Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Nem tom volt e már, de most végeztem a Stranger Things 1-3 evadjaval...nagyon cool
Így a Narcos után tökéletes volt 😊
Klaci79
Én tegnap végeztem a harmadikkal. Évad eleje kritikán aluli, közepét élveztem, vége gyenge.
Továbbra is a legtúlértékeltebb sorozat napjainkban. minden évad pontosan részről részre ugyanarról ugyanúgy folyik. Rengeteg karakter fele idegesítő, | erre az egyetlen jó felnőtt karaktert kiírták, bár az idei évadban ő nagyon túltolta.. | . Abból él hogy menő a 80as évek.
Ja de erre a 3.évadra még a sok tini szerelmi szál is bejött, ami hát elmondhatatlanul érdekes volt.
Nem tart sehova, van egy szörny, amit legyőznek az évadok végére.
braxa88
Atyaég nem gondoltam volna, hogy nem csak én érzem így 😀
Ennél szebben összefoglalni az érzéseim nem is tudom.
Egy évadot jó kis feelgood sorozatból próbálnak még bőrt lehúzni de minőség nincs mögötte.
Toca
Az ST-t nem nézem, de nekem a The 100 volt ilyen. Mindenki nagyon isteníti, közben tele van logikátlan dolgokkal, idegesítő tinikkel, szar színészekkel, na meg végig elkíséri egy gagyi érzés. 2,5 évadot tudtam belőle nézni, aztán feladtam.

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Nem tom volt e már, de most végeztem a Stranger Things 1-3 evadjaval...nagyon cool
Így a Narcos után tökéletes volt 😊
Klaci79
Én tegnap végeztem a harmadikkal. Évad eleje kritikán aluli, közepét élveztem, vége gyenge.
Továbbra is a legtúlértékeltebb sorozat napjainkban. minden évad pontosan részről részre ugyanarról ugyanúgy folyik. Rengeteg karakter fele idegesítő, | erre az egyetlen jó felnőtt karaktert kiírták, bár az idei évadban ő nagyon túltolta.. | . Abból él hogy menő a 80as évek.
Ja de erre a 3.évadra még a sok tini szerelmi szál is bejött, ami hát elmondhatatlanul érdekes volt.
Nem tart sehova, van egy szörny, amit legyőznek az évadok végére.
braxa88
Van benne igazság, de azért a sorozatok szinte 100%-ról elmondható, hogy a fő probléma az elején elkezdődik és a végén jön a megoldás. Képzeld csak el, ha a szörny életben maradna, mivé lenne a világ 😊
Nekem az a fontos, hogy kellemesen kikapcsol, van benne feszültség és a karakterek is általában tetszenek.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Nem tom volt e már, de most végeztem a Stranger Things 1-3 evadjaval...nagyon cool
Így a Narcos után tökéletes volt 😊
Klaci79
Én tegnap végeztem a harmadikkal. Évad eleje kritikán aluli, közepét élveztem, vége gyenge.
Továbbra is a legtúlértékeltebb sorozat napjainkban. minden évad pontosan részről részre ugyanarról ugyanúgy folyik. Rengeteg karakter fele idegesítő, | erre az egyetlen jó felnőtt karaktert kiírták, bár az idei évadban ő nagyon túltolta.. | . Abból él hogy menő a 80as évek.
Ja de erre a 3.évadra még a sok tini szerelmi szál is bejött, ami hát elmondhatatlanul érdekes volt.
Nem tart sehova, van egy szörny, amit legyőznek az évadok végére.
braxa88
Atyaég nem gondoltam volna, hogy nem csak én érzem így 😀
Ennél szebben összefoglalni az érzéseim nem is tudom.
Egy évadot jó kis feelgood sorozatból próbálnak még bőrt lehúzni de minőség nincs mögötte.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem tom volt e már, de most végeztem a Stranger Things 1-3 evadjaval...nagyon cool
Így a Narcos után tökéletes volt 😊
Klaci79
Én tegnap végeztem a harmadikkal. Évad eleje kritikán aluli, közepét élveztem, vége gyenge.
Továbbra is a legtúlértékeltebb sorozat napjainkban. minden évad pontosan részről részre ugyanarról ugyanúgy folyik. Rengeteg karakter fele idegesítő, | erre az egyetlen jó felnőtt karaktert kiírták, bár az idei évadban ő nagyon túltolta.. | . Abból él hogy menő a 80as évek.
Ja de erre a 3.évadra még a sok tini szerelmi szál is bejött, ami hát elmondhatatlanul érdekes volt.
Nem tart sehova, van egy szörny, amit legyőznek az évadok végére.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Nem tom volt e már, de most végeztem a Stranger Things 1-3 evadjaval...nagyon cool
Így a Narcos után tökéletes volt 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Jól sikerült ez a Veronica Mars reboot, hozza ugyanazt a feelinget, mint az első 3 évad.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szetadom a Westworld meg a Watchmen elozetest is! Nagyon varos mindketto. Foleg ha a WW-ben 2.vh-s park is lesz 😮

Hopkins (Ford) visszater Hitler robot testeben 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 420 — The Mathematician
Eddig is rajta volt a radaromon a Star Trek: Picard, de így, hogy visszahozzák Jeri Ryant is mellé Seven of Nineként hirtelen nagyon várós lett a dolog.
 www.youtube.com/watch?v=YhBBXHwEsIo
Remélem a színvonal minimum olyan lesz, mint Discovery első évada volt, és akkor még le is fog kötni.
iktriad
 twitter.com/Mike_Matei/status/1152699952931516421

