Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
Ma nem esek abba a hibába, mint tegnap. 2unitos 7es oddsos szelvényem eddig nagyon bejövős (City,PSG,Galata,Bay-1), csak a MU necc, úgyhogy: 2unit 7es odds--> X ....igaz, amilyen szerencsém van, fordít majd a Sociedad 😀 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 714 — Vikings fan
Nah ha a Bayer vág még 1-et akkor végre visszajön ami elment mostanában, a holnapi EL meg jól rá is rakhat. Shaktar mondjuk ha hozná az lenne a tökéletesség, bár az csak buli szelvény volt 😀

Mondjuk a Manu majd megint leszopat egy X-el a végén 😀
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 147 — Cowboys fan
nem bírtam ki...

Galata
PSG
Bayern
RealJC6
első három sima ügy, a negyedik a balfaszok derbije, úgyhogy bármi lehet a vége
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem bírtam ki...

Galata
PSG
Bayern
Real
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Mára 3 ment:
Real
Benfica X1
Bayern 0-1 H

Shakhtar
PSG 1-0 V
Bayern nyer és nem kap gólt

MU
Galata
City

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 147 — Cowboys fan
én most azon agyalok, hogy vajon a PSG nyer-e legalább két góllal az amúgy ótvar Anderlecht ellen, vagy az 1-0-ra mennek, és már a hétvégi vendégszereplésre összpontosítanak St. Etienne-ben?
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Ennyire szar a juve?Vagy mi ez az 5.70-es odds?JoeyPorter
ennyire. szerintem is simán nyer ma a Real


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Rohadjon el a Basel is....nem jött volna rosszul 50ezer...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Ennyire szar a juve?Vagy mi ez az 5.70-es odds?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én gurulósra többet az életbe nem teszek...
több mint 12 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Élvezzétek ki srácok a sikert a gurulósban, mert vészesen közeleg az nfl következő fordulója 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
hmm, az Arsenal vagy X-en elment, természetesen jobbak voltak, de kikaptak
kedvenc csapatra tényleg nem ajánlatos tenni 😀Newman
Melyik meccset nézted? 😊 A 90-ből 70 percben az történt, amit a BvB akart.Jakehomer
Nem néztem, az élő nso-s közvetítésre voltam rászorulva és a külföldi kommentek alapján is a 2.félidőt uraltuk. (még a hivatalos honlap is ezt írja 😀 )

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 147 — Cowboys fan
apám lekésett a fogadásról (csládi ártalom 😀), megkérte, hogy tegyek meg neki egy meredek szelvényt. (szerinte belefér, szerintem meredek.)
az persze nem jött, de mellétettem egy Dinamo London győzelmet 1:0-ás hendivel, meg még egy szelvényen az Atletico győzelmet 2:0ás hendivel. az egyik visszahozta a veszteséget, a másik meg négyes szorzóval pluszba tolt.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
hmm, az Arsenal vagy X-en elment, természetesen jobbak voltak, de kikaptak
kedvenc csapatra tényleg nem ajánlatos tenni 😀Newman
Melyik meccset nézted? 😊 A 90-ből 70 percben az történt, amit a BvB akart.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
hmm, az Arsenal vagy X-en elment, természetesen jobbak voltak, de kikaptak
kedvenc csapatra tényleg nem ajánlatos tenni 😀Newman
inkább a Dortmund ellen, elég kevésszer kapnak ki, mondjuk az hogy nyertek engem is meglepett kicsit de dupla esélyben én dortmund vagy x-et raktam. A két csapat közt Londonban a döntetlen volt a reális, sztem 10ből 7szer x lett volna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
hmm, az Arsenal vagy X-en elment, természetesen jobbak voltak, de kikaptak
kedvenc csapatra tényleg nem ajánlatos tenni 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szarzenál, fc bárnevóna
köszi 😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
ma nekem is jött végre valami, remélem megtörik a jég 😊

Milan-Barca X, Napoli V, Atletico V kombiban ~14 unitért
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Arsenal bukó, Celtic, Milan X, Zenit jött, mind a három 2.35 körüli szorzóértDexxter Tailor
Azért a Zenit meccs kemény lehetett.6.percben kiállítás a Portoból és így is 21 kapura lövésük volt...JoeyPorter
jah elég izgulós volt, a meccs végét néztem, 86. percben jött a gól, aztán még 7 perc hosszabbítás, aminek a végén majdnem egyenlített a Porto 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Arsenal bukó, Celtic, Milan X, Zenit jött, mind a három 2.35 körüli szorzóértDexxter Tailor
Azért a Zenit meccs kemény lehetett.6.percben kiállítás a Portoból és így is 21 kapura lövésük volt...

több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Arsenal bukó, Celtic, Milan X, Zenit jött, mind a három 2.35 körüli szorzóért


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Valaki BL tippek esetleg?
Nem vagyok nagyon benne a soccerben, de így elsőre ezeket tenném:
Barca, Atletico, Chelsea (4,84)
(esetleg még egy Arsenal vagy X, lehetséges, hogy a Barca tipp helyett)
Newman
elég sok necces meccs lesz ma, én az Arsenal, Milan vagy X, és Celtic-el támadok 😊Dexxter Tailor
Én kettőt tettem ma:
Atletico
Celtic

Napoli
Chelsea
Arsenal 2,5 overJoeyPorter
Na ezt már szeressük,így tovább holnap is 😊

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Ez a topic tökéletesen megmutatja, hogy miért nem szabad fogadni, ha az ember nem tudja előre a végeredményt.
Persze, tudom, jó szórakozás... És ez vissza is jön a vidám szórakozást tükröző hsz-ekben...Sobri Jóska
Én pl. hetente egyet rakok 200-300 forinttal. Ha elmegy segáz, mert most akkor majd hétvégén egyel kevesebb sört iszom. Ha viszont jön, akkor van 2-3ezrem az meg nem is rossz. Szerintem ezzel semmi gond sincs.
több mint 12 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
Napoli v. X 1,42
Chelsea v. X 1,3
Arsenal v. X 1,42
Celtic v. X 1,4

1unit

rizikós:
Dortm+1 X 4,33
ATMA-1 1,9
Zenit v. X 2,3
2/3ban 0,75 unit

szerk1: hát, nem szeretlek arsenal...mondjuk hülye voltam, hogy 4es odds körül már nem fogadtam a vendégre...😐

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Arsenal D
Marseille D
Barca V
ATMA V
Celtic D
Porto D
Chelsea V
Steaua H

én ezeket tettem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal