megrazo, rovid, dokuszeru sori, de semmi vilagmegvalto azert nekem.

Szerkesztette: zavi27
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Erről nagyapám egyik története jut eszembe. Vidéki falu, élt ott egy öreg gazda, akit az istennek nem lehetet meggyőzni, hogy léteznek repülőgépek. "Egy vaslemez nem repül a levegőben" - mondogatta a kocsmában a barátainak.
Történt egyszer, hogy egy szép nyári este, munka után a társaság a kocsma előtti teraszon üldögélt. Az öreg felnéz az égre, és észrevesz egy repülőt, ahogy az kondenz csíkot húzva átvonul az égbolton.
- "Nézzétek azt a valamit ott fönt! Mi lehet az?" - fordult az öreg a többiekhez.
- "Az ott egy repülőgép!" - vágja rá a többi.
- "Hol? Én nem látok semmit!" - zárta le az öreg a társalgást.
peterk2005
Ok, tehát ezzel állítod, hogy tudod hányszor futottam neki, és állítod konvergál a nullához. Szép dolog a világ teljes ismerete.
kishaszi
Mit lehet arra válaszolni, hogy annyit írtam, hogy vannak morális, kultúrális területen olyan dolgok amitől frászt kapunk, és nagy problémának látunk, és vannak ugyanolyan fontos dolgok amiket meg simán elengedünk a fülünk mellett, és nem látjuk problémának. És erre az a válaszod, hogy amit elengedsz a füled mellett az téged nem befolyásol, ergó noproblemo. Deazonban, amitől frászt kapsz, az viszont másokat biztosan rossz irányba befolyásol, ergo bigproblemo. 😉
peterk2005
Nem ez volt a válaszom, de akkor zárjuk le, mert nem lesz konszenzus.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Erről nagyapám egyik története jut eszembe. Vidéki falu, élt ott egy öreg gazda, akit az istennek nem lehetet meggyőzni, hogy léteznek repülőgépek. "Egy vaslemez nem repül a levegőben" - mondogatta a kocsmában a barátainak.
Történt egyszer, hogy egy szép nyári este, munka után a társaság a kocsma előtti teraszon üldögélt. Az öreg felnéz az égre, és észrevesz egy repülőt, ahogy az kondenz csíkot húzva átvonul az égbolton.
- "Nézzétek azt a valamit ott fönt! Mi lehet az?" - fordult az öreg a többiekhez.
- "Az ott egy repülőgép!" - vágja rá a többi.
- "Hol? Én nem látok semmit!" - zárta le az öreg a társalgást.
peterk2005
Ok, tehát ezzel állítod, hogy tudod hányszor futottam neki, és állítod konvergál a nullához. Szép dolog a világ teljes ismerete.
kishaszi
Mit lehet arra válaszolni, hogy annyit írtam, hogy vannak morális, kultúrális területen olyan dolgok amitől frászt kapunk, és nagy problémának látunk, és vannak ugyanolyan fontos dolgok amiket meg simán elengedünk a fülünk mellett, és nem látjuk problémának. És erre az a válaszod, hogy amit elengedsz a füled mellett az téged nem befolyásol, ergó noproblemo. Deazonban, amitől frászt kapsz, az viszont másokat biztosan rossz irányba befolyásol, ergo bigproblemo. 😉

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kicsit túlbeszélitek. Egy rusnya ló volt a főszereplő alap hogy jó ízlésű ember nem nézi 😀
Toca
😀
 sarahjessicaparkerlookslikeahorse.com/

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Dehát a sorozat nem is erről szól.
A négy főszereplő egyáltalán nem akar szingli lenni, egyik se, csak hol suták, hol pechesek, hol rossz pasikat fognak ki, stb.
Minden törekvésük arról szól, hogy párt, társat találjanak, és ennek ezer és egy (bennük lévő is, és külső egyaránt) akadályáról, amiket végül mind elhárítanak.
Carrie a hat évadon át szeret egy pasit, aki csak a sorozat végén választja őt, Miranda elkel kb. a második évadban, gyereke is lesz, Charlotte kétszer is férjnél van, a második esetben végleg, és még Samantha is az utolsó évadokban ugyanazzal a pasival van együtt.
Persze, ha nem látsz egy sorozatot, úgy sokkal könnyebb akármit gondolni róla, nem zavarnak be a tények.
Sobri Jóska
Amit láttam, untig elég volt belőle.
kishaszi
Erről nagyapám egyik története jut eszembe. Vidéki falu, élt ott egy öreg gazda, akit az istennek nem lehetet meggyőzni, hogy léteznek repülőgépek. "Egy vaslemez nem repül a levegőben" - mondogatta a kocsmában a barátainak.
Történt egyszer, hogy egy szép nyári este, munka után a társaság a kocsma előtti teraszon üldögélt. Az öreg felnéz az égre, és észrevesz egy repülőt, ahogy az kondenz csíkot húzva átvonul az égbolton.
- "Nézzétek azt a valamit ott fönt! Mi lehet az?" - fordult az öreg a többiekhez.
- "Az ott egy repülőgép!" - vágja rá a többi.
- "Hol? Én nem látok semmit!" - zárta le az öreg a társalgást.
peterk2005
Ok, tehát ezzel állítod, hogy tudod hányszor futottam neki, és állítod konvergál a nullához. Szép dolog a világ teljes ismerete.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."