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eddig is rajta volt a radaromon a Star Trek: Picard, de így, hogy visszahozzák Jeri Ryant is mellé Seven of Nineként hirtelen nagyon várós lett a dolog.
 www.youtube.com/watch?v=YhBBXHwEsIo
Remélem a színvonal minimum olyan lesz, mint Discovery első évada volt, és akkor még le is fog kötni.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=64CYajemh6E
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Ez a trailer viszont inkább elveszi az ember kedvét, mintsem meghozná

Egyelőre iszonyat hollywoodiasított, trónok harca light utánérzés, a közép/kelet-európai, szláv hangulatnak nyoma sincs


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 youtu.be/cSqi-8kAMmM
steelwolf
Nagyon varom, imadom a jatekot.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.musoron.hu/2019/07/16/emmy-2019-a-hbo-es-a-netflix-nyerhet-a-legtobbet-itt-vannak-az-idei-jeloltek/
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Éles Tárgyak (Amy Adams) HBO Go-n

Ajánlós simán, 8 részes 1 évados nyomozós sorozat a már Holtodiglanban feldolgozott megtörtént események alapján megírt Bestsellerből!
Lassú, nyomasztó, kisvárosi hangulat, bárki lehet a gyilkos, stb...elég faja. 😊
Amy Adams meg zseniális, nem a szél fújta össze az 5 Oscar jelölést. De a többi színész is kifejezetten jól játssza a lelki beteget 😀
Chargers LT
Kb 6 rész is elég lett volna belőle, akkor lehet hogy az alkesz csaj anyján kívül, más is nyert volna valami Golden Globe-ot, ha már csak sorozat és nem film. 😊 nekem amúgy bejött.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
https://64.media.tumblr.com/fe94c75105252335168f58a6a4d9cdd0/tumblr_ptvbjhX9xm1yq72dao2_1280.jpg
Reviews & thoughts of Netflix's "Dark": Image
Sic Andreas Pietschmann cultus creatus est


everything is connected basszus. 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Éles Tárgyak (Amy Adams) HBO Go-n

Ajánlós simán, 8 részes 1 évados nyomozós sorozat a már Holtodiglanban feldolgozott megtörtént események alapján megírt Bestsellerből!
Lassú, nyomasztó, kisvárosi hangulat, bárki lehet a gyilkos, stb...elég faja. 😊
Amy Adams meg zseniális, nem a szél fújta össze az 5 Oscar jelölést. De a többi színész is kifejezetten jól játssza a lelki beteget 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
black mirror új évad:
1-2.rész okés, nem egy white christmas, de elmegy.
na de 3. az mi?! elképesztően gagyi unalmas béna. fúj 😀
braxa88
Az első nálam uncsi volt.

A Smithereens a legjobb magasan, ez egyértelmű.

A 3. az meg elég szépen hollywoodi lett, de megtudtam nézni. Jöhet nekik a pihenő.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
black mirror új évad:
1-2.rész okés, nem egy white christmas, de elmegy.
na de 3. az mi?! elképesztően gagyi unalmas béna. fúj 😀
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Párommal még a nyolc részes the actet nézzük, aki még nem hallott róla, ne is olvasson utána, csak kezdje el nézni, megdöbbentő minden perce
r.baggio
A sztorit többékevésbé ismerve is megdöbbentett a sorozatot. Az utolsó 3 rész viszont gyenge lett.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Hatalmas kis hazugságok (Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Nicole Kidman)

Mindenkinek ajánlós! 😊 Tényleg komoly kis sorozat minden értelemben. Ilyen életszerű, a valóságot visszaadó sorozat még nem készült. Az, hogy a rendezés francia, a színészek névsora pedig elég magas szintet mutat, csak hab a tortán. A sorozat remekül van felépítve és végig megvan a feszültség.
Szóval nem véletlenül lett azonnal felkapott és híres a sorozat. Meg díjazták is rendesen.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Mad men, six feet under, deadwood a top3, de egyik se darálós

A narcos sokkal jobban az, vagy a vikings

Párommal még a nyolc részes the actet nézzük, aki még nem hallott róla, ne is olvasson utána, csak kezdje el nézni, megdöbbentő minden perce


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Eldöntöttem, hogy pótlok pár sorozatot mert esténként max egy óra időm szokott ilyesmire lenni amibe ugye filmezés nem nagyon fér bele. Eléggé bekezdtem, westworld ❤️!

Mik azok amiket még mindenképpen érdemes megnézni? Prison break annó megvolt, az újabbak közül pedig a yellowstone.
peach
A nagy kedvenceket többször írtam már, azokon felül Narcos-t tudom erősen ajánlani bárkinek, a történetmesélés csúcsa, amit már negyedik évada művelnek. Most darálom a mexikói szálat, nem lehet vele betelni, a prison breakből csak az első évad volt ilyen, ez meg ráadásul megtörtént eseményeket dolgoz fel
r.baggio
Köszi. Bocs, de nem kerestem vissza mikor írtad meg a listádat. Esetleg dobd át pm-ben 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Eldöntöttem, hogy pótlok pár sorozatot mert esténként max egy óra időm szokott ilyesmire lenni amibe ugye filmezés nem nagyon fér bele. Eléggé bekezdtem, westworld ❤️!

Mik azok amiket még mindenképpen érdemes megnézni? Prison break annó megvolt, az újabbak közül pedig a yellowstone.
peach
A nagy kedvenceket többször írtam már, azokon felül Narcos-t tudom erősen ajánlani bárkinek, a történetmesélés csúcsa, amit már negyedik évada művelnek. Most darálom a mexikói szálat, nem lehet vele betelni, a prison breakből csak az első évad volt ilyen, ez meg ráadásul megtörtént eseményeket dolgoz fel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal