Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
Ennek a felsorolósdinak nincs így értelme. Írja le mindenki melyik volt a legcikibb sorozat amit nézett anno.

Nyomi szóviccel egy sit-comming out

Én leszek az első a gyóntató padon: Sajnos régen néztem a Győzike showt. A külföldiek közül ami nagyon alja az a Jersey Shore.
flzoli
De ennek mi értelme? Ami szar (°=nem tetszik), nem nézem.

Talán csak az Ifjú Robin Hood kalandjai, amit néztem olykor, de tré volt. Szerintem azt is azért, mert Skarlát Will a Fuszeklik fejedelméből volt ebbem Robin oszt kiváncsi voltam.

Vagy ma már biztos fura lenne, ha adnák a Szupernagyit.
kishaszi
mosmé', a szupernagyi tökjó volt, hogy átbaszta mindig a pernahajder campbellt 😊

a hegy gyomrában. anno befostam, de végignéztem, de szerintem ma már csak röhögnék rajta, meg a megjelenítésen.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ennek a felsorolósdinak nincs így értelme. Írja le mindenki melyik volt a legcikibb sorozat amit nézett anno.

Nyomi szóviccel egy sit-comming out

Én leszek az első a gyóntató padon: Sajnos régen néztem a Győzike showt. A külföldiek közül ami nagyon alja az a Jersey Shore.
flzoli
De ennek mi értelme? Ami szar (°=nem tetszik), nem nézem.

Talán csak az Ifjú Robin Hood kalandjai, amit néztem olykor, de tré volt. Szerintem azt is azért, mert Skarlát Will a Fuszeklik fejedelméből volt ebbem Robin oszt kiváncsi voltam.

Vagy ma már biztos fura lenne, ha adnák a Szupernagyit.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 453
Jockey bácsit nem bántani. 😉
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ennek a felsorolósdinak nincs így értelme. Írja le mindenki melyik volt a legcikibb sorozat amit nézett anno.

Nyomi szóviccel egy sit-comming out

Én leszek az első a gyóntató padon: Sajnos régen néztem a Győzike showt. A külföldiek közül ami nagyon alja az a Jersey Shore.
flzoli
Ez is jó kérdés 😁
Régi axn-en futott limonádék talán, Medicopter 117, Early edition, The amazing race 😊 bár ezeket anno melóban, éjszakás műszakban, szóval félig-meddig kényszerhelyzet volt 😊
Amúgy Szomszédok, Dallas, de az mindenkinek.

Viszont filmek közül imádom a zs-kategóriás szutykokat, mint pl. Mega shark vs giant octopus, Mega piranha és társai 🤣😍


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben a versenyben könnyen fogok győzni: Való világ. 😀 Ráadásul nem is 1, de legalább 3 évadot megnéztem.
Külföldiek közül: Coronation Street. Az angol barátok közt.

Már többen írtátok a Szex és New Yorkot. Pasiként azt hogy lehet megnézni? 🤣😆
Én hidegrázást kapok tőle két mp után. warr_b
Elképzelésem sincs, hogy miért. Sosem érdekelt ez a műfaj, nem néztem, nem is nézek egyetlen más ehhez hasonló sorozatot sem. Vannak ilyenjeim. Pl. engem szinte képtelenség romantikus mozira elcipelni. Borzasztó nagy árat számolok és számoltam mindig is fel azért, ha meg kellett nézni egyet. 😊 Viszont a Notting Hill-t szerettem, és jópárszor újra meg is néztem. Ezt az egyetlen egy filmet, semelyik másikat sem. Nem tudom, hogy miért.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ennek a felsorolósdinak nincs így értelme. Írja le mindenki melyik volt a legcikibb sorozat amit nézett anno.

