Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Arsenal
Barca
Atletico
Celtic
Chelsea

200 forintból 6 ezer, erre kíváncsi leszek.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Valaki BL tippek esetleg?
Nem vagyok nagyon benne a soccerben, de így elsőre ezeket tenném:
Barca, Atletico, Chelsea (4,84)
(esetleg még egy Arsenal vagy X, lehetséges, hogy a Barca tipp helyett)
Newman
elég sok necces meccs lesz ma, én az Arsenal, Milan vagy X, és Celtic-el támadok 😊Dexxter Tailor
Én kettőt tettem ma:
Atletico
Celtic

Napoli
Chelsea
Arsenal 2,5 over

több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Valaki BL tippek esetleg?
Nem vagyok nagyon benne a soccerben, de így elsőre ezeket tenném:
Barca, Atletico, Chelsea (4,84)
(esetleg még egy Arsenal vagy X, lehetséges, hogy a Barca tipp helyett)
Newman
elég sok necces meccs lesz ma, én az Arsenal, Milan vagy X, és Celtic-el támadok 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amúgy félreértés ne essék, annak ellenére, hogy szitkozódok (mert nyilván idegesítő, amikor momentumokon megy el a dolog), élvezem a dolgot.
Konkrétan ez hozott engem vissza az NFL-hez is, mert már kicsit kezdtem távolodni a sporttól, így van egy kis plusz adrenalin ami hozzáadódik a meccsek izgalmához.
NCAAF-nél meg ugye vannak olyan csapatok, akiket csak a fogadás miatt nézek meg és így bővül a látóköröm is.
Nyilván, ha csak felbaszna a dolog, hagynám a francba, de így elvagyok. (persze jó lenne már nyerni :p)
Azt viszont megfogadtam, hogy ezentúl nem figyelem az amerikai szaksajtót, mert főleg egyetemi foci tekintetében egy csomószor rossz döntéseket hoztam miattuk, innentől kezdve csak magamra hallgatok. (mondjuk, ha eddig is így tettem volna, nem állnék ilyen szarul..... 😀 )

Valaki BL tippek esetleg?
Nem vagyok nagyon benne a soccerben, de így elsőre ezeket tenném:
Barca, Atletico, Chelsea (4,84)
(esetleg még egy Arsenal vagy X, lehetséges, hogy a Barca tipp helyett)

Mai KHL tippjeim:
Szalavat Ufa win
SZKA Szentpétervár winlaccoo74
Amúgy te szoktad nézni is vagy csak érzésből? 😀
Amúgy jöttek a tippek, szóval jöhetnek még.... 😀 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 714 — Vikings fan
Ez a topic tökéletesen megmutatja, hogy miért nem szabad fogadni, ha az ember nem tudja előre a végeredményt.
Persze, tudom, jó szórakozás... És ez vissza is jön a vidám szórakozást tükröző hsz-ekben...Sobri Jóska
Ez a hszed tökéletesen megmutatja, hogy nincs semmi hír Tebow szerencsétlenkedéséről emiatt máshol próbálsz trollkodni. Hajrá hajrá 😀
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mai KHL tippjeim:
Szalavat Ufa win
SZKA Szentpétervár win
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Szóval csak akkor fogadjak, ha tudom előre a végeredményt? 😀JC6
Pontosan.
Különben hosszútávon vesztő leszel.
Valamint frusztrált és ideges.
Nézd csak vissza ennek a topicnak a beírásait.


1 yardon ment el a Chiefs -5,5, komolyan ez miajóbüdösretkesf*szszopf*szcibálók*rvaélet? (így egybe)
ez a szezon.....Newman
'szódj meg barca....már bocsánat.bogec7
a rohadt életbe most már komolyan, ...davemayer
2 nap alatt úgy elbukni, hogy mindkét szelvényem úgy megy el, hogy a csapat akire fogadtam SO-ban kap ki, meglehetősen idegesítő....Newman
És ez csak ez az oldal.
Van még 45...

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Szóval csak akkor fogadjak, ha tudom előre a végeredményt? 😀JC6
be ne dőlj már neki, minden hónapban egyszer ideírja ezt mint egy csalit.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szóval csak akkor fogadjak, ha tudom előre a végeredményt? 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Ez a topic tökéletesen megmutatja, hogy miért nem szabad fogadni, ha az ember nem tudja előre a végeredményt.
Persze, tudom, jó szórakozás... És ez vissza is jön a vidám szórakozást tükröző hsz-ekben...

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 714 — Vikings fan
Aki KHL-ben otthon van néha írhatna tippeket én még barátkozom csak vele.
több mint 12 éve
palatisan Los Angeles Chargers 6
Manning passzolt yardjai 310 felett jó lehet? Futójáték gyakorlatilag nincs, kidőlt mindenki.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A broncos tönkretette a hétvégém...ennyiszer nagyapám nem adta volna oda a labdát a coltsnak...
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
6/4 nem is olyan rossz!
Ma KHL meccsekkel támadok!
11:00 Barys Asztana win!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Már várom a Fradi 1-1-et..JoeyPorter
😀😀

Tényleg érzed az nb1-et 😊steroid stewie
Ez vicc...A legutóbbi fordulóban is 7/6 volt és akkor is csak a fradi vitte el..

több mint 12 éve
Nomac New England Patriots 4 546 — balazs.t85@gmail.com
Az eheti NFL szelvényeim nem ültek 😕 Szerencsére a német és olasz foci pozitívba lendítette a hétvégém
több mint 12 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Na, nekem elég volt a sima Kansas w, így jól sült el, de a meccs végét majd visszanézem, mert kinyomtam mikor dobta a homályt Alex...
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
nekem is remek volt az nfl forduló, a chargers és a falcons spread jött, de minden más (Pats, Ravens, Bears, Chiefs spread) ment... a yahoo-s tippjátékban meg 9-4 ezen a héten eddig, szerintem jövőhéten megjátszom mindegyik tippemet, valamennyi pluszban fogok zárni, az tuti 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DET
Pats
MIA

eddig örök hála...

Ha nyer a Denver pozitívan jövök ki a mai szörnyűségből...
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
1 yardon ment el a Chiefs -5,5, komolyan ez miajóbüdösretkesf*szszopf*szcibálók*rvaélet? (így egybe)
ez a szezon.....

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Keenum kezd a Texansban, all-in a Chiefsre! 😀 😀Newman
hehe, hányan izgulunk a chiels-ért? 😊steroid stewie
Az alap mixembe amúgy nem kerültek bele, mert Keenumtól féltem egy kicsit (jól is játszik), de mivel az alap elment, így a "mentő" mixembe bekerültek.

több mint 12 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Keenum kezd a Texansban, all-in a Chiefsre! 😀 😀Newman
hehe, hányan izgulunk a chiels-ért? 😊
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
persze utolsó percben lepkézzen az inter kapus oldalvonal mellől szabadrúgást 😒

KC -6 nagyon kéne 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sima 2-esre raktam 😛
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Ha a NE-re tettem, de hosszabbítás van, akkor cumiztam?JC6
csak ha a háromesélyesre fogadtál


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!