Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Westworld
| Mi van akkor ha Ford a végén csinált egy host-ot ami az ő mása és azt lőtte le Dolores ? |
Janek
| Mi van ha csinált egy hostot, aki majd Ford helyett viszi tovább Westworldöt? 😛 |
süti
az bonyolultabb lenne és mi benne az élvezet?

több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Westworld
| Mi van akkor ha Ford a végén csinált egy host-ot ami az ő mása és azt lőtte le Dolores ? |
Janek
| Mi van ha csinált egy hostot, aki majd Ford helyett viszi tovább Westworldöt? 😛 |
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Westworld

Csak a napokban tudtam megnézni életem első sorozata amit látok teljesen ha a jóbarátokat nem számolom ami ugye alap.

Nagyon jó volt ,érdekes volt AH fantasztikus nem tudom mi lesz majd nélküle Hollywoodban.

| Mi van akkor ha Ford a végén csinált egy host-ot ami az ő mása és azt lőtte le Dolores ? |

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
walking dead: 1 jó részre jut 4-5 nézhetetlen... nagyon felkúr ez a sorozat.
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Remélem lezárják a Sherlockot,mert már csak vergődik a sorozat.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Taboo elég fasza lesz, lassú kicsit eseménytelen volt a pilot, de biztos hogy jó lesz, ha meg nem is Tom Hardy, a hangulat, és a képi világ elviszi.

Vikings: Tetszett, megint 😊 Flokira kiváncsi vagyok, | hogy a muzulmán vallás most hogy fogja őt befolyásolni. Érdekes, hogy most megjöttek a mediterrán tengerre, de Björnék ezután már húznak haza bosszút forralni?! Kicsit rövid lett ez így, azért remélem még visszatérnek, Itáliába még lesz dolguk.
Lagertha 😕 A régi generáció( Ragnar, Rolló, Lagertha, Aslaug, Egbert, Floki, Athelstan) még élő tagjai vajon meddig húzzák még? Lagerthanak már nincs sok vissza, de Egbert és Floki remélem sokáig marad, mindkettő nagyon jól megírt és eljátszott karakter. Rolló meg továbbra is súlytalan.
|
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 411
elindult a Taboo 😊
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
| Pedig elnézve a végén Ivar fejét,az angolok előtt még Lagerthának is lesz gondja. |
Blitzburgh
Ja. Viszont itt vicces lesz a sztori, mivel | Lagertha ugye Bjorn muterja, aki valoszinuleg nem fog orulni neki, ha Ivar kinyirja a cuncit | .

több mint 7 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
| Pedig elnézve a végén Ivar fejét,az angolok előtt még Lagerthának is lesz gondja. |
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Vikings:

| Bekövetkezett hát, aminek be kellett következnie, viszlát Ragnar! Hihetetlen komplex karaktert sikerült kihozni belőle Michael Hirstnek és Travis Fimmelnek, talán a legjobbat - de az biztos, hogy a legemlékezetesebbet - amit valaha láttam. És akkor most jöhet Ivarék bosszúja! |
baggio
| az évad további részeinek előzetese alapján a bosszú egy hatalmas csatávalkezdődik, sorozattörténelmi csata.
Tavaly voltak valami olyan forgatási hírek, hogy óriási mennyiségű statisztát fognak alkalmazni egy csata jelenethez, nyílván ez lesz az.
|
braxa88
lásd az új avataromat 😊 | most fog majd összeállni a "Great Heathen Army", szóval gondolom, hogy nem aprózzák el |

amúgy ajánlom a Real Vikings-t is azoknak, akit érdekel a sorozat történelmi háttere, négy rész van belőle
baggio
na majd rákeresek erre,köszi 😊

| annak örülök, hogy Ragnart úgy győzték le, hogy igazából nem győzték le, az utolsó út, az elfogása, a halála mind az ő terve volt, hogy a fiai legyőzzék az angolokat, mert ő egyedül erre már nem volt képes.
Hiányozni fog
|
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Vikings:

| Bekövetkezett hát, aminek be kellett következnie, viszlát Ragnar! Hihetetlen komplex karaktert sikerült kihozni belőle Michael Hirstnek és Travis Fimmelnek, talán a legjobbat - de az biztos, hogy a legemlékezetesebbet - amit valaha láttam. És akkor most jöhet Ivarék bosszúja! |
baggio
| az évad további részeinek előzetese alapján a bosszú egy hatalmas csatávalkezdődik, sorozattörténelmi csata.
Tavaly voltak valami olyan forgatási hírek, hogy óriási mennyiségű statisztát fognak alkalmazni egy csata jelenethez, nyílván ez lesz az.
|
braxa88
lásd az új avataromat 😊 | most fog majd összeállni a "Great Heathen Army", szóval gondolom, hogy nem aprózzák el |

amúgy ajánlom a Real Vikings-t is azoknak, akit érdekel a sorozat történelmi háttere, négy rész van belőle


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Vikings:

| Bekövetkezett hát, aminek be kellett következnie, viszlát Ragnar! Hihetetlen komplex karaktert sikerült kihozni belőle Michael Hirstnek és Travis Fimmelnek, talán a legjobbat - de az biztos, hogy a legemlékezetesebbet - amit valaha láttam. És akkor most jöhet Ivarék bosszúja! |
baggio
| az évad további részeinek előzetese alapján a bosszú egy hatalmas csatávalkezdődik, sorozattörténelmi csata.
Tavaly voltak valami olyan forgatási hírek, hogy óriási mennyiségű statisztát fognak alkalmazni egy csata jelenethez, nyílván ez lesz az.
|