Nyomi szóviccel egy sit-comming out

Én leszek az első a gyóntató padon: Sajnos régen néztem a Győzike showt. A külföldiek közül ami nagyon alja az a Jersey Shore.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Már többen írtátok a Szex és New Yorkot. Pasiként azt hogy lehet megnézni? 🤣😆
Én hidegrázást kapok tőle két mp után.
Még a Grace klinikából is bírtam nézni 2-3 évadot, de a lófejű, görbelábú Szaradzsesszika ripacskodásából 5 percet se 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, akkor én is. Én a Babylon 5-al lettem sorozat néző, előtte az Onedin család volt az utolsó amit néztem. 😊 Ja, és a "klasszikus" angol sitcom(?)-ok, de a Monthy Python, Black Adder, Csengetett Milord féléknél furán érzem magam, ha egy felsorolásban látom pl. a 24-el vagy a BattleStar Galactica-val, szóval ezek nálam külön polcon vannak, úgy egy tucat mozifilmmel együtt. 😊

Top3 sorozatom szerintem nincs. Ha tízszer állnék neki, tízszer jönne ki más. Vannak amiket nagyon szerettem, vannak amiket kicsit kevésbé, vannak amiket néztem, de minek, stb.

Csak úgy random emlékezetből, az alábbiakat mind szerettem. Stílusban, minőségben, korszakban is nagy a szórás:
Broadwalk Empire, Deadwood, Stargate meg a spinoffjai, Star Trekek, Firefly, Fringe, GoT, Smallville, Sons of Anarchy, The 'L' Word, Mr. Robot, The Outlander, Prison Break, Rome, Sanctuary, Sex & New York, Sopranos, True Blood


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Csak a M.A.S.H. 😊
somoskovig
A film azért nagyságrenddel jobb volt, de Alan Alda hatalmas a sorozatban. 😊

(Kár, hogy Égő ajkat átnevezték benne Csókszájra.)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Csak a M.A.S.H. 😊

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
J.A.G. volt?

Amikor lecserélték László Zsoltot Lux Ádámra, Stohlt meg Sótonyi Gáborra, azt sok évig emésztettem, pedig nyilván nem lett rosszabb a sorozat.

Jah, Brumbyt utáltam. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
Senki sem írta nosztalgiából a Vészhelyzetet, mint alap sorozat.... Pedig ahogy láttam ennél jóval aljább sorozatok is előbukkantak a történelem bugyraiból 😀
flzoli
de azt láttam anno előzetesekben, hogy az a színész, aki Malarkey-t játszotta az Elit alakulatban, az is ott figyelt az utolsó pár szériában.
slowmotion
Jaja, Archie. Komázom. 😊
De ott van Mekhi Phifer is, meg anno Romano doki is nagy húzás volt.
Kellettek az ifjak a végére.
kishaszi
Amúgy a sorozat drámában volt a legjobb. Baromi jól felépítették és mártogatták az emberek érzelmi receptoraiban a kést. Ha már emlegetve volt, | Dr. Prat halála pont ilyen volt |
flzoli
ja. tisztára, mint a House-ban, amikor | Kutner gondol egyet, és oroszrulettezik a félautomatával | . az ember elkezd kötődni a karakterhez, aztán...
slowmotion
Ha az embert Obama hívja dolgozni a Fehér Házba (mert ezért történt az Kutnerrel, ami), akkor menni kell.
iktriad
persze, de lehetett volna kevésbé drasztikusan is intézni
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Senki sem írta nosztalgiából a Vészhelyzetet, mint alap sorozat.... Pedig ahogy láttam ennél jóval aljább sorozatok is előbukkantak a történelem bugyraiból 😀
flzoli
de azt láttam anno előzetesekben, hogy az a színész, aki Malarkey-t játszotta az Elit alakulatban, az is ott figyelt az utolsó pár szériában.
slowmotion
Jaja, Archie. Komázom. 😊
De ott van Mekhi Phifer is, meg anno Romano doki is nagy húzás volt.
Kellettek az ifjak a végére.
kishaszi
Amúgy a sorozat drámában volt a legjobb. Baromi jól felépítették és mártogatták az emberek érzelmi receptoraiban a kést. Ha már emlegetve volt, | Dr. Prat halála pont ilyen volt |
flzoli
ja. tisztára, mint a House-ban, amikor | Kutner gondol egyet, és oroszrulettezik a félautomatával | . az ember elkezd kötődni a karakterhez, aztán...
slowmotion
Ha az embert Obama hívja dolgozni a Fehér Házba (mert ezért történt az Kutnerrel, ami), akkor menni kell.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
Senki sem írta nosztalgiából a Vészhelyzetet, mint alap sorozat.... Pedig ahogy láttam ennél jóval aljább sorozatok is előbukkantak a történelem bugyraiból 😀
flzoli
de azt láttam anno előzetesekben, hogy az a színész, aki Malarkey-t játszotta az Elit alakulatban, az is ott figyelt az utolsó pár szériában.
slowmotion
Jaja, Archie. Komázom. 😊
De ott van Mekhi Phifer is, meg anno Romano doki is nagy húzás volt.
Kellettek az ifjak a végére.
kishaszi
Amúgy a sorozat drámában volt a legjobb. Baromi jól felépítették és mártogatták az emberek érzelmi receptoraiban a kést. Ha már emlegetve volt, | Dr. Prat halála pont ilyen volt |
flzoli
ja. tisztára, mint a House-ban, amikor | Kutner gondol egyet, és oroszrulettezik a félautomatával | . az ember elkezd kötődni a karakterhez, aztán...

