NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Rossz ezt olvasni... Mondjuk ha lemegy az évad megpróbálom én is végignézni majd, aztán vagy elunom vagy nem.

A Black Mirror meg tényleg zseniális, a 2. évad nálam egy fokkal még erősebb, mint az első, ez a Waldo-s rész is nagyon komoly volt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Az van, hogy Hardy-n kívül teljesen érdektelenek a szereplők, és még az ő szuperhősnek beállított karakterével se tudnak mit kezdeni. Próbálják persze árnyalni egyszer pozitívabban, egyszer negatívabban, de ezekkel csak egyre életidegenebb lesz a története, a többieké meg ilyen hosszúságban képtelen lekötni a figyelmet.

Nálam erősen kaszaközelben van, mondjuk ha már az ötödik részig elvergődtem...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Taboo
már annyira lassú, hogy visszafelé megy. nekem csalódás
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Sixről senki?Kicsit a Unit-ra emlékeztet,csak jobb,igényesebb kiadásban. Remélem tartja a pilot utáni színvonalat.
Goggins még mindig király.
Kenny
Unitot imádtam, ez a pilot nem volt rossz, de várom hogy beinduljon.
Toca
Az első rész meg volt, nekem is tettszet. | Mondjuk az nem jött át, hogy amikor a Boko Haram megtámadta a lányiskolát, Rip kvázi "kiszagolta" őket. Honnan tudta hogy jönnek... |
Cowboykarcsi90
Az első három rész nekem nagyon tettszik. Kezd szépen kibontakozni a történet is. Én csak ajánlani tudom. Azt olvastam csak 8 részes lesz, szóval attol se kell tartani hogy elfogy a kraft.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Vikings:
| szépen ritkitottak a gárdán, és szerintem Rollotsem fogjuk már látni.
Sigurd kinyírásával a történelemnekis odabasztak,az ilyenekért nagyon kár 😕
|
Jonathan Rhys Meyers viszont nagyon jó lesz!
braxa88
Nem szeretem ezzel a sorozattal kapcsolatban a történelemre való mutogatást, mert eleve az egész sztori alapját a sagák adják, melynek csak kis százalékát támasztották alá tényekkel. Maguk a sagák is alapból szájról-szájra járt mesék, ahol a fő figurák - akik minden bizonnyal létező személyek voltak - élete minden elbeszéléssel egyre változatosabban alakult, így ebbe a sorba tökéletesen beleilleszthető a Vikings is, ami egy újabb interpretációnak tekinthető. A "tényleges" események egyfajta kapaszkodók cselekményben (és ahogy az ember egyre többet foglalkozik a történelemmel, kénytelen belátni, hogy amúgy az egyre távolabb múlt se nagyon más).

Spoiler a sorozat jövőjéről:
| - Rollót még fogjuk látni
- Floki új vizekre evez
- Hirst még két évadot tervez
|

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Belekezdtem én is a black mirrorba, lement az első évad. Kicsit lehozott az életről, és egyelőre nem nagyon tudom leírni, hogy mennyire elbaszottul zseniális ez a sorozat. Csak érzem.

Az biztos, hogy ez a tükör feketébbet mutat Neked, mintsem azt előzetesen eltudnád képzelni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Vikings:
| szépen ritkitottak a gárdán, és szerintem Rollotsem fogjuk már látni.
Sigurd kinyírásával a történelemnekis odabasztak,az ilyenekért nagyon kár 😕
|
Jonathan Rhys Meyers viszont nagyon jó lesz!
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 879 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Pilotszkript: cím nélküli antológia – A&E/History, készítő és főszereplő: Travis Fimmel, az első évad Wyatt Earp igaz története lenne, a további szezonok pedig más ikonikus antihősökre fókuszálna. Earp sztorija Dodge City-ből indulna, a Doc Holliday-jel és Bat Masterson-nal való komplex barátságára fókuszálna, valamint a legendás párbajra az OK Corral-nál.

Forrás:Soroztajunkie
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 879 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Április 16.-án startol az utolsó Leftovers szezon. Kapott egy fasza kis teasert is.
 twitter.com/TheLeftoversHBO/status/823983739902431232
iktriad
Elkezdtem nézni, az első részek után beindul benne valami vagy végig ilyen monoton lesz ? Csak mert akkor lehet nem az én stílusom.
Toca
Szerintem nézhetetlen...

A Taboo nem indult amúgy rosszul, de a harmadik résznél már szerintem már kezdik elveszteni a vonalat, eléggé csapongónak tűnik az egész.
baggio
Szerintem fantasztikus...

Ne nézd, ha életed legboldogabb időszakát éled, mert ,nagyon' depressziós! Lassú sorozat, de nagyon megéri! Kiváló színészek, Fantasztikus Zene! A 2. évad az egyik legjobb sorozat évad, ami elkészült!

 www.sorozatjunkie.hu/2015/12/07/the-leftovers-vege-a-2-evadnak/
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Április 16.-án startol az utolsó Leftovers szezon. Kapott egy fasza kis teasert is.
 twitter.com/TheLeftoversHBO/status/823983739902431232
iktriad
Elkezdtem nézni, az első részek után beindul benne valami vagy végig ilyen monoton lesz ? Csak mert akkor lehet nem az én stílusom.
Toca
Szerintem nézhetetlen...

A Taboo nem indult amúgy rosszul, de a harmadik résznél már szerintem már kezdik elveszteni a vonalat, eléggé csapongónak tűnik az egész.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Április 16.-án startol az utolsó Leftovers szezon. Kapott egy fasza kis teasert is.
 twitter.com/TheLeftoversHBO/status/823983739902431232
iktriad
Elkezdtem nézni, az első részek után beindul benne valami vagy végig ilyen monoton lesz ? Csak mert akkor lehet nem az én stílusom.
Toca
Az első évad eléggé depis, de azért nem rossz, sőt. A második évad meg egyenesen zseniális.
iktriad
depis az egész, de zseni
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 054 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Április 16.-án startol az utolsó Leftovers szezon. Kapott egy fasza kis teasert is.
 twitter.com/TheLeftoversHBO/status/823983739902431232
iktriad
Elkezdtem nézni, az első részek után beindul benne valami vagy végig ilyen monoton lesz ? Csak mert akkor lehet nem az én stílusom.
Toca
Az első évad eléggé depis, de azért nem rossz, sőt. A második évad meg egyenesen zseniális.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Április 16.-án startol az utolsó Leftovers szezon. Kapott egy fasza kis teasert is.
 twitter.com/TheLeftoversHBO/status/823983739902431232
iktriad
Elkezdtem nézni, az első részek után beindul benne valami vagy végig ilyen monoton lesz ? Csak mert akkor lehet nem az én stílusom.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Sixről senki?Kicsit a Unit-ra emlékeztet,csak jobb,igényesebb kiadásban. Remélem tartja a pilot utáni színvonalat.
Goggins még mindig király.
Kenny
Unitot imádtam, ez a pilot nem volt rossz, de várom hogy beinduljon.
Toca
Az első rész meg volt, nekem is tettszet. | Mondjuk az nem jött át, hogy amikor a Boko Haram megtámadta a lányiskolát, Rip kvázi "kiszagolta" őket. Honnan tudta hogy jönnek... |

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Sixről senki?Kicsit a Unit-ra emlékeztet,csak jobb,igényesebb kiadásban. Remélem tartja a pilot utáni színvonalat.
Goggins még mindig király.
Kenny
Unitot imádtam, ez a pilot nem volt rossz, de várom hogy beinduljon.
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 309 — Omar's Coming Yo!
Sixről senki?Kicsit a Unit-ra emlékeztet,csak jobb,igényesebb kiadásban. Remélem tartja a pilot utáni színvonalat.
Goggins még mindig király.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 054 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Április 16.-án startol az utolsó Leftovers szezon. Kapott egy fasza kis teasert is.
 twitter.com/TheLeftoversHBO/status/823983739902431232
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Régen néztem és nagyon szerettem a Misfits-t, de mikor Nathan kilépett a sorozatból akkor kaszáltam, most folytattam, hát Rudy (és Finn) legalább akkora király 😀
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 173
Taboo milyen? Nézi valaki így részenként? Én megvárom, míg lemegy az évad, mert egyben akarom majd nézni.
Vrij6
Nagyon jó. 😊 Lassúnak lassú, de pont attól jó. 😉
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Taboo milyen? Nézi valaki így részenként? Én megvárom, míg lemegy az évad, mert egyben akarom majd nézni.
Vrij6
+ látvány
+ keveset látott történelmi kor
+ hangulat
+ sok misztikum, kérdések, a főszereplő múltjából
+ Tom Hardy!

- lassú
- kevés dolog történik

index podcastjében beszélnek róla, dícsérik.
 index.hu/kultur/media/2017/01/24/kultrovat_podcast_sorozatok_2017/
braxa88
Király, köszi!

Engem speciel nem szokott zavarni, ha egy sorozat lassan, ráérősen kezdődik, és lassan bontakoznak ki a szálak. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Taboo milyen? Nézi valaki így részenként? Én megvárom, míg lemegy az évad, mert egyben akarom majd nézni.
Vrij6
+ látvány
+ keveset látott történelmi kor
+ hangulat
+ sok misztikum, kérdések, a főszereplő múltjából
+ Tom Hardy!

- lassú
- kevés dolog történik

index podcastjében beszélnek róla, dícsérik.
 index.hu/kultur/media/2017/01/24/kultrovat_podcast_sorozatok_2017/
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Taboo milyen? Nézi valaki így részenként? Én megvárom, míg lemegy az évad, mert egyben akarom majd nézni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem mondom, hogy rossz volt az elmúlt pár Vikings-rész. De most kezdem érezni, hogy Ragnar valójában mekkora király volt.

Jól behozták a fiúkat, voltak király részek, csak velük, Björn is jól fel lett építve, de most mégsem érzem azt az erőt, hogy Ragnar nélkül el tudják vinni a sorozatot. Arról nem is beszélve, hogy most pont az lett volna a lényeg, ahogy | Aelle-t például kezdésnek, erre három perc alatt elintézték. TÖk mindegy, hogy nem Aelle-n van a hangsúly, hanem Egberten, de ezt elbaszták szerintem,hogy csettintéssel kb. elintézték. |

És az Egbertes csatától sem várok sokat, | nekem a trailer alapján inkább tűnik úgy, hogy inkább a tesókák meg Ivar külön sírásai, illetve Egbert majomkodása viszi majd el főként az időt. |

Arról nem is beszélve, hogy az elmúlt részekben egy rakat időhúzást éreztem már, kezdve az | osszuk meg és kúrjuk nyolcan a szöszittől a két balfasz testvér Lagertha elleni összeesküvéséig. Itt vannak mióta, mindenkit ki akarnak nyírni a háta mögött, mindenkire csúnyán néznek, aztán semmi. Ja, most ráküldenek mást Lagerthára, és? Lagerthának sincs kis túlzással már semmilyen szerepe, csak nem akarták kiírni Ragnarral együtt a sorozatból, de bármelyik percben kinyiffan, nem meglepő. Így, Ragnar nélkül ő sem ad hozzá sok pluszt ezzel az áluralkodással. |

Nem örülök. Nyilván alap volt, hogy Ragnar távozik, de szerintem túl nagy falat ez nélküle, hosszú távon, hiába híres Björn, hiába fasza Ivar. Kevésnek érzem őket.