Szerkesztette: r.baggio
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vikings:

| Bekövetkezett hát, aminek be kellett következnie, viszlát Ragnar! Hihetetlen komplex karaktert sikerült kihozni belőle Michael Hirstnek, talán a legjobbat - de az biztos, hogy a legemlékezetesebbet - amit valaha láttam. És akkor most jöhet Ivarék bosszúja! |
baggio
| Hollós, George Michael, majd most Ragnar... kemény volt ez a 2016 😀 |
Cowboykarcsi90
| Vanessa Ives |

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Vikings:

| Bekövetkezett hát, aminek be kellett következnie, viszlát Ragnar! Hihetetlen komplex karaktert sikerült kihozni belőle Michael Hirstnek, talán a legjobbat - de az biztos, hogy a legemlékezetesebbet - amit valaha láttam. És akkor most jöhet Ivarék bosszúja! |
baggio
| Hollós, George Michael, majd most Ragnar... kemény volt ez a 2016 😀 |
Cowboykarcsi90
Hollós? Csak nem férkőzött be Odin már a te tudatalattidba is*? 😊 | amúgy nem akartam ezzel viccelődni, de nagyon éreztem, hogy 2016 nem is érhetne máshogy véget... |

* szerk.: | ja leesett, aranyélet |
baggio
😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Vikings:

| Bekövetkezett hát, aminek be kellett következnie, viszlát Ragnar! Hihetetlen komplex karaktert sikerült kihozni belőle Michael Hirstnek, talán a legjobbat - de az biztos, hogy a legemlékezetesebbet - amit valaha láttam. És akkor most jöhet Ivarék bosszúja! |
baggio
| Hollós, George Michael, majd most Ragnar... kemény volt ez a 2016 😀 |
Cowboykarcsi90
Hollós? Csak nem férkőzött be Odin már a te tudatalattidba is*? 😊 | amúgy nem akartam ezzel viccelődni, de nagyon éreztem, hogy 2016 nem is érhetne máshogy véget... |

* szerk.: | ja leesett, aranyélet |

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Vikings:

| Bekövetkezett hát, aminek be kellett következnie, viszlát Ragnar! Hihetetlen komplex karaktert sikerült kihozni belőle Michael Hirstnek, talán a legjobbat - de az biztos, hogy a legemlékezetesebbet - amit valaha láttam. És akkor most jöhet Ivarék bosszúja! |
baggio
| Hollós, George Michael, majd most Ragnar... kemény volt ez a 2016 😀 |

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Vikings:

| Bekövetkezett hát, aminek be kellett következnie, viszlát Ragnar! Hihetetlen komplex karaktert sikerült kihozni belőle Michael Hirstnek és Travis Fimmelnek, talán a legjobbat - de az biztos, hogy a legemlékezetesebbet - amit valaha láttam. És akkor most jöhet Ivarék bosszúja! |

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Twin Peaks ujranezve is zsenialis, mielott meg elolvasnam a konyvet, es varnam majd az uj sorit!😊
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Emiatt mondom hogy Hollós visszatér, mert ugy lesz kerek ugy tud a sztori folytatódni, nem pedig új szállal..
braxa88
A Gálferi ennél durvábbat is túlélt, ezek a marvel supervillainek nem adják könnyen magukat. Szerintem is látjuk még.

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!


ez nagyon erős lesz.

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
The Man in the High castle 2. évadát érdemes megnézni? Tetszett az első, de igazából a könyv is ott ér véget, ahol az első évad. Vagy van egy másik könyv, ami ennek a folytatása avagy kreáltak egy tök új folytatást?
winston
Ha tetszett az első akkor mindenképpen érdemes. 😊
Az 1. évadnak is csak támasza volt a könyv, sok helyen eltért tőle. Most pedig megy szépen tovább ahol abbamaradt. Sokkal nagyobb volumenű lett, nekem tetszik.
süti
Egyelőre csak az első epizódot láttam a második évadból, az alapján mindenképp érdemes folytatni szerintem is.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
The Man in the High castle 2. évadát érdemes megnézni? Tetszett az első, de igazából a könyv is ott ér véget, ahol az első évad. Vagy van egy másik könyv, ami ennek a folytatása avagy kreáltak egy tök új folytatást?
winston
Ha tetszett az első akkor mindenképpen érdemes. 😊
Az 1. évadnak is csak támasza volt a könyv, sok helyen eltért tőle. Most pedig megy szépen tovább ahol abbamaradt. Sokkal nagyobb volumenű lett, nekem tetszik.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
The Man in the High castle 2. évadát érdemes megnézni? Tetszett az első, de igazából a könyv is ott ér véget, ahol az első évad. Vagy van egy másik könyv, ami ennek a folytatása avagy kreáltak egy tök új folytatást?
winston
Szia! Nincs másik könyv, Philip K. Dick ezt az egy könyvet írta, nem írt folytatást.

Én is a közeljövőben fogok nekiállni a 2. évadnak.
Vrij6
Én is így tudtam. köszi!
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
The Man in the High castle 2. évadát érdemes megnézni? Tetszett az első, de igazából a könyv is ott ér véget, ahol az első évad. Vagy van egy másik könyv, ami ennek a folytatása avagy kreáltak egy tök új folytatást?
winston
Szia! Nincs másik könyv, Philip K. Dick ezt az egy könyvet írta, nem írt folytatást.

Én is a közeljövőben fogok nekiállni a 2. évadnak.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
The Man in the High castle 2. évadát érdemes megnézni? Tetszett az első, de igazából a könyv is ott ér véget, ahol az első évad. Vagy van egy másik könyv, ami ennek a folytatása avagy kreáltak egy tök új folytatást?