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Senki sem írta nosztalgiából a Vészhelyzetet, mint alap sorozat.... Pedig ahogy láttam ennél jóval aljább sorozatok is előbukkantak a történelem bugyraiból 😀
flzoli
de azt láttam anno előzetesekben, hogy az a színész, aki Malarkey-t játszotta az Elit alakulatban, az is ott figyelt az utolsó pár szériában.
slowmotion
Jaja, Archie. Komázom. 😊
De ott van Mekhi Phifer is, meg anno Romano doki is nagy húzás volt.
Kellettek az ifjak a végére.
kishaszi
Amúgy a sorozat drámában volt a legjobb. Baromi jól felépítették és mártogatták az emberek érzelmi receptoraiban a kést. Ha már emlegetve volt, | Dr. Prat halála pont ilyen volt |

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Senki sem írta nosztalgiából a Vészhelyzetet, mint alap sorozat.... Pedig ahogy láttam ennél jóval aljább sorozatok is előbukkantak a történelem bugyraiból 😀
flzoli
de azt láttam anno előzetesekben, hogy az a színész, aki Malarkey-t játszotta az Elit alakulatban, az is ott figyelt az utolsó pár szériában.
slowmotion
Jaja, Archie. Komázom. 😊
De ott van Mekhi Phifer is, meg anno Romano doki is nagy húzás volt.
Kellettek az ifjak a végére.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
Senki sem írta nosztalgiából a Vészhelyzetet, mint alap sorozat.... Pedig ahogy láttam ennél jóval aljább sorozatok is előbukkantak a történelem bugyraiból 😀
flzoli
én tervezem megnézni elejétől a végéig, csak a lelkierőt kell összegyűjtenem hozzá.
anno kb 5 sorozat után inkább sör-cigi-bandázás volt a kedd esti program, mint E.R., úgyhogy kb 10 évadnyi rész teljesen ismeretlen.

de azt láttam anno előzetesekben, hogy az a színész, aki Malarkey-t játszotta az Elit alakulatban, az is ott figyelt az utolsó pár szériában.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Senki sem írta nosztalgiából a Vészhelyzetet, mint alap sorozat.... Pedig ahogy láttam ennél jóval aljább sorozatok is előbukkantak a történelem bugyraiból 😀
flzoli
Én nagyon szerettem. Most is nézem 😀
Csak a sok szinkron változtatást nem szerettem, meg annyira az Anspaugh- Weaver érát sem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Senki sem írta nosztalgiából a Vészhelyzetet, mint alap sorozat.... Pedig ahogy láttam ennél jóval aljább sorozatok is előbukkantak a történelem bugyraiból 😀

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Dark-ról senki semmit?
steelwolf
Van hozzá felirat?
warr_b
Yep!
 subirat.net/
Ma lesz kész az utolsó részhez!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dark-ról senki semmit?
steelwolf
Van hozzá felirat?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Dark-ról senki semmit?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Yellowstone 2/1-et hol tudom visszanézni?
O1G
Ncore
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Yellowstone 2/1-et hol tudom visszanézni?
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
gyilkos elmék első 4-5 évad simán 10/10, utána kezdett kicsit felhígulni
eaglesmcnabb
gyilkos elmék... azt is addig néztem, amíg össze nem bútoroztam az asszonnyal, és fel nem adtam az agglegényéletet 😊
de az a cliffhanger, ahol gyors egymásutánban mutatják, hogy mindenki beszáll egy-egy fekete Suburbanbe, és a végén az egyik felrobban... nem is tudom, volt-e olyan rész az életemben, amit jobban vártam, mint a következő évad első epizódját.