Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem tudom ti hogyvagytok vele, de az új two and a half men évad eddig igen jólett!😀 nem tudom megunni
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
fringe vélemények? nekem bejött ez a rész csak ne húzzák sokáig ezt a dolgot csalódnék...Fucu
jó volt, bár ezt az álLivet minden pillanatban agyon tudnám vágni annyira irritál...begyógyszerezett(LSD) Walter tényleg fasza volt 😊

Newton seggagyát nem tudnák hasznosítani? vagy azzal a chippel full tönkre vágta magát? az viszont kicsit fura nekem, h álLiv csakúgy besétált a "szigorúan" őrzött Newtonhoz és mindent megbeszélhettek 😊

|
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Bizony, kivételesen nekem is jobban bejött az aktuális himym, mint a big bang. House se volt rossz, de volt már jobb része is. Csupán azt sajnálom, hogy vampire diaries nem volt a héten. 😕

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
kemény, de a himym jobban tetszett, mint a big bang, többet röhögtem most rajta.
communityre meg szavak nincsenek már 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
fringe vélemények? nekem bejött ez a rész csak ne húzzák sokáig ezt a dolgot csalódnék...Fucu
Már miért ne húznák? 😀 A múlt heti rész tetszett idén eddig csak, az is csak azért, mert jó volt a sztori. Nem lehet egy egész évadot arra építeni, hogy egyik helyen az egyik le fog bukni egyszer valamikor, a másik helyen a másik pedig magához tér egyszer talán... Ha erre építenek egy teljes évadot, 20+ részt, akkor megbukott a sorozat, bár már tavaly is inkább bajom volt vele, mint tetszett. 😂gsn
az eredeti Liv már megvilágosult, Peter is kezd rájönni, de a kufirccal most húzza az időt ÁlLiv.

Walter most komoly volt, LSD alatti állapota vicces, George W. Bush képet kért az MD laborba 😀

felmerült bennem a kérdés, hogy odaát mindenki shapeshifter Walterbnative-on kívül? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Zsír volt a 30 Rock élő adása 😀 Megnéztem a WC meg az EC verziót is, jó volt látni a különbségeket 😀
A Community szokásos zseniális, Big Bang egész jó volt, Office hát bazzeg 😀 H-I-R-P-E-E-S 😀, Grey's Anatomy egyre jobb, többit meg még nem néztem meg, és valszeg nem is fogom most egy darabig.
több mint 13 éve
gsn 3 548
fringe vélemények? nekem bejött ez a rész csak ne húzzák sokáig ezt a dolgot csalódnék...Fucu
Már miért ne húznák? 😀 A múlt heti rész tetszett idén eddig csak, az is csak azért, mert jó volt a sztori. Nem lehet egy egész évadot arra építeni, hogy egyik helyen az egyik le fog bukni egyszer valamikor, a másik helyen a másik pedig magához tér egyszer talán... Ha erre építenek egy teljes évadot, 20+ részt, akkor megbukott a sorozat, bár már tavaly is inkább bajom volt vele, mint tetszett. 😂

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
fringe vélemények? nekem bejött ez a rész csak ne húzzák sokáig ezt a dolgot csalódnék...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Volt már olyan sorozat rész, amit élőben adtak le a tv csatornán? A 30 Rock történelmet csinált, életemben nem röhögtem ennyit fél óra alatt.Maka
Vészhelyzet, Jóbarátok
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Volt már olyan sorozat rész, amit élőben adtak le a tv csatornán? A 30 Rock történelmet csinált, életemben nem röhögtem ennyit fél óra alatt.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Boardwalk Empire... 4.részt most néztem meg, nekem nagyon bejön.
Steve Buscemi nagykirály 😊
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jelenleg Community>Big Bang>Office>Rules of Engagement>Two and a Half Men>Modern Family>Parks and Recreation>League>30 Rock>How I met your mothertenorx
Húúú tényleg az Office ki is ment a fejemből. 😀
"I DECLARE BANKRUPTCY!"
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most néztem meg a Modern family 2. évad, 1. részét és bátran állíthatom, hogy a legtöbb mostani vígjátékot simán alázza. Már rég röhögtem ennyire jót, csak ajánlani tudom aki eddig még ne mnézet volna bele.süti
Igen, a Modern Family is kúszik felfele a sitcom listámon, de még nem tudja megközelíteni a Communtytit 😀
Jelenleg Community>Big Bang>Office>Rules of Engagement>Two and a Half Men>Modern Family>Parks and Recreation>League>30 Rock>How I met your mother
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Most néztem meg a Modern family 2. évad, 1. részét és bátran állíthatom, hogy a legtöbb mostani vígjátékot simán alázza. Már rég röhögtem ennyire jót, csak ajánlani tudom aki eddig még ne mnézet volna bele.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hogy a holnapi analízis zh-ra való készülés közben mennyire idegesítő ennek a topiknak a címe... 😊F.Schleck
Elmész te a picsába 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy a holnapi analízis zh-ra való készülés közben mennyire idegesítő ennek a topiknak a címe... 😊

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Mi ez a suit up nap?kzol
http://lmgtfy.com/?q=international+suit+up+daybriareos
ty4gtfm
Én minden nap így járok dolgozni 😊kzol
Igen, de vannak akik nem mindennap és úgy gondolják, hogy ez menő meg tetszik a csajoknak 😊


több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Mi ez a suit up nap?kzol
http://lmgtfy.com/?q=international+suit+up+daybriareos
ty4gtfm
Én minden nap így járok dolgozni 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Mi ez a suit up nap?kzol
http://lmgtfy.com/?q=international+suit+up+day

több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Mi ez a suit up nap?
több mint 13 éve
Tomeee 753
Én facebookom is televan a suit upos osztályképekkel.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Beszarás mennyien vették komolyan a Suit Up napot 😀JayB
osztályomban 15en abban voltunk, de az egész suliban szép számmal láttam öltönyös alakokat, illetve az utcán is fel lehetett fedezni egy-két suitert 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Beszarás mennyien vették komolyan a Suit Up napot 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
mármint 5.évad? már 3.rész ment le belőle? 😛braxa88
Ez a negyedik sorozat te😊kishaszi
nem


8ha a viasatra gondolsz akkor igen 4., de az nemtom h jön ide...)braxa88
Időzavar. 😀 Szóval lehet nézni az 5. szériát, csak én lemaradtam róla.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
5. sorozat mikor jön?kishaszi
mármint 5.évad? már 3.rész ment le belőle? 😛braxa88
Ez a negyedik sorozat te😊kishaszi
A Visaston igen, ott a 4. fut jelenleg. Amerikában meg az ötödik, vasárnap esténkét. az 5. évadról van most szó 😊