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Egyik verzió se túl meggyőző.
Oké, hogy nekünk ő egy mellékszereplő, de ő a saját életében főszereplő.
Jól keres, egy olyan világban él, ahol nincs betegség, megvan minden, mi a gyíkért cselekszik ennyire illogikusan?
Mi a remélt cél?
Hogy majd a robot viszontszereti?
Oké, hogy pár beteg szociopatának buli a robotok kúrogatása, de valójában egy ilyen technikus a magas életszinvonala miatt kb. naponta találna hús-vér kurvát, aki nem veszélyezteti az egzisztenciáját, életét.
Persze, lehet ő is robot, olyan programozással, hogy egy másik, öntudatra ébredt robot ne tudja utasítani (?!), de ahogy | Bernard, ő is embernek hiszi magát, | szóval ugyanolyan értelmetlen és illogikus ez a viselkedése, viselkedésük.
Sobri Jóska
én azt gondolom, hogy egyszerűen lenyűgözte Maeve személyisége, és nem egy munkadarabot lát benne. gondolom hajtja a kíváncsiság hogy mire fog ez kilyukadni, mert ugye Felix is ellopott egy ilyen bizbaszt amivel a madarat programozta, szóval ő sem egy sima hentes akar lenni, hanem ki akart törni.
én nem gondolom, hogy halálra keresik magukat ezek a dolgozók, mert a legalsó szinten dolgoznak, kvázi egyszerű szabás-varrást.
Felix nem robot, ezt pont Maeve mondja neki amikor megtalálják Bernard hulláját.
petey
És nem hazudhat? 😊
Meglepne, ha egy napi 40ezer dolláros belépővel működő park legutolsó alkalmazottja akár megélhetési gondokkal küzdene.
Az oké, hogy nem munkadarabot lát benne, de akkoris csak egy robot.
És ha mindezekben neked is van igazad, az még nem ad magyarázatot arra, hogy miért teszi fel az egész egzisztenciáját, miért fogadja el emberek (kollégák) meggyilkolását egy gép által.
Eröltetett motivációkat én is ki tudok gondolni, csak nekem ez fura, mert egyébként úgy tűnt, hogy a logikus, koherens történetvezetésre törekvő sorozat a Westworld. No mindegy.
Sobri Jóska
azt vágod, hogy ez egy sorozat és nem valódi? 😀
sok olyan cég van ma, ahol a top mgmt halálra keresi magát, míg a biorobotok nem halnak éhen, de azért nem talicskázzák haza a pénzt az otp-ből.
amúgy néha én is azt éreztem párszor egy munkahelyen, hogy nem bánnám ha kitörne a zombi apokalipszis 😀 szóval Felix ki tudja, mennyire magának való, és pont leszarja a munkatársait, csak Sylvesterrel van "jóban".
engem az zavart, hogy beküldenek egy kommandót, akik erre vannak kiképezve, h gáz lenne lőjenek mindenkit ripityára, és átmennek birodalmi rohamosztagosba. vicc 😊
na és mi van Elsie-vel és Tubbs-szal? szerintem életben van mindkettő.
de a végén MIB reakciója visz mindent, hogy itt már a játékszint masterra ván állítva, amit akart.
petey
Vágom.
Attól még szeretem a koherens filmeket/sorozatokat.
De persze az utolsó évad utolsó részében kiderülhet, hogy az egészet csak Donald kacsa álmodja, vagy mindenki robot, nincs is külvilág, kint tombol a zombiapokalipszis, vagy a következő évadban jön Zsülien király és a pingvinek...
Elsie-t megölte Bernard, Tubbsot meg az indiánok.
Legalábbis ha hinni lehet az imdb-nek.
 www.imdb.com/title/tt0475784/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast
Sobri Jóska
akkor ezt nem ismerted?
 www.businessinsider.com/westworld-is-elsie-alive-2016-12
petey
Hát nem.
Ennyire nem mélyedtem bele. 😊
Eleve, amikor elkezdtem nézni azt hittem, hogy egyévados sorozat, a Yul Brynneres film tovább gondolásának véltem.
Mondjuk jól továbbgondolták. 😊

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Egyik verzió se túl meggyőző.
Oké, hogy nekünk ő egy mellékszereplő, de ő a saját életében főszereplő.
Jól keres, egy olyan világban él, ahol nincs betegség, megvan minden, mi a gyíkért cselekszik ennyire illogikusan?
Mi a remélt cél?
Hogy majd a robot viszontszereti?
Oké, hogy pár beteg szociopatának buli a robotok kúrogatása, de valójában egy ilyen technikus a magas életszinvonala miatt kb. naponta találna hús-vér kurvát, aki nem veszélyezteti az egzisztenciáját, életét.
Persze, lehet ő is robot, olyan programozással, hogy egy másik, öntudatra ébredt robot ne tudja utasítani (?!), de ahogy | Bernard, ő is embernek hiszi magát, | szóval ugyanolyan értelmetlen és illogikus ez a viselkedése, viselkedésük.
Sobri Jóska
én azt gondolom, hogy egyszerűen lenyűgözte Maeve személyisége, és nem egy munkadarabot lát benne. gondolom hajtja a kíváncsiság hogy mire fog ez kilyukadni, mert ugye Felix is ellopott egy ilyen bizbaszt amivel a madarat programozta, szóval ő sem egy sima hentes akar lenni, hanem ki akart törni.
én nem gondolom, hogy halálra keresik magukat ezek a dolgozók, mert a legalsó szinten dolgoznak, kvázi egyszerű szabás-varrást.
Felix nem robot, ezt pont Maeve mondja neki amikor megtalálják Bernard hulláját.
petey
És nem hazudhat? 😊
Meglepne, ha egy napi 40ezer dolláros belépővel működő park legutolsó alkalmazottja akár megélhetési gondokkal küzdene.
Az oké, hogy nem munkadarabot lát benne, de akkoris csak egy robot.
És ha mindezekben neked is van igazad, az még nem ad magyarázatot arra, hogy miért teszi fel az egész egzisztenciáját, miért fogadja el emberek (kollégák) meggyilkolását egy gép által.
Eröltetett motivációkat én is ki tudok gondolni, csak nekem ez fura, mert egyébként úgy tűnt, hogy a logikus, koherens történetvezetésre törekvő sorozat a Westworld. No mindegy.
Sobri Jóska
azt vágod, hogy ez egy sorozat és nem valódi? 😀
sok olyan cég van ma, ahol a top mgmt halálra keresi magát, míg a biorobotok nem halnak éhen, de azért nem talicskázzák haza a pénzt az otp-ből.
amúgy néha én is azt éreztem párszor egy munkahelyen, hogy nem bánnám ha kitörne a zombi apokalipszis 😀 szóval Felix ki tudja, mennyire magának való, és pont leszarja a munkatársait, csak Sylvesterrel van "jóban".
engem az zavart, hogy beküldenek egy kommandót, akik erre vannak kiképezve, h gáz lenne lőjenek mindenkit ripityára, és átmennek birodalmi rohamosztagosba. vicc 😊
na és mi van Elsie-vel és Tubbs-szal? szerintem életben van mindkettő.
de a végén MIB reakciója visz mindent, hogy itt már a játékszint masterra ván állítva, amit akart.
petey
Vágom.
Attól még szeretem a koherens filmeket/sorozatokat.
De persze az utolsó évad utolsó részében kiderülhet, hogy az egészet csak Donald kacsa álmodja, vagy mindenki robot, nincs is külvilág, kint tombol a zombiapokalipszis, vagy a következő évadban jön Zsülien király és a pingvinek...
Elsie-t megölte Bernard, Tubbsot meg az indiánok.
Legalábbis ha hinni lehet az imdb-nek.
 www.imdb.com/title/tt0475784/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast
Sobri Jóska
akkor ezt nem ismerted?
 www.businessinsider.com/westworld-is-elsie-alive-2016-12